DieCast18 | Large Scale Die Cast Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

+12
Siniweb
72
sime-x
Keza
cordoba
02 series
done
Nedo
Učitelj
Pero
dmj
nebeski
16 posters

Stranica 10 / 40. Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Next

Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 10 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by cordoba 27/6/2013, 17:38

dmj je napisao/la:
A za tablicu ne znam ni ja zašto je, inzistirali smo da bude isto naziv modela, Grci rekli ne može, zašto, nije mi jasno...

Zato sto je to jedan vrlo cudan i tvrdoglav narod, ponasaju se ko da su izmislili citav svijet, cijeli zivot idem u tu Grcku i nikad neznas kako ce reagirati, kad se najmanje nadas mogu biti jako fini, kad mislis da je sve super, pocinju se derati ko ludi. Da te bog sacuva takvih.
cordoba
cordoba
Forumaš
Forumaš

Član od : 24.01.2010
Dob : 56
Grad Skopje

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 10 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Gost 27/6/2013, 18:20

Ma od vrucine valda pobenave, udari u glavu i onda samo prokuvaju i prsnu.
Nego sta bi sa ugovorm izmedju MKD i Grcke, jeste li napokon dobili taj spor oko imena drzave, teritorije, ciji je u stvari Aleksandar Makedonski,...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 10 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by cordoba 27/6/2013, 19:06

vaskrsije je napisao/la:Ma od vrucine valda pobenave, udari u glavu i onda samo prokuvaju i prsnu.
Nego sta bi sa ugovorm izmedju MKD i Grcke, jeste li napokon dobili taj spor oko imena drzave, teritorije, ciji je u stvari Aleksandar Makedonski,...

Ma k...c dobili. Oko teritorija nema nikakvog spora, problem je rec Makedonija, a Aleksandar ko moze znati ciji je kad nema nikog zivog od pre 2500 godina, pa da kaze ciji je. Uostalom boli me uvo za Aleksandar, sta imam ja od njega, nek daju ljudima dobar standard i dobre plate, pa nek bude i indijanac ako hoce.
cordoba
cordoba
Forumaš
Forumaš

Član od : 24.01.2010
Dob : 56
Grad Skopje

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 10 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Gost 27/6/2013, 20:22

Pitam, znam da se prephcavate sa grcima oko toga a i dobro mi je poznata ljubav izmedju te dve zemlje, ko rogovi u vreci

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 10 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Učitelj 28/6/2013, 07:40

vaskrsije je napisao/la:Pitam, znam da se prephcavate sa grcima oko toga a i dobro mi je poznata ljubav izmedju te dve zemlje, ko rogovi u vreci

Grci su uvek bili zajebani, kao oni naša braća, naj prejatelji a pre 30-40 godina za vreme "crvenog pasoša" kada se sa njim moglo otići i na Tibet kod Dalaj Lame, za Grčku je trebala viza.
Definitivnio imaju neki problem.
Učitelj
Učitelj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 21.01.2010
Dob : 68
Grad Novi Sad

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 10 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by done 28/6/2013, 10:21

Učitelj je napisao/la:

Grci su uvek bili zajebani, kao oni naša braća, naj prejatelji a pre 30-40 godina za vreme "crvenog pasoša" kada se sa njim moglo otići i na Tibet kod Dalaj Lame, za Grčku je trebala viza.
Definitivnio imaju neki problem.
Mikosi Pederikosi!
done
done
Forumaš
Forumaš

Član od : 23.05.2012
Dob : 54
Grad Iz srca mora

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 10 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Gost 9/7/2013, 09:34

Izasao novi broj 8. Polski Fiat 125P
[You must be registered and logged in to see this link.]

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 10 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Pero 9/7/2013, 20:12

Al smo postali razmaženi.
Par modela i prestali komentari.
Pero
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 77
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 10 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Gost 9/7/2013, 22:47

Pero je napisao/la:Al smo postali razmaženi.
Par modela i prestali komentari.

