DieCast18 | Large Scale Die Cast Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

+14
Siniweb
. . .
karet
02 series
Rista
red head
Učitelj
72
Pero
nebeski
dmj
sime-x
done
Nedo
18 posters

Stranica 38 / 43. Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39 ... 43  Next

Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 38 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by Pero 29/10/2014, 14:51

Jedino nam preostaje da se zahvalimo DMJ što je uspio napraviti pet šest odličnih modela od Zastave koje nitko nije izdao.
Pero
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 77
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 38 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by nebeski 29/10/2014, 14:57

Pero je napisao/la:Jedino nam preostaje da se zahvalimo DMJ što je uspio napraviti pet šest odličnih modela od Zastave koje nitko nije izdao.

O tom potezu pričat će budući naraštaji, a DMJ će postati mitski lik, poput Martina Česenja, Milića Vukašinovića, Mike Bosnić, Boška Buhe - ili Franje Kluza.
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 38 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by nebeski 29/10/2014, 14:59

dmj je napisao/la:Svuda su pričali o tome kako je Odbrana i poslednji dani (od Idola, ne Pekićeva knjiga) bila debeli tržišni podbačaj jer je prodana u nešto manje od 30.000 komada. Dabas bi Severine i Rozge bile sretne s takvim brojkama...

Istina.

Što se samog albuma tiče, meni je on precijenjen. Ali je provaljen kao nešto važno, veliko, kultno.

Danas svako malo susrećem ljude koji se pozivaju na taj album, ali među nama budi rečeno, čisto sumnjam da ga je 10% uopće preslušalo. Ono, Kenozoik i još koja pjesma...
Meni osobno i danas fascinantnije i monumentalnije zvuči prvi i jedini album Šarlo Akrobate nego OIPD.
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 38 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by Pero 29/10/2014, 15:07

nebeski je napisao/la:
Pero je napisao/la:Jedino nam preostaje da se zahvalimo DMJ što je uspio napraviti pet šest odličnih modela od Zastave koje nitko nije izdao.

O tom potezu pričat će budući naraštaji, a DMJ će postati mitski lik, poput Martina Česenja, Milića Vukašinovića, Mike Bosnić, Boška Buhe - ili Franje Kluza.
Sumnjam.......
Kladio bih se da mnogi nisu pročitali brošuru od Legendarnih.
Pero
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 77
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 38 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by dmj 29/10/2014, 15:36

nebeski je napisao/la:

Istina.

Što se samog albuma tiče, meni je on precijenjen. Ali je provaljen kao nešto važno, veliko, kultno.

Danas svako malo susrećem ljude koji se pozivaju na taj album, ali među nama budi rečeno, čisto sumnjam da ga je 10% uopće preslušalo. Ono, Kenozoik i još koja pjesma...
Meni osobno i danas fascinantnije i monumentalnije zvuči prvi i jedini album Šarlo Akrobate nego OIPD.

Meni je OIPD svakako najdraži i najznačajniji album uopće, uostalom s njim započinje moja diskografska karijera, bila je to prva ploča koju sam si kupio. Pa sam si kupio i kazetu da ne istrošim previše ploču. Kad je izašao CD uzeo sam i njega, a imam je dakako i u mp3 formatu. Imam i bedž, sam sam ga napravio. Napisao sam svojedobno i esej, nadobudan, klinački, onako u maniri studenta književnosti od dvadesetak godina, posvećen Pekićevoj knjizi, albumu i Nabokovljevoj Loliti, sve u đuture. Završila jedna fotokopija istog čak i kod Divljana, je li ga pročitao ne znam, ali pohvalio mi ga je kad smo jednom pričali u backstageu. Slažem se da je fama dovela u stado i one koji nisu ni preslušali album, ali meni jednostavno nema dileme, to je u svakom pogledu broj 1, računao domaće, strano, rock, šansone, klasiku, jazz....
dmj
dmj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 23.01.2010
Dob : 53
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 38 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by dmj 29/10/2014, 15:39

Pero je napisao/la:
Sumnjam.......
Kladio bih se da mnogi nisu pročitali brošuru od Legendarnih.

