DieCast18 | Large Scale Die Cast Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

+12
Siniweb
72
sime-x
Keza
cordoba
02 series
done
Nedo
Učitelj
Pero
dmj
nebeski
16 posters

Stranica 8 / 40. Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Next

Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 8 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by dmj 31/5/2013, 13:49

Bit će TAS sa širokim štopkama i plastičnim branicima.

Doduše i s jednim detaljem koji kod sarajevskih Golfova nije bio dostupan, a to je šiber. No hajde, ugrađivali su ih naknadno ljudi u Italiji i Austriji, pa može proći....
dmj
dmj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 23.01.2010
Dob : 53
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 8 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by dmj 31/5/2013, 13:51

nebeski je napisao/la:
Wink

Za Nivu, plačem zato što je plava, pšlavu već imam od IST-a.

Naša će biti tamnija. Wink
dmj
dmj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 23.01.2010
Dob : 53
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 8 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by cordoba 31/5/2013, 13:52

dmj je napisao/la:Bit će TAS sa širokim štopkama i plastičnim branicima.

Yesss!

A koje ce boje biti?
cordoba
cordoba
Forumaš
Forumaš

Član od : 24.01.2010
Dob : 56
Grad Skopje

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 8 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by nebeski 31/5/2013, 13:52

dmj je napisao/la:

Naša će biti tamnija. Wink

Navijao sam za črvenu!
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 8 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Pero 31/5/2013, 13:53

cordoba je napisao/la:

Yesss!

A koje ce boje biti?
Šućmurasta tongue tongue
Pero
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 77
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 8 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Pero 31/5/2013, 13:54

nebeski je napisao/la:

Navijao sam za črvenu!
Črlena ko japanska trešnja.
Pero
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 77
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 8 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by cordoba 31/5/2013, 13:56

Pero je napisao/la:
Šućmurasta [You must be registered and logged in to see this image.]

To je tvoja boja, nemoj da mesas. [You must be registered and logged in to see this image.]
cordoba
cordoba
Forumaš
Forumaš

Član od : 24.01.2010
Dob : 56
Grad Skopje

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 8 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Gost 31/5/2013, 14:02

Biti će ljućibasti sa tufnicama....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 8 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Pero 31/5/2013, 14:13

mali plavi je napisao/la:Biti će ljućibasti sa tufnicama....

ha ha ha imamo i dva 101 pa neka bira jedan sa tufnicama drugi šućmurasti.
A mogao bi jedan ko oni stari lonci,plavi sa bijelim krugovima.
Pero
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 77
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 8 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by done 31/5/2013, 14:28

Lada niva bi trebala biti tamno zelena na njoj se najmanje vidi kad istruli,a golf bi tebao biti tradicjonalno žute ili bijele boje te su pošteni neimari iz sarajeva koji su radili u TAS-u najrađe dovodili ispod ruke doma.A nije da nije bilo i više komada sa istim brojem šasije sve orginal po potrebi...iz Tasa u vogošći,e koja su to vremena bila ma koji jugo 45.
done
done
Forumaš
Forumaš

Član od : 23.05.2012
Dob : 54
Grad Iz srca mora

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 8 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Gost 31/5/2013, 14:32

dmj je napisao/la:Bit će TAS sa širokim štopkama i plastičnim branicima.

Doduše i s jednim detaljem koji kod sarajevskih Golfova nije bio dostupan, a to je šiber. No hajde, ugrađivali su ih naknadno ljudi u Italiji i Austriji, pa može proći....
Odlicno, jos bi trebalo napraviti "custom" varijantu sa kukom i na njoj naljepnica Staljo Mensur (inace za one koji ne znaju, lik iz Zenice koji je pravio kuke za Golfa). Mislim da je 90% golfova sa kukom (inace pretecom zadnjih senzora) bilo kod njega kupljeno i postavljeno!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 8 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Gost 31/5/2013, 14:33

[You must be registered and logged in to see this link.]

Fiat 132 je trebao biti daleko točnije i ljepše napravljen,ali nije i mo`š ga j****!
Kako god,ovaj moj se lijepo uklopio između prve generacije i nasljednika.

Na kiosku gdje sam ga kupio bilo ih je 8 kom,a ovaj je bio jedini bez razmazane crne boje po karoseriji,sa donekle ravnim natpisom "Fiat 132" odostraga,bez bijele boje po staklima i sa sivom bojom točno na kvakama!
Prednji kraj sam pritegnuo malo jače a stražnji popustio pa auto sada izgleda još bolje,odnosno ravnije Rolling Eyes.
Naravno,radio je i skalpel... Onih okrajaka je bilo na brisačima,prednjim i stražnjim svjetlima i nešto malo na podvozju.
Ovaj put mi je čak i 50kn bilo previše i nadam se samo da će 131,ako bude u kolekciji,biti puno bolji od ovoga.

