DieCast18 | Large Scale Die Cast Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

+12
Siniweb
72
sime-x
Keza
cordoba
02 series
done
Nedo
Učitelj
Pero
dmj
nebeski
16 posters

Stranica 24 / 40. Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Next

Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 24 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by nebeski 15/10/2013, 10:26

dmj je napisao/la:Jel to čemu uživo?

Budem malo opisao detalje kad uhvatim vremena.
U nas nisu stigli još uvijek.

Ali su Tatre planule u dva dana!
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 24 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Pero 15/10/2013, 10:42

Evo ja kupio 4 komada.
UČO,VASO,DENI čak sam i sebi uzeo jednu.Very Happy 
Pero
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 77
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 24 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by nebeski 15/10/2013, 10:43

Pero je napisao/la:Evo ja kupio 4 komada.
UČO,VASO,DENI čak sam i sebi uzeo jednu.Very Happy 
Što znači da je Vespa izdržala put..
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 24 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Gost 15/10/2013, 10:54

Nedo je napisao/la:I 15-i model je stigao uz konstataciju da ih je ovaj put jako malo u ponudi . Na kioscima koji ih dobijaju tokom ponedeljka još se nije pojavio .      Question 
[You must be registered and logged in to see this link.]

Kod mene u kvartu na Tisak još nije stigao, a ni ne dobiju svaki broj... A što se tiće brzine Tiska pri naručivanju starijih brojeva (naručio sam one koji mi nedostaju), već je prošlo preko mjesec dana otkad sam naručio ta tri modela koja mi fale, i još uvijek nisu stigli...
U Konzumu na Zvijezdi je bio jedan jedini Tristać, kažem bio jer je sad kod mene...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 24 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Pero 15/10/2013, 11:01

Kod me kiosku samo jedan.Prodavačica mi kaže da traže veći broj ali ih tisak ignorira.Na Kvatriću u kiosku imaju desetak.
Pero
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 77
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 24 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Gost 15/10/2013, 11:08

jedan od one trojice ti se zahvaljuje na tristacu

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 24 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Pero 15/10/2013, 11:09

vaskrsije je napisao/la:jedan od one trojice ti se zahvaljuje na tristacu
Nema na čemu..
Pero
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 77
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 24 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Učitelj 15/10/2013, 11:33

Pero je napisao/la:Nema na čemu..
I ja ti se zahvaljujem.slavi 
Učitelj
Učitelj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 21.01.2010
Dob : 68
Grad Novi Sad

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 24 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by 02 series 15/10/2013, 11:43

Kad se svi zahvaljujete......i ja se zahvaljujem Nedi, nesumljam da je i meni uzeo jednog! kapa 
02 series
02 series
Moderator
Moderator

Član od : 05.12.2010
Dob : 48
Grad Düsseldorf

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 24 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Nedo 15/10/2013, 11:46

02 series je napisao/la:Kad se svi zahvaljujete......i ja se zahvaljujem Nedi, nesumljam da je i meni uzeo jednog! kapa 
To je već normalna stvar.
Nedo
Nedo
Moderator
Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 60
Grad Sarajevo

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 24 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by cordoba 15/10/2013, 12:10

Pero je napisao/la:Evo ja kupio 4 komada.
UČO,VASO,DENI čak sam i sebi uzeo jednu.Very Happy 
Deda zahvaljujem se, a dobit ces i baklavice prvom prilikom.
cordoba
cordoba
Forumaš
Forumaš

Član od : 24.01.2010
Dob : 56
Grad Skopje

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 24 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by nebeski 15/10/2013, 12:18

Promijenite naslov teme u "Želje, čestitke i pozdravi" Sleep 
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 24 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by nebeski 15/10/2013, 12:23

A sad da je još bilo ovoga napraviti:

[You must be registered and logged in to see this image.]
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 24 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Pero 15/10/2013, 12:26

nebeski je napisao/la:Promijenite naslov teme u "Želje, čestitke i pozdravi"  Sleep 
po mogućnosti na RDV Very Happy 
Pero
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 77
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 24 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by nebeski 15/10/2013, 12:31

Pero je napisao/la:po mogućnosti na RDV Very Happy 
Nema u mene toga.
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 24 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Pero 15/10/2013, 12:39

nebeski je napisao/la:Nema u mene toga.
Ima kod tvojih kolega
Pero
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 77
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 24 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by done 15/10/2013, 12:40

