DieCast18 | Large Scale Die Cast Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

+14
Siniweb
. . .
karet
02 series
Rista
red head
Učitelj
72
Pero
nebeski
dmj
sime-x
done
Nedo
18 posters

Stranica 1 / 43. 1, 2, 3 ... 22 ... 43  Next

Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini Empty Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by Nedo 8/1/2014, 17:55

done je napisao/la:Nego jel se pojavio wadburg?

Ako si mislio na Trabanta,on je stigao.
Nedo
Nedo
Moderator
Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 60
Grad Sarajevo

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by done 8/1/2014, 18:15

Nedo je napisao/la:

Ako si mislio na Trabanta,on je stigao.
Ma na njega sam mislio al sam krivo napisao ,ovamo još nije stigao.
done
done
Forumaš
Forumaš

Član od : 23.05.2012
Dob : 54
Grad Iz srca mora

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by sime-x 8/1/2014, 18:18

done je napisao/la:
Ma na njega sam mislio al sam krivo napisao ,ovamo još nije stigao.

naravno kad si bogu iz leđa. ni vragu se ne isplati dolazit na taj otok, već ljeti šalje šveđane.  Laughing Laughing Laughing Laughing 
sime-x
sime-x
Forumaš
Forumaš

Član od : 03.06.2013
Dob : 50
Grad Velika Gorica

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by done 8/1/2014, 18:23

sime-x je napisao/la:

naravno kad si bogu iz leđa. ni vragu se ne isplati dolazit na taj otok, već ljeti šalje šveđane.  Laughing Laughing Laughing Laughing 
I Šveđanke pogotovo kad hitna oko jedne ure dođe djelit terapije,al nih Nedo obožava. Wink Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini 2942115943 Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini 161200265
done
done
Forumaš
Forumaš

Član od : 23.05.2012
Dob : 54
Grad Iz srca mora

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by Nedo 8/1/2014, 18:45

done je napisao/la:
I Šveđanke pogotovo kad hitna oko jedne ure dođe djelit terapije,al nih Nedo obožava. Wink Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini 2942115943 Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini 161200265

Neka se nešta događa. Wink 
Nedo
Nedo
Moderator
Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 60
Grad Sarajevo

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by dmj 9/1/2014, 09:13

Navodno na mnogo mjesta kasni Trabi, izgleda da se raspala malo distribucija zbog praznika...
dmj
dmj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 23.01.2010
Dob : 53
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by nebeski 9/1/2014, 09:17

dmj je napisao/la:Navodno na mnogo mjesta kasni Trabi, izgleda da se raspala malo distribucija zbog praznika...

U nas ga još uvijek nema.

Sreća pa sam se odranije opskrbio IST modelima.  Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini 292112 
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by Nedo 9/1/2014, 10:26

nebeski je napisao/la:

U nas ga još uvijek nema.

Sreća pa sam se odranije opskrbio IST modelima.  Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini 292112 

Ja sam uspio tek sinoć naći "svoja" dva primjerka. Smile
[You must be registered and logged in to see this link.]

Nedo
Nedo
Moderator
Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 60
Grad Sarajevo

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by nebeski 9/1/2014, 10:51

Evo i ja sam jutros nabavio jedan.
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by done 9/1/2014, 14:22

Došao trabi kod mene ali sve neki berlavi ovome mome su zaljepili retrovizor da se prolaznici gledaju u njega.Inaće dobar mada svi više znamo one oficirske modele.
done
done
Forumaš
Forumaš

Član od : 23.05.2012
Dob : 54
Grad Iz srca mora

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by sime-x 9/1/2014, 17:47

done je napisao/la:Došao trabi kod mene ali sve neki berlavi ovome mome su zaljepili retrovizor da se prolaznici gledaju u njega.Inaće dobar mada svi više znamo one oficirske modele.

pa tako su pretežno i stajali retrovizori na autima koji su bili parkirani.  Wink 
sime-x
sime-x
Forumaš
Forumaš

Član od : 03.06.2013
Dob : 50
Grad Velika Gorica

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by done 14/1/2014, 20:35

Dino pitanje,Koja je smjernica ovih legendarnih,ey yu(to sigurno nije jer se pojavljuju i neki kod nas egzotični),istočnjaci(nema logike jer je bilo engleza,francuza i njemaca)ili od svega pomalo sa naglaskom na ruski klan.I koliko uopće možeš utjecati da se pojavljuje ono što se kod nas u prošlosti zaista i vozilo(većim dijelom).
done
done
Forumaš
Forumaš

