DieCast18 | Large Scale Die Cast Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

+12
Siniweb
72
sime-x
Keza
cordoba
02 series
done
Nedo
Učitelj
Pero
dmj
nebeski
16 posters

Stranica 30 / 40. Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next

Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 30 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Rista 19/10/2013, 08:23

dmj je napisao/la:Meni je najdraži dio teksta bio: „Motor je bio postavljen po uzdužnoj osi vozila. U njegovu nastavku, prema prednjoj strani vozila, nalazili su se upravljač, mjenjačka kutija i diferencijal.“

Pokušavam zamisliti upravljač negdje tamo oko stražnje klupe, mora da je bilo zanimljivo... Very Happy Very Happy 
Da, lektura Gugl Translejta daje taj poseban šmek.
Laughing


Zadnja promjena: Rista; 19/10/2013, 09:36; ukupno mijenjano 2 put/a. (Reason for editing : čarobna fuzija glupog mobilnog, slabog neta i istih takvih živaca)
Rista
Rista
Pripravnik
Pripravnik

Član od : 17.09.2013
Dob : 39

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 30 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Pero 19/10/2013, 09:17

Mic po mic HR dogurala do 15 broja u kojem su dva modela koja nisu objavljena u drugim edicijama.
Da sam se morao kladiti kladio bih se da će Srbija prije dogurati do 15 broja.
Ovako bravo Dino i građanima BiH i HR.
nešto sića je otišlo i u susjedna države:D 
Pero
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 77
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 30 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Rista 19/10/2013, 09:29

Hvala i Kragujevčanima.

Inače, za sada mi kolekcija ostavlja solidan utisak, prezadovoljan sam što je krenula i kod nas. Već se igramo sa dva od tri modela koja na slikama deluju slabije a u stvari nisu loši - u prvi deo ubrajam i Fiat 132 - a uprkos tome što sada nema najave za četvrti broj u letku koji je ranije išao je pored 101, Golfa i 750 bila istaknuta Niva tako da...
Rista
Rista
Pripravnik
Pripravnik

Član od : 17.09.2013
Dob : 39

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 30 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by nebeski 19/10/2013, 10:31

Pero je napisao/la:Mic po mic HR dogurala do 15 broja u kojem su dva modela koja nisu objavljena u drugim edicijama.
Da sam se morao kladiti kladio bih se da će Srbija prije dogurati do 15 broja.
Ovako bravo Dino i građanima BiH i HR.
nešto sića je otišlo i u susjedna države:D 
Zbog Trileta je i vrijedilo. Pretpostavljam da će u bližoj budućnosti izaći i moj ososbni favorit - Zastava 101 Poly.
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 30 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Pero 19/10/2013, 10:42

nebeski je napisao/la:Zbog Trileta je i vrijedilo. Pretpostavljam da će u bližoj budućnosti izaći i moj ososbni favorit - Zastava 101 Poly.
Ako je Dino uspio ugurati 1300 onda je sve moguće.
Did


a može li renault 8
PERO
Pero
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 77
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 30 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by nebeski 19/10/2013, 10:51

Pero je napisao/la:
a može li renault 8
Na k**cu te nosam! Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 30 1713890440 
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 30 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Pero 19/10/2013, 11:07

nebeski je napisao/la:Na k**cu te nosam! Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 30 1713890440 
nisam ja ratni zločinac da me ti nosaš.
tvoj k.... tvoj problem
PERO
Pero
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 77
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 30 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Gost 19/10/2013, 11:44

"Tristach" stigao...odlichan model....Boja pogodjena .....

Paralelno sa njim stigao i "pravi" Pulman 600 iz edicije Mercedes koja izlazi u Austriji. Pun pogodak obzirom da imam zlatnog Vittesse koji mi malo "bode" ochi sa onom bojom. Ja sam ipak jedan od poslednjih Titovih omladinaca...Very Happy 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 30 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Nedo 19/10/2013, 12:04

DachoSa je napisao/la:"Tristach" stigao...odlichan model....Boja pogodjena .....

Paralelno sa njim stigao i "pravi" Pulman 600 iz edicije Mercedes koja izlazi u Austriji. Pun pogodak obzirom da imam zlatnog Vittesse koji mi malo "bode" ochi sa onom bojom. Ja sam ipak jedan od poslednjih Titovih omladinaca...Very Happy 
A što si se raspisao zadnjih dana.................drugi post u tri dana. Mašala.
Nedo
Nedo
Moderator
Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 60
Grad Sarajevo

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 30 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by nebeski 19/10/2013, 12:54

Pero je napisao/la:nisam ja ratni zločinac da me ti nosaš.
tvoj k.... tvoj problem
PERO
Samo bih te htio napomenuti da si već bio u više navrata obaviješten da postoji određena konzekvencija ukoliko završiš riječ ili misao tom numeričkom oznakom, narodski rečeno brojem. Makar si duh, svejedno pravila važe i za tebe.
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 30 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Pero 19/10/2013, 12:59

nebeski je napisao/la:Samo bih te htio napomenuti da si već bio u više navrata obaviješten da postoji određena konzekvencija ukoliko završiš riječ ili misao tom numeričkom oznakom, narodski rečeno brojem. Makar si duh, svejedno pravila važe i za tebe.
Ne vidim ja nikakav broj u svom postu
Pero
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 77
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 30 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Gost 19/10/2013, 17:27

pa eto interesantno mi procitat' tu i tamo poneku recenziju...Very Happy 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 30 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Gost 20/10/2013, 21:54

Usporedba;
Starline-Fiat 1300/1500 i DeA-Zastava 1300... I malo igranja sa makro zoom-om.

[You must be registered and logged in to see this link.]



Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 30 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by 02 series 20/10/2013, 22:15

Super, hvala za slike i usporedbu. Napokon netko da postavi slike Tristaca. thumb 
02 series
02 series
Moderator
Moderator

Član od : 05.12.2010
Dob : 48
Grad Düsseldorf

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 30 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by done 22/10/2013, 12:09

A koji nam model sad dolazi u goste?
done
done
Forumaš
Forumaš

Član od : 23.05.2012
Dob : 54
Grad Iz srca mora

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 30 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by dmj 22/10/2013, 12:21

[You must be registered and logged in to see this image.]
dmj
dmj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 23.01.2010
Dob : 53
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 30 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by done 22/10/2013, 13:44

San svakog poštenog jugošvabe!
done
done
Forumaš
Forumaš

Član od : 23.05.2012
Dob : 54
Grad Iz srca mora

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 30 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Pero 22/10/2013, 13:46

done je napisao/la:San svakog poštenog jugošvabe!
Ali to je coupe verzija.
Pero
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 77
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 30 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by nebeski 22/10/2013, 13:58

Pero je napisao/la:Ali to je coupe verzija.
Da se mene pitalo, samo karavan bi doš'o u obzir. To je bio san ondašnjeg čo'j'ka.
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 30 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by done 22/10/2013, 13:59

Pero je napisao/la:Ali to je coupe verzija.
Opeli su imali jedan neobićan pristup pri gradnji vozila a to je da su radili aute sa jednim parom vrata što je normalno za kupe-e i kabriolete ali oni su radili i limuzine i karavane sa jednim parom vrata koliko se sječam zadnja je bila astra f karavan sa takvom kominacijom vrata.Inaće karavan je sinonim za opela jer se to u vrijeme kad je ovaj model(record olimpija)ako se ne varam napravljen 99%vanova su bili opelovi ,nakon toga se pjavio ford 12M,15m peugeot 404 ili mu brat blizanac moris oxford mercedesi su uglavnom bili sanitetski ili pogrebni na bazi pontona ili serije w116 a na istoku je egzistirao dobropoznati wartburg 353 tourist i mislim da je to to u to vrijeme
done
done
Forumaš
Forumaš

Član od : 23.05.2012
Dob : 54
Grad Iz srca mora

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 30 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Pero 22/10/2013, 14:04

done je napisao/la:Opeli su imali jedan neobićan pristup pri gradnji vozila a to je da su radili aute sa jednim parom vrata što je normalno za kupe-e i kabriolete ali oni su radili i limuzine i karavane sa jednim parom vrata koliko se sječam zadnja je bila astra f karavan sa takvom kominacijom vrata.Inaće karavan je sinonim za opela jer se to u vrijeme kad je ovaj model(record olimpija)ako se ne varam napravljen 99%vanova su bili opelovi ,nakon toga se pjavio ford 12M,15m peugeot 404 ili mu brat blizanac moris oxford mercedesi su uglavnom bili sanitetski ili pogrebni na bazi pontona ili serije w116 a na istoku je egzistirao dobropoznati wartburg 353 tourist i mislim da je to to u to vrijeme
Prva verzija 353 ima dvoja vrata.Za tu 1:43 morat ću da pljucnem dobru lovu.
Pero
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 77
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 30 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Pero 22/10/2013, 14:06

nebeski je napisao/la:Da se mene pitalo, samo karavan bi doš'o u obzir. To je bio san ondašnjeg čo'j'ka.
da se mene pitalo onda sa četvera vrata ili barem limuzinska sa dvoja vrata.
Pero
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 77
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 30 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by nebeski 22/10/2013, 14:07

done je napisao/la:Opeli su imali jedan neobićan pristup pri gradnji vozila a to je da su radili aute sa jednim parom vrata što je normalno za kupe-e i kabriolete ali oni su radili i limuzine i karavane sa jednim parom vrata koliko se sječam zadnja je bila astra f karavan sa takvom kominacijom vrata.Inaće karavan je sinonim za opela jer se to u vrijeme kad je ovaj model(record olimpija)ako se ne varam napravljen 99%vanova su bili opelovi ,nakon toga se pjavio ford 12M,15m peugeot 404 ili mu brat blizanac moris oxford mercedesi su uglavnom bili sanitetski ili pogrebni na bazi pontona ili serije w116 a na istoku je egzistirao dobropoznati wartburg 353 tourist i mislim da je to to u to vrijeme
Bilo ih je još - Citroen ID break, Fiat 1100, 2300 i 1500 karavan, Simca 1300 karavan, VW Variant, Moskvič karavan, Volga karavan, pa i ovo zaboravljaš:

[You must be registered and logged in to see this image.]
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 30 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by done 22/10/2013, 14:11

nebeski je napisao/la:Bilo ih je još - Citroen ID break, Fiat 2300 karavan, Simca 1300 karavan, VW Variant, Moskvič karavan, Volga karavan, pa i ovo zaboravljaš:

[You must be registered and logged in to see this image.]
Ma naravno nije se lako sjetit svih poslije dobrog ručka ali svi ovi su bili marginalni u odnosu na opel koji je obro bostan u to vrijeme sa karavanima.Do nedavno su ove ikone krstarile mojim kontinentom.Zadni je bio limuzina baš sa jednim parom vrata nazad je imao crvene žmigavce i bio je nekakve smeđkaste boje.
done
done
Forumaš
Forumaš

Član od : 23.05.2012
Dob : 54
Grad Iz srca mora

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 30 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by nebeski 22/10/2013, 14:15

Opel je nekoć imao gotovo sve, pa su uspjeli prokockati većinu toga.
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 30 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 30 / 40. Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.