DieCast18 | Large Scale Die Cast Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

+14
Siniweb
. . .
karet
02 series
Rista
red head
Učitelj
72
Pero
nebeski
dmj
sime-x
done
Nedo
18 posters

Stranica 37 / 43. Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 43  Next

Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 37 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by Pero 24/9/2014, 14:13



Opa! Karamarko!!![/quote]
Opaaaaa ovo je već ozbiljna uvreda.
Pero
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 77
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 37 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by done 24/9/2014, 14:38

Pero je napisao/la:

Opa! Karamarko!!!
Opaaaaa ovo je već ozbiljna uvreda.[/quote]To je on mislio karam ako.
done
done
Forumaš
Forumaš

Član od : 23.05.2012
Dob : 54
Grad Iz srca mora

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 37 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by dmj 24/9/2014, 15:03

Nagodinu po svemu sudeći dobivamo premijera i predsjednicu čija prezimena počinju s Kara i Kita. Hajmo jednom pogađati kamo će nas to odvesti...
dmj
dmj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 23.01.2010
Dob : 53
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 37 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by done 24/9/2014, 16:01

dmj je napisao/la:Nagodinu po svemu sudeći dobivamo premijera i predsjednicu čija prezimena počinju s Kara i Kita. Hajmo jednom pogađati kamo će nas to odvesti...
Možda kara dođe za premijera ali čisto sumjam da će kita doći za predsjednicu ipak u ovoj državi nisu svi vlaji i hercegovci!
done
done
Forumaš
Forumaš

Član od : 23.05.2012
Dob : 54
Grad Iz srca mora

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 37 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by nebeski 24/9/2014, 16:18

done je napisao/la:
dmj je napisao/la:Nagodinu po svemu sudeći dobivamo premijera i predsjednicu čija prezimena počinju s Kara i Kita. Hajmo jednom pogađati kamo će nas to odvesti...
Možda kara dođe za premijera ali čisto sumjam da će kita doći za predsjednicu ipak u ovoj državi nisu svi vlaji i hercegovci!

Ne. Hercegovci su samo u Hercegovcu i tamo sade krumpir prave Franckov cips.
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 37 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by done 7/10/2014, 12:21

A koji danas izlazi?
done
done
Forumaš
Forumaš

Član od : 23.05.2012
Dob : 54
Grad Iz srca mora

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 37 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by Pero 7/10/2014, 12:35

done je napisao/la:A koji danas izlazi?
Mislim Moskvič.
Pero
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 77
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 37 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by Učitelj 7/10/2014, 12:39

Pero je napisao/la:
Mislim Moskvič.

I kod nas sledeće srede izlazi Moskvič 408.
Učitelj
Učitelj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 21.01.2010
Dob : 68
Grad Novi Sad

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 37 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by dmj 7/10/2014, 18:26

Mosvič 408 je danas na kioscima, a za dva tjedna Lada Samara s pet vrata.
dmj
dmj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 23.01.2010
Dob : 53
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 37 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by done 7/10/2014, 18:59

dmj je napisao/la:Mosvič 408 je danas na kioscima, a za dva tjedna Lada Samara s pet vrata.
I onda se bune ovi da koji auti izlaze ,u jugi bi naručio moskviča a došo bi ti wadburg karavan zaista se to dogodilo tamo krajem sedamdesetih jednom čovjeku tu kod nas.A ladu samaru mnogi oficiri jna nisu ni doživili a nije da im nije bila jedan od snova!
done
done
Forumaš
Forumaš

Član od : 23.05.2012
Dob : 54
Grad Iz srca mora

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 37 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by Nedo 7/10/2014, 19:06

Svoju dužnost ne preskaćem,bez obzira na žrtve.
[You must be registered and logged in to see this link.]
Nedo
Nedo
Moderator
Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 61
Grad Sarajevo

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 37 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by 02 series 7/10/2014, 19:59

Nedo je napisao/la:Svoju dužnost ne preskaćem,bez obzira na žrtve.
[You must be registered and logged in to see this link.]

