DieCast18 | Large Scale Die Cast Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Interesantni modeli u 1/43

+3
dmj
nebeski
Pero
7 posters

Stranica 3 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Interesantni modeli u 1/43 - Page 3 Empty Re: Interesantni modeli u 1/43

Postaj by Gost 31/3/2011, 19:41

mislis na pitanje o razvoju cijena na trzistu?
ako je to,odgovoricu ja,ali kad uspavam djecu Very Happy

a.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Interesantni modeli u 1/43 - Page 3 Empty Re: Interesantni modeli u 1/43

Postaj by Pero 31/3/2011, 19:52

Ne na cijene.
Moje pitanje je bilo.
Da neko danas počne proizvoditi modele takve kvalitete koliko bi se oni
cijenili.

Vi barem po meni pričate o antikvitetima.A to je sasvim druga priča.

Ali nemam ništa protiv da ispričaš i to o kretanju cijena.
Pero
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 77
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

Interesantni modeli u 1/43 - Page 3 Empty Re: Interesantni modeli u 1/43

Postaj by Gost 31/3/2011, 20:28

Pero je napisao/la:Ne na cijene.
Moje pitanje je bilo.
Da neko danas počne proizvoditi modele takve kvalitete koliko bi se oni
cijenili.

Vi barem po meni pričate o antikvitetima.A to je sasvim druga priča.

Ali nemam ništa protiv da ispričaš i to o kretanju cijena.

Nedavno je u Francuskoj na kioscima išla serija reizdanih starih Dinkyjevih modela, a radio ih je Norev po licenci. Ja imam njihovu Alfu 1900 Super Sprint. Iako su mišljenja kolekcionara bila podijeljena, serija je dobro prihvaćena i danas cijene pojedinačnih modela u pravilu prelaze iznos od 20-ak, pa i više eura. Iako identičnog kalupa, originalni Dinkyji su višestruko skuplji.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Interesantni modeli u 1/43 - Page 3 Empty Re: Interesantni modeli u 1/43

Postaj by nebeski 31/3/2011, 20:42

Disco Volante je napisao/la:
Pero je napisao/la:Ne na cijene.
Moje pitanje je bilo.
Da neko danas počne proizvoditi modele takve kvalitete koliko bi se oni
cijenili.

Vi barem po meni pričate o antikvitetima.A to je sasvim druga priča.

Ali nemam ništa protiv da ispričaš i to o kretanju cijena.

Nedavno je u Francuskoj na kioscima išla serija reizdanih starih Dinkyjevih modela, a radio ih je Norev po licenci. Ja imam njihovu Alfu 1900 Super Sprint. Iako su mišljenja kolekcionara bila podijeljena, serija je dobro prihvaćena i danas cijene pojedinačnih modela u pravilu prelaze iznos od 20-ak, pa i više eura. Iako identičnog kalupa, originalni Dinkyji su višestruko skuplji.

Kutija je tako lijepa da sam i ja umalo kupio par komada.
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Interesantni modeli u 1/43 - Page 3 Empty Re: Interesantni modeli u 1/43

Postaj by Gost 31/3/2011, 20:51

nebeski je napisao/la:
Disco Volante je napisao/la:

Nedavno je u Francuskoj na kioscima išla serija reizdanih starih Dinkyjevih modela, a radio ih je Norev po licenci. Ja imam njihovu Alfu 1900 Super Sprint. Iako su mišljenja kolekcionara bila podijeljena, serija je dobro prihvaćena i danas cijene pojedinačnih modela u pravilu prelaze iznos od 20-ak, pa i više eura. Iako identičnog kalupa, originalni Dinkyji su višestruko skuplji.

Kutija je tako lijepa da sam i ja umalo kupio par komada.

Prekrasna je i identična preslika originalne kao i model.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Interesantni modeli u 1/43 - Page 3 Empty Re: Interesantni modeli u 1/43

Postaj by Pero 31/3/2011, 20:57

Disco Volante je napisao/la:
nebeski je napisao/la:

Kutija je tako lijepa da sam i ja umalo kupio par komada.

