DieCast18 | Large Scale Die Cast Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prijedlozi i pitanja administratoru

+15
nebeski
. . .
red head
charlie
Gatuzo
cordoba
02 series
Keza
Siniweb
dmj
b12cky
Luckyboy
medomanga
Nedo
Administrator
19 posters

Stranica 8 / 13. Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 11, 12, 13  Next

Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 8 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Gost 23/8/2012, 19:31

02 series je napisao/la:Tako je!



Lightbox ne funkcionira sa svim slikama (neznam zašto... ali otkriti ću)

Probaj kliknuti na ovu moju sliku... slika će ti se uvečati, a u pozadini iza nje će ostati forum i originalna slika...

[You must be registered and logged in to see this image.]

Trebalo bi to izgledati ovako:
[You must be registered and logged in to see this image.]


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 8 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Gost 23/8/2012, 19:32

Kad kliknem na sliku

[You must be registered and logged in to see this image.]

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 8 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Gost 23/8/2012, 19:32

nait5 je napisao/la:Otvara se u novom prozoru ali se vidi samo gornji levi deo slike

Kolika ti je rezolucija ekrana?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 8 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Gost 23/8/2012, 19:34

nait5 je napisao/la:Kad kliknem na sliku

[You must be registered and logged in to see this image.]

Firefox na win7?
I da... probaj ugasiti ove bookmarkse sa strane...


Zadnja promjena: mali plavi; 23/8/2012, 19:35; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 8 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Gost 23/8/2012, 19:35

1366 x 768

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 8 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Gost 23/8/2012, 19:35

Firefox na Linux ubuntu

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 8 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Gost 23/8/2012, 19:37

nait5 je napisao/la:1366 x 768

Široki ekran...
Probaj ugasiti bookmarks frame sa strane, tako i tako bookmarksima možeš pristupiti preko bookmarks tab-a na vrhu...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 8 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Gost 23/8/2012, 19:37

Inače, kod mene radi i na firefoxu i u IE...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 8 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Gost 23/8/2012, 19:38

nait5 je napisao/la:Firefox na Linux ubuntu

Hm... možda je do Linuxa...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 8 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Gost 23/8/2012, 19:41

Evo slike

[You must be registered and logged in to see this image.]

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 8 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Gost 23/8/2012, 19:44

nait5 je napisao/la:Evo slike

[You must be registered and logged in to see this image.]

Bookmarks frame je bio problem...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 8 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Gost 23/8/2012, 19:58

Sad radi thumb

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 8 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Luckyboy 23/8/2012, 20:47

mali plavi je napisao/la:



Lightbox ne funkcionira sa svim slikama (neznam zašto... ali otkriti ću)

Probaj kliknuti na ovu moju sliku... slika će ti se uvečati, a u pozadini iza nje će ostati forum i originalna slika...

[You must be registered and logged in to see this image.]

Trebalo bi to izgledati ovako:
[You must be registered and logged in to see this image.]

Kod mene sve funkcionise kao kod nebeskog, inace mislio dsam da te pitam kako ti se svidja ovaj model uzivo???
Luckyboy
Luckyboy
Forumaš sa stažem
Forumaš sa stažem

Član od : 24.01.2010
Grad Belgrade

[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 8 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Gost 23/8/2012, 20:53

Luckyboy je napisao/la:
Kod mene sve funkcionise kao kod nebeskog, inace mislio dsam da te pitam kako ti se svidja ovaj model uzivo???

Za koji dan stiže seciranje... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ( Nije loš, ali ne vrijedi te pare.)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 8 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Luckyboy 23/8/2012, 21:11

mali plavi je napisao/la:

Za koji dan stiže seciranje... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ( Nije loš, ali ne vrijedi te pare.)
Tako se i meni cinilo kad sam ga video!
Luckyboy
Luckyboy
Forumaš sa stažem
Forumaš sa stažem

Član od : 24.01.2010
Grad Belgrade

[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 8 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Gost 23/8/2012, 22:00

jedan lik je promenio felne i stavio od kyoshovog M6, model je totalno druga prica. Ok ima jos falinki po kojima cemo da pljujemo, ali onaj najvidljiviji te glupe felne je zamenom sa M6 pun pogodak.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 8 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Gost 24/8/2012, 00:39

vaskrsije je napisao/la:jedan lik je promenio felne i stavio od kyoshovog M6, model je totalno druga prica. Ok ima jos falinki po kojima cemo da pljujemo, ali onaj najvidljiviji te glupe felne je zamenom sa M6 pun pogodak.

Felgama treba samo lakiranje, forma je dobra, ali im je minus što su lijevane od sive/srebrne plastike bez da su lakirane

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 8 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Siniweb 24/8/2012, 00:54

mali plavi je napisao/la:

Felgama treba samo lakiranje, forma je dobra, ali im je minus što su lijevane od sive/srebrne plastike bez da su lakirane

Kao da su Siku felge, od one tmurno sive plastike. jedan sloj srebrne is sasvim druga prica.
Siniweb
Siniweb
Forumaš
Forumaš

Član od : 30.01.2010

[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 8 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Gost 24/8/2012, 09:30

Meni je utisak i da su male, da su trebale biti za broj vece

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 8 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Gost 24/8/2012, 10:17

Alo ekipa... ovo nije tema o Paragonovom BMW-u....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 8 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by nebeski 24/8/2012, 10:25

mali plavi je napisao/la:Alo ekipa... ovo nije tema o Paragonovom BMW-u....

Odmah ban staviti svim ljubiteljima BMW-a! Cool
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 8 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Luckyboy 24/8/2012, 11:13

Spontanost nam je jaca strana Very Happy
Luckyboy
Luckyboy
Forumaš sa stažem
Forumaš sa stažem

Član od : 24.01.2010
Grad Belgrade

[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 8 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Gost 24/8/2012, 11:34

BMW forum Very Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 8 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Gost 9/2/2013, 21:19

Imam jedan predlog..Da se otvori neka tema,pod tema ili kako bi se vec zvalo..Za predstavljanje motora za nas koji ih skupljamo..Npr motori u 1/18,motori 1/12...Nadam se da ste razumeli..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 8 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Gost 9/2/2013, 21:42

Veske je napisao/la:Imam jedan predlog..Da se otvori neka tema,pod tema ili kako bi se vec zvalo..Za predstavljanje motora za nas koji ih skupljamo..Npr motori u 1/18,motori 1/12...Nadam se da ste razumeli..

Što se mene tiće, otvoriti ću vam podforum baš za motore, iako su, barem za mene, motori ravnopravni sa autima, tako da sam ja dosad sve moje Vespe predstavio u podforumu o modelima u 1/18. Isto tako, kada se nakupi predstavljenih motora, svaki proizvođać dobiva svoj podforum u enciklopediji, s time da zasad enciklopediju imaju samo modeli u 1/18. Ako se kolege koji su isključivo na 1/43 malo potrude i poveča se broj predstavljenih modela u 1/43, napraviti ću i 1/43 enciklopediju... isto se odnosi i na ostala mjerila.

Znači, slobodno predstavljaj motore u pojedinačnim temama kao što mi ostali radimo za aute, a kasnije ću ih ja prebaciti u enciklopediju.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 8 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 8 / 13. Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 11, 12, 13  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.