DieCast18 | Large Scale Die Cast Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

+12
Siniweb
72
sime-x
Keza
cordoba
02 series
done
Nedo
Učitelj
Pero
dmj
nebeski
16 posters

Stranica 6 / 40. Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next

Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 6 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by done 21/5/2013, 09:03

Ići ću ove dane preko bare pa ću ga tamo pazarit,bjeloga već imam.
done
done
Forumaš
Forumaš

Član od : 23.05.2012
Dob : 54
Grad Iz srca mora

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 6 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Nedo 21/5/2013, 09:03

done je napisao/la:Ići ću ove dane preko bare pa ću ga tamo pazarit,bjeloga već imam.

OK.
Nedo
Nedo
Moderator
Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 61
Grad Sarajevo

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 6 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by nebeski 21/5/2013, 09:17

done je napisao/la:U vukojebini di ja živim yugića nisu ni poslali na kiosk u najmanju ruku žalosno!

Sisa s Visa! Smile
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 6 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Nedo 28/5/2013, 11:25

I peti je stigao. Postajem ozbiljan kolekcionar. Very Happy
[You must be registered and logged in to see this link.]

Nedo
Nedo
Moderator
Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 61
Grad Sarajevo

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 6 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Gost 28/5/2013, 11:54

Ja ga još nisam kupio, nešto mi se ne ide do trafike danas, cigareta imam još... Cool

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 6 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Gost 28/5/2013, 12:43

Bogami i ja sam nakupio 50ak kojekakvih 43ki i ja se sad mogu svrstati u kolekcionare te razmere, ali to su od klinca, on je jos mali, pojavljivao se ovde na forumu preko mog korisnickog imena i pisao nebuloze.Jos malo i uclanim i njega kao najmladjeg clana kad vec imamo dede sto ne bismo i balavce

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 6 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Pero 28/5/2013, 13:14

Budimo realni.
Kakav je takav.
Ali zahvaljujući DMJ došlo je do pomaka.
Treba biti pošten i zahvaliti DMJ na njegovom trudu. kapa
Pero
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 77
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 6 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Nedo 28/5/2013, 13:21

Pero je napisao/la:Budimo realni.
Kakav je takav.
Ali zahvaljujući DMJ došlo je do pomaka.
Treba biti pošten i zahvaliti DMJ na njegovom trudu. kapa

Slažem se.
Nedo
Nedo
Moderator
Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 61
Grad Sarajevo

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 6 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by dmj 28/5/2013, 14:15

Hvala.

Postoje modeli koje razvijamo od nule i oni će, nadam se, zadovoljiti većinu. Dolaze tek iza desetog broja, ne smijem ih pokazivati javno, ali komentari nekolicine ljudi uključenih u proces definiranja detalja više su nego pozitivni.

A i komentari oko 132-ke su načelno pozitivniji nego što sam očekivao, no svejedno se nadam da će to biti najmanje dobar model u seriji.
dmj
dmj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 23.01.2010
Dob : 53
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 6 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Gost 28/5/2013, 14:19

Ja sam fulio broj 2, zna li ko ima li ga gdje u Sarajevu?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 6 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Pero 28/5/2013, 14:24

dmj je napisao/la:Hvala.

Postoje modeli koje razvijamo od nule i oni će, nadam se, zadovoljiti većinu. Dolaze tek iza desetog broja, ne smijem ih pokazivati javno, ali komentari nekolicine ljudi uključenih u proces definiranja detalja više su nego pozitivni.

A i komentari oko 132-ke su načelno pozitivniji nego što sam očekivao, no svejedno se nadam da će to biti najmanje dobar model u seriji.
Samo ti radi i ne osvrći se na one koji češu jaja i prigovaraju.
Pero
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 77
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 6 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Gost 28/5/2013, 14:42

spqr je napisao/la:Ja sam fulio broj 2, zna li ko ima li ga gdje u Sarajevu?

Mislim da ga je moguće naručiti...
Nisam siguran, dmj bi mogao znati više...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 6 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Gost 28/5/2013, 14:43

dmj je napisao/la:Hvala.

Postoje modeli koje razvijamo od nule i oni će, nadam se, zadovoljiti većinu. Dolaze tek iza desetog broja, ne smijem ih pokazivati javno, ali komentari nekolicine ljudi uključenih u proces definiranja detalja više su nego pozitivni.

A i komentari oko 132-ke su načelno pozitivniji nego što sam očekivao, no svejedno se nadam da će to biti najmanje dobar model u seriji.

Dino, tebi svaka čast na trudu, ali ovaj 132 je fakat gadan... (kao da ga je deda pravio) Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 6 1713890440 lol! jako smiješno

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 6 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by dmj 28/5/2013, 15:29

spqr je napisao/la:Ja sam fulio broj 2, zna li ko ima li ga gdje u Sarajevu?