Prekrasna je i identična preslika originalne kao i model.

Nešto sam prčkao u "Školi za Vanjsku trgovinu" ovo je čisti primjer marketiniškog trika.
Pero
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 77
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

Interesantni modeli u 1/43 - Page 3 Empty Re: Interesantni modeli u 1/43

Postaj by Gost 31/3/2011, 21:09

Pero je napisao/la:
Disco Volante je napisao/la:

Prekrasna je i identična preslika originalne kao i model.

Nešto sam prčkao u "Školi za Vanjsku trgovinu" ovo je čisti primjer marketiniškog trika.

Neka je, ali ja to gledam na drugi način. Kao što sam već govorio, originalna Dinkyjeva Alfa u mint stanju košta 100 funti, dok je s kutijom taj iznos 50 % veći. Atlasovim reizdanjem se javlja mogućnost da i kolekcionari koji zele taj model, a puno im je za izdvojiti za njega, mogu također uživati u njemu za manje novce. Ponavljam, model i kutija su identični starom Dinkyju, jedine razlike od originala su natpis "Made in China" na podnici modela i "Made by Norev" na kutiji.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Interesantni modeli u 1/43 - Page 3 Empty Re: Interesantni modeli u 1/43

Postaj by nebeski 31/3/2011, 21:28

Ovo su zahvalne teme, ima se tu što pričati, zato samo nastavite.
Ja imam štošta reći za 1/18, ali to ćemo drugom prilikom. I tu ima svakakvih "neobjašnjivih" cijena i nepisanih zakona koji su ponekad čudni.
Samo o Autoartu se može napisati par gusto pisanih stranica, da ne govorim o drugim proizvođačima i rijetkim modelima (koji najednom dobiju reizdanje ili osvanu na hrpi iz nekog skladišta).

Nego, gledao sam danas u Mercatoru Land Rover od Bburaga u 1/24. ja sam ga imao, i mislim da ga još imam u onoj Aziza varijanti, kupljen je prije 20 godina, u međuvremenu dobrano otučen, uzeo sam ovaj novi - i nisam tu vidio ništa što bi me privuklo da ga kupim. Čisti užas.

A recimo neki dan sam se igrao s Bburagovim 1/43 BMW-om serije 1, iako sumnjam da bih sad kupio bilo koji Bburago u 1/43 koji već imam /većina stara preko 20 godina), a zbog nekog razloga bi se mogao zamijeniti (habanje vremenom i mlađom braćom).
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Interesantni modeli u 1/43 - Page 3 Empty Re: Interesantni modeli u 1/43

Postaj by Pero 31/3/2011, 21:34

Antikvitet je antivitet i on košta.
a kopije je kopija i ona se dobije za sitne novce.
Pogledaj malo rubriku kako bi htjeli da izgleda 1:43.

Niko nije spomenuo model sličan navedinim u prijašnjim postovima.
I mislio sam globalno a ne na neke markentiške trikove.

Pero
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 77
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

Interesantni modeli u 1/43 - Page 3 Empty Re: Interesantni modeli u 1/43

Postaj by Pero 31/3/2011, 21:41

Land Rover 1:24 od Buraga..............
Auuuuuuuuuuuuuuuuuuu da sa njime plašiš djecu.
Nedavno sam kupio Welly i sasvim solidna 1:24.
Pero
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 77
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

Interesantni modeli u 1/43 - Page 3 Empty Re: Interesantni modeli u 1/43

Postaj by Gost 31/3/2011, 21:50

Naravno da ja nebih želio da svi današnji 1:43 modeli izgledaju kao oni od prije 30, 40 i više godina, jer je razina tehnologije napredovala, pa od novog modela očekujem i više kriterije. Stari modeli su druga priča i zato ih ne treba uspoređivati s novima. Reizdanje Dinkyja je poseban slučaj jer predstavlja model star nekoliko desetljeća i zauzima posebno mjesto u povijesti kolekcionarstva, pa je ono svojevrstan hommage originalu.
Ista stvar je i sa 18-icama. Iako cijenim stare Bburago modele, danas takav novi model nebi imao smisla jer je to mjerilo otišlo puno dalje i postavilo neke nove kriterije.
Modele treba gledati u okviru doba u kojem su nastajali.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Interesantni modeli u 1/43 - Page 3 Empty Re: Interesantni modeli u 1/43

