DieCast18 | Large Scale Die Cast Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

+14
Siniweb
. . .
karet
02 series
Rista
red head
Učitelj
72
Pero
nebeski
dmj
sime-x
done
Nedo
18 posters

Stranica 10 / 43. Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 26 ... 43  Next

Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 10 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by dmj 18/2/2014, 12:54

:[You must be registered and logged in to see this link.]
dmj
dmj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 23.01.2010
Dob : 53
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 10 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by Pero 18/2/2014, 13:01

Kako se otvara prednja stranica.
Pero
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 77
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 10 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by dmj 18/2/2014, 13:54

dmj
dmj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 23.01.2010
Dob : 53
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 10 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by 02 series 18/2/2014, 15:14

Hoce kod nas biti ovakav Wartburg?

[You must be registered and logged in to see this link.]
02 series
02 series
Moderator
Moderator

Član od : 05.12.2010
Dob : 48
Grad Düsseldorf

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 10 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by dmj 18/2/2014, 15:26

Da.
dmj
dmj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 23.01.2010
Dob : 53
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 10 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by 02 series 18/2/2014, 15:42

dmj je napisao/la:Da.

Fala.
02 series
02 series
Moderator
Moderator

Član od : 05.12.2010
Dob : 48
Grad Düsseldorf

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 10 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by nebeski 18/2/2014, 16:03

Da me j**** nikad nisam vidio Wartburga u ovoj boji.
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 10 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by 02 series 18/2/2014, 17:15

nebeski je napisao/la:Da me j**** nikad nisam vidio Wartburga u ovoj boji.


kafena Smile To mi je uvijek bilo smjesno ime za boju.
02 series
02 series
Moderator
Moderator

Član od : 05.12.2010
Dob : 48
Grad Düsseldorf

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 10 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by Gost 18/2/2014, 17:51

nebeski je napisao/la:Da me j**** nikad nisam vidio Wartburga u ovoj boji.

Izgoreo na suncu

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 10 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by Rista 19/2/2014, 20:55

02 series je napisao/la:Hoce kod nas biti ovakav Wartburg?

[You must be registered and logged in to see this link.]
Ako je informacija sa Fejsbuka tačna ovo će biti #13 u srpskom izdanju, od 5.3. u prodaji.
Rista
Rista
Pripravnik
Pripravnik

Član od : 17.09.2013
Dob : 39

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 10 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by done 19/2/2014, 21:26

Ja limuzinu imam boje bijele kave,a turist(karavan) mi je oker
done
done
Forumaš
Forumaš

Član od : 23.05.2012
Dob : 55
Grad Iz srca mora

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 10 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by dmj 19/2/2014, 21:32

I ja bih bio sretniji s bojom bijele kave, ali ko za vraga baš tog dana kad su nam to Kinezi radili nestalo mlijeka u tvornici...
dmj
dmj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 23.01.2010
Dob : 53
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 10 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by done 19/2/2014, 21:36

dmj je napisao/la:I ja bih bio sretniji s bojom bijele kave, ali ko za vraga baš tog dana kad su nam to Kinezi radili nestalo mlijeka u tvornici...
Na svetlijem bolje do izražaja dolaze detalji poput žmigavaca,maske kvaka u ovoj boji se to pomalo gubi.
done
done
Forumaš
Forumaš

Član od : 23.05.2012
Dob : 55
Grad Iz srca mora

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 10 Empty coffee substitute

Postaj by Rista 19/2/2014, 21:41

dmj je napisao/la:I ja bih bio sretniji s bojom bijele kave, ali ko za vraga baš tog dana kad su nam to Kinezi radili nestalo mlijeka u tvornici...
'Cause it is mud. We ran out of coffee thirteen months ago.

Rista
Rista
Pripravnik
Pripravnik

Član od : 17.09.2013
Dob : 39

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 10 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by Gost 19/2/2014, 22:29

Rista je napisao/la:
Ako je informacija sa Fejsbuka tačna ovo će biti #13 u srpskom izdanju, od 5.3. u prodaji.

Tacno je izlazi Warburg,drugar je danas utovario modele za Srbiju

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 10 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by Učitelj 23/2/2014, 13:06

Dino gledao sam malo onu poljsku seriju "Legendarnih". Da li postoji mogućnost da bude u vašoj seriji Uno, Panda, Taunus iz 72, Rekord '80-tih, Kadet 80-tih...?
Učitelj
Učitelj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 21.01.2010
Dob : 69
Grad Novi Sad

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 10 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by dmj 23/2/2014, 20:38

Mi nažalost nismo ni na koji način vezani s poljskom serijom, samo s nama mnogo nezanimljivijom rumunjskom, tako da nažalost nisam neki veliki optimist. No svi zanimljivi modeli iz poljske serije s pripadajućim brojevima i eventualno potrebnim poslani su Grcima kao sugestije što bismo htjeli objaviti...
dmj
dmj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 23.01.2010
Dob : 53
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 10 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by charlie 24/2/2014, 05:34

dmj je napisao/la:Mi nažalost nismo ni na koji način vezani s poljskom serijom, samo s nama mnogo nezanimljivijom rumunjskom, tako da nažalost nisam neki veliki optimist. No svi zanimljivi modeli iz poljske serije s pripadajućim brojevima i eventualno potrebnim  poslani su Grcima kao sugestije što bismo htjeli objaviti...