Cijenim to, cijenim! kapa
02 series
02 series
Moderator
Moderator

Član od : 05.12.2010
Dob : 48
Grad Düsseldorf

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 37 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by done 22/10/2014, 12:44

Evo stigla bijela samara,bojim se da je ova de agostinijeva kvalitetnija nego prava što su je rusi klepali.Izgleda mi skoroz solidno(ajme sad kad me stručnjaci razapnu).
done
done
Forumaš
Forumaš

Član od : 23.05.2012
Dob : 54
Grad Iz srca mora

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 37 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by red head 22/10/2014, 12:58

done je napisao/la:Evo stigla bijela samara,bojim se da je ova de agostinijeva kvalitetnija nego prava što su je rusi klepali.Izgleda mi skoroz solidno(ajme sad kad me stručnjaci razapnu).
Meni se samo boja ne svidja.
red head
red head
Forumaš sa stažem
Forumaš sa stažem

Član od : 16.07.2013
Dob : 47
Grad Sarajevo

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 37 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by Pero 22/10/2014, 13:09

red head je napisao/la:
done je napisao/la:Evo stigla bijela samara,bojim se da je ova de agostinijeva kvalitetnija nego prava što su je rusi klepali.Izgleda mi skoroz solidno(ajme sad kad me stručnjaci razapnu).
Meni se samo boja ne svidja.
Imam plavu, mijenjam je za bijelu.
Pero
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 77
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 37 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by red head 22/10/2014, 13:09

Pero je napisao/la:
Imam plavu, mijenjam je za bijelu.
Daleko si za razmjene... Smile
red head
red head
Forumaš sa stažem
Forumaš sa stažem

Član od : 16.07.2013
Dob : 47
Grad Sarajevo

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 37 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by Učitelj 22/10/2014, 14:33

done je napisao/la:Evo stigla bijela samara,bojim se da je ova de agostinijeva kvalitetnija nego prava što su je rusi klepali.Izgleda mi skoroz solidno(ajme sad kad me stručnjaci razapnu).

Linija i oblik su jako dobro skinuti, jedino štpo bode oči su veliki (norevski) točkovi. To je boljka i Samare sa dvoja vrata, njene točkove sam zamenio i odmah bolje izgleda.
Učitelj
Učitelj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 21.01.2010
Dob : 68
Grad Novi Sad

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 37 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by nebeski 22/10/2014, 14:45

Učitelj je napisao/la:
done je napisao/la:Evo stigla bijela samara,bojim se da je ova de agostinijeva kvalitetnija nego prava što su je rusi klepali.Izgleda mi skoroz solidno(ajme sad kad me stručnjaci razapnu).

Linija i oblik su jako dobro skinuti, jedino štpo bode oči su veliki (norevski) točkovi. To je boljka i Samare sa dvoja vrata, njene točkove sam zamenio i odmah bolje izgleda.

Ja stavio točkove od Moskviča 2140. Drugi auto.
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 37 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by done 22/10/2014, 18:11

[You must be registered and logged in to see this link.]

Imam ja i ovu.
done
done
Forumaš
Forumaš

Član od : 23.05.2012
Dob : 54
Grad Iz srca mora

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 37 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by Učitelj 22/10/2014, 18:44

done je napisao/la:[You must be registered and logged in to see this link.]

Imam ja i ovu.

Imam je i ja, svejedno i njoj su točkovi veliki. Njoj sam stavio točkove od PZ-jca taxi, taman su joj. Imam i onu rusku sa svim otvaranjima. Ova što vam je stigla, a nama sledeće srede, je sa pet vrata, i za nju imam točkove. Smile
Učitelj
Učitelj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 21.01.2010
Dob : 68
Grad Novi Sad

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 37 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by dmj 29/10/2014, 12:32

DeAgostini je objavio vijest o prekidu serije u Rumunjskoj. Za Hrvatsku/BiH i Sloveniju znamo od ranije da idu do 45. broja, za Srbiju ne znam, ali pretpostavljam da bi mogla isto biti ugašena. Čini se zapravo da DeAgostini gasi ili u potpunosti reorganizira čitav ured za jugoistočnu Europu, koji je bio smješten u Grčkoj. No nažalost informacije koje se mogu dobiti od njih otprilike su ravne količini političkih uspjeha i postignuća našeg premijera i vlade, odnosno nema ih. Ono što je sigurno je da svi uključeni u ovaj projekt, kao i neki koji to nisu bili, traže alternativu, pa se nadam da bi tijekom 2015. mogla početi neka nova serija. U međuvremenu se moramo zadovoljiti Amercomom, koji je krenuo s dvije serije, vatrogasnim vozilima i lokomotivama, a hoće li još nešto krenuti, nemam pojma, nisam uključen u taj projekt, nema nikakvog lokalnog inputa, samo prijevod. S tim da prevoditelj misli kako su lokomotive originalno izlazile u Južnoj Africi, jer ima nekih lokalnih referenci u tekstovima – samo pokazatelj čije sve restlove dobivamo i gdje nam je realno mjesto u svjetskoj ekonomskoj slici.

