DieCast18 | Large Scale Die Cast Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prijedlozi i pitanja administratoru

+15
nebeski
. . .
red head
charlie
Gatuzo
cordoba
02 series
Keza
Siniweb
dmj
b12cky
Luckyboy
medomanga
Nedo
Administrator
19 posters

Stranica 2 / 13. Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next

Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 2 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Gost 10/3/2010, 11:30

Hemi, mislim da bi bilo bolje da kad postavimo link da slova budu u drugoj boji, npr zelena ili plava ili pojma nemam, jer ovako kad su samo crna i jednaka drugima lako se previdi i ne skuži da je u toj riječi sakriven link. Smile

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 2 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Administrator 10/3/2010, 12:11

aljo_69 je napisao/la:Hemi, mislim da bi bilo bolje da kad postavimo link da slova budu u drugoj boji, npr zelena ili plava ili pojma nemam, jer ovako kad su samo crna i jednaka drugima lako se previdi i ne skuži da je u toj riječi sakriven link. Smile
Pokušati ću složiti da postavljeni linkovi budu neke druge boje od ostalog teksta u postovima.
Administrator
Administrator
Gazda Foruma
Gazda Foruma

Član od : 20.01.2010

[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 2 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Gost 12/3/2010, 23:58

Imam ozbiljan predlog, a to je da se, zbog nove veze izmedju Otto models i kolege nebeskog, istome ukine status "1/18 guru" i da novi status "resin guru"

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 2 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by nebeski 14/3/2010, 10:17

I to je 1/18, ma koliko mi šutjeli o tome..
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 2 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Nedo 14/3/2010, 21:33

Guru je GURU thumb
Nedo
Nedo
Moderator
Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 60
Grad Sarajevo

[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 2 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Gost 20/3/2010, 16:41

Zasto su slike u kolekcijama isecene (ne mogu se viseti cele)???

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 2 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Administrator 20/3/2010, 17:13

Strumf je napisao/la:Zasto su slike u kolekcijama isecene (ne mogu se viseti cele)???

Prikaz slika ovisi o veličini slika koje su kolege postavili. Sam forum slike veće od 700*525 pixela (koliko stane širinom u post) smanjuje sa mogućnoću prikaza slike u punoj rezoluciji (pogledaj moje postove sa slikama - iznad slike piše "Enlarge this image" i "Click to see fullsize" jer su slike u rezoluciji 1024*768)
Sve slike koje su manje rezolucije od 700*525 forum prikazuje u punoj veličini. Primjer za to su slike u kolekciji kolege azrael-a koje su u rezoluciji 500*375. Pretpostavljam da kolega stavlja slike i na autici.net, a taj forum podržava velilinu slike do te rezolucije.
Administrator
Administrator
Gazda Foruma
Gazda Foruma

Član od : 20.01.2010

[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 2 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Gost 20/3/2010, 18:31

ne,ja dizem slike na flickr,nakod dizanja imam pet velicina za izabrati,ja uzimam medium.to je ta prikazana velicina.

a.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 2 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Gost 20/3/2010, 19:29

Strumf je napisao/la:Zasto su slike u kolekcijama isecene (ne mogu se viseti cele)???

I ja dosta slika vidim tako, nisu smanjene nego jednostavno fali donja polovina, presečene su po horizontali ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 2 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Nedo 21/3/2010, 17:35

Kada sam ja stavljao svoje slike , sve su smještene na dvije stranice tako da su se i meni dosta puta pojavili slučajevi te polovične slike ili čak bez ikakve slike. Tada mi nije bilo jasno zašto taj broj slika nije raspoređeno na bar pet-šest strana ,zbog bržeg otvaranja.
Nedo
Nedo
Moderator
Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 60
Grad Sarajevo

[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 2 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Nedo 24/3/2010, 21:57

Čitavo vrijeme mi bode oći da nam je rekord o nejvećem broju osoba star već dva mjeseca,od 24.01.2010.
Hajmo sutra oko 20.00 probati ga oboriti. cheers
Nedo
Nedo
Moderator
Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 60
Grad Sarajevo

[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 2 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Gost 24/3/2010, 22:00

Nedo je napisao/la:Čitavo vrijeme mi bode oći da nam je rekord o nejvećem broju osoba star već dva mjeseca,od 24.01.2010.
Hajmo sutra oko 20.00 probati ga oboriti. cheers

Poslati ću svim članovima poruku, pa da vidimo koliko nas će se okupiti... Very Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 2 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Luckyboy 24/3/2010, 22:30

HemiCuda je napisao/la:
Nedo je napisao/la:Čitavo vrijeme mi bode oći da nam je rekord o nejvećem broju osoba star već dva mjeseca,od 24.01.2010.
Hajmo sutra oko 20.00 probati ga oboriti. cheers

Poslati ću svim članovima poruku, pa da vidimo koliko nas će se okupiti... Very Happy
Ja sutra mozda necu biti u mogucnosti,ali cu svakako posetiti forum
What a Face
Luckyboy
Luckyboy
Forumaš sa stažem
Forumaš sa stažem

Član od : 24.01.2010
Grad Belgrade

[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 2 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Luckyboy 24/3/2010, 22:31

E da, nadam se da ce biti jos razlicitih smajlija!?
Luckyboy
Luckyboy
Forumaš sa stažem
Forumaš sa stažem

Član od : 24.01.2010
Grad Belgrade

[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 2 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Gost 24/3/2010, 22:34

alhemist999 je napisao/la:E da, nadam se da ce biti jos razlicitih smajlija!?