Član od : 23.05.2012
Dob : 54
Grad Iz srca mora

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by Pero 14/1/2014, 20:43

done je napisao/la:Dino pitanje,Koja je smjernica ovih legendarnih,ey yu(to sigurno nije jer se pojavljuju i neki kod nas egzotični),istočnjaci(nema logike jer je bilo engleza,francuza i njemaca)ili od svega pomalo sa naglaskom na ruski klan.I koliko uopće možeš utjecati da se pojavljuje ono što se kod nas u prošlosti zaista i vozilo(većim dijelom).
Tješi se..
Poljaci su se ispucali sa svojim legendarnim istočnjacima.
Sad u legendama izlaze auti kao BMW,Opel Kadet,Rekord C coupe.....
Koliko mi je poznato takva vozila su mogli uvoziti ljudi koji su radili u raznim diplomatskim predstavništvima.
Nešto slično ili neke olakšice bilo je i kod nas prije ohoo godina.
Pero
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 77
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by done 14/1/2014, 20:54

Pero je napisao/la:
Tješi se..
Poljaci su se ispucali sa svojim legendarnim istočnjacima.
Sad u legendama izlaze auti kao BMW,Opel Kadet,Rekord C coupe.....
Koliko mi je poznato takva vozila su mogli uvoziti ljudi koji su radili u raznim diplomatskim predstavništvima.
Nešto slično ili neke olakšice bilo je i kod nas prije ohoo godina.
Vidi ja sam većinu istočnjaka koji su mi bili napeti skupio,francuze također podosta talijana,poneki englez tako da mi jedino njemci nedostaju a njih ima ohoho a nije da ih neću zaokružiti u skoroj budučnosti.E sad nisam došao u fazo ko ti da imam sve gazove,mazove,zilove to mi je u planu u drugoj fazi proširenja.
done
done
Forumaš
Forumaš

Član od : 23.05.2012
Dob : 54
Grad Iz srca mora

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by Pero 14/1/2014, 21:05

done je napisao/la:
Vidi ja sam većinu istočnjaka koji su mi bili napeti skupio,francuze također podosta talijana,poneki englez tako da mi jedino njemci nedostaju a njih ima ohoho a nije da ih neću zaokružiti u skoroj budučnosti.E sad nisam došao u fazo ko ti da imam sve gazove,mazove,zilove to mi je u planu u drugoj fazi proširenja.
Solidna kolekcija istočnjaka bez varijacija i kombinacija je negdje između 250-300 komada, ne računajući kamione i autobuse.Jedina prednost je što osim škode ostalima je prestala proizvodnja.Ove današnje po " zapadnim" licencama ne mislim pratiti a bilo bi im teško i tu proizvodnju pronaći.Mučim se i sa starim.Danas sam dobio Volgu 3102 za koju nisam ni znao prije mjesec dana.
Pero
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 77
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by done 14/1/2014, 21:17

Pero je napisao/la:
Solidna kolekcija istočnjaka bez varijacija i kombinacija je negdje između 250-300 komada, ne računajući kamione i autobuse.Jedina prednost je što osim škode ostalima je prestala proizvodnja.Ove današnje po " zapadnim" licencama ne mislim pratiti a bilo bi im teško i tu proizvodnju pronaći.Mučim se i sa starim.Danas sam dobio Volgu 3102 za koju nisam ni znao prije mjesec dana.
Pa to ti ja i pričam postoje udarni modeli i ovi iz druge faze manje poznati ali isto važni,naime uzmi bilo koji model koji se proizvodio dvadeset godina i sve njegove varijante ,pa samo se fokusirati na njega možeš imati kolekciju samo takvu pa dodaj i par mjerila od istoga i eto ti nepresušnog izvora zanimacije.
done
done
Forumaš
Forumaš

Član od : 23.05.2012
Dob : 54
Grad Iz srca mora

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by Gost 14/1/2014, 21:34

Ima kod jednog drugara za nabaviti Volga 3105

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by dmj 15/1/2014, 12:13

Ideja serije je daj što daš. Smijemo napraviti određenu količinu svojih, tj. ex-yu modela, u prosjeku 1 na 3 preuzeta od Rumunja. Kako od Rumunja načelno ne preuzimamo njihove lokalne modele (osim nekoliko komada), onda forsiramo zapadnjake i nama poznatije istočnjake koji se ondje pojave. Komunikacija je takva da mi šaljemo prijedloge i liste na koje ne dobijemo komentare, dok oni šalju nama povremeno prijedloge i liste, na koje se potom prekrižimo, pljunemo preko lijevog ramena i odgovorimo im protupitanjem žele li namjerno upropastiti seriju? Na samom početku sam odbio neke zapadne modele koji su mi nuđeni jer kao nisu ospobito poznati, želio bih kod nas poznatije, danas je daj što daš samo da ima značku tipa Renault, BMW ili Opel. A otkud njima ti modeli koje nam nude namam apsolutno nikakvu ideju.
dmj
dmj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 23.01.2010
Dob : 53
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by nebeski 15/1/2014, 12:50

