DieCast18 | Large Scale Die Cast Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

+12
Siniweb
72
sime-x
Keza
cordoba
02 series
done
Nedo
Učitelj
Pero
dmj
nebeski
16 posters

Stranica 23 / 40. Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next

Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 23 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Gost 2/10/2013, 22:45

Nedo je napisao/la:Alaj si ga digao.Very Happy 
Pa bolje nego sto je bilo:oops: 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 23 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Gost 2/10/2013, 23:02

E baš ste me podsjetili... nisam ni raspakirao Tatru... A ni Ladu...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 23 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Siniweb 3/10/2013, 01:29

done je napisao/la:Ma taj golf je opčenito traljavo napravljen i po meni je najgora izrada od svih koji su do sad izašli.
Ubacis komad probusene 0,5mm - 1mm debele plastike izmedju podvozja i karoserije, pa zaserafis autic ponovno i sve fercera. isto kao sto je DC-10 napravio
Siniweb
Siniweb
Forumaš
Forumaš

Član od : 30.01.2010

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 23 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Učitelj 3/10/2013, 07:56

DC-10 je napisao/la:Kako? Sta ste mu uradili?
Rasklopio, skinuo prednju osovinu i sastrugao plastiku blizu rupa kroz koju prolazi osovina. Podigao sam ga napred za otprilike 1 mm.
Učitelj
Učitelj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 21.01.2010
Dob : 68
Grad Novi Sad

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 23 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Učitelj 3/10/2013, 08:00

done je napisao/la:Šalu na stranu ali od svih novinskih modela golf mi je najviše promašen i kalup a i proporcije u biti jedino ga šarm toga vremena i karizma izvlaći thumb   ostalo Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 23 631678
Mogu ti reći da i nije loše urađen, zaj...su što su ga spustili i što su mu točkovi maaloo uvučeni pod blatobrane, samim tim on gubi te svoje karakteristike. Inače dimenzije sasvim solidno skinute, merio šublerom.Very Happy 
Učitelj
Učitelj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 21.01.2010
Dob : 68
Grad Novi Sad

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 23 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by done 3/10/2013, 08:50

Učitelj je napisao/la:Mogu ti reći da i nije loše urađen, zaj...su što su ga spustili i što su mu točkovi maaloo uvučeni pod blatobrane, samim tim on gubi te svoje karakteristike. Inače dimenzije sasvim solidno skinute, merio šublerom.Very Happy 
Mene kod golfa najviše bode u oći ljevi rub šoferšajbe i A nosač koji su bar kod mog usrani nemam bolje rijeći nezznam jel to na vašima toliko vidljivo.
done
done
Forumaš
Forumaš

Član od : 23.05.2012
Dob : 54
Grad Iz srca mora

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 23 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Učitelj 3/10/2013, 09:10

done je napisao/la:Mene kod golfa najviše bode u oći ljevi rub šoferšajbe i A nosač koji su bar kod mog usrani nemam bolje rijeći nezznam jel to na vašima toliko vidljivo.
Done, kao prvo popimo pertu i pređimo na "ti". Kupio sam jednog Golfa:D 
Problem je što jetampon štampa crnr gume oko stakla šoferke malo "pobegao" pa na toj razmeri 43-ke bode oči.
Meni se čini da je u nekoj drugoj biji, recimo onoj njegovoj zelenoj, da je tampon štampa urađena bolje i da je napred višlji za 1,5 a nazad za 0,5 mm, veruj mi da bi
izgledao mnogo, mnogo bolje.
Učitelj
Učitelj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 21.01.2010
Dob : 68
Grad Novi Sad

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 23 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Učitelj 3/10/2013, 09:11

E, da, kao i kod stojadina i ovde su obrnuli volan za 180 stepeni.
Učitelj
Učitelj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 21.01.2010
Dob : 68
Grad Novi Sad

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 23 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by nebeski 3/10/2013, 09:23

Učitelj je napisao/la:E, da, kao i kod stojadina i ovde su obrnuli volan za 180 stepeni.
Ostao im zaključan. Pa im bilo mrsko vraćati ga Smile
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 23 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Učitelj 3/10/2013, 09:29

nebeski je napisao/la:Ostao im zaključan. Pa im bilo mrsko vraćati ga Smile
thumb 
Učitelj
Učitelj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 21.01.2010
Dob : 68
Grad Novi Sad

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 23 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by done 3/10/2013, 11:56