Postaj by Pero 31/3/2011, 21:59

E to sam htio da čujem.
Postoje stari modeli koji imaju svoj šarm koji neko prihvaća ili ne privaća.
neko više neko manje .
Dobro ja priznajem da bih želio da imam nešto od tih starih ali ne po
cijeni koju danas dostižu.
Za kutiju da dam 50 funti.???????
Pero
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 77
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

Interesantni modeli u 1/43 - Page 3 Empty Re: Interesantni modeli u 1/43

Postaj by Gost 31/3/2011, 22:31

prvo pitanje

da ti modeli danas u tom kvalitetu izlaze,i da ih ima dosta na trzistu,mogli bi traziti 10 eura,ako bi ih uopste dobili.
evo vam primjer

solido abarth,novo izdanje.stari original model pravi koliko toliko solidne cijene.dok spomenuti dinky modeli ipak profitiraju od imena,solido je i prije i danas bio osrednji brand,tako da nova izdanja nemaju taj bonus kao dinky modeli, i placaju se cijene,koje je kupac spreman dati.u mom slucaju sam dva nova u kutiji platio po tri eura u ceskoj

[You must be registered and logged in to see this image.]

znaci da za ovakav model mozes traziti nekih 10-15 eura,ali ce se slabo prodavati.märklin recimo pokusava na osnovu starih kalupa rak serije nanovo izbacivati neke modele,kao sto je ovaj capri.potpuno identican originalu.

[You must be registered and logged in to see this image.]

traze za njih danas 42,99 eura,i znate kako se prodaju?ko pokvareni pilici.nikako.oni su ostavili stare kalupe,a uveli nove cijene,i ne funktionise to.da za taj model traze 18,88 eura,islo bi to.to je cijena koju je taj model danas nov u trgovini vrijedan.

e sad vi mislite,jel to on u fildzanu procito sa 18,88 eura?nije.dolazimo do moje omiljene teme,modeli i cifre.

osnova svega je cijena vw bube 1965. godine.auto je kostalo 5395 dm.onaj märklin 190 sl je u to vrijeme kostao 6,20 dm. klasicni argument je da je tih 6 maraka tad bila dobra para.ali i nije.to je bilo cijena dobrog rucka u restoranu. e sad racunamo dalje,ako je autic kostao 1/900 dio pravog auta,i prenesimo to na danasnje pojmove,gdje nov golf s osnovnom opremom kosta 17000 eura,i to podijelimo opet sa 900,dolazimo na cijenu od 18,88 eura.e to je cijena koja bi u danasnjim parama bila identicna onoj iz 1965. god.pa i nisu neke pare,zar ne?znaci da taj märklin tad nije vise kostao nego sto sad kosta neki osrednji 1/43 model.a danas ima i daleko skupljih.a märklin je tad bio vrhunac.a gdje je danas vrhunac 1/43?negdje oko 80-100 eura.pa vi gledajte kako je to poskupilo s vremenom.

eto to je dio s cijenama.

sad dolazimo na to,zasto su ti modeli danas skupi.

vjerovatno ste primjetili da su modeli prije 1975 daleko skuplji od modela iza te godine.sta se desilo te godine?pojavili su se kinezi kao proizvodjaci modela.prvo nekih svojih heravih modela,pa onda kao proizvodjaci za velike brandove.to je bio trenutak rodjenja plasticnih podnica i plasticnih jednodijelnih tockova,a vrata i gepeci su se zauvijek zatvorili.