Zato ću se zadovoljiti samo s nekim omanjim spomenikom, onako u maniri partizanskih u malim primorskim i otočkim mjestima koja se baš nisu mogla pohvaliti nekom brojnošću odlazaka u NOB, pa nisu pretjerivali u monumentalnosti uspomena na svu šestoricu...
dmj
dmj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 23.01.2010
Dob : 53
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 38 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by Učitelj 29/10/2014, 15:52

dmj je napisao/la:

Zato ću se zadovoljiti samo s nekim omanjim spomenikom, onako u maniri partizanskih u malim primorskim i otočkim mjestima koja se baš nisu mogla pohvaliti nekom brojnošću odlazaka u NOB, pa nisu pretjerivali u monumentalnosti uspomena na svu šestoricu...

Najbolje bi bilo u fabričkom krugu kragujevačke Zastave.Tamo su se proizvodili, tamo su se i trkali a i lepo je uređen. Smile
Učitelj
Učitelj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 21.01.2010
Dob : 69
Grad Novi Sad

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 38 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by nebeski 29/10/2014, 15:54

dmj je napisao/la:
nebeski je napisao/la:

Istina.

Što se samog albuma tiče, meni je on precijenjen. Ali je provaljen kao nešto važno, veliko, kultno.

Danas svako malo susrećem ljude koji se pozivaju na taj album, ali među nama budi rečeno, čisto sumnjam da ga je 10% uopće preslušalo. Ono, Kenozoik i još koja pjesma...
Meni osobno i danas fascinantnije i monumentalnije zvuči prvi i jedini album Šarlo Akrobate nego OIPD.

Meni je OIPD svakako najdraži i najznačajniji album uopće, uostalom s njim započinje moja diskografska karijera, bila je to prva ploča koju sam si kupio. Pa sam si kupio i kazetu da ne istrošim previše ploču. Kad je izašao CD uzeo sam i njega, a imam je dakako i u mp3 formatu. Imam i bedž, sam sam ga napravio. Napisao sam svojedobno i esej, nadobudan, klinački, onako u maniri studenta književnosti od dvadesetak godina, posvećen Pekićevoj knjizi, albumu i Nabokovljevoj Loliti, sve u đuture. Završila jedna fotokopija istog čak i kod Divljana, je li ga pročitao ne znam, ali pohvalio mi ga je kad smo jednom pričali u backstageu. Slažem se da je fama dovela u stado i one koji nisu ni preslušali album, ali meni jednostavno nema dileme, to je u svakom pogledu broj 1, računao domaće, strano, rock, šansone, klasiku, jazz....

Bolje čak i od Milića Vukašinovića? Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 38 1713890440

Ja nisam generacijski vezan za taj album, Idoli su svirali dok sam bio mlađi na radiju, tu i tamo bih uhvatio Kenozoik, Čokoladu, Devojko mala, Malena (u omladinskom programu), često bi znali na TV-u nastupati u školskom programu RTVB, tako da sam si tek naknadno slagao poredak, uključivši sve te albume iz vremena dok nisam bio dovoljno veliki.

Boru Pekića sam također čitao u međuvremenu, redom po važnosti, a evo baš neki dan sam zgotovio Sentimentalnu povest Britanskog carstva, koju sam dugo tražio, ali ne znam...čak i sa naknadnom pameću i svim informacijama koje danas znam o tom albumu, naprosto u mom životu Odbrana i Poslednji dani nisu veći i važniji album od Filigranskih pločnika, nit' su mističniji i svirački moćniji od Trećeg svijeta, niti imaju veću poruku od Dok čekaš Sabah sa šejtanom. Možda imaju sve, ali meni to ne znači previše, kad bih rekao da znači lagao bih te.

Poštujem povijesnu važnost i "milestone" status albuma. Ono, drago mi je da je jedan takav album iznjedren na ovim prostorima, često mi je u plejki, imam onaj zadnji remaster od Croatia recordsa, ali meni je to tek dobar album, sa svim vrlinama i pokojom manom.
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 38 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by nebeski 29/10/2014, 15:55

Pero je napisao/la:
nebeski je napisao/la:
Pero je napisao/la:Jedino nam preostaje da se zahvalimo DMJ što je uspio napraviti pet šest odličnih modela od Zastave koje nitko nije izdao.

O tom potezu pričat će budući naraštaji, a DMJ će postati mitski lik, poput Martina Česenja, Milića Vukašinovića, Mike Bosnić, Boška Buhe - ili Franje Kluza.
Sumnjam.......
Kladio bih se da mnogi nisu pročitali brošuru od Legendarnih.

