DieCast18 | Large Scale Die Cast Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

+12
Siniweb
72
sime-x
Keza
cordoba
02 series
done
Nedo
Učitelj
Pero
dmj
nebeski
16 posters

Stranica 7 / 40. Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Next

Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 7 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Gost 31/5/2013, 09:41

nebeski je napisao/la:Fiat 132 izgleda oblikom relativno podnošljivo do C nosača, a onda kreću problemi, kao da mu je netko nakalemio prtljažnik od Alfe 6.

Ni prednji farovi nisu ispali dobro, postavljeni su po principu Škilje iz Zagvozda, odnosno jedni gledaju u Zadar, a drugi u Skadar, plus što je čitava maska zapravo sve samo ne Fiat 132.

Okviri prozora su neprirodno debeli, a prozori ubačeni prema unutra, kao na igračkama. Uz to, i boja s karoserije je "pobjegla" po prozorima.

Na mom primjerku se i crna boja kojom se probalo nešto popraviti razlila, pa auto izgleda kao da ga je dijete farbalo. Taj dojama pojačavaju ofrlje ofarba
ne kvake na vratima. Loše je ispala i unutrašnjost.

Sve u svemu - najbolje su felge! A i njima fali onaj crni dio, kao lopatice.

........................................................................................................................................

Tješi me što znam da ono najbolje ipak tek dolazi! Laughing Laughing

Fiat 132 je zaista FAIL...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 7 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by done 31/5/2013, 10:30

nebeski je napisao/la:Fiat 132 izgleda oblikom relativno podnošljivo do C nosača, a onda kreću problemi, kao da mu je netko nakalemio prtljažnik od Alfe 6.

Ni prednji farovi nisu ispali dobro, postavljeni su po principu Škilje iz Zagvozda, odnosno jedni gledaju u Zadar, a drugi u Skadar, plus što je čitava maska zapravo sve samo ne Fiat 132.

Okviri prozora su neprirodno debeli, a prozori ubačeni prema unutra, kao na igračkama. Uz to, i boja s karoserije je "pobjegla" po prozorima.

Na mom primjerku se i crna boja kojom se probalo nešto popraviti razlila, pa auto izgleda kao da ga je dijete farbalo. Taj dojama pojačavaju ofrlje ofarba
ne kvake na vratima. Loše je ispala i unutrašnjost.

Sve u svemu - najbolje su felge! A i njima fali onaj crni dio, kao lopatice.

........................................................................................................................................

Tješi me što znam da ono najbolje ipak tek dolazi! Laughing Laughing
To ti je bila varijanta za Zagreb i okolicu moj lići na neku tetu iz Like... baba jako smiješno
done
done
Forumaš
Forumaš

Član od : 23.05.2012
Dob : 54
Grad Iz srca mora

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 7 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Pero 31/5/2013, 10:30

Trebali ste vidjeti taxi 125 P iz taxi serije.
Na njemu doslovce ništa nije dobro.
Jedino sam zadržao kotače.
Tisak sam pitao radi HR i BiH.
Što se dešava u Srbiji i što će se dogoditi na tom prostoru nemam veze.
Pero
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 77
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 7 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by dmj 31/5/2013, 10:32

Iznenadilo me, ali komentari na drugim mjestima su uglavnom pozitivni, svi kažu da izgleda mnogo bolje uživo nego na slikama... Meni je zapravo glavni problem što je to po mnogim značajkama (hauba, držač retrovizora) zapravo raniji model, ušminkan detaljima treće serije. Baš mi je poslao frend mms, kad se pofarbaju svjetla kako treba, branici u srebrno –crnu kombinaciju kako spada, malo poigra s maskom i kvakama... to odmah mnogo bolje izgleda. A čekam prerade u teget plavu, najavili ih neki, da vidim koliko će to ozbiljnije izgledati u toj tamnoj nijansi.
dmj
dmj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 23.01.2010
Dob : 53
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 7 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by dmj 31/5/2013, 10:33

