DieCast18 | Large Scale Die Cast Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

+12
Siniweb
72
sime-x
Keza
cordoba
02 series
done
Nedo
Učitelj
Pero
dmj
nebeski
16 posters

Stranica 31 / 40. Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Next

Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 31 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Pero 22/10/2013, 14:16

Ovu Alfu u policijsko verziji je napravio mislim polistil.
zadnji su se predali u velikim serijama BMW i MB.
ha Ha ha komentari od AVTA o njihovim prtljažnicima.To su prtljažnici za golf palice i kofere a ne za zanatlije.
Pero
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 77
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 31 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by nebeski 22/10/2013, 14:18

Pero je napisao/la:Ovu Alfu u policijsko verziji je napravio mislim polistil.
zadnji su se predali u velikim serijama BMW i MB.
ha Ha ha komentari od AVTA o njihovim prtljažnicima.To su prtljažnici za golf palice i kofere a ne za zanatlije.
Ili za svježe priklanog i prepolovljenog krmka i krvavice.
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 31 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Pero 22/10/2013, 14:19

nebeski je napisao/la:Ili za svježe priklanog i prepolovljenog krmka i krvavice.
Ha Ha Ha ako se varam baš su spominjali da to nije auto za mesare.
Pero
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 77
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 31 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by done 22/10/2013, 14:22

nebeski je napisao/la:Opel je nekoć imao gotovo sve, pa su uspjeli prokockati većinu toga.
Stvarno imali su kvalitetu,jednostavnost,tehničke ideje,viziju,bili su napredni i sve to je nestalo kad su smislili omegu,kadetaD pa i E kad je nestala manta,record i ascona (prvi auto sa regulikanim katalizatorom i ubrizgavanjem goriva i i dijagnostikom)i kad su počeli proizvoditi bezlčne nemaštovite nekvalitetne prosječne modele a posebno su ih dotukli katastrofalni dizel motori koje još i danas posuđuju uokolo.Šteta.
done
done
Forumaš
Forumaš

Član od : 23.05.2012
Dob : 54
Grad Iz srca mora

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 31 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by dmj 22/10/2013, 14:32

Rekord P2 nije coupe nego limuzina s dvoja vrata.

Coupe:
[You must be registered and logged in to see this image.]

Limuzina:
[You must be registered and logged in to see this image.]

Imam dojam da su jedno 70% svih P2 koje sam vidio u životu baš ovakve limuzine s 2 vrata, mnogo više nego karavana ili onih sa 4 vrata.
dmj
dmj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 23.01.2010
Dob : 53
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 31 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by done 22/10/2013, 14:37

Dino oće li bit šta francuza u ovoj ediciji?
done
done
Forumaš
Forumaš

Član od : 23.05.2012
Dob : 54
Grad Iz srca mora

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 31 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by dmj 22/10/2013, 14:42

Prvi u 18. broju, još dva do 30.

Nisu uopće bili predviđeni inicjalnim planovima, koji su sadržavali samo istočna i Zastavina vozila, tako da je trajalo dok ih nisam uspio početi ubacivati u seriju...
dmj
dmj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 23.01.2010
Dob : 53
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 31 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Pero 22/10/2013, 14:57

dmj je napisao/la:Rekord P2 nije coupe nego limuzina s dvoja vrata.

Coupe:
[You must be registered and logged in to see this image.]

Limuzina:
[You must be registered and logged in to see this image.]

Imam dojam da su jedno 70% svih P2 koje sam vidio u životu baš ovakve limuzine s 2 vrata, mnogo više nego karavana ili onih sa 4 vrata.
Hmmmmm onda sam krivo protumačio DS-u rečenicu na autićima
Pero
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 77
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 31 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by dmj 22/10/2013, 15:45

Nije mi se dalo tamo komentirati, ali mogao bih...
dmj
dmj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 23.01.2010
Dob : 53
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 31 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Pero 22/10/2013, 18:02

dmj je napisao/la:Nije mi se dalo tamo komentirati, ali mogao bih...
Što god izašlo u Legendarnim podržavam ta nastojanja i trud.Ako mi je duplić ili mi se ne sviđa ja ću da šutim.
Oni koji gunđaju ili traže neke autiće neka se potrude i pokrenu svoju ediciju.Svako ne spadam u one koji češu jaja i gunđaju na tuđi trud.
Pero
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 77
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 31 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by nebeski 22/10/2013, 18:13

dmj je napisao/la:
Imam dojam da su jedno 70% svih P2 koje sam vidio u životu baš ovakve limuzine s 2 vrata, mnogo više nego karavana ili onih sa 4 vrata.
U nas je bilo zbilja puno karavana. Pa onda ovih, a zapravo nisam nikad vidio limuzinu s 4 vrata. Vjerovatno ih je bilo nekad prije, ali ja na cesti nikad nisam vidio nijednoga.


