Prijedlozi i pitanja administratoru

Stranica 1 / 13. 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Administrator on 6/2/2010, 22:50

Kao što ste primjetili, opet sam malo doradio forum. Do daljnjega ostajemo na ovom izgledu foruma, koji je, barem ja mislim svaki dan sve bolji. Zasad je jedini bug za koji znam što u postovima uz članov profil ne piše dali je online ili ne, ali nadam se da ću i to uspjeti riješiti...

Bilo kakve komentare, prijedloge i ostale ideje vezane za rad i izgled foruma možete napisati u ovoj temi.
(naravno osim prijedloga da otvorim podforume za mala mjerila Razz )
Administrator
Gazda Foruma
Gazda Foruma

Član od : 20.01.2010

[Vrh] Go down

Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Učitelj on 7/2/2010, 08:58

Forum mi se sviđa, pogotovo ćlanstvom i temama (što je i najbitnije) jedina zamerka, bilo bi preglednije i čitkije da su polja "index, pitanja, traži, članovi, profil, nemaš poruka, logaut i višestruko citiranje i citirane" postojeća žuta slova na beloj podlozi, neke drge boje, recimo, plava, crvena ili zelena.
Neka koja će biti malo izraženija, samim tim i čitkija.
Very Happy
Učitelj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 21.01.2010
Dob : 62
Grad Novi Sad

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on 7/2/2010, 09:09

Jeste, tako je........ Ispadose mi oci Shocked

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Administrator on 7/2/2010, 12:32

lebovic je napisao/la:Forum mi se sviđa, pogotovo ćlanstvom i temama (što je i najbitnije) jedina zamerka, bilo bi preglednije i čitkije da su polja "index, pitanja, traži, članovi, profil, nemaš poruka, logaut i višestruko citiranje i citirane" postojeća žuta slova na beloj podlozi, neke drge boje, recimo, plava, crvena ili zelena.
Neka koja će biti malo izraženija, samim tim i čitkija.
Very Happy

Strumf je napisao/la:Jeste, tako je........ Ispadose mi oci Shocked

Evo, promijenjeno!
Ovako su slova uočljivija.
Administrator
Gazda Foruma
Gazda Foruma

[Vrh] Go down

Postaj by Nedo on 7/2/2010, 13:16

Ja sam zadovoljan i svaka ti čast na trudu.
jocolor
Nedo
Moderator
Moderator

Dob : 54
Grad Sarajevo

[Vrh] Go down

Postaj by Učitelj on 7/2/2010, 17:49

Hvala, sada je čitkije i lepše ako smem da kažem dizajnerski jasnije.
Učitelj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Grad Novi Sad

[Vrh] Go down

Postaj by Administrator on 7/2/2010, 17:55

lebovic je napisao/la:Hvala, sada je čitkije i lepše ako smem da kažem dizajnerski jasnije.

Very Happy Ona varijanta se meni osobno sviđala, ali se pokazalo da je ipak ovako bolje i preglednije. Naranđasta boja zasad ostaje, dok i taj dio ne doradim, budući da forumom autici.net dominira siva i naranđasta, želim naranđastu izbjeći...
Bug na temi sam riješio, tako da sada pokraj avatara u postovima "gori" ikona statusa ako je član online.
Administrator
Gazda Foruma
Gazda Foruma

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on 7/2/2010, 18:52

nemam zamerki.....za sada Very Happy

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on 7/2/2010, 19:03

Nedo je napisao/la:Ja sam zadovoljan i svaka ti čast na trudu.
jocolor

....i na efikasnosti.

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on 8/2/2010, 21:14

sve pohvale adminu na trudu i za preglednost foruma Very Happy

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by medomanga on 8/2/2010, 23:24

Sve je super, ali...kad kliknem na temu, da li mi se ona može otvoriti odmah na zadnjem postu, u njoj, koji sam već pročitao?! Primjer: odem u temu, pa onda na zadnju stranu pa spuštam do nekog zadnjeg posta koji sam već vidio, onda skužim da ima novih i na strani prije, pa vračam nazad pa opet spuštam do zadnjeg posta na predzadnjoj strani...

