DieCast18 | Large Scale Die Cast Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

+14
Siniweb
. . .
karet
02 series
Rista
red head
Učitelj
72
Pero
nebeski
dmj
sime-x
done
Nedo
18 posters

Stranica 26 / 43. Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 34 ... 43  Next

Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 26 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by 02 series 5/6/2014, 11:55

Nedo je napisao/la:Kupljeni.
[You must be registered and logged in to see this link.]

 thumb 
02 series
02 series
Moderator
Moderator

Član od : 05.12.2010
Dob : 48
Grad Düsseldorf

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 26 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by nebeski 5/6/2014, 15:10

Ovaj autić me je zapravo pozitivno iznenadio - popravljena je linija, svjetla nazad ne izgledaju pregolemo kao na slici, duh modela je potrefljen, a felge jesu za razliku od limuzine ovaj put matirane, ali su detalji bolje istaknuti.

Iznenađenje sezone - kromirani retrovizor na A nosaču!  Smile 
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 26 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by done 5/6/2014, 16:55

Trile je sasvim ok nego koji ne slijedeći na tapetu?
done
done
Forumaš
Forumaš

Član od : 23.05.2012
Dob : 55
Grad Iz srca mora

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 26 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by dmj 5/6/2014, 19:15

Dacia pick up
dmj
dmj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 23.01.2010
Dob : 53
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 26 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by dmj 10/6/2014, 16:23

Bez navođenja modela, što ne smijem, napominjem kako je DeAgostini odlučio izignorirati naše savjete po pitanju odabira modela za hrvatsku seriju te ćemo, po danas dobivenim podacima, u narednih 14 brojeva imati 10 ruskih modela, uz po 1 poljski, rumunjski, istočnonjemački i zapadni model. Osobno, ako mi DeAgostini ne otkaže suradnju zbog javnog otkrivanja poslovnih tajni, sa zadovoljstvom ću čitati i redigirati tekstove o više ili manje nepoznatim mi automobilima, no molio bih da me se ne dovodi više u vezu s odabirom modela uključenih u seriju „Legendarni automobili“. Bit ću slobodan izignorirati upite oko uvrštanja ili neuvrštanja pojedinih modela u seriju, pošto očigledno više nemam nikakvog utjecaja na to. Smatram da je ovu informaciju bilo neophodno objaviti kako bi se svi koji pratite i kupujete modele iz serije mogli unaprijed opredijeliti hoćete li je nastaviti skupljati ili ne. Preporučujem nastavak jer su uključeni modeli mahom fino izrađeni i zanimljivi te osim činjenice da su u potpunosti irelevantni za naše krajeve nemam nikakvih primjedaba na njihovo objavljivanje.
dmj
dmj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 23.01.2010
Dob : 53
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 26 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by nebeski 10/6/2014, 16:26

dmj je napisao/la:Bez navođenja modela, što ne smijem, napominjem kako je DeAgostini odlučio izignorirati naše savjete po pitanju odabira modela za hrvatsku seriju te ćemo, po danas dobivenim podacima, u narednih 14 brojeva imati 10 ruskih modela, uz po 1 poljski, rumunjski, istočnonjemački i zapadni model. Osobno, ako mi DeAgostini ne otkaže suradnju zbog javnog otkrivanja poslovnih tajni, sa zadovoljstvom ću čitati i redigirati tekstove o više ili manje nepoznatim mi automobilima, no molio bih da me se ne dovodi više u vezu s odabirom modela uključenih u seriju „Legendarni automobili“. Bit ću slobodan izignorirati upite oko uvrštanja ili neuvrštanja pojedinih modela u seriju, pošto očigledno više nemam nikakvog utjecaja na to. Smatram da je ovu informaciju bilo neophodno objaviti kako bi se svi koji pratite i kupujete modele iz serije mogli unaprijed opredijeliti hoćete li je nastaviti skupljati ili ne. Preporučujem nastavak jer su uključeni modeli mahom fino izrađeni i zanimljivi te osim činjenice da su u potpunosti irelevantni za naše krajeve nemam nikakvih primjedaba na njihovo objavljivanje.

