DieCast18 | Large Scale Die Cast Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aston Martin Vanquish 1:18 by AutoArt

2 posters

Go down

Aston Martin Vanquish 1:18 by AutoArt Empty Aston Martin Vanquish 1:18 by AutoArt

Postaj by . . . 17/4/2017, 03:40

Doslo je vreme da vam predstavim po meni najlepsi Aston Martin. Prvo sam mislio da ga nabavljam u 1:43, ali zbog cene i meni ne bas privlacnih boja nisam. Pocetkom ove godine nasao sam ga na dobrom snizenju i zajedno sa kuponom od 15$ od PayPala, koji je rezultirao besplatnom postarinom, ulovio za neki 110$. Sad, mogao bih da teram mak na konac i da pisem kako sam nezadovoljan tvrdocom sedista (definitivno najtvrdja sedista u bilo kom modelu koji imam), da pisem kako mi se cini da hauba i prednji deo ne prate istu krivu i kako mi skoro pa mikroskop treba da gledam da bih video tacno gde se to ne slazu, i sl. Ali da budem iskren, jedino sto bih voleo je da je krov crn i da je model obojen u Tifani plavo ili bebi plavo, ili kako god da se zove ta boja (prva slika). Sve ostalo mi je OK. Cak sta vise od svih boja koje AA nudi, ova kombinacija mi se cini najboljom. Tako da ja sam zadovoljan. A da budem jos iskreniji, ne smeta mi ni sto je od plastike. Jeste da ona cini model da bude malo vise krhk i pipav, ali na njemu to mi ne smeta. Model je artovski precizan i podjednako sterilan. Cak sta vise cini mi se da sam posle duze vremena konacno ubo model kod kojeg trazenje zamerki mi izgleda kao zlonameran posao. Sa ovim ne kazem da ako je nesto lose da na to treba da zazmurimo i sa ovim ne pokusavam da izigravam nikakvu politicku korektnost, ali kad pogledam sta drugi nude za novce za koje sam ja ovog dobio, izvinite, ali ovo je sasvim fin ulov. Ko nije veca picajzla i kome sitnije nepravilnosti (citaj hauba) ne bodu oci, i ko moze da ga nabavi za ispod 120$, i ko zeli, rekao bih da nabavi. Nece zazaliti i nece pocupati kosu kao sto bi pocupao kod nekih drugih modela. Po meni, ovo je nekih 90% onog nekog autoarta kojeg smo poznavali sa 190E, M3, M5, M6 i sl. modelima. Gde 10% otpada na neke sitnije nepravlinosti od kojih mozda ni ti pomenuti modeli nisu bili imuni, ali zbog odusevljenja koje su ostavljali, sve smo zaboravljali i oprastali.

Najpozeljnija kombinacija. . .
[You must be registered and logged in to see this image.]

Slike modela:

[You must be registered and logged in to see this image.]

. . .
Forumaš sa stažem
Forumaš sa stažem

Član od : 11.05.2013
Dob : 40
Grad Houston, TX

[Vrh] Go down

Aston Martin Vanquish 1:18 by AutoArt Empty Re: Aston Martin Vanquish 1:18 by AutoArt

Postaj by Luckyboy 17/4/2017, 14:50

Kombinacija boja i izgled auta sa prve slike su mi potpuno zasenile model, trebao si obrnuti redosled, možda bi mi utisak bio drugačiji....
Luckyboy
Luckyboy
Forumaš sa stažem
Forumaš sa stažem

Član od : 24.01.2010
Grad Belgrade

[Vrh] Go down

Aston Martin Vanquish 1:18 by AutoArt Empty Re: Aston Martin Vanquish 1:18 by AutoArt

Postaj by . . . 17/4/2017, 18:32

Pod tim istim utiskom sam i ja pisao recenziju i kupio model Very Happy
Inace postoji rezinac bas kao na toj prvoj slici, ali cenam mu je preko 200$. . .

. . .
Forumaš sa stažem
Forumaš sa stažem

Član od : 11.05.2013
Dob : 40
Grad Houston, TX

[Vrh] Go down

Aston Martin Vanquish 1:18 by AutoArt Empty Re: Aston Martin Vanquish 1:18 by AutoArt

Postaj by Luckyboy 17/4/2017, 19:11

. . . je napisao/la:Pod tim istim utiskom sam i ja pisao recenziju i kupio model Very Happy
Inace postoji rezinac bas kao na toj prvoj slici, ali cenam mu je preko 200$. . .
Mnoge "kritike" o raznim modelima sam pisao pod utiskom, tako da i nisam bio previse objektivan. Ponese me suština onog osećaja kad otvorim kutiju i stavim model ispred sebe, pa ma kakav on bio, pozitivan ili negativan.
Sada kada stigne nešto novo, odstoji na stolu jedno nedelju ili dve, cisto dok se smire strasti.
Luckyboy
Luckyboy
Forumaš sa stažem
Forumaš sa stažem

Član od : 24.01.2010
Grad Belgrade

[Vrh] Go down

Aston Martin Vanquish 1:18 by AutoArt Empty Re: Aston Martin Vanquish 1:18 by AutoArt

Postaj by . . . 17/4/2017, 20:27

Ovaj jada stoji pored stola od kraja januara i svaki dan ga gledam. Jednostavno izbor boje je po meni jedini "promasaj" na njemu, sve je ostalo tu.

. . .
Forumaš sa stažem
Forumaš sa stažem

Član od : 11.05.2013
Dob : 40
Grad Houston, TX

[Vrh] Go down

Aston Martin Vanquish 1:18 by AutoArt Empty Re: Aston Martin Vanquish 1:18 by AutoArt

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.