DieCast18 | Large Scale Die Cast Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

+12
Siniweb
72
sime-x
Keza
cordoba
02 series
done
Nedo
Učitelj
Pero
dmj
nebeski
16 posters

Stranica 16 / 40. Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Next

Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 16 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Gost 22/8/2013, 16:38

Nego, imam pitanje za Dina, a vala i sve iz HR....da li DeAgostini nudi onu kutiju za modele kao na reklami?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 16 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Gost 22/8/2013, 17:14

dmj je napisao/la:10.9. počinju izlaziti i u Srbiji.

Zasad ne znam koliko će se, ako uopće, razlikovati od ovoga što mi radimo.
Pa sudeći tvoje iskustvo sa nekim modelima, sigurno idu isti modeli kao za Hr i BiH...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 16 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by dmj 22/8/2013, 20:55

DC-10 je napisao/la:Nego, imam pitanje za Dina, a vala i sve iz HR....da li DeAgostini nudi onu kutiju za modele kao na reklami?
Kutiju? Polica ide oko tridesetog broja, ako na to misliš...
dmj
dmj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 23.01.2010
Dob : 53
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 16 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by dmj 22/8/2013, 20:57

mali plavi je napisao/la:Pa sudeći tvoje iskustvo sa nekim modelima, sigurno idu isti modeli kao za Hr i BiH...
Vjerojatno će biti nekih minimalnih odstupanja, kao što je u Sloveniji izašao Aro umjesto Lade Nive.
dmj
dmj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 23.01.2010
Dob : 53
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 16 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Nedo 22/8/2013, 21:02

dmj je napisao/la:Vjerojatno će biti nekih minimalnih odstupanja, kao što je u Sloveniji izašao Aro umjesto Lade Nive.
Taj Aro bi bio i nama zanimljiv,zar ne?
Nedo
Nedo
Moderator
Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 61
Grad Sarajevo

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 16 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Pero 22/8/2013, 21:10

Nedo je napisao/la:Taj Aro bi bio i nama zanimljiv,zar ne?
Naročito meni poželjan model
Već sam poduzeo neke korake da dođem do njega.
Pero
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 77
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 16 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Nedo 22/8/2013, 21:11

Ti možeš i skuterom do Dežele.
Nedo
Nedo
Moderator
Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 61
Grad Sarajevo

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 16 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Pero 22/8/2013, 22:01

Nedo je napisao/la:Ti možeš i skuterom do Dežele.
Ako može Done do Splita,mogao bi ja i do dežele sa biciklinom
Samo ne znam da li ga ima u prodaji.
Pero
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 77
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 16 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by done 22/8/2013, 22:42

Pero je napisao/la:Ako može Done do Splita,mogao bi ja i do dežele sa biciklinom
Samo ne znam da li ga ima u prodaji.
Iznenadit ću ja tebe jednom čelavom glavom i bradom pa češ vidit da nisam cicija ali za putovanje sam postao linčina!
done
done
Forumaš
Forumaš

Član od : 23.05.2012
Dob : 54
Grad Iz srca mora

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 16 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by sime-x 22/8/2013, 22:48

done je napisao/la:Iznenadit ću ja tebe jednom čelavom glavom i bradom pa češ vidit da nisam cicija ali za putovanje sam postao linčina!
da mi je i to vidjet. tongue tongue tongue tongue 
sime-x
sime-x
Forumaš
Forumaš

Član od : 03.06.2013
Dob : 50
Grad Velika Gorica

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 16 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by done 22/8/2013, 22:53

sime-x je napisao/la:da mi je i to vidjet. tongue tongue tongue tongue 
Kad vam dođem gori ima da me sve televizije snimaju a kako će te me tribat tetošit ovi VIP su živa pizdarija koje će osiguranje tribat kad budem prolazija i maha ka tito u bilim rukavicama!Wink Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 16 1713890440 Very Happy(može i plavim)Idea 
done
done
Forumaš
Forumaš

Član od : 23.05.2012
Dob : 54
Grad Iz srca mora

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 16 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by sime-x 22/8/2013, 22:56

ma za tebe ću pripremit crveni tepih i limenu glazbu, samo da te već vidimo u zagrebu. tongue tongue tongue tongue 
sime-x
sime-x
Forumaš
Forumaš

Član od : 03.06.2013
Dob : 50
Grad Velika Gorica

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 16 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Pero 22/8/2013, 22:58

done je napisao/la:Iznenadit ću ja tebe jednom čelavom glavom i bradom pa češ vidit da nisam cicija ali za putovanje sam postao linčina!
Kad sam ja to rekao da si cicija????
Da si se učmao na toj siki to jesam.
Pero
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 77
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 16 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by done 22/8/2013, 23:09

Pero je napisao/la:Kad sam ja to rekao da si cicija????
Da si se učmao na toj siki to jesam.
Nisi reka bio bih najveća pizda da to tvrdim ali kad neko stoji na jednom mjestu onda ti to ide jedno sa drugim jer ljudi midle da ne putujem zato što sam škrt a ne što ne mogu uhvatit vremena za to.A i lipo se ti spusti u 9 misec kad se beg vrati na siku pa da malo prodivanimo na naš naćin.
done
done
Forumaš
Forumaš

Član od : 23.05.2012
Dob : 54
Grad Iz srca mora

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 16 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Pero 23/8/2013, 00:05

done je napisao/la:Nisi reka bio bih najveća pizda da to tvrdim ali kad neko stoji na jednom mjestu onda ti to ide jedno sa drugim jer ljudi midle da ne putujem zato što sam škrt a ne što ne mogu uhvatit vremena za to.A i lipo se ti spusti u 9 misec kad se beg vrati na siku pa da malo prodivanimo na naš naćin.
Neću .Beg me samo mulja i mota.Ceca mora da me spavašava od njegovih izmišljanja.
Pero
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 77
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 16 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Nedo 23/8/2013, 07:28

Pero je napisao/la:Neću .Beg me samo mulja i mota.Ceca mora da me spavašava od njegovih izmišljanja.
Šta sam ja sada kriv ?