Zadnja promjena: nebeski; 22/10/2013, 18:14; ukupno mijenjano 1 put.
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 31 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Nedo 22/10/2013, 18:13

dmj je napisao/la:Prvi u 18. broju, još dva do 30.

Nisu uopće bili predviđeni inicjalnim planovima, koji su sadržavali samo istočna i Zastavina vozila, tako da je trajalo dok ih nisam uspio početi ubacivati u seriju...
Čestitam. Ipak su pojedini modeli Renaulta postali legendarni i na ovim prostorima.
Nedo
Nedo
Moderator
Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 60
Grad Sarajevo

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 31 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by done 22/10/2013, 18:32

Nedo je napisao/la:Čestitam. Ipak su pojedini modeli Renaulta postali legendarni i na ovim prostorima.
Ne mislim samo na renaulte ali kad smo već kod toga mislim da bi modeli koje je proizvodio litostroj i imv znači r4,r5, r6, r 12,r16,r18 mogli izaći u ediciji isto tako citroenovi 2cv6 , dyane,ami6,gs,ds,cx pa od ide kikinde record,omega i kadet e,austin od litostroja mislim da bi tu bilo mjesto i simci 1100.Ja te modele više manje sve imam u 1:43 osim opela i bilo bi mi drago jer su se ti auti vozili na našim prostorima.
done
done
Forumaš
Forumaš

Član od : 23.05.2012
Dob : 54
Grad Iz srca mora

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 31 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Gost 22/10/2013, 19:37

E slazhem se i ja...dyane i r4 ali onaj gtl npr. bi bash bio pogodak

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 31 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Siniweb 22/10/2013, 20:10

Pero je napisao/la:Što god izašlo u Legendarnim podržavam ta nastojanja i trud.Ako mi je duplić ili mi se ne sviđa ja ću da šutim.
Oni koji gunđaju ili traže neke autiće neka se potrude i pokrenu svoju ediciju.Svako ne spadam u one koji češu jaja i gunđaju na tuđi trud.
To zanovijetanje o kvaliteti DeAgostitni autica sam prokomentirao na autici.net. Prije nekoliko godina bi neki i svoje mame prodali, da im netko obeca da ce onda ici takva serija, a sada kada je tu vise ne valja.
Siniweb
Siniweb
Forumaš
Forumaš

Član od : 30.01.2010

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 31 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by nebeski 22/10/2013, 20:14

Siniweb je napisao/la:To zanovijetanje o kvaliteti DeAgostitni autica sam prokomentirao na autici.net. Prije nekoliko godina bi neki i svoje mame prodali, da im netko obeca da ce onda ici takva serija, a sada kada je tu vise ne valja.
Ja ne bi svoju mamu da ni za što, pogotovo ne za modele...serija je super stvar, dosta nas je indrektno involvirano u nju, a sva "zanovijetanja" su unutar stručne skupine. Smile
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 31 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Siniweb 22/10/2013, 20:45

nebeski je napisao/la:Ja ne bi svoju mamu da ni za što, pogotovo ne za modele...serija je super stvar, dosta nas je indrektno involvirano u nju, a sva "zanovijetanja" su unutar stručne skupine. Smile
Uopce se ne radi o strucnoj kritici, ta je uvijek bila na mjestu.

Odnosim se na cinjenicu da se auticima od 50 kn zamjera "kvalieteta", a traze detalji, koji bi inace digli modelu cijenu na 100-130 kuna da se tako proizvode. U Francuskoj i Njemackoj novinske serije dodju oko 13 - 15 eur, a da li imaju tako puno vise detalja, to je pitanje.
Siniweb
Siniweb
Forumaš
Forumaš

Član od : 30.01.2010

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 31 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by done 22/10/2013, 21:02

Ova novinska edicija je prava stvar i nakon puuuno godina točnije kad sam ja bio mali a to su rane sedamdesete ponovo možeš kupiti nešto što te raduje možda nisu u rangu ondašnjh polistila pa i noreva mada po meni ovim modelima ništa bitno ne fali a uvijek može bit bolje i kvalitetnije ali mene raduje bit da ih ima jer kad se sjetim dvadesetak i više sušnih godina u iznimku groznog buraga ovo je i više nego super stvar koja me istinski raduje!
done
done
Forumaš
Forumaš