De Agostini nam ne daje baš mnogo informacija o Srbiji, tako da ni ja nemam pojma kada će se ponovo ondje krenuti i hoće li.
dmj
dmj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 23.01.2010
Dob : 53
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 7 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by nebeski 31/5/2013, 10:47

dmj je napisao/la:Iznenadilo me, ali komentari na drugim mjestima su uglavnom pozitivni, svi kažu da izgleda mnogo bolje uživo nego na slikama... Meni je zapravo glavni problem što je to po mnogim značajkama (hauba, držač retrovizora) zapravo raniji model, ušminkan detaljima treće serije. Baš mi je poslao frend mms, kad se pofarbaju svjetla kako treba, branici u srebrno –crnu kombinaciju kako spada, malo poigra s maskom i kvakama... to odmah mnogo bolje izgleda. A čekam prerade u teget plavu, najavili ih neki, da vidim koliko će to ozbiljnije izgledati u toj tamnoj nijansi.

Baš sam si mislio kako pod 1. treba prefarbati prednje farove, doslovno ih "zatvoriti" i da bi onda čitav prednji kraj dobio bolji izgled, jer oni ogromni pinovi kao da su oči na nekoj lutki i auto djeluje neozbiljno. Pod 2. obojati stražnja svjetla. Pod 3. poraditi crnom bojom oko prozora. Pod 4. dati malo živosti unutrašnjosti, da nešto skreće pogled s karoserije. Pod 5. Podignuti malo stražnji kraj, jer Fiat 132 je suprotno modelčiću bio straga odignut, a ne spušte. Prtljažniku pomoći nema. Stoji k'o piletu sisa!


Zadnja promjena: nebeski; 31/5/2013, 10:48; ukupno mijenjano 1 put.
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 7 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Gost 31/5/2013, 10:47

Zna li se koliko ce ukupno modela izaci, te koji su?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 7 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Pero 31/5/2013, 11:05

nebeski je napisao/la:

Baš sam si mislio kako pod 1. treba prefarbati prednje farove, doslovno ih "zatvoriti" i da bi onda čitav prednji kraj dobio bolji izgled, jer oni ogromni pinovi kao da su oči na nekoj lutki i auto djeluje neozbiljno. Pod 2. obojati stražnja svjetla. Pod 3. poraditi crnom bojom oko prozora. Pod 4. dati malo živosti unutrašnjosti, da nešto skreće pogled s karoserije. Pod 5. Podignuti malo stražnji kraj, jer Fiat 132 je suprotno modelčiću bio straga odignut, a ne spušte. Prtljažniku pomoći nema. Stoji k'o piletu sisa!
Ponekad i od pice možeš napraviti lice.Ja sam uvijek za orginal varijantu,tek drugi model može ići na doradu.Kao što sam ja napravio zapravo Damir sa 101.Inače crna unutrašnjost ubija većinu novinskih modela.
Pero
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 77
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 7 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Pero 31/5/2013, 11:09

dmj je napisao/la:Iznenadilo me, ali komentari na drugim mjestima su uglavnom pozitivni, svi kažu da izgleda mnogo bolje uživo nego na slikama... Meni je zapravo glavni problem što je to po mnogim značajkama (hauba, držač retrovizora) zapravo raniji model, ušminkan detaljima treće serije. Baš mi je poslao frend mms, kad se pofarbaju svjetla kako treba, branici u srebrno –crnu kombinaciju kako spada, malo poigra s maskom i kvakama... to odmah mnogo bolje izgleda. A čekam prerade u teget plavu, najavili ih neki, da vidim koliko će to ozbiljnije izgledati u toj tamnoj nijansi.
Ovdje su ipak stari lisci.Teško daju aplauz .Dobra kritika može samo uvijek pomoći.
Kritike su i tako plod čačkanja po internetu.Nema zdravo za gotovo.
Pero
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 77
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 7 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by nebeski 31/5/2013, 11:09

Pero je napisao/la:
Ponekad i od pice možeš napraviti lice.Ja sam uvijek za orginal varijantu,tek drugi model može ići na doradu.Kao što sam ja napravio zapravo Damir sa 101.Inače crna unutrašnjost ubija većinu novinskih modela.

