DieCast18 | Large Scale Die Cast Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prijedlozi i pitanja administratoru

+15
nebeski
. . .
red head
charlie
Gatuzo
cordoba
02 series
Keza
Siniweb
dmj
b12cky
Luckyboy
medomanga
Nedo
Administrator
19 posters

Stranica 7 / 13. Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 11, 12, 13  Next

Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 7 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Gost 26/12/2011, 23:40

da,na flickr-u.u novembru je islo bez problema.


a.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 7 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Gost 26/12/2011, 23:54

azraelcars je napisao/la:da,na flickr-u.u novembru je islo bez problema.


a.

Jedino ako ti malo ne šteka java i flash player...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 7 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Luckyboy 27/12/2011, 07:10

i ja koristim operu meni je sve OK
Luckyboy
Luckyboy
Forumaš sa stažem
Forumaš sa stažem

Član od : 24.01.2010
Grad Belgrade

[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 7 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Gost 7/1/2012, 16:58

Jel imate i vi ostali problema sa prikazom slika? (Forum ih ne smanjuje...)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 7 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Gost 7/1/2012, 17:05

na ie 8 je stavljanje slika skroz lose,kao sto se vidi na mom vartburgu.kako god okrenes,prvo stavi sliku,a tekst negdje dole,a resizing ne ide.

na operi sam nesto kliknuo prilikom stavljanja slika,tako da sad(accidental) funktionise Wink
a.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 7 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Gost 7/1/2012, 17:07

Možda ti je upaljen editor modus... imaš sa desne strane ono dugme sa dva a... ako je crveno, editor mod ti je upaljen, klikni da posivi...
Al prikaz kenja... to je opet do forumotiona...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 7 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by nebeski 7/1/2012, 17:34

Da, neke slike jednostavno bez razloga ostavi velikima.
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 7 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Gost 7/1/2012, 17:36

Do forumotiona je, sad sam provjerio na njihovoj stranici...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 7 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Gost 7/1/2012, 17:38

meni na google chrome ne pravi probleme

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 7 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by 02 series 7/1/2012, 17:39

ja vec odavno imam problem sa prikazom slike, ako je slika prevelika, pola je nevidim kao npr. ove od benley-a sto je nebeski postavio.
02 series
02 series
Moderator
Moderator

Član od : 05.12.2010
Dob : 48
Grad Düsseldorf

[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 7 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by nebeski 7/1/2012, 17:39

02 series je napisao/la:ja vec odavno imam problem sa prikazom slike, ako je slika prevelika, pola je nevidim kao npr. ove od benley-a sto je nebeski postavio.

Ne vidi ih ni Nebeski.
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 7 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Gost 7/1/2012, 17:49

Problem je nastao jučer navečer, ista stvar kao što je bila u 12. mjesecu...
Ako je netko od vas imao problem sa prikazom slika u međuvremenu, do njegovog je kompjutera, treba potegnuti update-ove za javu i za flash player...


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 7 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by nebeski 9/2/2012, 00:31

kad kliknem Play na onoj Markovoj reklami, vrati me na početnu stranu foruma... zašto je tomu tako? Rolling Eyes
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 7 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Gost 9/2/2012, 00:35

nebeski je napisao/la:kad kliknem Play na onoj Markovoj reklami, vrati me na početnu stranu foruma... zašto je tomu tako? Rolling Eyes

Neznam, isto se i meni događa, probati ću editirati njegov post.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 7 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by 02 series 9/2/2012, 00:39

mali plavi je napisao/la:

Neznam, isto se i meni događa, probati ću editirati njegov post.

Marko bola...nemoj nam besplatni virusa Laughing
02 series
02 series
Moderator
Moderator

Član od : 05.12.2010
Dob : 48
Grad Düsseldorf

[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 7 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Gost 9/2/2012, 00:42

02 series je napisao/la:

Marko bola...nemoj nam besplatni virusa Laughing

Ne znam sad tačno na koji način sam ubacio onaj link na forum, šta sam tačno i gdje kopirao. Za drugi put malo ću detaljnije pogledati upute pa da radi iz prve Smile

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 7 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Keza 12/3/2012, 15:11

Koje je sranje ovaj Image Shack, sad se još i tu moramo registrirati [You must be registered and logged in to see this image.]
Keza
Keza
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 20.01.2011
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 7 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by nebeski 12/3/2012, 17:27

Vela je napisao/la:Koje je sranje ovaj Image Shack, sad se još i tu moramo registrirati [You must be registered and logged in to see this image.]

Otkad to nisi bio na njemu?

Veliki Brat nas gleda. Very Happy
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 7 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Gost 12/3/2012, 18:08

Vela je napisao/la:Koje je sranje ovaj Image Shack, sad se još i tu moramo registrirati [You must be registered and logged in to see this image.]

Imageshack je s****... ja već odavno rabim photobucket, čak sam svojedobno sve što sam imao na imageshacku preselio na photobucket.
Koliko vidim, hostanje slika bez da si ulogiran i dalje funkcionira....
[You must be registered and logged in to see this link.]
Jedino što na taj način, kada preko foruma uploadaš fotografije bez da si ulogiran na imageshack, nema opcije bilo kakvog editiranja slika.
Inače, ta opcija "hostanja" slika na imageshacku je predefinirana od srane forumotiona.



Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 7 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by 02 series 23/8/2012, 19:14

Kod mene se odavno na taj nacin slika uvelicava a smanjeje se opet klikom na istu sliku.
02 series
02 series
Moderator
Moderator

Član od : 05.12.2010
Dob : 48
Grad Düsseldorf

[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 7 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by nebeski 23/8/2012, 19:21

02 series je napisao/la:Kod mene se odavno na taj nacin slika uvelicava a smanjeje se opet klikom na istu sliku.

Isto i u mene.
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 7 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Gost 23/8/2012, 19:22

02 series je napisao/la:Kod mene se odavno na taj nacin slika uvelicava a smanjeje se opet klikom na istu sliku.

nebeski je napisao/la:
02 series je napisao/la:Kod mene se odavno na taj nacin slika uvelicava a smanjeje se opet klikom na istu sliku.

Isto i u mene.

Slika vam se otvara u novom prozoru, jel tako?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 7 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by 02 series 23/8/2012, 19:23

Tako je!
02 series
02 series
Moderator
Moderator

Član od : 05.12.2010
Dob : 48
Grad Düsseldorf

[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 7 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Gost 23/8/2012, 19:26

Otvara se u novom prozoru ali se vidi samo gornji levi deo slike

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 7 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by nebeski 23/8/2012, 19:27

nait5 je napisao/la:Otvara se u novom prozoru ali se vidi samo gornji levi deo slike

U mene se vidi sve. Ako je slika prevelika, pojave se oni scroll barovi sa strane.
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 7 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 7 / 13. Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 11, 12, 13  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.