Po brošuri sam i ja zaslužio kakvu bistu.
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 38 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by dmj 29/10/2014, 16:28

nebeski je napisao/la:

Bolje čak i od Milića Vukašinovića?  Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 38 1713890440

Ja nisam generacijski vezan za taj album, Idoli su svirali dok sam bio mlađi na radiju, tu i tamo bih uhvatio Kenozoik, Čokoladu, Devojko mala, Malena (u omladinskom programu), često bi znali na TV-u nastupati u školskom programu RTVB, tako da sam si tek naknadno slagao poredak, uključivši sve te albume iz vremena dok nisam bio dovoljno veliki.

Boru Pekića sam također čitao u međuvremenu, redom po važnosti, a evo baš neki dan sam zgotovio Sentimentalnu povest Britanskog carstva, koju sam dugo tražio, ali ne znam...čak i sa naknadnom pameću i svim informacijama koje danas znam o tom albumu, naprosto u mom životu Odbrana i Poslednji dani nisu veći i važniji album od Filigranskih pločnika, nit' su mističniji i svirački moćniji od Trećeg svijeta, niti imaju veću poruku od Dok čekaš Sabah sa šejtanom. Možda imaju sve, ali meni to ne znači previše, kad bih rekao da znači lagao bih te.

Poštujem povijesnu važnost i "milestone" status albuma. Ono, drago mi je da je jedan takav album iznjedren na ovim prostorima, često mi je u plejki, imam onaj zadnji remaster od Croatia recordsa, ali meni je to tek dobar album, sa svim vrlinama i pokojom manom.

Normalno, kao i svaki "najbolji" album svih vremena tako i ovaj ima pluseva i minuseva i mora se baš poklopiti kombinacija osobnog i generacijskog da nekome to uistinu i bude - kao što kod mene nema sumnje da jest, na svom je mjestu u tom nekom osobnom Panteonu od tog dana 1982. kad sam ušetao u Jugoton u Bogovićevoj i kupio njega i mini LP. Već sam Čokoladu čekao pobožno kao novo ukazanje Mesije.
dmj
dmj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 23.01.2010
Dob : 53
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 38 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by nebeski 29/10/2014, 16:36

dmj je napisao/la:
nebeski je napisao/la:

Bolje čak i od Milića Vukašinovića?  Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 38 1713890440

Ja nisam generacijski vezan za taj album, Idoli su svirali dok sam bio mlađi na radiju, tu i tamo bih uhvatio Kenozoik, Čokoladu, Devojko mala, Malena (u omladinskom programu), često bi znali na TV-u nastupati u školskom programu RTVB, tako da sam si tek naknadno slagao poredak, uključivši sve te albume iz vremena dok nisam bio dovoljno veliki.

Boru Pekića sam također čitao u međuvremenu, redom po važnosti, a evo baš neki dan sam zgotovio Sentimentalnu povest Britanskog carstva, koju sam dugo tražio, ali ne znam...čak i sa naknadnom pameću i svim informacijama koje danas znam o tom albumu, naprosto u mom životu Odbrana i Poslednji dani nisu veći i važniji album od Filigranskih pločnika, nit' su mističniji i svirački moćniji od Trećeg svijeta, niti imaju veću poruku od Dok čekaš Sabah sa šejtanom. Možda imaju sve, ali meni to ne znači previše, kad bih rekao da znači lagao bih te.

Poštujem povijesnu važnost i "milestone" status albuma. Ono, drago mi je da je jedan takav album iznjedren na ovim prostorima, često mi je u plejki, imam onaj zadnji remaster od Croatia recordsa, ali meni je to tek dobar album, sa svim vrlinama i pokojom manom.

Normalno, kao i svaki "najbolji" album svih vremena tako i ovaj ima pluseva i minuseva i mora se baš poklopiti kombinacija osobnog i generacijskog da nekome to uistinu i bude - kao što kod mene nema sumnje da jest, na svom je mjestu u tom nekom osobnom Panteonu od tog dana 1982. kad sam ušetao u Jugoton u Bogovićevoj i kupio njega i mini LP. Već sam Čokoladu čekao pobožno kao novo ukazanje Mesije.

