DieCast18 | Large Scale Die Cast Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

+12
Siniweb
72
sime-x
Keza
cordoba
02 series
done
Nedo
Učitelj
Pero
dmj
nebeski
16 posters

Stranica 11 / 40. Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Next

Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 11 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by done 11/7/2013, 21:04

vaskrsije je napisao/la:Pa sumnjam da je ceo tiraz otisao, zoves redakciju i posalju ti nedostajuce brojeve.
Nazvat ću ih kad završe godišnji odmori jer ti po Zg i onako sada nikog nigdje nema a osim toga imam i 101 i fiću samo je moj crveni imam i nastarijeg fiata 600 sa žmigavcima gore na blatobranima a i par hribarovih...
done
done
Forumaš
Forumaš

Član od : 23.05.2012
Dob : 54
Grad Iz srca mora

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 11 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by sime-x 11/7/2013, 21:20

dmj je napisao/la:Nije, nažalost, ovo je nešto finiji model od našeg, vidim tu neke detalje koje ja nisam mogao dobiti... Bit će tamno crveni.

a šta je sa nama koji skuplamo 18ice? Hoće li se napravit koja novinska serija sa 18icama? i ja bi volio vidjet yuga, stojadina, pezejca, warburga itd, u svojoj kolekciji, ali u 18. Sad  Sad 
sime-x
sime-x
Forumaš
Forumaš

Član od : 03.06.2013
Dob : 50
Grad Velika Gorica

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 11 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Gost 11/7/2013, 22:03

Da si jedini nisi, ali realno to se nikad nece desiti, koja bi to cena bila a drugo ti kalupi su mnogo skuplji kome bi se to isplatilo i ko bi to od kupaca i platio.Ja ni ne znam dal su ikada negde i izlazile neke novinsle 18ice

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 11 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Siniweb 11/7/2013, 22:16

vaskrsije je napisao/la:Da si jedini nisi, ali realno to se nikad nece desiti, koja bi to cena bila a drugo ti kalupi su mnogo skuplji kome bi se to isplatilo i ko bi to od kupaca i platio.Ja ni ne znam dal su ikada negde i izlazile neke novinsle 18ice

Jesu, u Italiji. Solidovi modeli na blisterima.
Siniweb
Siniweb
Forumaš
Forumaš

Član od : 30.01.2010

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 11 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Gost 11/7/2013, 22:19

A da pricali smo ovde o tome R5 je bio.Pa nije Solido ne znam sta ali voleo bih da bude ponovo slicno ali kolika bi to cena bila.Ona Opel colekcija je 15€, 18ica bi bar 35-40 kostala ali bi to sigurno bili vec postojeci modeli, sigurno se ne bi razvijao neki novi kalup.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 11 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by sime-x 11/7/2013, 22:46

ma ne moraju biti novinski, nek se kinezi prim posla, i eto nama modela Very Happy Very Happy 
sime-x
sime-x
Forumaš
Forumaš

Član od : 03.06.2013
Dob : 50
Grad Velika Gorica

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 11 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by dmj 11/7/2013, 23:06

Po meni je pitanje dana kad će netko početi kopirati Otto i BOS, samo s istočnim modelima. Da imam para ja bih pokrenuo taj biznis, staviš cijenu između ta dva, recimo 70 eura po komadu, štancas seriju od 1000 komada. Da ti kad sve isplatiš ostane 10% zarade to je sedam keki po modelu, dva modela izbaciš mjesečno, nabaciš neku varijacijicu boja i detalja... Dalo bi se od toga i pristojno živjeti, samo kaj ziher imaš investiciju od jedno bar pola milje eura u početku.
dmj
dmj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 23.01.2010
Dob : 53
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 11 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Gost 12/7/2013, 00:08