Sad da ti kažem da sam slutio ovakav rasplet, bilo bi da preseravam. Ali je sve mirisalo na to da će mučka neoliberalna đubrad izignorirati tvoj trud i naša očekivanja.

Što drugo reći - nego, uz tebe sam!
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 26 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by dmj 10/6/2014, 16:33

Nažalost, slutio sam ga i ja već neko vrijeme, no očigledno su naše prodajne brojke premale a da bismo dobili ma kakvu daljnju priliku utjecati na serijal. Nažalost, vjerojatno razlika u tiraži dobro i loše prodavanog modela nije dovoljna za pokrivanje izrade kalupa za neku premijeru, a možda ni za troškove prepakiravanja nekog već objavljenog modela.
dmj
dmj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 23.01.2010
Dob : 53
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 26 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by nebeski 10/6/2014, 16:35

dmj je napisao/la:Nažalost, slutio sam ga i ja već neko vrijeme, no očigledno su naše prodajne brojke premale a da bismo dobili ma kakvu daljnju priliku utjecati na serijal. Nažalost, vjerojatno razlika u tiraži dobro i loše prodavanog modela nije dovoljna za pokrivanje izrade kalupa za neku premijeru, a možda ni za troškove prepakiravanja nekog već objavljenog modela.

Ovim putem zahvaljujem još jednom na Zastavi 1500F, čovječe...za dlaku!  Smile Smile 
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 26 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by Učitelj 10/6/2014, 16:45

Dino, hvala i za ovo što si do sada izgurao na mišiće uz svoje saradnike. Zastavini modeli su izašli, šta više, malo li je.
Tužno je što DA nije video tržište bivše nam Yuge, mogli su distribuirati od Vardara pa do Triglava, nije to nezanemarljiv broj, no....
Učitelj
Učitelj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 21.01.2010
Dob : 69
Grad Novi Sad

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 26 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by done 10/6/2014, 17:51

Dino ti si napravio što si mogao,a mi smo svi skupa navikli da nas se šamara sa svake strane,i to ćemo preživit.Nadam se da će u tih 10 rusa bar bit koja lada koju smo poznavali(iako ih sve imam) Laughing 
done
done
Forumaš
Forumaš

Član od : 23.05.2012
Dob : 55
Grad Iz srca mora

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 26 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by Siniweb 10/6/2014, 18:10

Dino, hvala ti za ovo sto je do sada izaslo, Tko bi slutio prije jedno 2-3 godine da cemo u 1:43 imati Floridu, Tristaca, 128-icu itd...
Siniweb
Siniweb
Forumaš
Forumaš

Član od : 30.01.2010

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 26 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by Pero 10/6/2014, 19:26

Dini sam skidao kapu od prvog modela i tako će biti i dalje bez obzira što ću vjerovatno kupit tek pokoji model zbog moje istočne kolekcije.
Pero
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 77
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 26 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by done 10/6/2014, 20:31

Pero je napisao/la:Dini sam skidao kapu od prvog modela i tako će biti i dalje bez obzira što ću vjerovatno kupit tek pokoji model zbog moje istočne kolekcije.
Čini se meni da si mu i nešto kose pogulio.
done
done
Forumaš
Forumaš

Član od : 23.05.2012
Dob : 55
Grad Iz srca mora

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 26 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by 02 series 10/6/2014, 20:39

Uzimam redovno svaki broj i uzimat cu do daljnjeg! Po meni si dosta ucinio Z 128, Florida, Trisatac, Z 1400, Z 1500F, Z 1100T....sta´s vise!
02 series
02 series
Moderator
Moderator

Član od : 05.12.2010
Dob : 48
Grad Düsseldorf

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 26 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by nebeski 10/6/2014, 21:01

02 series je napisao/la:Uzimam redovno svaki broj i uzimat cu do daljnjeg! Po meni si dosta ucinio  Z 128, Florida, Trisatac, Z 1400, Z 1500F, Z 1100T....sta´s vise!