Ja nemam šta komentirati, prestao sam kupovati.
Very Happy 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 10 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Gost 9/7/2013, 23:02

Meni ovo dobro dodje! Znam da neki modeli nisu idealni, ali opet kako se trenutno krecu cijene po ebay-u mislim da je zadovoljavajuce, a pogotovo sto moze inicirati i neke koji nisu nikada skupljali da se pocnu baviti ovim hobijem!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 10 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Gost 10/7/2013, 01:03

mali plavi je napisao/la:

Ja nemam šta komentirati, prestao sam kupovati.
Very Happy 

Isto. pivo 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 10 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by sime-x 10/7/2013, 16:52

nisam baš mjerodavan za komentiranje, ne skupljam tako mali skale. jedino mogu komentirat, šteta što ga nema u 18, a baš bi mi legao u grupu legendarci.
sime-x
sime-x
Forumaš
Forumaš

Član od : 03.06.2013
Dob : 50
Grad Velika Gorica

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 10 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by 72 10/7/2013, 17:01

ja san priskočija volgu i nivu za sada,pezejac mi je odličan...rijetki gušti da dojdeš,pogledaš platiš i nosiš doma...dosad je to jedino bilo s HW
72
72
Pripravnik
Pripravnik

Član od : 14.06.2011
Dob : 51
Grad split

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 10 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by done 11/7/2013, 10:57

Stigao i kod mene pezejac,i baš me zanimalo usporediti poljski model kojeg imam 5 godina i ovaj naš model.Prva razlika je u nijansi boje naša vuće na oker,ali su mu vjerniji farovi nego na poljaku disu puno jaće vidljivi pinovi i opčenito na oba modela mi se čini da je maska dobro skinuta u cjelini i detaljima i to mi se jako sviđa kao i stražnji kraj ako malo boljepogledate svetla razlikuju se žmigavci od svjetala i po boji pohvalno.Brisači su mi na oba preglomazni a jedini nedostatak na oba su nedefinirane felge a pritom i na našem modeju negdje probušene a negdje ne a ne veseli me ni to što stražnje gume glođu blatobran.Nedorečeno mi je i prednje bočno staklo sa leptirom.Uglavnom kao i uvijek do sada kupljeno i spremljeno ocjena prolazna.
done
done
Forumaš
Forumaš

Član od : 23.05.2012
Dob : 54
Grad Iz srca mora

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 10 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by dmj 11/7/2013, 11:03

Vidiš, zanimljivo... Mi se vežemo na rumunjske, a ne poljske modele, ali sam ja bio uvjeren da je riječ o jednom te istom Pezejcu... Drago mi je što napokon imamo model na kojem nema masovnog rogoborenja na lošu kvalitetu...
dmj
dmj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 23.01.2010
Dob : 53
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 10 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by dmj 11/7/2013, 11:16

Kako netko već unaprijed lovi u mutnom...

[You must be registered and logged in to see this link.]
dmj
dmj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 23.01.2010
Dob : 53
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 10 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by done 11/7/2013, 12:49

Moram se malo pohvaliti da sam prije par godina kupovao ove legendarne automobile uglavnom iz Poljske pa sad ove "naše"više kupujem iz đira nego zato što ih nemam a i da vidim ima li kakvog napretka u izradi a i nek kod nas nešto zaživi jer su ovi modeli pravo osvježenje na našem uspavalom tržištu modela.
done
done
Forumaš
Forumaš

Član od : 23.05.2012
Dob : 54
Grad Iz srca mora

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 10 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by dmj 11/7/2013, 13:01

Ma da, svi smo to skupo plaćali preko eBaya. Pokušavam ja gdje se god može individualizirati model, da bar bude po nečemu različit od tih koji su odavno već na tržištu, ali na nekima to ide, na drugima ne.

Mene od svega uvjerljivo najviše veseli Zastava 1400 BJ koja sad ide, mislim model je ok, ništa posebno, ali to mi je sporedno, u tu brošuru o njemu, pa i sam pronalazak automobila za slikanje, uloženo je više truda valjda nego u sve ostale zajedno... Krv sam propišo dok sam sve posložio, srećom pa je Aleksandar Vidojković iz Udruženja istoričara automobilizma podijelio sa mnom rezultate svojih istraživanja, što mi je jako olakšalo. A najgore od svega što znam da će se model prodati slabije od ovih ostalih, jer ga se nitko mlađi ne sjeća sa cesta. Zapravo ga se ni ja ne sjećam, a nisam baš mlađi... Ali neka, na taj sam najponosniji, barem dok ne dođu modeli koje smo radili skroz ispočetka (za 1400 je postojao osnovni kalup Seata 1400 iz neke španjolske serije).
dmj
dmj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 23.01.2010
Dob : 53
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 10 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Pero 11/7/2013, 13:15