Dino je na sve mislio pa i da na naslovnoj stranici bude tristać u boji prigodnoj za današnji praznik.Čestitke!kapa 
done
done
Forumaš
Forumaš

Član od : 23.05.2012
Dob : 54
Grad Iz srca mora

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 24 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by dmj 15/10/2013, 12:58

nebeski je napisao/la:A sad da je još bilo ovoga napraviti:

[You must be registered and logged in to see this image.]
Ajde vi meni nađite, bilo gdje u ex-Yu, neki primjerak toga u dovoljno očuvanom stanju za slikanje, pa ćemo ga napraviti.
dmj
dmj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 23.01.2010
Dob : 53
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 24 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Gost 15/10/2013, 13:17

Ima ovde jedan bordo pa navrati, vidjam ga cesto kad je lepo vreme, kad ga sledeci put vidim slikacu ga. Clan je nekog kluba jer vidim da ima nalepnicu na zadnjem staklu i u tip top stanju je.
Nije Ex-Yu ali tu je blizu ti je.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 24 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by nebeski 15/10/2013, 13:41

dmj je napisao/la:Ajde vi meni nađite, bilo gdje u ex-Yu, neki primjerak toga u dovoljno očuvanom stanju za slikanje, pa ćemo ga napraviti.
Druže Milić i druže Jakovlić, improvizujte, majka mu stara! I Zastava je improvizovala. kava Crtaćemo ga, ako treba!
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 24 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by dmj 15/10/2013, 13:45

vaskrsije je napisao/la:Ima ovde jedan bordo pa navrati, vidjam ga cesto kad je lepo vreme, kad ga sledeci put vidim slikacu ga. Clan je nekog kluba jer vidim da ima nalepnicu na zadnjem staklu i u tip top stanju je.
Nije Ex-Yu ali tu je blizu ti je.
Fiatov i Zastavin karavan razlikuju se, imaju posve drukčiji zadnji kraj.
dmj
dmj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 23.01.2010
Dob : 53
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 24 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by dmj 15/10/2013, 13:48

nebeski je napisao/la:Druže Milić i druže Jakovlić, improvizujte, majka mu stara! I Zastava je improvizovala. :kava:Crtaćemo ga, ako treba!
Nismo našli 1400 BJ pa smo slikali Fiata, i to negdje u središnjoj Njemačkoj. Ovdje ne možemo ni tome uteći, jer se Fiat i Zastava razlikuju.

Ili, da budem otvoreniji, u narednih mjesec-dva MORAMO naći taj automobil, jer je izrada modela već u poodmakloj fazi, a 1/1 u dovoljno dobrom stanju još nismo našli.
dmj
dmj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 23.01.2010
Dob : 53
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 24 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by dmj 15/10/2013, 13:49

vaskrsije je napisao/la:Ima ovde jedan bordo pa navrati, vidjam ga cesto kad je lepo vreme, kad ga sledeci put vidim slikacu ga. Clan je nekog kluba jer vidim da ima nalepnicu na zadnjem staklu i u tip top stanju je.
Nije Ex-Yu ali tu je blizu ti je.
Ako nađeš poslikaj dobro i detaljno, garant i to objavljujemo u brošuri, jer ni slika Fiata nešto nemamo.
dmj
dmj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 23.01.2010
Dob : 53
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 24 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by nebeski 15/10/2013, 14:00

dmj je napisao/la:Nismo našli 1400 BJ pa smo slikali Fiata, i to negdje u središnjoj Njemačkoj. Ovdje ne možemo ni tome uteći, jer se Fiat i Zastava razlikuju.

Ili, da budem otvoreniji, u narednih mjesec-dva MORAMO naći taj automobil, jer je izrada modela već u poodmakloj fazi, a 1/1 u dovoljno dobrom stanju još nismo našli.
I ne samo da se razlikuju po stražnjem dijelu, nego Zastava ima i malo viši i zaobljeniji krov, odnosno grbu.
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 24 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by dmj 15/10/2013, 14:09

Ima čitav krov i stražnja vrata jednak Ladi karavan
dmj
dmj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 23.01.2010
Dob : 53
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 24 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 24 / 40. Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.