Dino, a zašto ste se povezali sa nezanimljivom rumunjskom serijom? Mi ovde - pričao sam ti več - dobivamo sasvim drugačiji raspored modela nego vi.
charlie
charlie
Pripravnik
Pripravnik

Član od : 16.02.2014
Dob : 72

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 10 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by nebeski 24/2/2014, 07:13

seisenberg je napisao/la:
dmj je napisao/la:Mi nažalost nismo ni na koji način vezani s poljskom serijom, samo s nama mnogo nezanimljivijom rumunjskom, tako da nažalost nisam neki veliki optimist. No svi zanimljivi modeli iz poljske serije s pripadajućim brojevima i eventualno potrebnim  poslani su Grcima kao sugestije što bismo htjeli objaviti...

Dino, a zašto ste se povezali sa nezanimljivom rumunjskom serijom? Mi ovde - pričao sam ti več - dobivamo sasvim drugačiji raspored modela nego vi.

Povezao ih HŽ Cargo Smile
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 10 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by Pero 24/2/2014, 07:23

seisenberg je napisao/la:
dmj je napisao/la:Mi nažalost nismo ni na koji način vezani s poljskom serijom, samo s nama mnogo nezanimljivijom rumunjskom, tako da nažalost nisam neki veliki optimist. No svi zanimljivi modeli iz poljske serije s pripadajućim brojevima i eventualno potrebnim  poslani su Grcima kao sugestije što bismo htjeli objaviti...

Dino, a zašto ste se povezali sa nezanimljivom rumunjskom serijom? Mi ovde - pričao sam ti več - dobivamo sasvim drugačiji raspored modela nego vi.
Da te ispravim Tisak se povezao sa rumunima.
Druga bi priča bila da se Dinu pitalo.
I ako iskusni kolekcionari mu skidaju kapu što je progurao Floridu i 128.
Pero
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 77
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 10 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by nebeski 24/2/2014, 07:26

Pero je napisao/la:
seisenberg je napisao/la:
dmj je napisao/la:Mi nažalost nismo ni na koji način vezani s poljskom serijom, samo s nama mnogo nezanimljivijom rumunjskom, tako da nažalost nisam neki veliki optimist. No svi zanimljivi modeli iz poljske serije s pripadajućim brojevima i eventualno potrebnim  poslani su Grcima kao sugestije što bismo htjeli objaviti...

Dino, a zašto ste se povezali sa nezanimljivom rumunjskom serijom? Mi ovde - pričao sam ti več - dobivamo sasvim drugačiji raspored modela nego vi.
Da te ispravim Tisak se povezao sa rumunima.
Druga bi priča bila da se Dinu pitalo.
I ako iskusni kolekcionari mu skidaju kapu što je progurao Floridu i 128.

I što je već progurao još par njih.
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 10 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by charlie 24/2/2014, 09:25

Dinu znam osobno i znam da je klasa, tako da svaka čast njegovom trudu. Ali ipak postoje neke variante, koje bi se moglo riješiti na sasvim drugi način. Pročitao sam njegovu opazku na drugom forumu oko Škoda modela od Abrexa - da je neki veto ili nešto. Šteta, koliko ja znam, prijatelji nisu samo za cugu, može se ponekad i iskoristiti - ako se želi, naravno. I ne mislim iskoristiti u lošem pojmu, nego u suprotnom.
charlie
charlie
Pripravnik
Pripravnik

Član od : 16.02.2014
Dob : 72

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 10 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by Pero 24/2/2014, 09:44

seisenberg je napisao/la:Dinu znam osobno i znam da je klasa, tako da svaka čast njegovom trudu. Ali ipak postoje neke variante, koje bi se moglo riješiti na sasvim drugi način. Pročitao sam njegovu opazku na drugom forumu oko Škoda modela od Abrexa - da je neki veto ili nešto. Šteta, koliko ja znam, prijatelji nisu samo za cugu, može se ponekad i iskoristiti - ako se želi, naravno. I ne mislim iskoristiti u lošem pojmu, nego u suprotnom.
Ovdje smo na mineralnoj i coli pa malo drugačije mislimo.
Pero
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 77
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 10 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by nebeski 24/2/2014, 09:49

Pero je napisao/la:
seisenberg je napisao/la:Dinu znam osobno i znam da je klasa, tako da svaka čast njegovom trudu. Ali ipak postoje neke variante, koje bi se moglo riješiti na sasvim drugi način. Pročitao sam njegovu opazku na drugom forumu oko Škoda modela od Abrexa - da je neki veto ili nešto. Šteta, koliko ja znam, prijatelji nisu samo za cugu, može se ponekad i iskoristiti - ako se želi, naravno. I ne mislim iskoristiti u lošem pojmu, nego u suprotnom.
Ovdje smo na mineralnoj i coli pa malo drugačije mislimo.

Govori u svoje ime!

Nisam do sad to javno isticao, ali nigdje nisam sreo više bezalkoholnjaka kao u slučaju skupljača modela.

Da nije Damira i Mede gotovo da bih se postidio hobija. Dino važi za ljubitelja piva, ali sam ga ja samo s Colom do sad viđao. Mali plavi je, doduše, pio, ali pivo iz plastične ambalaže, što je jedino gore od Cole iz plastike.

I u Udruženju biciklista i ljubitelja zdrave šetnje u gorje više se cugne.

Kad vidim skupove kod tebe na pamet mi padnu dječji rođendani - grisini i kola.


Zadnja promjena: nebeski; 24/2/2014, 09:55; ukupno mijenjano 2 put/a.
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 10 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by charlie 24/2/2014, 09:50

Pero je napisao/la:
Ovdje smo na mineralnoj i coli pa malo drugačije mislimo.

Eh, tko vam je kriv. Inače ja colu koristim za poliranje kroma a mineralna - draža mi je obična, prirodna iz mog bunara  pivo 
charlie
charlie
Pripravnik
Pripravnik

Član od : 16.02.2014
Dob : 72

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 10 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 10 / 43. Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 26 ... 43  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.