DieCast18 | Large Scale Die Cast Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

+14
Siniweb
. . .
karet
02 series
Rista
red head
Učitelj
72
Pero
nebeski
dmj
sime-x
done
Nedo
18 posters

Stranica 39 / 43. Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43  Next

Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 39 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by done 19/11/2014, 12:53

Pero je napisao/la:
Da prostite ali moja logika je: Što više homića to više slobodnih komada.
Ima i ta mjesta,al ovi lizmiguzi mi nisu dragi i gotovo! Mad Evil or Very Mad Twisted Evil Embarassed
done
done
Forumaš
Forumaš

Član od : 23.05.2012
Dob : 54
Grad Iz srca mora

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 39 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by Pero 19/11/2014, 13:16

done je napisao/la:
Pero je napisao/la:
Da prostite ali moja logika je: Što više homića to više slobodnih komada.
Ima i ta mjesta,al ovi lizmiguzi mi nisu dragi i gotovo! Mad Evil or Very Mad Twisted Evil Embarassed
Nisu ni meni. Ali tamo gdje ja izlazim nisam i vidio inače bi bilo.......jel ima smajlić za povraćanje.
Pero
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 77
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 39 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by sime-x 19/11/2014, 16:35

Pero je napisao/la:
Da prostite ali moja logika je: Što više homića to više slobodnih komada.

što više homića s tim više i lezbi. scratch scratch
dođe ti na isto deda, tebe je dopala tvoja, mene moja i tako svakog dopala jedna i sad nam nema mrdanja.
sime-x
sime-x
Forumaš
Forumaš

Član od : 03.06.2013
Dob : 50
Grad Velika Gorica

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 39 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by done 19/11/2014, 18:51

Dalo mi se pogledat ove prijašnje postove i tek sad vidim da je u Srbiji već prestalo sa izlaženjem legendarnih!?Razlog?
done
done
Forumaš
Forumaš

Član od : 23.05.2012
Dob : 54
Grad Iz srca mora

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 39 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by dmj 19/11/2014, 19:07

Regionalna propast De Agostinija. Ne znam zatvaraju li grčki ured ili samo smanjuju broj ljudi i serija, ali gotovo je i u Rumunjskoj i u Srbiji i uskoro u Sloveniji i Hrvatskoj.
dmj
dmj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 23.01.2010
Dob : 53
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 39 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by Rista 19/11/2014, 19:37

O smanjenju serija: u Srbiji su prekinuti "Borbeni helikopteri", "Kolekcija vojnih mašina", "Lokomotive po svetu", "Kolekcija policijskih vozila" i "Taksi vozila po svetu". Izaći će još 2 broja "Borbenih aviona", a "Kolekcija građevinskih mašina" verovatno ide do kraja (mislim 24 broja); imamo i "Poznate automobile" sa kojima stvarno ne znam šta se dešava. Uglavnom je reč o Amerkomovim proizvodima (i kvalitetu, nažalost).

[You must be registered and logged in to see this link.]

Neka moja procena na bazi onoga što sam video na kioscima je da najbolju prodaju imaju "Borbeni avioni" pa "Legendarni automobili" - ovo, doduše, umnogome zavisi od modela, no jedino zbog njih se mora na kiosk sredom rano ujutru ako se ide na sigurno. Ipak, ovoliki broj kolekcija je verovatno bio donekle prevelik zalogaj za naše tržište.
Rista
Rista
Pripravnik
Pripravnik

Član od : 17.09.2013
Dob : 39

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 39 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by red head 22/11/2014, 16:40

Kod nas je napokon dosla Volga. Meni sto je prvo palo u oci su buljavi farovi koji su poprilicno izbaceni.
[You must be registered and logged in to see this image.]
red head
red head
Forumaš sa stažem
Forumaš sa stažem

Član od : 16.07.2013
Dob : 47
Grad Sarajevo

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 39 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by Nedo 22/11/2014, 16:42

red head je napisao/la:Kod nas je napokon dosla Volga. Meni sto je prvo palo u oci su buljavi farovi koji su poprilicno izbaceni.
[You must be registered and logged in to see this image.]