A jes' ti ga i doradio, ne'š ti majstorluka!
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 7 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by nebeski 31/5/2013, 11:10

Pero je napisao/la:
Ovdje su ipak stari lisci.Teško daju aplauz .Dobra kritika može samo uvijek pomoći.
Kritike su i tako plod čačkanja po internetu.Nema zdravo za gotovo.

Dabome, nismo mi tamo nekakve jajare i amateri, ovdje su i oni s najjačom vilicom zube lomili! Cool

Ovo ovdje je partizanski pokret među kolekcionarima!

Surovi smo, kirurški precizni i ne uzimamo zarobljenike!
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 7 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Pero 31/5/2013, 11:13

nebeski je napisao/la:

A jes' ti ga i doradio, ne'š ti majstorluka!
Reče mi Damir: Bio bi on još bolji da mi nije smetao glavonja iz Mostara.I još je dodao da je isti glavonja rekao:Za koga je ,dobro je.
Pero
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 77
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 7 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Pero 31/5/2013, 11:16

nebeski je napisao/la:

Dabome, nismo mi tamo nekakve jajare i amateri, ovdje su i oni s najjačom vilicom zube lomili! Cool

Ovo ovdje je partizanski pokret među kolekcionarima!

Surovi smo, kirurški precizni i ne uzimamo zarobljenike!
Koji partizani?????
Prva Proleterska na čelu sa nasljednikom Save Kovačevića.
Pero
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 77
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 7 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Gost 31/5/2013, 11:25

nebeski je napisao/la:
dmj je napisao/la:Iznenadilo me, ali komentari na drugim mjestima su uglavnom pozitivni, svi kažu da izgleda mnogo bolje uživo nego na slikama... Meni je zapravo glavni problem što je to po mnogim značajkama (hauba, držač retrovizora) zapravo raniji model, ušminkan detaljima treće serije. Baš mi je poslao frend mms, kad se pofarbaju svjetla kako treba, branici u srebrno –crnu kombinaciju kako spada, malo poigra s maskom i kvakama... to odmah mnogo bolje izgleda. A čekam prerade u teget plavu, najavili ih neki, da vidim koliko će to ozbiljnije izgledati u toj tamnoj nijansi.

Baš sam si mislio kako pod 1. treba prefarbati prednje farove, doslovno ih "zatvoriti" i da bi onda čitav prednji kraj dobio bolji izgled, jer oni ogromni pinovi kao da su oči na nekoj lutki i auto djeluje neozbiljno. Pod 2. obojati stražnja svjetla. Pod 3. poraditi crnom bojom oko prozora. Pod 4. dati malo živosti unutrašnjosti, da nešto skreće pogled s karoserije. Pod 5. Podignuti malo stražnji kraj, jer Fiat 132 je suprotno modelčiću bio straga odignut, a ne spušte. Prtljažniku pomoći nema. Stoji k'o piletu sisa!

Slična su bila i moja inicijalna razmišljanja o ovim modelima, kako uzimam po dva od svakog, jedan ide u doradu, pa pravac Dramalj, a drugi ostaje u originalnoj ambalaži za prodaju nakon nekoliko godina.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 7 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by dmj 31/5/2013, 11:31

spqr je napisao/la:Zna li se koliko ce ukupno modela izaci, te koji su?