Btw,stalno gledam u prednji kraj i ne mogu se sjetiti na koji auto me podsjeća... Shocked.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 8 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by nebeski 31/5/2013, 15:22

Abarth je napisao/la:[You must be registered and logged in to see this link.]

Fiat 132 je trebao biti daleko točnije i ljepše napravljen,ali nije i mo`š ga j****!
Kako god,ovaj moj se lijepo uklopio između prve generacije i nasljednika.

Na kiosku gdje sam ga kupio bilo ih je 8 kom,a ovaj je bio jedini bez razmazane crne boje po karoseriji,sa donekle ravnim natpisom "Fiat 132" odostraga,bez bijele boje po staklima i sa sivom bojom točno na kvakama!
Prednji kraj sam pritegnuo malo jače a stražnji popustio pa auto sada izgleda još bolje,odnosno ravnije Rolling Eyes.
Naravno,radio je i skalpel... Onih okrajaka je bilo na brisačima,prednjim i stražnjim svjetlima i nešto malo na podvozju.
Ovaj put mi je čak i 50kn bilo previše i nadam se samo da će 131,ako bude u kolekciji,biti puno bolji od ovoga.

Btw,stalno gledam u prednji kraj i ne mogu se sjetiti na koji auto me podsjeća... Shocked.

Eto, sve si realno napisao.

I ja ga gledam sprijeda već par dana i sve što mogu zaključiti je da mi izgleda k'o neki lik iz crtanog filma.


Zadnja promjena: nebeski; 31/5/2013, 16:49; ukupno mijenjano 1 put.
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 8 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Gost 31/5/2013, 15:46

Pero je napisao/la:
mali plavi je napisao/la:Biti će ljućibasti sa tufnicama....

ha ha ha imamo i dva 101 pa neka bira jedan sa tufnicama drugi šućmurasti.
A mogao bi jedan ko oni stari lonci,plavi sa bijelim krugovima.


I obavezno jedan namcarasti

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 8 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Gost 11/6/2013, 10:59

[You must be registered and logged in to see this link.]

Stigao broj 6. Lada Niva!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 8 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Gost 11/6/2013, 14:10

koji je sledeci model ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 8 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Gost 11/6/2013, 14:15

Kazu da je Golf JGL

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 8 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by dmj 11/6/2013, 15:14

Da, Golf JGL. Žuti.
dmj
dmj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 23.01.2010
Dob : 53
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 8 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Gost 11/6/2013, 15:26

spqr je napisao/la:[You must be registered and logged in to see this link.]

Stigao broj 6. Lada Niva!

Baš sam ju malo zagledao jutros u konzumu, boja je daleko bolja od one šugave žute. A nekako mi se čini da su na Nivi najbolje napravljeni tampo detalji...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 8 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by nebeski 11/6/2013, 16:58

Niva je skroz druga priča u odnosu na Fiat 132. Odlično odrađeni okviri prozora, lijepo izvučene krovne lajsne, sasvim solidno skinut oblik i neloši detalji, poput zbilja dobrih felgi, i kako i Mirjan reče, jako finih tamposa.

Isplati se dati lovu
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 8 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Pero 11/6/2013, 18:14

Ja sam za sada kupio tri komada ali ni jednu za mene.
Pero
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 77
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 8 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by nebeski 11/6/2013, 18:24

Pero je napisao/la:Ja sam za sada kupio tri komada ali ni jednu za mene.

Hmm..stavi u rubriku "Skupne kupovine". Smile
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 8 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Gost 11/6/2013, 18:27

nebeski je napisao/la:
Pero je napisao/la:Ja sam za sada kupio tri komada ali ni jednu za mene.

Hmm..stavi u rubriku "Skupne kupovine". Smile

Laughing

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 8 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Gost 11/6/2013, 18:41

Deda je nezvanicni distributer legendarnih automobila za prostore van granica cro. Very Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 8 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by nebeski 11/6/2013, 18:47

vaskrsije je napisao/la:Deda je nezvanicni distributer legendarnih automobila za prostore van granica cro. Very Happy

Tako je i Todorić počeo svijevremeno...
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 8 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 8 / 40. Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.