Pripravnik
Pripravnik

Član od : 24.01.2010
Dob : 46
Grad ZAGREB

[Vrh] Go down

Postaj by Administrator on 8/2/2010, 23:44

medomanga je napisao/la:Sve je super, ali...kad kliknem na temu, da li mi se ona može otvoriti odmah na zadnjem postu, u njoj, koji sam već pročitao?! Primjer: odem u temu, pa onda na zadnju stranu pa spuštam do nekog zadnjeg posta koji sam već vidio, onda skužim da ima novih i na strani prije, pa vračam nazad pa opet spuštam do zadnjeg posta na predzadnjoj strani...

Moguće je.
Na lijevoj strani, pokraj naziva teme imaš žutu ikonicu koja trepće (označena na slici crvenom strelicom)- klikom na nju ulaziš na prvi nepročitani post u temi. Klikom na bijelu ikonu sa desne strane (označena zelenom strelicom) ulaziš na zadnji post u temi.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Administrator
Gazda Foruma
Gazda Foruma

[Vrh] Go down

Postaj by Pero on 9/2/2010, 07:39

medomanga je napisao/la:Sve je super, ali...kad kliknem na temu, da li mi se ona može otvoriti odmah na zadnjem postu, u njoj, koji sam već pročitao?! Primjer: odem u temu, pa onda na zadnju stranu pa spuštam do nekog zadnjeg posta koji sam već vidio, onda skužim da ima novih i na strani prije, pa vračam nazad pa opet spuštam do zadnjeg posta na predzadnjoj strani...

Jel ima koja tipka.
Takneš a ono ispadne čvarci,slanina,slavonska šunka i gemišt.
Za desert jedna tegla meda.

Pero
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Dob : 70
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

Postaj by Učitelj on 9/2/2010, 07:59

Pero, da nećeš možda sve to a da ti kruškica na pladnju donese?
Učitelj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Grad Novi Sad

[Vrh] Go down

Postaj by medomanga on 9/2/2010, 10:02

Admin je napisao/la:

Moguće je.
Na lijevoj strani, pokraj naziva teme imaš žutu ikonicu koja trepće (označena na slici crvenom strelicom)- klikom na nju ulaziš na prvi nepročitani post u temi. Klikom na bijelu ikonu sa desne strane (označena zelenom strelicom) ulaziš na zadnji post u temi.

Aaaaaa,sad sam shvatio!!!! A kak je sad lepo čitati postove!!!
A tipku za kobase i čvarke imam, ali sam ak je i žena dobre volje...i naravno ak sam kupil kobase i čvarke i stavil ih u frižider!!!

Pripravnik
Pripravnik

Član od : 24.01.2010
Dob : 46
Grad ZAGREB

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on 9/2/2010, 17:33

Forum zaista svetski izgleda, pregledno je ali opet imam jednu molbu ...
Posle onih žutih slova na beloj podlozi (koja su uspešno zamenjena boljom kombinacijom ) sada me muče tamno plava slova na crnoj podlozi.
Još kada bi i tu Mr. Admin nešto uredio pa da se lepo vidi, sada je mnogo mračno ...

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Administrator on 9/2/2010, 17:57

bora2cv je napisao/la:Forum zaista svetski izgleda, pregledno je ali opet imam jednu molbu ...
Posle onih žutih slova na beloj podlozi (koja su uspešno zamenjena boljom kombinacijom ) sada me muče tamno plava slova na crnoj podlozi.
Još kada bi i tu Mr. Admin nešto uredio pa da se lepo vidi, sada je mnogo mračno ...

Sad moram postaviti malo "blesavo" pitanje tamno plava slova na [u]crnoj podlozi[u]? U kojem dijelu foruma? I koji pretraživać koristite? Na Internet Exploreru i Mozilla Firefox je prikaz foruma OK.
Administrator
Gazda Foruma
Gazda Foruma

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on 9/2/2010, 18:50

Nije pitanje blesavo, blesav će biti odgovor ! Koristim mozillu 3.6 i kada sam se sada ulogovao sve je normalno, to crno sa plavim slovima sam video u modelima 43 i kolekcijama i to juče i danas do malopre, ustvari od kako si promenio ona žuta slova. A sad je podloga svetlo siva a high lite je naranžast a slova su jasna i nisu tamno plava.
Ne znam zašto se tako videlo, možda je nešto ostalo u cashe ili ko zna. Uglavnom važno je da je sada O.K.