Novinski 1/18su bili ne samo Solido, nego i Yat Ming i Poneki Maisto...
Znam da je bio i 502 u blisteru... jedan lik je na oldschool forumu prodavao peugeote 203 u blisterima, a evo kod Vele u vitini je YM Alfa Junior..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 11 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by nebeski 14/7/2013, 20:35

dmj je napisao/la:Po meni je pitanje dana kad će netko početi kopirati Otto i BOS, samo s istočnim modelima. Da imam para ja bih pokrenuo taj biznis, staviš cijenu između ta dva, recimo 70 eura po komadu, štancas seriju od 1000 komada. Da ti kad sve isplatiš ostane 10% zarade to je sedam keki po modelu, dva modela izbaciš mjesečno, nabaciš neku varijacijicu boja i detalja... Dalo bi se od toga i pristojno živjeti, samo kaj ziher imaš investiciju od jedno bar pola milje eura u početku.

Slažem se, i nadam se.

Bajdvej, seriju na kioscima i dalje redovno kupujem, uvijek u barem dva komada. Dao sam i dat ću vjerovatno u životu i više para za nepotrebnije stvari, tako da je ovo sasvim okej čak i u onom dijelu koji se zove moja vlastita savijest.

Pezejac je OK. Mana ima za onoga tko ih traži. A ja sam baš nešto ispao iz forme za cjepidlačenje. Čaša mi je odnedavno uvijek polupuna.

Brošure su sve bolje i bolje, jedva čekam onu o Zastavi 1400.
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 11 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by done 14/7/2013, 22:41

Je Nebeski u pravu si po meni je brošura o pezejcu najbolja do sada ako ćemo cjepidlačiti falila je slika neke sanitetske prerade i cimosa ali je barem spomenuta sve u svemu i ti poput mene svojim obolom hoćeš doprinjeti da edicija potraje.A ta polupuna čaša me brine ...pivo Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 11 2942115943 Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 11 2948045269 
done
done
Forumaš
Forumaš

Član od : 23.05.2012
Dob : 54
Grad Iz srca mora

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 11 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Gost 14/7/2013, 22:46

Nakon Fiata 132,bio sam zabrinut da će i ostali Fiati u seriji biti očajno napravljeni,ali... ovaj 125 je zaista lijep modelčić a posebno mi se sviđaju prednja maskica i stražnja svjetla. Dobro,ima i neke sitne i zanemarive greškice kao što su zapunjene felgice te nagib i oblik prednjeg i stražnjeg stakla ali cijelokupni dojam o modelu je i više nego odličan.

Na prigodnoj slikici je zajedno sa Starline Fiat 125 special uz kojega mi se odlično uklopio.
[You must be registered and logged in to see this link.]

@dmj:
Da li će u seriji izaći i karavanska verzija 125-ice?
I koji je plan za 124? Fiat ili Lada ili...?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 11 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by dmj 14/7/2013, 23:09

Vidiš, ja baš nisam zadovoljan tom brošurom, malo mi je zbrčkana... Nisam siguran bih li forsirao karavan, nije ih baš previše bilo, osim tih sanitetskih prerada. A neku od njih bih jako rado objavio kao poseban model unutar serije, ako se ukaže prilika.

Za 124 se i ja još dvoumim, bio je u Zastavinoj ponudi talijanski model, a kasnije naravno i Lada... Vjerojatno ovisi o tome što će biti spremno s nekog drugog DeAgostini tržišta.
dmj
dmj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 23.01.2010
Dob : 53
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 11 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by nebeski 15/7/2013, 08:21

dmj je napisao/la:Vidiš, ja baš nisam zadovoljan tom brošurom, malo mi je zbrčkana... Nisam siguran bih li forsirao karavan, nije ih baš previše bilo, osim tih sanitetskih prerada. A neku od njih bih jako rado objavio kao poseban model unutar serije, ako se ukaže prilika.

Za 124 se i ja još dvoumim, bio je u Zastavinoj ponudi talijanski model, a kasnije naravno i Lada... Vjerojatno ovisi o tome što će biti spremno s nekog drugog DeAgostini tržišta.