Nedo
Nedo
Moderator
Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 61
Grad Sarajevo

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 16 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by done 23/8/2013, 07:37

Nedo je napisao/la:Šta sam ja sada kriv ?

Nisi ništa Didu nagovaram da ga dovedeš na Vis a on piše Neću!
done
done
Forumaš
Forumaš

Član od : 23.05.2012
Dob : 54
Grad Iz srca mora

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 16 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Pero 23/8/2013, 07:48

Nedo je napisao/la:Šta sam ja sada kriv ?

A carina za slike,pa opet carina za autiće.
Pero
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 77
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 16 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Nedo 23/8/2013, 09:00

Pero je napisao/la:A carina za slike,pa opet carina za autiće.
Pa to je zbog cirkulacije.Very Happy 
Nedo
Nedo
Moderator
Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 61
Grad Sarajevo

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 16 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by done 23/8/2013, 11:59

Kupio sam kampanjolu u emezeti ih ima kolko hoćeš a još imaju i bubu.
done
done
Forumaš
Forumaš

Član od : 23.05.2012
Dob : 54
Grad Iz srca mora

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 16 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by dmj 23/8/2013, 19:14

Nedo je napisao/la:Taj Aro bi bio i nama zanimljiv,zar ne?
Ponuđen mi je, ali sam ga odbio. Moram priznati, popljujte me ako sam u krivu, da mi nije poznato da je Aro uopće uvožen u Jugu tamo prije druge polovice 80-tih, kada je prodana neka manja količina. Radije ću uzeti, a izgleda da ću morati, jedan ili dva ta kasnija modela, njih se možda netko još i sjeti sa ceste. Ne znam kako je prošao model u Sloveniji, ali ovdje sam prilično siguran da bi se prodao duplo manje od svih ostalih u seriji, pa čak i Volge...

Premda se slažem da je sam model lijep i da ne bih imao ništa protiv imati ga u kolekciji.
dmj
dmj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 23.01.2010
Dob : 53
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 16 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Pero 23/8/2013, 19:59

dmj je napisao/la:Ponuđen mi je, ali sam ga odbio. Moram priznati, popljujte me ako sam u krivu, da mi nije poznato da je Aro uopće uvožen u Jugu tamo prije druge polovice 80-tih, kada je prodana neka manja količina. Radije ću uzeti, a izgleda da ću morati, jedan ili dva ta kasnija modela, njih se možda netko još i sjeti sa ceste. Ne znam kako je prošao model u Sloveniji, ali ovdje sam prilično siguran da bi se prodao duplo manje od svih ostalih u seriji, pa čak i Volge...

Premda se slažem da je sam model lijep i da ne bih imao ništa protiv imati ga u kolekciji.
I ako sam možda najviše oštećen što ARO nije izašao kod nas nemam ništa protiv Dinine odluke.
On vodi posao i odgovara za njega.
Svatko ko misli da može bolje od njega nego se prihvati posla.
Pero
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 77
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 16 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by done 23/8/2013, 20:27

Pero je napisao/la:I ako sam možda najviše oštećen što ARO nije izašao kod nas nemam ništa protiv Dinine odluke.
On vodi posao i odgovara za njega.
Svatko ko misli da može bolje od njega nego se prihvati posla.
U Hrvatskoj ih ima oko 4500000 koji bi to znali bolje od njega a budući da ne znam koliko ima stanovnika u ostalim bratskim republikama broj bi mogao biti i preko 20000000 impozantan broj stručnjaka za sve!
done
done
Forumaš
Forumaš

Član od : 23.05.2012
Dob : 54
Grad Iz srca mora

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 16 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by nebeski 24/8/2013, 09:51

dmj je napisao/la:Ponuđen mi je, ali sam ga odbio. Moram priznati, popljujte me ako sam u krivu, da mi nije poznato da je Aro uopće uvožen u Jugu tamo prije druge polovice 80-tih, kada je prodana neka manja količina.
Zapravo pred sam kraj osamdesetih - i to samo Aro 10. Skupa s kontigentom redizajnirane Dacije 1310 s duplim farovima, plastičnom maskom i kariranim sjedalima. I jedan i drugi moderl su bili bagatela, mislim da je 1310 koštao manje od Yuga i Zastave Skala 55, a ARO 10 tu tek malo jače.

U pitanju je bilo neko prebijanje dugova s klirinškog tržišta.
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 16 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Nedo 24/8/2013, 11:02

nebeski je napisao/la:Zapravo pred sam kraj osamdesetih - i to samo Aro 10. Skupa s kontigentom redizajnirane Dacije 1310 s duplim farovima, plastičnom maskom i kariranim sjedalima. I jedan i drugi moderl su bili bagatela, mislim da je 1310 koštao manje od Yuga i Zastave Skala 55, a ARO 10 tu tek malo jače.

U pitanju je bilo neko prebijanje dugova s klirinškog tržišta.
Bilo je nešta i modela u Pick up verziji (mislim da Dacia modele).
Nedo
Nedo
Moderator
Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 61
Grad Sarajevo

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 16 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 16 / 40. Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.