Ako ne padne prodaja, nema ograničenja, barata se brojkama od 60 ili 80.
Pokriva se modele od ugrubo početka pedesetih pa do cca 1990., s tim da će se kasnije možda ući malo i u devedesete.
Načelno modeli kojih je bilo na cestama ovdje, prednost ako su rađeni li montirani u ex-Yu.
Popis svih modela ne postoji, slušaju se prijedlozi.
A shodno dogovoru s izdavačem smijem najavljivati samo sljedeći broj, dakle u ovom slučaju Ladu Nivu iz broja 6.
Pri čemu nije tajna da je broj 7 TAS-ov Golf MK1, jer je bio pogrešno najavljivan da ide ranije, pa smo morazli za smirivanje objaviti točnu informaciju.
dmj
dmj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 23.01.2010
Dob : 53
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 7 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by dmj 31/5/2013, 11:43

Pero je napisao/la:
Koji partizani?????
Prva Proleterska na čelu sa nasljednikom Save Kovačevića.

Zašto nasljednikom, pa nije umro, komandant Sava vječno živi.

Kao i Moša Pijade, eno ga reinkarniranog u Mostaru, filozofira i skuplja modele... Very Happy

To me podsjeća, možda sam već i stavljao link, skužajte ako jesam, napisao sam svojedobno jednu kratku priču te tematike...

[You must be registered and logged in to see this link.]
dmj
dmj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 23.01.2010
Dob : 53
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 7 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Pero 31/5/2013, 11:47

dmj je napisao/la:

Ako ne padne prodaja, nema ograničenja, barata se brojkama od 60 ili 80.
Pokriva se modele od ugrubo početka pedesetih pa do cca 1990., s tim da će se kasnije možda ući malo i u devedesete.
Načelno modeli kojih je bilo na cestama ovdje, prednost ako su rađeni li montirani u ex-Yu.
Popis svih modela ne postoji, slušaju se prijedlozi.
A shodno dogovoru s izdavačem smijem najavljivati samo sljedeći broj, dakle u ovom slučaju Ladu Nivu iz broja 6.
Pri čemu nije tajna da je broj 7 TAS-ov Golf MK1, jer je bio pogrešno najavljivan da ide ranije, pa smo morazli za smirivanje objaviti točnu informaciju.
Lada Niva bi trebala biti dobra inekcija za tržište.
Možda je kupim kao usporedbu uz jednu od najboljih 1:43 staru rusku.
Pero
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 77
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 7 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Gost 31/5/2013, 11:50

Pero je napisao/la:
dmj je napisao/la:

Ako ne padne prodaja, nema ograničenja, barata se brojkama od 60 ili 80.
Pokriva se modele od ugrubo početka pedesetih pa do cca 1990., s tim da će se kasnije možda ući malo i u devedesete.
Načelno modeli kojih je bilo na cestama ovdje, prednost ako su rađeni li montirani u ex-Yu.
Popis svih modela ne postoji, slušaju se prijedlozi.
A shodno dogovoru s izdavačem smijem najavljivati samo sljedeći broj, dakle u ovom slučaju Ladu Nivu iz broja 6.
Pri čemu nije tajna da je broj 7 TAS-ov Golf MK1, jer je bio pogrešno najavljivan da ide ranije, pa smo morazli za smirivanje objaviti točnu informaciju.
Lada Niva bi trebala biti dobra inekcija za tržište.
Možda je kupim kao usporedbu uz jednu od najboljih 1:43 staru rusku.

Ma ova je goli k**** u odnosu na onu staru rusku... još ako je one govnasto žute boje... No

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 7 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by dmj 31/5/2013, 12:06

Nije, plava će biti. Ali da se ne može usporediti s onom, to stoji.

Doduše, uopće ne znam što bi se od današnje 1/43 produkcije moglo usporediti s njom i koliko košta...
dmj
dmj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 23.01.2010
Dob : 53
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 7 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Učitelj 31/5/2013, 12:10

dmj je napisao/la:

Zašto nasljednikom, pa nije umro, komandant Sava vječno živi.