To su svi koje trenutno imamo na raspolaganju... Ako imaš koji dobar, pošalji mi ga na mail...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 2 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Gost 26/3/2010, 17:37

Imam jedan problem, ne znam kako da ga resim. Naime, ne bih da mi stize e-mail posle svakog posta na temi u kojoj sam ucestvovao. Ja sam to i zabelezio, ali nema promene. O cemu je rec?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 2 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by b12cky 28/3/2010, 15:30

Jedan predlog.
Uvodjenje rubrike ponuda/potraznja, odnosno mali oglasi.
b12cky
b12cky
Forumaš
Forumaš

Član od : 23.01.2010
Dob : 43
Grad Backa Palanka

[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 2 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Administrator 28/3/2010, 15:45

b12cky je napisao/la:Jedan predlog.
Uvodjenje rubrike ponuda/potraznja, odnosno mali oglasi.

Prijedlog ću razmotriti, uvođenje oglasa za sobom povlači određene promjene na pravilniku. Zasad i dalje vrijedi:

"Zabranjeno je postavljanje bilo kakvih oglasa za prodaju, kao i postavljanje linkova na razne aukcijske portale. Postovi te vrste biti će pobrisani, a članu koji ih postavi zabranjen pristup forumu."
Administrator
Administrator
Gazda Foruma
Gazda Foruma

Član od : 20.01.2010

[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 2 Empty geohjEHŽNena<n

Postaj by Gost 5/4/2010, 00:47

Like thumb

[You must be registered and logged in to see this image.]

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 2 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by dmj 1/6/2010, 21:23

Predlažem da se krene malo uvoditi reda, odnosno promjena, u sve nagomilanije teme, kako bi ih se raporedilo logičnije. Recimo, one Nedine teme o filozofiji skupljanja po meni trebaju biti dio neke malo veće podteme u Kolekcije i ostalo rubrici, a nikako offtopic.

Također, predlažem da se u Kolekcije i ostalo skupina Online trgovine preimenuje u Zanimljivi linkovi, i da ondje imamo teme koje pokrivaju trgovine, kolekcije vanjskih sakupljača nad kojima slinimo, druge forume, općenite stranice o hobiju, kataloge, časopise... Ja imam podosta linkova koje bih rado podijelio, a vjerujem da imaju i drugi, pa da se ne gubi drugdje predlažem odmah posebnu podgrupu za to.
dmj
dmj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 23.01.2010
Dob : 53
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 2 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Administrator 1/6/2010, 21:43

dmj je napisao/la:Predlažem da se krene malo uvoditi reda, odnosno promjena, u sve nagomilanije teme, kako bi ih se raporedilo logičnije. Recimo, one Nedine teme o filozofiji skupljanja po meni trebaju biti dio neke malo veće podteme u Kolekcije i ostalo rubrici, a nikako offtopic.

Također, predlažem da se u Kolekcije i ostalo skupina Online trgovine preimenuje u Zanimljivi linkovi, i da ondje imamo teme koje pokrivaju trgovine, kolekcije vanjskih sakupljača nad kojima slinimo, druge forume, općenite stranice o hobiju, kataloge, časopise... Ja imam podosta linkova koje bih rado podijelio, a vjerujem da imaju i drugi, pa da se ne gubi drugdje predlažem odmah posebnu podgrupu za to.

Prijedlog prihvaćen u potpunosti. Very Happy
Administrator
Administrator
Gazda Foruma
Gazda Foruma

Član od : 20.01.2010

[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 2 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by dmj 16/8/2010, 09:47

Zadnjih dana mi se počelo događati da otprilike svaki drugi treći puta kod učitavanja početne stranice dobijem samo onu gornju traku s nazivom foruma, a ostalo mi se ne uloada? Do foruma ili do mog laptopa?
dmj
dmj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 23.01.2010
Dob : 53
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 2 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by nebeski 16/8/2010, 09:49

dmj je napisao/la:Zadnjih dana mi se počelo događati da otprilike svaki drugi treći puta kod učitavanja početne stranice dobijem samo onu gornju traku s nazivom foruma, a ostalo mi se ne uloada? Do foruma ili do mog laptopa?

Ista stvar. Nekad moram refreširati bar dvaput, ali nema pravila, češće se otvori iz prve. Inače, u mene je zadnja varijanta Mozille.
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 2 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Pero 16/8/2010, 10:13

I kod mene..
Pero
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 77
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 2 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Gost 16/8/2010, 12:40

Ista je situacija i kod mene, pretpostavljam da je do forumotionovih servera.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 2 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 13. Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.