u tom trenutku su ljudi,koji su skupljali,primjetili da se dotadasnji kvalitet nece nikad vise vratiti,i pocela je potraznja za starim modelima,a sve ono sto je iza tog dolazilo se odbacivalo.zato recimo noviji models of yesteryear i noviji corgi i dinky nisu predmet nekog velikog skakanja cijena.ide pomalo na vise,ali minimalno,i cim neko prdne u pogresnom pravcu,opet se srusi to sve.ti noviji modeli su samo isli na berzama,dok nije bilo interneta,pa su im razni jebivjetri dizali namjerno cijene,kako su se prije tog dogovorili,i derali seljake(odlican primjer je i onaj 1/18 porsche 959 od polistila,koji je na berzama isao i preko 1000 dm,a sad ide ko lanjski kupus na internetu)

to je jedan od aspekata.

drugi aspekt je to,da se do 1975 nije proizvodilo u tim kolicinama,kao sto je to bio slucaj poslije.model koji se najvise proizveo do 1975 je matchbox regular wheels ford mustang,koji je napravljen 4 miliona puta.impresivna cifra,na prvi pogled.i danas jedan od najcescih regular wheelsa.ali sta je 4 miliona autica za cijeli svijet,sama evropa je imala 200 miliona stanovnika,amerika je imala skoro 200,ta 4 miliona su bila sitnica.a svi ostali modeli su pravljeni u daleko manjim kolicinama,cesto samo par hiljada modela.e sad ti uzmi 5000 komada necega i podijeli na 400 miliona ljudi,pa pocni trazit.dugo ces hodati dok na jedan naletis.znaci rijetkost je sledeci aspekt.

treci aspekt je moja licna teorija,koju cesto branim medju drugim kolegama.ja tvrdim da su oni modeli,koji su ili ruzni ili skupi danas,tako da ih niko ne kupuje,poslije najtrazeniji.zato sto se ne proizvode u velikim kolicinama,jer ih niko ne kupuje.jednostavno se taj kalup ne pravi dalje,kad vide da ih niko ne narucuje(mislim o velikim kolicinama,gdje se modeli na kontejnere prodaju).e hajd ti sad imaj muda pa napravi kontejner modela,koje ti niko nece uzeti.znaci,ako danas ne ide,bice poslije rijetko i skupo.jako dobar primjer za to je citroen presidentialle od dinky france,koji se tad skroz lose prodavao,jer je bio preskup.danas je jos skuplji,1500 eura u kutiji.

cetvrti aspekt su svakodnevni,jeftini autici od prije.svako je imao,svako se do besvijesti igrao s njim,lupo cekicom po njemu,pravio udese na dvoristu i te stvari.al hajd sad,ako ja kazem,ko danas ima ispravan i nov u kutiji kod kuce,nek digne dva prsta,malo ce se ko javiti.uzmite onaj plasticni mehanotehnika(schuco) bmw turbo?ko ga ima citavog?ko ga nije sredinom 80-tih na smece bacio?

jako lijep primjer ima kolega nedo u svojoj kolekciji,model faya iz spanije,fiat 600.cak 1/18.svojevremeno jeftin model,koji je svako imao,danas,ako u tri godine jedan na ebayu naleti,ode za fine pare.

ili jos bolje,moji favoriti,stari heravi volvo modeli nekog finskog proizvodjaca,ja sam ih imao nekoliko,nasao ih na smecu ovdje i donio kuci.bili pet godina pod krevetom,onda ih stavim na ebay,reko da mi ne smetaju kod kuce,i napravim s pet modela 800 eura.

rijec je o ovim modelima,1/18,jako jednostavna izvedba.postoje i saab modeli iste firme.stahlberg,finland,pa pogledajte na google.

[You must be registered and logged in to see this image.]

a.


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Interesantni modeli u 1/43 - Page 3 Empty Re: Interesantni modeli u 1/43

Postaj by nebeski 31/3/2011, 22:50

Odlično!

Moj dojam je da rijetkost ponekad od ljudi pravi budale ili slijepce kod očiju..

E, sad..nije da i sam nisam ispao budala. I to ne jednom.

Ali fakat će rijetka roba uvijek, ali uvijek naći kupca po nenormalnoj cijeni.