Kao i Moša Pijade, eno ga reinkarniranog u Mostaru, filozofira i skuplja modele... Very Happy

To me podsjeća, možda sam već i stavljao link, skužajte ako jesam, napisao sam svojedobno jednu kratku priču te tematike...

[You must be registered and logged in to see this link.]

Podignuta na viši nivo... thumb Very Happy
Učitelj
Učitelj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 21.01.2010
Dob : 68
Grad Novi Sad

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 7 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Gost 31/5/2013, 12:12

dmj je napisao/la:Nije, plava će biti. Ali da se ne može usporediti s onom, to stoji.

Doduše, uopće ne znam što bi se od današnje 1/43 produkcije moglo usporediti s njom i koliko košta...

A sad, nije da kanim gaziti po "četrstrojkama", ali i mnogi modeli iz malo skupljeg segmenta 1/43 se teško mogu mjeriti sa tom nivom, od nivoa detalja, pa do točnosti forme modela u odnosu na 1/1...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 7 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Pero 31/5/2013, 12:21

dmj je napisao/la:Nije, plava će biti. Ali da se ne može usporediti s onom, to stoji.

Doduše, uopće ne znam što bi se od današnje 1/43 produkcije moglo usporediti s njom i koliko košta...
Sutra bi trebao doći sa generalke još jedan stari ruski biser.Koliko znam na našem ga tržištu nije ni bilo.
Ovaj je došao direktno iz SSSR i prvo prošao prošao dječije ruke,sva sreća samo izguljen ,svi dijelovi su na broju.
Pero
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 77
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 7 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by cordoba 31/5/2013, 13:18

Pero je napisao/la:
Sutra bi trebao doći sa generalke još jedan stari ruski biser.Koliko znam na našem ga tržištu nije ni bilo.
Ovaj je došao direktno iz SSSR i prvo prošao prošao dječije ruke,sva sreća samo izguljen ,svi dijelovi su na broju.

Ну заец, погоди!
cordoba
cordoba
Forumaš
Forumaš

Član od : 24.01.2010
Dob : 56
Grad Skopje

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 7 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Gost 31/5/2013, 13:23

dmj je napisao/la:

Ako ne padne prodaja, nema ograničenja, barata se brojkama od 60 ili 80.
Pokriva se modele od ugrubo početka pedesetih pa do cca 1990., s tim da će se kasnije možda ući malo i u devedesete.
Načelno modeli kojih je bilo na cestama ovdje, prednost ako su rađeni li montirani u ex-Yu.
Popis svih modela ne postoji, slušaju se prijedlozi.
A shodno dogovoru s izdavačem smijem najavljivati samo sljedeći broj, dakle u ovom slučaju Ladu Nivu iz broja 6.
Pri čemu nije tajna da je broj 7 TAS-ov Golf MK1, jer je bio pogrešno najavljivan da ide ranije, pa smo morazli za smirivanje objaviti točnu informaciju.
Radujem se Nivi, a i Golfu, pogotovo ako ce biti TAS-ov model sa sirokim stopkama i plasticnim branicima!
Inace sam sebi svojevremeno zadao zadatak da skupim sve modele, koje je otac nekad vozio, pa potom i ja! Uglavnom sve je skupljeno, manje ili vise slicno originalima! Jedino mi nedostaje Octavia 2005 Tour koju sam vozio, a koju ne mogu naci da nije karavan ili rally varijanta!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 7 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by nebeski 31/5/2013, 13:44

dmj je napisao/la:

Zašto nasljednikom, pa nije umro, komandant Sava vječno živi.

Kao i Moša Pijade, eno ga reinkarniranog u Mostaru, filozofira i skuplja modele... Very Happy

To me podsjeća, možda sam već i stavljao link, skužajte ako jesam, napisao sam svojedobno jednu kratku priču te tematike...

[You must be registered and logged in to see this link.]

Wink

Za Nivu, plačem zato što je plava, pšlavu već imam od IST-a.
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 7 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 7 / 40. Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.