Kasniš ,Zlaja. Ja sam je uzeo u utorak. Wink
Nedo
Nedo
Moderator
Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 61
Grad Sarajevo

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 39 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by red head 22/11/2014, 16:46

Nedo je napisao/la:

Kasniš ,Zlaja. Ja sam je uzeo u utorak. Wink
Ja uvijek kasnim Smile skoro sedmicu i po sam bio u Zenici poslom i nisam micao iz dvorane. Ovako sam fulio 128-icu i floridu (zbog posla), al zahvaljujuci Vladi sad mi vise nista ne fali Wink
red head
red head
Forumaš sa stažem
Forumaš sa stažem

Član od : 16.07.2013
Dob : 47
Grad Sarajevo

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 39 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by nebeski 22/11/2014, 16:53

Nisu buljavi na svakom, nego je to od modela do modela.

Između sedam ponuđenih izabrao sam jedan koji je donekle zadovoljio kriterije.
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 39 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by red head 22/11/2014, 16:55

nebeski je napisao/la:Nisu buljavi na svakom, nego je to od modela do modela.

Između sedam ponuđenih izabrao sam jedan koji je donekle zadovoljio kriterije.
Zadnjih par mjeseci strasno je opala ponuda tj broj koji dolazi u Sa. Danas sam obisao desetak trafika koje su inace imale u ponudi  i nadjoh samo jedan u Mercatoru/Konzumu.
red head
red head
Forumaš sa stažem
Forumaš sa stažem

Član od : 16.07.2013
Dob : 47
Grad Sarajevo

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 39 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by nebeski 22/11/2014, 16:56

Nismo valjda na to spali da se utrkujemo u tome tko će prvi kupiti De Agostinija na trafici?
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 39 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by red head 22/11/2014, 17:01

nebeski je napisao/la:Nismo valjda na to spali da se utrkujemo u tome tko će prvi kupiti De Agostinija na trafici?
Nismo se razumjeli. Nije uopste rijec o utrkivanju. Govorim da je tesko pronaci DA u Sa u posljednje vrijeme. Zar ne bi bila glupost da sam kupio sve dosadasnje modele (ukljucujuci dvije vitrine) i da sad fulam zadnja dva tri modela zbog ditributera koji ne haje...

Znam da dosta ljudi koji su skupljali lokomotive, kristale i lutkice od DeA danas im nabrajaju svu familiju jer je bez ikakavog upozorenja sve obustavljeno...
red head
red head
Forumaš sa stažem
Forumaš sa stažem

Član od : 16.07.2013
Dob : 47
Grad Sarajevo

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 39 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by nebeski 22/11/2014, 17:44

red head je napisao/la:
nebeski je napisao/la:Nismo valjda na to spali da se utrkujemo u tome tko će prvi kupiti De Agostinija na trafici?
Nismo se razumjeli. Nije uopste rijec o utrkivanju. Govorim da je tesko pronaci DA u Sa u posljednje vrijeme. Zar ne bi bila glupost da sam kupio sve dosadasnje modele (ukljucujuci dvije vitrine) i da sad fulam zadnja dva tri modela zbog ditributera koji ne haje...

Znam da dosta ljudi koji su skupljali lokomotive, kristale i lutkice od DeA danas im nabrajaju svu familiju jer je bez ikakavog upozorenja sve obustavljeno...

A to, ovamo je druga situacija, nakotili su se na trafikama, više ih gotovo nitko ne kupuje. Baš kao što je Dino predvidio, sjebali su sve s Rusima.
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 39 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by Učitelj 22/11/2014, 17:48

nebeski je napisao/la:

A to, ovamo je druga situacija, nakotili su se na trafikama, više ih gotovo nitko ne kupuje. Baš kao što je Dino predvidio, sjebali su sve s Rusima.