Ljudi meni se događa da više ni neznam šta imam od 1:43 jučer idem tražiti tatru da vidim koja je serija i nađem neke modele koje nisam ni mislio da sam kupio ugodno iznenađenje reklo bi se da sa druge strane nije počela amnezija ili nedaj bože šta gore.dida 
done
done
Forumaš
Forumaš

Član od : 23.05.2012
Dob : 54
Grad Iz srca mora

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 23 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by sime-x 3/10/2013, 13:41

Učitelj je napisao/la:E, da, kao i kod stojadina i ovde su obrnuli volan za 180 stepeni.
kad smo kod stojadina, učo, di je zapeo tvoj? u kojoj je fazi? nestrpljivi smo vidjet tvoja remekdijela. Wink Wink 
sime-x
sime-x
Forumaš
Forumaš

Član od : 03.06.2013
Dob : 50
Grad Velika Gorica

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 23 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Učitelj 3/10/2013, 18:41

sime-x je napisao/la:kad smo kod stojadina, učo, di je zapeo tvoj? u kojoj je fazi? nestrpljivi smo vidjet tvoja remekdijela. Wink Wink 
Skinuo sam Happy color farbu, sutra ili prekosutra će se farbati. Danas sam bio u farbari i naručio boju. U međuvremenu sam ukrojio bočna zadnja stakla i tonirao ih u
zelenkasta. Nadam se do utorka-srede da ću ih završiti.
Učitelj
Učitelj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 21.01.2010
Dob : 68
Grad Novi Sad

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 23 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by 02 series 7/10/2013, 14:37

Evo i prvih slika Tristana! Jest da nisu branici iz tod perioda, meni nesmeta.....Odlicno izgleda!

[You must be registered and logged in to see this link.]
02 series
02 series
Moderator
Moderator

Član od : 05.12.2010
Dob : 48
Grad Düsseldorf

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 23 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by dmj 7/10/2013, 14:53

Malo crne farbe ih približi tim kasnijim branicima...
dmj
dmj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 23.01.2010
Dob : 53
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 23 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by nebeski 7/10/2013, 15:35

Dvobojna stražnja svjetla!
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 23 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Gost 7/10/2013, 18:07

Odlican Trle ,cekam ga da se pojavi kod nas Very Happy 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 23 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by dmj 7/10/2013, 18:10

Zapravo su ovi branici još išli u paru s zadnjom inačicom bez žmige na boku i lajsne, pa je ovo ok za cca 1975-1976. godište Trileta.
dmj
dmj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 23.01.2010
Dob : 53
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 23 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by nebeski 7/10/2013, 18:15

Trile, Tristać, Triša, Trilosaurus, Trofazni, Iljaditrista...u svakom slučaju daj odma' pet komada! Jedan će da bude Milicija!
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 23 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Učitelj 7/10/2013, 18:38

Liči, liči....
Učitelj
Učitelj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 21.01.2010
Dob : 68
Grad Novi Sad

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 23 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Nedo 15/10/2013, 08:19

I 15-i model je stigao uz konstataciju da ih je ovaj put jako malo u ponudi . Na kioscima koji ih dobijaju tokom ponedeljka još se nije pojavio . Question 
[You must be registered and logged in to see this link.]

Nedo
Nedo
Moderator
Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 60
Grad Sarajevo

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 23 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by nebeski 15/10/2013, 08:37

Možda ih nije Dino mogao napripraviti toliko? Ipak, ručni rad i to.. Smile

Nisi ni svjestan da u rukama držiš možda i raritet! Smile

Šalu na stranu, uzet ću bar tri Tristaća, pa da mogu od jednog napraviti Miliciju, ali ne običnu, nego bijelog od šefa policijske stanice, a od drugog ću pretvoriti u auto Inspekcije državnih službi Saveznog Izvršnog Vijeća.
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 23 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Pero 15/10/2013, 09:10

Kako je ovo novi kalup ili barem do sada nije izašao ni u jednoj ediciji #legendarnih# mogao bi Dino da kaže koju riječ o njegovom stvaranju.
Pero
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 77
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 23 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by nebeski 15/10/2013, 09:42

Pero je napisao/la:Kako je ovo novi kalup ili barem do sada nije izašao ni u jednoj ediciji #legendarnih# mogao bi Dino da kaže koju riječ o njegovom stvaranju.
To su velike tajne malih majstora, Deda. Ne otkriva se to običnim smrtnicima.
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 23 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by dmj 15/10/2013, 10:11

Jel to čemu uživo?

Budem malo opisao detalje kad uhvatim vremena.
dmj
dmj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 23.01.2010
Dob : 53
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 23 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 23 / 40. Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.