Zahvaljujem svima koji su podržavali legendarne i kupovali ih, bilo to njihovo odabrano mjerilo ili ne. Kad pogledam unatrag, ipak smo uspjeli napraviti nekoliko tih lokaliziranih modela i na to ću uvijek biti ponosan, uz gorak okus što zbog mnogo većih globalnih igrica i internih problema DeAgostinija serija nije potrajala koliko je trebalo i što nismo mogli napraviti druge domaće modele. Ako se sada pokazalo mogućim, možda će i u budućnosti biti tako, u nekoj novoj seriji, s nekim novim izdavačem, pa da dobijemo i te nedostajuće modele.

Do kraja serije na kioscima će biti još ovi modeli:
GAZ ZIM 12
GAZ M24 VOLGA
MOSKVITCH 400
GAZ M22 VOLGA

Tako da završavamo u stilu u kojem je dobar dio serije i bio...
dmj
dmj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 23.01.2010
Dob : 53
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 37 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by nebeski 29/10/2014, 13:39

dmj je napisao/la:DeAgostini je objavio vijest o prekidu serije u Rumunjskoj. Za Hrvatsku/BiH i Sloveniju znamo od ranije da idu do 45. broja, za Srbiju ne znam, ali pretpostavljam da bi mogla isto biti ugašena. Čini se zapravo da DeAgostini gasi ili u potpunosti reorganizira čitav ured za jugoistočnu Europu, koji je bio smješten u Grčkoj. No nažalost informacije koje se mogu dobiti od njih otprilike su ravne količini političkih uspjeha i postignuća našeg premijera i vlade, odnosno nema ih. Ono što je sigurno je da svi uključeni u ovaj projekt, kao i neki koji to nisu bili, traže alternativu, pa se nadam da bi tijekom 2015. mogla početi neka nova serija. U međuvremenu se moramo zadovoljiti Amercomom, koji je krenuo s dvije serije, vatrogasnim vozilima i lokomotivama, a hoće li još nešto krenuti, nemam pojma, nisam uključen u taj projekt, nema nikakvog lokalnog inputa, samo prijevod. S tim da prevoditelj misli kako su lokomotive originalno izlazile u Južnoj Africi, jer ima nekih lokalnih referenci u tekstovima – samo pokazatelj čije sve restlove dobivamo i gdje nam je realno mjesto u svjetskoj ekonomskoj slici.

Zahvaljujem svima koji su podržavali legendarne i kupovali ih, bilo to njihovo odabrano mjerilo ili ne. Kad pogledam unatrag, ipak smo uspjeli napraviti nekoliko tih lokaliziranih modela i na to ću uvijek biti ponosan, uz gorak okus što zbog mnogo većih globalnih igrica i internih problema DeAgostinija serija nije potrajala koliko je trebalo i što nismo mogli napraviti druge domaće modele. Ako se sada pokazalo mogućim, možda će i u budućnosti biti tako, u nekoj novoj seriji, s nekim novim izdavačem, pa da dobijemo i te nedostajuće modele.

Do kraja serije na kioscima će biti još ovi modeli:
GAZ ZIM 12
GAZ M24 VOLGA
MOSKVITCH 400
GAZ M22 VOLGA

Tako da završavamo u stilu u kojem je dobar dio serije i bio...

nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 37 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by dmj 29/10/2014, 13:52

Baš si me uhvatio u razmišljanju što bi bilo da je Tito poživio još dvije godine, bi li mu Rusi poslali balzamiranog Brežnjeva na sahranu?
dmj
dmj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 23.01.2010
Dob : 53
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 37 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by nebeski 29/10/2014, 13:56

dmj je napisao/la:Baš si me uhvatio u razmišljanju što bi bilo da je Tito poživio još dvije godine, bi li mu Rusi poslali balzamiranog Brežnjeva na sahranu?

Laughing

Plus, ne znam kad je umrla Carterova majka...

P.S

Neki dan sam analizirao neke podatke za ovamo jedan polu-znanstveni rad, o tiražu novina u bivšoj SFRJ, kako dnevnih, tako i magazina tjednog, polumjesečnog ili mjesečnog tipa. Magazin ZOV za ljubitelje lova i ribolova štancao se redovno u tiražu od 60.000 -100.000 primjeraka!

Sarajevski AS, prvi Yu tabloid, na vrhuncu slave između 100 i 200 tisuća!

Albumi iole popularnih domaćih bendova išli redovno preko 100.000 primjeraka u prvoj nakladi.

Medena vremena...da je tad bilo DeAgostinijevih modela to bi išlo k'o 'alva!
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 37 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by dmj 29/10/2014, 14:29

Svuda su pričali o tome kako je Odbrana i poslednji dani (od Idola, ne Pekićeva knjiga) bila debeli tržišni podbačaj jer je prodana u nešto manje od 30.000 komada. Dabas bi Severine i Rozge bile sretne s takvim brojkama...
dmj
dmj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 23.01.2010
Dob : 53
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 37 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 37 / 43. Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 43  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.