E, sad je Učo najeb'o kad mu se pojavimo s listom želja - deder Mediteran, Yugo Cabrio, Poly... Laughing Laughing Laughing Laughing 
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 26 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by Učitelj 10/6/2014, 21:23

nebeski je napisao/la:

E, sad je Učo najeb'o kad mu se pojavimo s listom želja - deder Mediteran, Yugo Cabrio, Poly... Laughing Laughing Laughing Laughing 

E, da, možda i biznis otvorim. Idea Wink 
Učitelj
Učitelj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 21.01.2010
Dob : 69
Grad Novi Sad

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 26 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by Pero 10/6/2014, 21:29

done je napisao/la:
Pero je napisao/la:Dini sam skidao kapu od prvog modela i tako će biti i dalje bez obzira što ću vjerovatno kupit tek pokoji model zbog moje istočne kolekcije.
Čini se meni da si mu i nešto kose pogulio.
Koliko je izgubio kose radi mene to moraš pitati DMJ-a.
Pero
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 77
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 26 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by done 10/6/2014, 22:10

Pero je napisao/la:
Koliko je izgubio kose radi mene to moraš pitati DMJ-a.
Ti si mi se nekako pomladio a i čini mi se da imaš više kose hm..
done
done
Forumaš
Forumaš

Član od : 23.05.2012
Dob : 55
Grad Iz srca mora

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 26 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by done 18/6/2014, 22:31

Stigla Dacia
[You must be registered and logged in to see this link.]
done
done
Forumaš
Forumaš

Član od : 23.05.2012
Dob : 55
Grad Iz srca mora

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 26 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by 02 series 18/6/2014, 22:34

U rumunjskoj kolekciji "Masini de Legende" tj. njihovim legendarnim, u Julu (br.73) izlazi BMW 2002. Sudeci po blisteru mogao bi se i kod nas ubrzo pojaviti.

P. S. Oni koji prate HR Oldtimer scenu, prepoznat ce zagrebacku 02-jku  Smile 

[You must be registered and logged in to see this link.]


Zadnja promjena: 02 series; 18/6/2014, 22:38; ukupno mijenjano 1 put.
02 series
02 series
Moderator
Moderator

Član od : 05.12.2010
Dob : 48
Grad Düsseldorf

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 26 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by 02 series 18/6/2014, 22:37

done je napisao/la:Stigla Dacia
[You must be registered and logged in to see this link.]

Done, jesu ovo tvoje premijerne slike na forumu?  Smile
02 series
02 series
Moderator
Moderator

Član od : 05.12.2010
Dob : 48
Grad Düsseldorf

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 26 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by done 18/6/2014, 22:43

Nije stavljao sam ja slike još 2007 na autićima,ali sam poprilično inertan po tom pitanju,ili ti ga linčina.
done
done
Forumaš
Forumaš

Član od : 23.05.2012
Dob : 55
Grad Iz srca mora

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 26 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by 02 series 18/6/2014, 22:58

done je napisao/la:Nije stavljao sam ja slike još 2007 na autićima,ali sam poprilično inertan po tom pitanju,ili ti ga linčina.

Ono sto mene najvise interesira u tvojoj kolekciji su Mehanotehnikini daljici. I ja sam par njih imao kao klinac.

´Ajd nabaci koju sliku!
02 series
02 series
Moderator
Moderator

Član od : 05.12.2010
Dob : 48
Grad Düsseldorf

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 26 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by done 18/6/2014, 23:03

Moram ih slikat imam ih 12,13,14 kom ni sam neznam malo se strpi moram ih izvadit iz kutija i slikat to moram jedan vikend zaista ni sam neznam šta imam.Mojih ti je slika bilo na autićima onda sam ih mislim 7 ili 8 slikao poslije sam kupio još neke malo proguglaj i vidit ćeš za prvu ruku-
done
done
Forumaš
Forumaš

Član od : 23.05.2012
Dob : 55
Grad Iz srca mora

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 26 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by done 18/6/2014, 23:07

Apropo ovog 02,imam ti jednog prijatelja desetak godina starijeg od mene on je imao skoro sve 02,i prvu i drugu seriju trojke,sad je bliži mojim shvačanjima vozi lagunu karavan prve serije.
done
done
Forumaš
Forumaš

Član od : 23.05.2012
Dob : 55
Grad Iz srca mora

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 26 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 26 / 43. Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 34 ... 43  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.