Ako vam je za utehu, ni ovde nije jagma za Rusima.
Učitelj
Učitelj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 21.01.2010
Dob : 68
Grad Novi Sad

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 39 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by done 22/11/2014, 17:58

Ovi buljavi farovi na volgi su ti zadnji krik tehnike to su rusi specijalno za naše tržište ugrađivali xenon farove,vidiš da leću imaju,nebi rusi htjeli biti nazadni nije to više CCCP. cyclops cyclops
done
done
Forumaš
Forumaš

Član od : 23.05.2012
Dob : 54
Grad Iz srca mora

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 39 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by red head 22/11/2014, 18:08

done je napisao/la:Ovi buljavi farovi na volgi su ti zadnji krik tehnike to su rusi specijalno za naše tržište ugrađivali xenon farove,vidiš da leću imaju,nebi rusi htjeli biti nazadni nije to više CCCP. cyclops cyclops
eh da su mi sad autici koje sam imao kao mali iz CCCP-a, robusni, teski i neunistivi Smile
red head
red head
Forumaš sa stažem
Forumaš sa stažem

Član od : 16.07.2013
Dob : 47
Grad Sarajevo

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 39 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by Učitelj 22/11/2014, 18:09

done je napisao/la:Ovi buljavi farovi na volgi su ti zadnji krik tehnike to su rusi specijalno za naše tržište ugrađivali xenon farove,vidiš da leću imaju,nebi rusi htjeli biti nazadni nije to više CCCP. cyclops cyclops

To je zato da bi šire osvetljavale put. Smile
Učitelj
Učitelj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 21.01.2010
Dob : 68
Grad Novi Sad

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 39 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by Učitelj 22/11/2014, 18:09

red head je napisao/la:
eh da su mi sad autici  koje sam imao kao mali iz CCCP-a, robusni, teski i neunistivi Smile

Imam ih 15-tak. Smile
Učitelj
Učitelj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 21.01.2010
Dob : 68
Grad Novi Sad

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 39 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by red head 22/11/2014, 18:15

Učitelj je napisao/la:

Imam ih 15-tak. Smile
E moji su zavrsili po komsiluku dok sam bio u pubertetu Very Happy
red head
red head
Forumaš sa stažem
Forumaš sa stažem

Član od : 16.07.2013
Dob : 47
Grad Sarajevo

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 39 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by Učitelj 22/11/2014, 18:20

red head je napisao/la:
E moji su zavrsili po komsiluku dok sam bio u pubertetu Very Happy

Ja nisam bio u pubertetu. Wink
Učitelj
Učitelj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 21.01.2010
Dob : 68
Grad Novi Sad

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 39 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by Rista 22/11/2014, 19:00

Učitelj je napisao/la:

Ako vam je za utehu, ni ovde nije jagma za Rusima.
Dodatni problem je odabir modela... recimo Moskviči su vrlo brzo rasprodati.

Nekako sam ja u svom ludom optimizmu taj pomenuti čudni izbor posmatrao kao jemstvo duge serije u kojoj, logično, mora biti i manje zanimljivih modela za naše tržište. Ali šta je tu je. Možda bude treća sreća.
Rista
Rista
Pripravnik
Pripravnik

Član od : 17.09.2013
Dob : 39

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 39 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by Nedo 22/11/2014, 20:16

Istina je da je broj komada koji je dostupan sve manji imanji. Na mojoj trafici su mi se neki dan požalili kako su im prije slali pet komada a da su zadnjih par modela dobili samo po dva modela uz konstataciju da su joj (ženska vodi trafiku) zadnjih par komada svi isti,crni.
Nedo
Nedo
Moderator
Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 61
Grad Sarajevo

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 39 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by red head 22/11/2014, 20:17

Nedo je napisao/la:Istina je da je broj komada koji je dostupan sve manji imanji. Na mojoj trafici su mi se neki dan požalili kako su im prije slali pet komada a da su zadnjih par modela dobili samo po dva modela uz konstataciju da su joj (ženska vodi trafiku) zadnjih par komada svi isti,crni.
Ako bude kao sto je Dino rekao ostaje nam jos dva modela da nabavimo u ovom tirazu.
red head
red head
Forumaš sa stažem
Forumaš sa stažem

Član od : 16.07.2013
Dob : 47
Grad Sarajevo

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 39 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by nebeski 22/11/2014, 21:44

Nedo je napisao/la:Istina je da je broj komada koji je dostupan sve manji imanji. Na mojoj trafici su mi se neki dan požalili kako su im prije slali pet komada a da su zadnjih par modela dobili samo po dva modela uz konstataciju da su joj (ženska vodi trafiku) zadnjih par komada svi isti,crni.

Da, zanimljivo...i ovdje mi prodavačica veli isto. Svi crni...
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 39 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 39 / 43. Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.