Mene je kod Mini LP-ja malo nerviralo što ide na 45 okretaja. Lakše je proklizavala (poslovično istrošena) igla na toj brzini, a dubina rezanja nije bila kao na singlicama. Smile

Zapravo sam je i dobio na poklon od lika kojem je to išlo na živce Smile
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 38 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by charlie 1/11/2014, 06:13

dmj je napisao/la:DeAgostini je objavio vijest o prekidu serije u Rumunjskoj. Za Hrvatsku/BiH i Sloveniju znamo od ranije da idu do 45. broja, za Srbiju ne znam, ali pretpostavljam da bi mogla isto biti ugašena. Čini se zapravo da DeAgostini gasi ili u potpunosti reorganizira čitav ured za jugoistočnu Europu, koji je bio smješten u Grčkoj. No nažalost informacije koje se mogu dobiti od njih otprilike su ravne količini političkih uspjeha i postignuća našeg premijera i vlade, odnosno nema ih. Ono što je sigurno je da svi uključeni u ovaj projekt, kao i neki koji to nisu bili, traže alternativu, pa se nadam da bi tijekom 2015. mogla početi neka nova serija. U međuvremenu se moramo zadovoljiti Amercomom, koji je krenuo s dvije serije, vatrogasnim vozilima i lokomotivama, a hoće li još nešto krenuti, nemam pojma, nisam uključen u taj projekt, nema nikakvog lokalnog inputa, samo prijevod. S tim da prevoditelj misli kako su lokomotive originalno izlazile u Južnoj Africi, jer ima nekih lokalnih referenci u tekstovima – samo pokazatelj čije sve restlove dobivamo i gdje nam je realno mjesto u svjetskoj ekonomskoj slici.

Zahvaljujem svima koji su podržavali legendarne i kupovali ih, bilo to njihovo odabrano mjerilo ili ne. Kad pogledam unatrag, ipak smo uspjeli napraviti nekoliko tih lokaliziranih modela i na to ću uvijek biti ponosan, uz gorak okus što zbog mnogo većih globalnih igrica i internih problema DeAgostinija serija nije potrajala koliko je trebalo i što nismo mogli napraviti druge domaće modele. Ako se sada pokazalo mogućim, možda će i u budućnosti biti tako, u nekoj novoj seriji, s nekim novim izdavačem, pa da dobijemo i te nedostajuće modele.

Do kraja serije na kioscima će biti još ovi modeli:
GAZ ZIM 12
GAZ M24 VOLGA
MOSKVITCH 400
GAZ M22 VOLGA

Tako da završavamo u stilu u kojem je dobar dio serije i bio...

E, neka im pas seksualno naskoči mater, baš su sere

Dino, tebi i svima koji su ti pomogli, svaka čast thumb A krajem krajeva - bolje 45 nego samo 4 ili 5. Pozdrav iz podalpije pivo
charlie
charlie
Pripravnik
Pripravnik

Član od : 16.02.2014
Dob : 72

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 38 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by done 4/11/2014, 21:12

Dida jesi kupio rusa?
done
done
Forumaš
Forumaš

Član od : 23.05.2012
Dob : 55
Grad Iz srca mora

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 38 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by Pero 4/11/2014, 21:16

done je napisao/la:Dida jesi kupio rusa?
Nisam, na mom se skupilo već milimetar prašine. Very Happy
Pero
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 77
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 38 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by dmj 5/11/2014, 15:00

Uz tu kvadraturu modela taj je milimetar dosta za već komotno pola vrećice usisavača...
dmj
dmj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 23.01.2010
Dob : 53
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 38 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by nebeski 5/11/2014, 15:04

Samara u nas loše ide...eno ih još uvijek pet komada stoji u izlogu gdje kupujem. Čak je i Dacia 1309 išla bolje.
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 38 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by done 5/11/2014, 18:40

Kod mene ovaj rus nije ni stigao morat ću ga nekako iz splita nabavit.
done
done
Forumaš
Forumaš

Član od : 23.05.2012
Dob : 55
Grad Iz srca mora

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 38 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by Rista 14/11/2014, 01:05

Prvo da se ogradim od sledeće rečenice jer je napisana na bazi posta drugog forumaša.

Sada sam ukapirao da je juče bila d-sreda, bacih pogled na autiće da vidim kakav je model kad ono... kraj za srpsku seriju. Već. Bezveze. Neka ga spojeno.

Nekako mi je malo izlišno da sada opet naglašavam zahvalnost svima koji su bili uključeni u projekat i na ovoliko modela koliko smo dobili, ali ipak - hvala, najlepše.