U pravu si da je zbrčka..ehm..dinamična.

Vjerujem da će netko tko nema a priori puno veze o Pezejcu biti u problemima da skuži neke stvari, pa i sam tok stvari.
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 11 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by nebeski 15/7/2013, 08:24

dmj je napisao/la:

Za 124 se i ja još dvoumim, bio je u Zastavinoj ponudi talijanski model, a kasnije naravno i Lada... Vjerojatno ovisi o tome što će biti spremno s nekog drugog DeAgostini tržišta.

DeA ima prilično ružan i promašen 124. Bolje ne dirati.
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 11 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by dmj 16/7/2013, 12:02

[You must be registered and logged in to see this image.]
dmj
dmj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 23.01.2010
Dob : 53
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 11 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Učitelj 16/7/2013, 12:06

dmj je napisao/la:[You must be registered and logged in to see this image.]

Sasvim solidno zgleda, boja mu je jako dobra.
Učitelj
Učitelj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 21.01.2010
Dob : 68
Grad Novi Sad

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 11 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by done 16/7/2013, 12:33

Dino ajde malo ekskuzive šta nas čeka u par narednih brojeva?
done
done
Forumaš
Forumaš

Član od : 23.05.2012
Dob : 54
Grad Iz srca mora

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 11 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by dmj 16/7/2013, 14:29

Ne smijem pričati unaprijed, ali bit će Mercedesa, VW-a, Opela, poneki istočnjak, a bogami i nekoliko otpočetka razvijenih modela iz Zastavine produkcije, kojima se najviše veselim jer smo ih baš ispočetka radili.
Malo štekamo s IMV i Cimos modelima, koje inicijalni autori serije nisu uopće predvidjeli, pa će oni malo učestati tek tamo iza dvadesetog broja.
dmj
dmj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 23.01.2010
Dob : 53
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 11 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Gost 16/7/2013, 14:58

Oko 60 modela ce biti ukupan broj, zar ne?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 11 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by dmj 16/7/2013, 15:57

Ne nužno, ako se nastavi dobra prodaja idemo dalje i nakon toga.
dmj
dmj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 23.01.2010
Dob : 53
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 11 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by nebeski 16/7/2013, 17:17

dmj je napisao/la:Ne nužno, ako se nastavi dobra prodaja idemo dalje i nakon toga.

Bog ti dao zdravlja, sine!

nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 11 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by nebeski 16/7/2013, 17:19

A ovaj Broj 1 s Ebaya, što prodaje već sada Zastavu 1400 BJ za nekih 30 dolara je vjerojatno jedan od nas skupljača, koji je, pogađam, negodovao kako ti Poljaci, majku im njihovu, a Rusi i Ukrajinci pogotovo, kolju s poštarinom i prednjače u bezobraštini glede cijena modelčića iz novinske serije na Ebayu.
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 11 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by done 18/7/2013, 22:53

dmj je napisao/la:Ne nužno, ako se nastavi dobra prodaja idemo dalje i nakon toga.
A kakav je odaziv do sada po prodaji ?
done
done
Forumaš
Forumaš

Član od : 23.05.2012
Dob : 54
Grad Iz srca mora

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 11 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by dmj 19/7/2013, 08:21

"Vrlo zadovoljavajući", rekoše mi jučer u Tisku...
dmj
dmj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 23.01.2010
Dob : 53
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 11 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Pero 19/7/2013, 08:33

dmj je napisao/la:"Vrlo zadovoljavajući", rekoše mi jučer u Tisku...
Drago mi je za rezultate.
Ali da sam se morao kladiti kladio bi se da će prije proći u Srbiji nego u Hrvatskoj.
Normalno poznavajući da je 1: 43 popularniji u Srbiji.
Pero
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 77
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 11 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 11 / 40. Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.