I još nešto ali nije bitno, ne prihvata mi ni jedan smajlić i često dole piše da niko nije ulogovan a jesam ulogovan...

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Administrator on 9/2/2010, 19:21

bora2cv je napisao/la:Nije pitanje blesavo, blesav će biti odgovor ! Koristim mozillu 3.6 i kada sam se sada ulogovao sve je normalno, to crno sa plavim slovima sam video u modelima 43 i kolekcijama i to juče i danas do malopre, ustvari od kako si promenio ona žuta slova. A sad je podloga svetlo siva a high lite je naranžast a slova su jasna i nisu tamno plava.
Ne znam zašto se tako videlo, možda je nešto ostalo u cashe ili ko zna. Uglavnom važno je da je sada O.K.

I još nešto ali nije bitno, ne prihvata mi ni jedan smajlić i često dole piše da niko nije ulogovan a jesam ulogovan...

OK, onaj dio je riješen...
Ja sam u generalnim postavkama foruma ponovno podesio da su HTML, bbcode i smajlići uvijek upaljeni, ali moguće je da te postavke ipak nisu "sjele" svim članovima u njihove postavke profila.
Kliknite na dugme "profil" i uđite u svoj profil, odaberite tab "postavke". Među ostalim postavkama, mora biti i ovaj dio kao na slici:

Ukoliko nisu točkice na "DA" označite da na sva tri reda, i na dnu kliknuti "pošalji" i to je to.
Administrator
Gazda Foruma
Gazda Foruma

[Vrh] Go down

Postaj by Nedo on 21/2/2010, 19:39

Jedno pitanje. "Zašto je pojedincim teško napisati nešta o sebi ?"

Moderator
Moderator

Grad Sarajevo

[Vrh] Go down

Postaj by nebeski on 21/2/2010, 19:58

Nedo je napisao/la:Jedno pitanje. "Zašto je pojedincim teško napisati nešta o sebi ?"

Pojasni malo na što točno misliš?
nebeski
Moderator
Moderator

Dob : 41
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Postaj by Nedo on 21/2/2010, 20:41

Tko su : F1 R29, joso99,test............?

Moderator
Moderator

Grad Sarajevo

[Vrh] Go down

Postaj by nebeski on 21/2/2010, 21:11

Nedo je napisao/la:Tko su : F1 R29, joso99,test............?

U pravu si. Također, bilo bi lijepo da i ekipa koja je već ostavila crtice o sebi još doda malo informacija, jer su dosta šture. Zbog toga se ni ja još nisam "potpisao" u rubriku "Tko je Tko".

P.S.

Možda nije ni potrebno da se pobliže označavam jer me je admin već naveo kao "1/18 guru", a guru ne mora odavati svoje tajne! Laughing Laughing
nebeski
Moderator
Moderator

Dob : 41
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Postaj by Nedo on 21/2/2010, 21:17

Neko može reći da sam postao težak ili šta slično ali mislim da je daleko lakše kontaktirati sa nekim o kome znaš nešta. Znam da ima tu i starijih članova,ali,mi koji polako zalazimo u godine,i nismo dužni sve pamtiti.

Moderator
Moderator

Grad Sarajevo

[Vrh] Go down

Postaj by Administrator on 21/2/2010, 23:58

User test je moj dodatni korisnički account koji mi je služio za testiranje ograničenja nekih ovlasti "običnim" korisnicima.

Ostali kolege, mislim da već i neka opća kultura nalaže da se predstavimo kad nekamo dođemo, pa molim sve cijenjene kolege koji se dosad nisu predstavili u rubrici tko je tko, da to i učine.
Administrator
Gazda Foruma
Gazda Foruma

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 1 / 13. 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]