Mi u 1/18 imamo onaj primjer Wagoneera. Nije išao, iako je model fenomenalan, možda najbolji Autoart ikada, ali jednostavno je Autoart uradio Wagoneera iz 1989., koji se smatrao autom ni vrit ni mimo, premlad za zaljubljenika u klasična auta, prestar za skupljače novih modela.
Inicijalna cijena bila je visoka za tadašnja mjerila. Nije išao. I onda su ga u očaju prodavali za 25 eura! I onda su ga kupili i neki koji uopće nisu trzali na taj auto, ali je model bio bagatela, i to kakav model!
Očito nije rađena nova serija (kontejner)
I sad? Čik ga nađi ispod 500 dolara, ako ga uopće ima na Ebayu!
Sad se gomila njih lupa po glavi.

P.S.

Ovaj žuti Volvo je, da se okoristim Dinovim riječnikom, prekrasan!


Zadnja promjena: nebeski; 31/3/2011, 22:58; ukupno mijenjano 1 put.
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Interesantni modeli u 1/43 - Page 3 Empty Re: Interesantni modeli u 1/43

Postaj by Gost 31/3/2011, 22:56

2 Nebeski-ne Wagoneeru pasem oči,stvarno odličan model i nije mi bila jasna cijena jer ga zaista ispod 250 USD nema,ja nikako da zatvorim financ. konstrukciju.Na mukama sam.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Interesantni modeli u 1/43 - Page 3 Empty Re: Interesantni modeli u 1/43

Postaj by nebeski 31/3/2011, 23:00

Jedini Wagoneer na ovim prostorima je u Nedinoj kolekciji. Fenomenalan model, poput Dedinog Plymouth GTX-a.

Amire, samo nastavi. Jesi mufljuz, ali štivo ti je fenomenalno. Very Happy Very Happy Very Happy
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Interesantni modeli u 1/43 - Page 3 Empty Re: Interesantni modeli u 1/43

Postaj by Gost 31/3/2011, 23:13

mufljuz ima jos jednu tezu.

koji su modeli trenutno najvredniji?to su modeli koji su trenutno 30-40 godina stari.zasto?kupuju ih ljudi koji su se tad s tim kao djeca igrali.dobar primjer je (bio)mirjan,koji je skupljao superfaste,a ranije regular wheels nije.zato sto se sa superfastima igrao kad je bio djete.zato sad recimo dobri superfasti prave prilicno dobre cijene,cak i bolje od vecine regular wheels.a ti ljudi,koji su sad 30-50 godina stari,su financijski u stanju da sebi to priuste,i da makar dijelom obnove neka lijepa sjecanja iz djetinjstva.a to je ta(cesto skrivena)motivacija puno kolekcionara,koji su sa 30-40 godina vec puno tog vidjeli u zivotu i podsvjesno skontali da je igranje auticima u pijesku pored kuce ipak bila super stvar,gledavsi na svoje danasnje zivote i probleme.to je mnogima trenutak kad bi ipak radije sjedili u pijesku i brrrrrrrmmmmm brrrrrrrrrrrrmmmmmmmmmmm.....


a.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Interesantni modeli u 1/43 - Page 3 Empty Re: Interesantni modeli u 1/43

Postaj by Gost 31/3/2011, 23:13

Da, onaj Polistilov 959 sam ja nema dugo slikovito opisao kao "sranje od modela", kad mi je kolega Big Zed spomenuo da će i njega dobiti...

Stahlbergovi Volvo-i su pak priča za sebe, to su bili prvi 1/18 modeli sa kojima sam se u životu sreo, i volio bi posjedovati barem jedan.
Moja susjeda je vozila Volvo-e 242-244 serije, i imala je i ove modele auta koje je posjedovala u 1/1, čuvala ih je u originalnoj ambalaži u vitrini dnevne sobe... Susjeda je nažalost napravila pogrešku i na kraju dopustila igranje sa tim modelima, kako su završili, to nemoram objašnjavati...