dmj je napisao/la:Ideja serije je daj što daš. Smijemo napraviti određenu količinu svojih, tj. ex-yu modela, u prosjeku 1 na 3 preuzeta od Rumunja. Kako od Rumunja načelno ne preuzimamo njihove lokalne modele (osim nekoliko komada), onda forsiramo zapadnjake i nama poznatije istočnjake koji se ondje pojave. Komunikacija je takva da mi šaljemo prijedloge i liste na koje ne dobijemo komentare, dok oni šalju nama povremeno prijedloge i liste, na koje se potom prekrižimo, pljunemo preko lijevog ramena i odgovorimo im protupitanjem žele li namjerno upropastiti seriju? Na samom početku sam odbio neke zapadne modele koji su mi nuđeni jer kao nisu ospobito poznati, želio bih kod nas poznatije, danas je daj što daš samo da ima značku tipa Renault, BMW ili Opel. A otkud njima ti modeli koje nam nude namam apsolutno nikakvu ideju.

Gurni nam Dačiju neku, pa kakvu god!
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by Pero 15/1/2014, 13:02

nebeski je napisao/la:

Gurni nam Dačiju neku, pa kakvu god!
ARO 10 mi je sumnjiv.Kao da ima predugačak zadnji kraj.
Pero
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 77
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by dmj 15/1/2014, 13:55

Stavit ću pick up Daciju, ta mi ima najviše smisla, barem ih je desetak i prodano kod nas.
dmj
dmj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 23.01.2010
Dob : 53
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by nebeski 15/1/2014, 14:05

dmj je napisao/la:Stavit ću pick up Daciju, ta mi ima najviše smisla, barem ih je desetak i prodano kod nas.

Može! Ali daj nam i Renault 12, molim lijepo!  kapa 
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by done 15/1/2014, 14:06

dmj je napisao/la:Stavit ću pick up Daciju, ta mi ima najviše smisla, barem ih je desetak i prodano kod nas.
Na Visu ih je bilo 6 samo jedna sa renoovim dizelom vozi sve ostale su crashtestirane.
done
done
Forumaš
Forumaš

Član od : 23.05.2012
Dob : 54
Grad Iz srca mora

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by done 15/1/2014, 14:09

dmj je napisao/la:Ideja serije je daj što daš. Smijemo napraviti određenu količinu svojih, tj. ex-yu modela, u prosjeku 1 na 3 preuzeta od Rumunja. Kako od Rumunja načelno ne preuzimamo njihove lokalne modele (osim nekoliko komada), onda forsiramo zapadnjake i nama poznatije istočnjake koji se ondje pojave. Komunikacija je takva da mi šaljemo prijedloge i liste na koje ne dobijemo komentare, dok oni šalju nama povremeno prijedloge i liste, na koje se potom prekrižimo, pljunemo preko lijevog ramena i odgovorimo im protupitanjem žele li namjerno upropastiti seriju? Na samom početku sam odbio neke zapadne modele koji su mi nuđeni jer kao nisu ospobito poznati, želio bih kod nas poznatije, danas je daj što daš samo da ima značku tipa Renault, BMW ili Opel. A otkud njima ti modeli koje nam nude namam apsolutno nikakvu ideju.
Mogao sam i mislit da je takav sistem jer po ovome što izlazi nema prevelike logike ,srećom prije pet šest godina sam se namirio sa onima najzanimljivijima ove novinske zbilja kupujem iz đira...
done
done
Forumaš
Forumaš

Član od : 23.05.2012
Dob : 54
Grad Iz srca mora

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by dmj 15/1/2014, 15:30

nebeski je napisao/la:

Može! Ali daj nam i Renault 12, molim lijepo!   kapa 

Pa zbog njga i izbjegavam najlogičniju Daciju, hoću R12 s Litostroj oznakama.

I R16, baš sam neki dan razgledavao jedan primjerak i snimao lokacije tih oznaka da mogu zahtijevati od Kineza kad se ukaže prilika...
dmj
dmj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 23.01.2010
Dob : 53
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 43. 1, 2, 3 ... 22 ... 43  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.