Prosto ne mogu da verujem da smo ostali uskraćeni za Zastavinu Floridu, 128, 1500F i 1100T... normalno da mi je prvo ovo palo na pamet. Ovi koliko sam pratio nisu ni objavljeni nigde van hrvatskog i slovenačkog izdanja, pa se nekako nadam da možda i nije definitivni kraj. Šta bi radili sa toliko, realno, van prostora Jugoslavije nepopularnih modela? Ili je njih manje napravljeno, ili se, pak, očekuje dovoljno dobra prodaja na nekom tržištu sa razrađenijom distribucijom...
Rista
Rista
Pripravnik
Pripravnik

Član od : 17.09.2013
Dob : 39

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 38 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by . . . 14/11/2014, 02:40

Rista je napisao/la:Prvo da se ogradim od sledeće rečenice jer je napisana na bazi posta drugog forumaša.

Sada sam ukapirao da je juče bila d-sreda, bacih pogled na autiće da vidim kakav je model kad ono... kraj za srpsku seriju. Već. Bezveze. Neka ga spojeno.

Nekako mi je malo izlišno da sada opet naglašavam zahvalnost svima koji su bili uključeni u projekat i na ovoliko modela koliko smo dobili, ali ipak - hvala, najlepše.

Prosto ne mogu da verujem da smo ostali uskraćeni za Zastavinu Floridu, 128, 1500F i 1100T... normalno da mi je prvo ovo palo na pamet. Ovi koliko sam pratio nisu ni objavljeni nigde van hrvatskog i slovenačkog izdanja, pa se nekako nadam da možda i nije definitivni kraj. Šta bi radili sa toliko, realno, van prostora Jugoslavije nepopularnih modela? Ili je njih manje napravljeno, ili se, pak, očekuje dovoljno dobra prodaja na nekom tržištu sa razrađenijom distribucijom...

Iskreno ne bih se mogao vise sloziti. Kako je edicija mogla proci bez toga ni meni nije jasno. Da je u pitanju Japan, razumeo bih, ali u zemlji gde su se isti i proizvodili to bas i ne kapiram. . . A mozda kad bolje razmislim i kad se setim kako se kuci sve radi, samo da se zaradi i da se negleda nista dugorocno, mozda i ne bi trebalo da me cudi. . . Sve jedno, da je glupo glupo je. . .

. . .
Forumaš sa stažem
Forumaš sa stažem

Član od : 11.05.2013
Dob : 40
Grad Houston, TX

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 38 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by done 19/11/2014, 10:35

Stigla Volga,distributeri su se potrudili da prvi put jedan model dođe normalan nigdje oštećenja ni modela pa čak ni priručnika!
done
done
Forumaš
Forumaš

Član od : 23.05.2012
Dob : 55
Grad Iz srca mora

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 38 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by Pero 19/11/2014, 10:41

done je napisao/la:Stigla Volga,distributeri su se potrudili da prvi put jedan model dođe normalan nigdje oštećenja ni modela pa čak ni priručnika!
Nisam je uzeo jer imam staru rusku sa šest otvaranja. Motor dobro napravljen za jednu 1:43.
Jedan drugi svijet u odnosu na današnje 1:43.
Pero
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 77
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 38 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by Učitelj 19/11/2014, 11:09

Pero je napisao/la:
Nisam je uzeo jer imam staru rusku sa šest otvaranja. Motor dobro napravljen za jednu 1:43.
Jedan drugi svijet u odnosu na današnje 1:43.

A i amortizere ima. Very Happy
Učitelj
Učitelj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 21.01.2010
Dob : 69
Grad Novi Sad

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 38 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by Pero 19/11/2014, 12:18

Učitelj je napisao/la:
Pero je napisao/la:
Nisam je uzeo jer imam staru rusku sa šest otvaranja. Motor dobro napravljen za jednu 1:43.
Jedan drugi svijet u odnosu na današnje 1:43.

A i amortizere ima. Very Happy
I odlično se drže usprkos godinama.
tamo je bilo ili dobro napravi ili Sibir.
Pero
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 77
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 38 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by done 19/11/2014, 12:22

Pero je napisao/la:
I odlično se drže usprkos godinama.
tamo je bilo ili dobro napravi ili Sibir.
Tak čemo mi sa ovima šta se oblaće u ženske,odma u Sibir!
done
done
Forumaš
Forumaš

Član od : 23.05.2012
Dob : 55
Grad Iz srca mora

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 38 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by Pero 19/11/2014, 12:43

done je napisao/la:
Pero je napisao/la:
I odlično se drže usprkos godinama.
tamo je bilo ili dobro napravi ili Sibir.
Tak čemo mi sa ovima šta se oblaće u ženske,odma u Sibir!
Da prostite ali moja logika je: Što više homića to više slobodnih komada.
Pero
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 77
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 38 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 38 / 43. Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39 ... 43  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.