DieCast18 | Large Scale Die Cast Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prijedlozi i pitanja administratoru

+15
nebeski
. . .
red head
charlie
Gatuzo
cordoba
02 series
Keza
Siniweb
dmj
b12cky
Luckyboy
medomanga
Nedo
Administrator
19 posters

Stranica 10 / 13. Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Next

Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 10 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Pero 13/9/2014, 11:11

nebeski je napisao/la:
Vela je napisao/la:Nakupilo se puno prezentacija u "Modeli 1:18" sekciji...

Administrator se nešto ne javlja... Cool
I bolje
Pero
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 77
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 10 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by nebeski 22/9/2014, 09:38

Vjerovatno ste primijetili - Seinseberg i Vela su mrtvi!

Voljom stvarnih ljudi postali su Charlie i Keza.

Ako još netko ima želju mijenjati nick, neka mi se javi na PP.

A ja ću to onda prenijeti Administratoru.
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 10 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Pero 22/9/2014, 09:42

Bio Pero i ostaću Pero.
Ako popizdim onda ću biti Štef.
Pero
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 77
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 10 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by charlie 22/9/2014, 11:15

Samo ti dragi moj dida ostani Pero, ja sam uzeo svoje ime, nemam sa seisenbergom ništa više (osim ponekad glavobolju zbog njihovih sprdačina oko njihovih poslova i svi na mene, ko mutav na telefonsku slušalicu Very Happy )
charlie
charlie
Pripravnik
Pripravnik

Član od : 16.02.2014
Dob : 71

[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 10 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Keza 24/2/2015, 21:46

Napunilo se Admine u 1/18 sekciji. Vidi se da nema više germanskog reda i discipline ovdje Very Happy
Keza
Keza
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 20.01.2011
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 10 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by nebeski 24/2/2015, 23:04

Keza je napisao/la:Napunilo se Admine u 1/18 sekciji. Vidi se da nema više germanskog reda i discipline ovdje Very Happy

U pravu si.

Al' sad nemam nešto ni vremena, a ni živaca da to prebacujem.

Zadnji put je bilo baš pain in the ass.
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 10 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Keza 15/3/2015, 20:04

Ne kontam zašto mi se nekad ne da ulogirat stranica preko telefona. Kad god upišem user i pass vraća me ponovo na homepage bez da sam ulogiran, a dole lijevo pod "online članovi" ispiše moj nick da sam ulogiran, a zapravo nisam. Vjerovatno je do mreže, al reko da ipak pitam možda neko zna podrobnije.
Keza
Keza
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 20.01.2011
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 10 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Keza 15/3/2015, 20:05

i to sve otkad sam promijenio mrežu, što ide u prilog tvrdnji da je do mreže
Keza
Keza
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 20.01.2011
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 10 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by done 15/3/2015, 20:58

Keza je napisao/la:i to sve otkad sam promijenio mrežu, što ide u prilog tvrdnji da je do mreže
Može bit da ti laptop sa novom mrežom ne prepozna server,meni se dogodi na nekim mojim poslovnim stranicama i uz ispravno logiranje nemam pristup serveru,onda probaš za desetak minuta i obično proradi.
done
done
Forumaš
Forumaš

Član od : 23.05.2012
Dob : 54
Grad Iz srca mora

[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 10 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Luckyboy 17/3/2015, 09:03

Keza je napisao/la:Ne kontam zašto mi se nekad ne da ulogirat stranica preko telefona. Kad god upišem user i pass vraća me ponovo na homepage bez da sam ulogiran, a dole lijevo pod "online članovi" ispiše moj nick da sam ulogiran, a zapravo nisam. Vjerovatno je do mreže, al reko da ipak pitam možda neko zna podrobnije.
Šta koristiš kao brauzer?
Meni se isto dešava, ali ne na svim brauzerima.
Luckyboy
Luckyboy
Forumaš sa stažem
Forumaš sa stažem

Član od : 24.01.2010
Grad Belgrade

[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 10 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by red head 17/3/2015, 10:07

Luckyboy je napisao/la:
Šta koristiš kao brauzer?
Meni se isto dešava, ali ne na svim brauzerima.
Kod mene isto
red head
red head
Forumaš sa stažem
Forumaš sa stažem

Član od : 16.07.2013
Dob : 47
Grad Sarajevo

[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 10 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Pero 17/3/2015, 10:09

red head je napisao/la:
Luckyboy je napisao/la:
Šta koristiš kao brauzer?
Meni se isto dešava, ali ne na svim brauzerima.
Kod mene isto
Vama je najbolje da se koristite javnim govornicama.
PERO
Pero
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 77
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 10 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Keza 17/3/2015, 11:06

Koristim Chrome, al sad kad si spomenuo brauzer probah i sa Safarijem i u njemu radi. Doduse sad trenutno radi i u Chromu. Moram probsti jednom u glupom Safariju dok ne bude radilo u Chromeu
Keza
Keza
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 20.01.2011
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 10 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Keza 17/3/2015, 11:08

done je napisao/la:
Može bit da ti laptop sa novom mrežom ne prepozna server,meni se dogodi na nekim mojim poslovnim stranicama i uz ispravno logiranje nemam pristup serveru,onda probaš za desetak minuta i obično proradi.
Sa laptopom je ok, jedino me zajebaje preko smartfona
Keza
Keza
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 20.01.2011
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 10 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Nedo 17/3/2015, 15:38