Ova dva Stahlberga, u odnosu na 1/6x kojima smo se mi klinci igrali, bili su čudo, iako iz današnje perspektive i nisu više neki "State of the Art"

[You must be registered and logged in to see this image.]

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Interesantni modeli u 1/43 - Page 3 Empty Re: Interesantni modeli u 1/43

Postaj by Gost 31/3/2011, 23:15

biz ba tamo medju 18-ke s tim plasticnim kantama Very Happy

a.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Interesantni modeli u 1/43 - Page 3 Empty Re: Interesantni modeli u 1/43

Postaj by Gost 31/3/2011, 23:20

azraelcars je napisao/la:biz ba tamo medju 18-ke s tim plasticnim kantama Very Happy

a.

E da su te plastične kante preživjele... bila su oba MINT, a na kraju su bili JUNK...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Interesantni modeli u 1/43 - Page 3 Empty Re: Interesantni modeli u 1/43

Postaj by Nedo 31/3/2011, 23:20

nebeski je napisao/la:Jedini Wagoneer na ovim prostorima je u Nedinoj kolekciji. Fenomenalan model, poput Dedinog Plymouth GTX-a.

Amire, samo nastavi. Jesi mufljuz, ali štivo ti je fenomenalno. Very Happy Very Happy Very Happy

Hvala ,Borise.
Nedo
Nedo
Moderator
Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 60
Grad Sarajevo

[Vrh] Go down

Interesantni modeli u 1/43 - Page 3 Empty Re: Interesantni modeli u 1/43

Postaj by nebeski 31/3/2011, 23:21

Ali je Volvoima linija tako dobro skinuta da bi svaki iole vještiji kolekcionar koji to voli od njih mogao napraviti aktualni state - of-art model.

I za ovu zadnju tezu si u pravu, meni je Dino najzorniji primjer, iako bi čovjek ponekad kad vidi šta skuplja pomislio da ima bar 10 godina više od g. Plavšića. Very Happy
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Interesantni modeli u 1/43 - Page 3 Empty Re: Interesantni modeli u 1/43

Postaj by Gost 31/3/2011, 23:27

Da, samo da se malo neki detalji dorade, "prošli" bi, ali opet, sa druge strane je čisti barbarluk ići prčkati po takvom modelu koji je u dobrom stanju, a one koji su razvaljeni, nitko ne popravi, plastika od koje su napravljeni je dosta mekana, recimo kao plastika onih 1/43 plastikanera kojih je bilo 80-ih po štandovima na moru, proštenjima i sličnom...
(Evo Amire, taknuo sam se i 1/43 u mom postu... )

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Interesantni modeli u 1/43 - Page 3 Empty Re: Interesantni modeli u 1/43

Postaj by nebeski 31/3/2011, 23:29

Mali plavi je napisao/la:Da, samo da se malo neki detalji dorade, "prošli" bi, ali opet, sa druge strane je čisti barbarluk ići prčkati po takvom modelu koji je u dobrom stanju, a one koji su razvaljeni, nitko ne popravi, plastika od koje su napravljeni je dosta mekana, recimo kao plastika onih 1/43 plastikanera kojih je bilo 80-ih po štandovima na moru, proštenjima i sličnom...
(Evo Amire, taknuo sam se i 1/43 u mom postu... )

Plastični Fićo? DS? Taj rad?

[You must be registered and logged in to see this image.]
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Interesantni modeli u 1/43 - Page 3 Empty Re: Interesantni modeli u 1/43

Postaj by Gost 31/3/2011, 23:31

Da, oni plastični fićeki, DS-ovi, Golfovi I, BMW-i 3.0 CSL i slično (mislim da je čak bilo i Fordova GT...)
Dakle dosta mekana masna plastika.

Ja imam jednog plavog BMW-a, ali baš i nije u reprezentativnom stanju... Ali zato sunce ima crvenog u MINT stanju, moram joj ga maznut za fotosešn... blast to the plastic past...


Zadnja promjena: Mali plavi; 1/4/2011, 10:40; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Interesantni modeli u 1/43 - Page 3 Empty Re: Interesantni modeli u 1/43

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.