Trebalo bi ga biti moguće naručiti preko [You must be registered and logged in to see this link.], nadam se da imaju i informacije za BiH...
dmj
dmj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 23.01.2010
Dob : 53
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 6 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Gost 28/5/2013, 15:37

Hvala, poslao sam im mail, pa cemo da vidimo!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 6 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by done 30/5/2013, 15:05

Neki dan sam Splitu uspio pronaći crvenog yugića a jučer mi je žena kupila 132 jednu jedinu su poslali na vis u Tisak i sad je kod mene doma. Laughing
done
done
Forumaš
Forumaš

Član od : 23.05.2012
Dob : 54
Grad Iz srca mora

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 6 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by dmj 30/5/2013, 15:54

Done, je li tako bilo i s ranijim modelima? Upozorit ću ove u Tisku da ne stižu na Vis...
dmj
dmj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 23.01.2010
Dob : 53
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 6 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Gost 30/5/2013, 16:20

Uspio sam preko lokalnog dilera novina (aka ulicni prodavac) prnaci broj 2!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 6 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Gost 30/5/2013, 16:35

Z101, Jugo i Ficko se u SRB bez novina prodaju za 1500 din tj 14€.Sad dal im ide dobro ne znam ali toliko se trazi

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 6 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Učitelj 30/5/2013, 17:17

vaskrsije je napisao/la:Z101, Jugo i Ficko se u SRB bez novina prodaju za 1500 din tj 14€.Sad dal im ide dobro ne znam ali toliko se trazi

To je mali broj, i to uglavnom na Limundu. Samo ovde su definitivno bezobrazni i stvarno mi nije jasno zašto toliko zavlače. Ja sam par puta zvao predstavništvo i ženska ništa podrobnije ne zna da mi kaže. Sve u svemu zajebavaju. Mad
Učitelj
Učitelj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 21.01.2010
Dob : 68
Grad Novi Sad

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 6 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Pero 30/5/2013, 17:27

Učitelj je napisao/la:

To je mali broj, i to uglavnom na Limundu. Samo ovde su definitivno bezobrazni i stvarno mi nije jasno zašto toliko zavlače. Ja sam par puta zvao predstavništvo i ženska ništa podrobnije ne zna da mi kaže. Sve u svemu zajebavaju. Mad

Ja sam razgovarao sa Tiskom koji vrši distribuciju za Hr i BiH.
Oni smiju reći samo što im DeAgostini iz Grčke dozvoli.
Žena je bila pristojna i kulturna ali kaže da mora šutjeti.
Pero
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 77
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 6 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by done 30/5/2013, 21:41

dmj je napisao/la:Done, je li tako bilo i s ranijim modelima? Upozorit ću ove u Tisku da ne stižu na Vis...
Stojadina je bilo dovoljno par ljudi mi je reklo da su ga kupili,ja ga nisam jer ga odavno ima a i iste je boje pa i nije mi bio napet,volgu sam normalno kupio,fiće je bilo ali sam zakasnio a i imam crvenog,koliko znam jugić nije stigao jer mi se nitko nije pohvalio pa sam ga u Splitu uzeo u utorak i još ga je bilo po trafikama ali onda još nije bilo fiata 132,jučer je stigao na Vis i ženi mi je rekla prodavaćica da je to jedini što je stigao.Pošto mi rođak vozi novine pitat ću ga ubuduće kad i koliko toga dođe na otok pa da se znamo ravnat.
done
done
Forumaš
Forumaš

Član od : 23.05.2012
Dob : 54
Grad Iz srca mora

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 6 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Gost 30/5/2013, 21:57

Pero je napisao/la:
Učitelj je napisao/la:

To je mali broj, i to uglavnom na Limundu. Samo ovde su definitivno bezobrazni i stvarno mi nije jasno zašto toliko zavlače. Ja sam par puta zvao predstavništvo i ženska ništa podrobnije ne zna da mi kaže. Sve u svemu zajebavaju. Mad

Ja sam razgovarao sa Tiskom koji vrši distribuciju za Hr i BiH.
Oni smiju reći samo što im DeAgostini iz Grčke dozvoli.
Žena je bila pristojna i kulturna ali kaže da mora šutjeti.

Kad ih je Pero nazvao, sigurno već sutra počinje kolekcija izlaziti u Srbiji... Ovima u DeA Hellas odmah bile pune gaće... jako smiješno

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 6 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by done 31/5/2013, 08:04

Pero-Zakon
done
done
Forumaš
Forumaš

Član od : 23.05.2012
Dob : 54
Grad Iz srca mora

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 6 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by nebeski 31/5/2013, 08:56

Fiat 132 izgleda oblikom relativno podnošljivo do C nosača, a onda kreću problemi, kao da mu je netko nakalemio prtljažnik od Alfe 6.

Ni prednji farovi nisu ispali dobro, postavljeni su po principu Škilje iz Zagvozda, odnosno jedni gledaju u Zadar, a drugi u Skadar, plus što je čitava maska zapravo sve samo ne Fiat 132.

Okviri prozora su neprirodno debeli, a prozori ubačeni prema unutra, kao na igračkama. Uz to, i boja s karoserije je "pobjegla" po prozorima.

Na mom primjerku se i crna boja kojom se probalo nešto popraviti razlila, pa auto izgleda kao da ga je dijete farbalo. Taj dojama pojačavaju ofrlje ofarba
ne kvake na vratima. Loše je ispala i unutrašnjost.

Sve u svemu - najbolje su felge! A i njima fali onaj crni dio, kao lopatice.

........................................................................................................................................

Tješi me što znam da ono najbolje ipak tek dolazi! Laughing Laughing
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 6 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 6 / 40. Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.