Jesi li siguran da ti je telefon toliko pametan.
Recimo moj telefon je toliko pametan ,za nevjerovati. Ljetos mi je,dok sam bio na moru stigao račun 200 maraka veći nego inaće,za korištenje interneta u romingu. A zaista se nisam niti jednom konektovao sa njega. I kada sam reklamirao račun dobio sam objašnjenje "Tako vam je kod tih pametnih telefona. Oni to sami rade."
Nedo
Nedo
Moderator
Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 60
Grad Sarajevo

[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 10 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by . . . 17/3/2015, 15:53

Oni jesu u pravu, ALI. . . Ako zaista neces da koristis internet ti onda treba da iskljucis tu opciju. Onda ti se nece trositi MB. Ovako, nema veze da li si ti isao na web ili ne, aplikacije i sl. oni odu i odrade sta hoce i potrose ti MB. Tako da sledeci put kad budes isao na put, samo klikni da se internet (data) totalno ugasi i neces imati rpoblema. To i ja ponekad radim kad ispucam sve MB. Samo u opcije i ugasim totalno internet i nemam sta da se brinem. . .

. . .
Forumaš sa stažem
Forumaš sa stažem

Član od : 11.05.2013
Dob : 40
Grad Houston, TX

[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 10 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by done 17/3/2015, 15:56

Ima on i Hrvatski mobitel pa nemora bit u romingu,al neće da prizna da mu je Bosanski slučajno cijelo ljeto ostao upaljen. Idea
done
done
Forumaš
Forumaš

Član od : 23.05.2012
Dob : 54
Grad Iz srca mora

[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 10 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Keza 17/3/2015, 16:53

Nedo je napisao/la:Jesi li siguran da ti je telefon toliko pametan.
Recimo moj telefon je toliko pametan ,za nevjerovati. Ljetos mi je,dok sam bio na moru stigao račun 200 maraka veći nego inaće,za korištenje interneta u romingu. A zaista se nisam niti jednom konektovao sa njega. I kada sam reklamirao račun dobio sam objašnjenje "Tako vam je kod tih pametnih telefona. Oni to sami rade."
Data Roaming stavis na Off i to ti se ne moze dogoditi. Ja sam cesto u roamingu i nikad nisam imao s rim problema. Osim toga svako malo gasim sve aplikacije i kad sam na domacoj mrezi jer sve one uvijek vuku neki data u pozadini i kad mislis da ne rade nista. A u roamingu kad stavis mrezu na Off nema sanse da ista trosi
Keza
Keza
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 20.01.2011
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 10 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Keza 17/3/2015, 16:54

Htjedoh reci prijenos podataka na off
Keza
Keza
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 20.01.2011
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 10 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Keza 17/3/2015, 17:12

Izgleda da je ipak do Chromea. Na njemu trenutno ne radi, a na Safariju radi
Keza
Keza
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 20.01.2011
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 10 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by . . . 17/3/2015, 17:14

Keza je napisao/la:Izgleda da je ipak do Chromea. Na njemu trenutno ne radi, a na Safariju radi

Druze bez od Googla, google je zlo!

. . .
Forumaš sa stažem
Forumaš sa stažem

Član od : 11.05.2013
Dob : 40
Grad Houston, TX

[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 10 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Keza 17/3/2015, 17:20

. . . je napisao/la:

Druze bez od Googla, google je zlo!
Ti ko da ti je Jobs tata Very Happy
Appleob Safari je po meni sranje, Maps su im isto goli q za Google Maps itd, itd. Al u ovom pojedinacnom slucaju Apple ispade bolji, iako to nije. Ja sam se nekad prije logirao na americki App Store samo da skinem Google Maps jer ga tad na hr storeu nije bilo. Onaj njihov defaultni mi je bio koma. Svi oni imaju svoje prednosti i mane
Keza
Keza
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 20.01.2011
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 10 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by red head 17/3/2015, 17:25

Ja nikad nisam imao problem sa chromom. Radi savrseno na kompu i na mobitelu.
red head
red head
Forumaš sa stažem
Forumaš sa stažem

Član od : 16.07.2013
Dob : 47
Grad Sarajevo

[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 10 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Keza 17/3/2015, 17:34

red head je napisao/la:Ja nikad nisam imao problem sa chromom. Radi savrseno  na kompu i na mobitelu.
Chrome mi je dobar sad kad sam se naviko na njega. Malo je naporan dok sve postimas, al inace mi je ok. Isto ko i ajfon - dok radi dobar je. Cim idem prckati po settingsima popizdim od ogranicenja, premda su sad i oni malo smeksali u odnosu na nekad.
Keza
Keza
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 20.01.2011
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 10 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by red head 17/3/2015, 17:40

Ma android je majka. Nemas ogranicenja, imas besplatne app, mozes sta hoces i nisi ovisan niti ogranicen kao sa Apple-ovim proizvodima.
red head
red head
Forumaš sa stažem
Forumaš sa stažem

Član od : 16.07.2013
Dob : 47
Grad Sarajevo

[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 10 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 10 / 13. Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.