Član od : 23.05.2012
Dob : 54
Grad Iz srca mora

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 31 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by dmj 22/10/2013, 21:10

Nedo je napisao/la:Čestitam. Ipak su pojedini modeli Renaulta postali legendarni i na ovim prostorima.
Zapravo je samo jedan Renault potvrđen, ali još ih je nekoliko u planu u drugom dijelu serije...
dmj
dmj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 23.01.2010
Dob : 53
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 31 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by dmj 22/10/2013, 21:11

done je napisao/la:Ova novinska edicija je prava stvar i nakon puuuno godina točnije kad sam ja bio mali a to su rane sedamdesete ponovo možeš kupiti nešto što te raduje možda nisu u rangu ondašnjh polistila pa i noreva mada po meni  ovim modelima ništa bitno ne fali a uvijek može bit bolje i kvalitetnije ali mene  raduje bit da ih ima jer kad se sjetim dvadesetak i više sušnih godina u iznimku groznog buraga ovo je i više nego super stvar koja me istinski raduje!
Ne bih bio baš toliko kritičan prema Bburagu, imali su oni i lijepih 1/43 modela, fino pogođenih. F40, F50, Diablo...
dmj
dmj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 23.01.2010
Dob : 53
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 31 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Siniweb 22/10/2013, 21:14

dmj je napisao/la:Ne bih bio baš toliko kritičan prema Bburagu, imali su oni i lijepih 1/43 modela, fino pogođenih. F40, F50, Diablo...
O da, bilo je stvarno lijepih autica, ali mozda su meni tako dragi jer sam ih kao klinac imao... Fiat Panda, Fiat Ritmo, Alfa 33, Renault 9, Lancia Beta Montecarlo, Alfa Giulietta, Fiat Uno... Je mjerilo sve samo ne 1:43, ali nema veze. jesmo li u nekoj temi obradili te modele?
Siniweb
Siniweb
Forumaš
Forumaš

Član od : 30.01.2010

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 31 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by 02 series 22/10/2013, 21:24

Siniweb je napisao/la:O da, bilo je stvarno lijepih autica, ali mozda su meni tako dragi jer sam ih kao klinac imao... Fiat Panda, Fiat Ritmo, Alfa 33, Renault 9, Lancia Beta Montecarlo, Alfa Giulietta, Fiat Uno... Je mjerilo sve samo ne 1:43, ali nema veze. jesmo li u nekoj temi obradili te modele?
Eh bas ti modeli, sve sam ih imao i dobro ih se sjecam. Nekad mi dodje da ih ponovo nabavim.
02 series
02 series
Moderator
Moderator

Član od : 05.12.2010
Dob : 48
Grad Düsseldorf

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 31 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by done 22/10/2013, 21:27

02 series je napisao/la:Eh bas ti modeli, sve sam ih imao i dobro ih se sjecam. Nekad mi dodje da ih ponovo nabavim.
eee ja ih imam u orginalnim kutijama eee ko bi reko da će to jednom bit tražena roba
done
done
Forumaš
Forumaš

Član od : 23.05.2012
Dob : 54
Grad Iz srca mora

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 31 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Siniweb 22/10/2013, 21:30

done je napisao/la:eee ja ih imam u orginalnim kutijama eee ko bi reko da će to jednom bit tražena roba
Cak i kutijice? jel one crvene sa zutom linijom, pa srebrne sa crvenom linijom i zute sa crvenom linijom? Mislim da imam te zute kutije negdje, mozda i jednu srebrnu, a bilo je i onih u dvije boje, srebrno gore, crveno dolje, zuta linija oko prozorcica... lijepa sjecanja.
Siniweb
Siniweb
Forumaš
Forumaš

Član od : 30.01.2010

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 31 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by done 22/10/2013, 21:41

Siniweb je napisao/la:Cak i kutijice? jel one crvene sa zutom linijom, pa srebrne sa crvenom linijom i zute sa crvenom linijom? Mislim da imam te zute kutije negdje, mozda i jednu srebrnu, a bilo je i onih u dvije boje, srebrno gore, crveno dolje, zuta linija oko prozorcica... lijepa sjecanja.
Žute modeli od 1985-87
done
done
Forumaš
Forumaš

Član od : 23.05.2012
Dob : 54
Grad Iz srca mora

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 31 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 31 / 40. Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.