Ima luda koji još uvijek kupuju te modele preko eBaya.Poštivam starije pa ga neću imenovati.Tak je star da je vidio 1400 kak vozi po našim cestama.Gore navedeni metuzalem ima Fiat 1400 taxi Roma.
Ali bez imena proizvođača.
PERO
Pero
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 77
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 10 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by cordoba 11/7/2013, 14:13

dmj je napisao/la:Ma da, svi smo to skupo plaćali preko eBaya. Pokušavam ja gdje se god može individualizirati model, da bar bude po nečemu različit od tih koji su odavno već na tržištu, ali na nekima to ide, na drugima ne.

Mene od svega uvjerljivo najviše veseli Zastava 1400 BJ koja sad ide, mislim model je ok, ništa posebno, ali to mi je sporedno, u tu brošuru o njemu, pa i sam pronalazak automobila za slikanje, uloženo je više truda valjda nego u sve ostale zajedno... Krv sam propišo dok sam sve posložio, srećom pa je Aleksandar Vidojković iz Udruženja istoričara automobilizma podijelio sa mnom rezultate svojih istraživanja, što mi je jako olakšalo. A najgore od svega što znam da će se model prodati slabije od ovih ostalih, jer ga se nitko mlađi ne sjeća sa cesta. Zapravo ga se ni ja ne sjećam, a nisam baš mlađi... Ali neka, na taj sam najponosniji, barem dok ne dođu modeli koje smo radili skroz ispočetka (za 1400 je postojao osnovni kalup Seata 1400 iz neke španjolske serije).

Ja imam ovog, da nije taj od kog ste radili Zastavu, btw koje ce boje biti?

[You must be registered and logged in to see this image.]
cordoba
cordoba
Forumaš
Forumaš

Član od : 24.01.2010
Dob : 56
Grad Skopje

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 10 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by dmj 11/7/2013, 14:56

Nije, nažalost, ovo je nešto finiji model od našeg, vidim tu neke detalje koje ja nisam mogao dobiti... Bit će tamno crveni.
dmj
dmj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 23.01.2010
Dob : 53
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 10 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by dmj 11/7/2013, 14:59

Pero je napisao/la:Ima luda koji još uvijek kupuju te modele preko eBaya.Poštivam starije pa ga neću imenovati.Tak je star da je  vidio 1400 kak vozi po našim cestama.Gore navedeni metuzalem ima Fiat 1400 taxi Roma.
Ali bez imena proizvođača.
PERO

Istina, ima još puno takvih luda, samo se nadam da više nitko ne plaća za novinske modele one sulude iznose kakvi su išli kad su izažli Jugo i Stojadin u Poljskoj... Very Happy 
dmj
dmj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 23.01.2010
Dob : 53
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 10 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Pero 11/7/2013, 15:10

dmj je napisao/la:

Istina, ima još puno takvih luda, samo se nadam da više nitko ne plaća za novinske modele one sulude iznose kakvi su išli kad su izažli Jugo i Stojadin u Poljskoj... Very Happy 
Tko je onda gledao na cijenu i kvalitetu:D Bilo je glavno da upadnu u stalažu.
Sve je to dio priče o nama.
Pero
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 77
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 10 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by done 11/7/2013, 16:46

Meni nije žao što sam modele plačao 20-30 eur sa poštarinom jer me je to u tom trenutku radovalo a raduje me još i danas,a i mogao sam si to i financijski priuštiti.Danas bih možda drukčije razmišljao barem sa financijskog aspekta a ljubav prema modelima mislim da je i više nego vidljiva,a i bilo koja ljubav nema veze sa razumom pa što bi i ja bio iznimka.Naravno da ću kupiti i zastavu 1400 nema smisla bojkotirati ediciju,kaošto ću se potruditi da nabavim fiću i stojadina kojih nije ni bilo na kioscima kod mene.
done
done
Forumaš
Forumaš

Član od : 23.05.2012
Dob : 54
Grad Iz srca mora

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 10 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Gost 11/7/2013, 18:31

Pa sumnjam da je ceo tiraz otisao, zoves redakciju i posalju ti nedostajuce brojeve.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 10 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 10 / 40. Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.