DieCast18 | Large Scale Die Cast Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prijedlozi i pitanja administratoru

+15
nebeski
. . .
red head
charlie
Gatuzo
cordoba
02 series
Keza
Siniweb
dmj
b12cky
Luckyboy
medomanga
Nedo
Administrator
19 posters

Stranica 9 / 13. Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Next

Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 9 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Gost 9/2/2013, 21:51

Vazi,hvala,nisam ni mislio da nisu ravnopravni sa autima,nego cisto radi lakseg snalazenja,imao bih dosta modela da predstavim,a i da se nadje jos novih kolega koji skupljaju motore..Al dobro,moze i ovako.. Wink

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 9 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Administrator 13/6/2013, 22:29

Molim sve kolege koji imaju probleme sa forumom od uvođenja novog message editora da u ovoj temi napišu koji je problem i u kojem dijelu foruma, te koji preglednik i koji OS koriste.
Administrator
Administrator
Gazda Foruma
Gazda Foruma

Član od : 20.01.2010

[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 9 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Pero 13/6/2013, 23:54

Admin je napisao/la:Molim sve kolege koji imaju probleme sa forumom od uvođenja novog message editora da u ovoj temi napišu koji je problem i u kojem dijelu foruma, te koji preglednik i koji OS koriste.
Meni PP ne radi dobro a što koristim nemam veze.
Pero
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 77
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 9 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Pero 13/6/2013, 23:56

Pero je napisao/la:



Meni PP ne radi a što koristim nemam veze.
Pero
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 77
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 9 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Gost 14/6/2013, 00:04

Pero je napisao/la:




Meni PP ne radi a što koristim nemam veze.

Kod pisanja PP prozor stalno bježi prema vrhu, i nikako se ne može doći do gumba "pošalji"?
Ista situacija je i kod mene na compu ako idem preko IE.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 9 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Pero 14/6/2013, 00:18

A preko čega da idem???
Pero
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 77
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 9 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Gost 14/6/2013, 00:49

Ja koristim Google  chrom, sve radi kako treba.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 9 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Gost 14/6/2013, 09:04

Eto, nažalost su ovi iz forumotiona zeznuli stvar, ali kroz koji dan će se to stabilizirati i srediti. Do onda, svi kojima PP ne funkcionira... podsjećam da i dalje postoji E-mail... Very Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 9 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Keza 14/6/2013, 09:19

Ne volim Chrome, al zaista najbolje i najbrže radi.
Keza
Keza
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 20.01.2011
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 9 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by 02 series 14/6/2013, 10:15

ja koristim firefox, nikakvih problema nemam. Probao sa G crome i IE, isto sve u najboljem redu.
02 series
02 series
Moderator
Moderator

Član od : 05.12.2010
Dob : 48
Grad Düsseldorf

[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 9 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Gost 14/6/2013, 11:05

A jeb ga ti si u D tamo je to drugacije, nema da zeza.
Meni sa bilo kog uredjaja da sam se konektovao radilo sve savrseno i sa win7 i sa win8 doduse na pba je firefox i sa android OS i sa iOS sve je radilo i radi bez problema

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 9 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by cordoba 14/6/2013, 11:56

vaskrsije je napisao/la:A jeb ga ti si u D tamo je to drugacije, nema da zeza.
Meni sa bilo kog uredjaja da sam se konektovao radilo sve savrseno i sa win7 i sa win8 doduse na pba je firefox i sa android OS i sa iOS sve je radilo i radi bez problema

scratch Sta naprica majke ti?
cordoba
cordoba
Forumaš
Forumaš

Član od : 24.01.2010
Dob : 56
Grad Skopje

[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 9 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Keza 14/6/2013, 12:40

vaskrsije je napisao/la:A jeb ga ti si u D tamo je to drugacije, nema da zeza.
Meni sa bilo kog uredjaja da sam se konektovao radilo sve savrseno i sa win7 i sa win8 doduse na pba je firefox i sa android OS i sa iOS sve je radilo i radi bez problema
Drago mi je da nešto radi normalno na osmici
Keza
Keza
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 20.01.2011
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 9 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Keza 14/6/2013, 12:41

vaskrsije je napisao/la:A jeb ga ti si u D tamo je to drugacije, nema da zeza.
Meni sa bilo kog uredjaja da sam se konektovao radilo sve savrseno i sa win7 i sa win8 doduse na pba je firefox i sa android OS i sa iOS sve je radilo i radi bez problema
Keza
Keza
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 20.01.2011
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 9 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Gost 14/6/2013, 14:22

cordoba je napisao/la:

scratch Sta naprica majke ti?

Na svakom kompu mi pp radi na mobu koji ima android operativni sistem, na tabletu i mobu a apple tj iOS operativnim sistemom sve je radilo i radi bez problema


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 9 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Učitelj 14/6/2013, 14:45

I meni ide nesmetano preko Google Chroma.
Učitelj
Učitelj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 21.01.2010
Dob : 68
Grad Novi Sad

[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 9 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by nebeski 14/6/2013, 16:38

Dragi A.,

Kod mene na Firefox Mozilli sve radi kako treba.

Hvala ti, gdje čuo i gdje ne čuo!
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 9 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Pero 14/6/2013, 17:41

Kod mene sve naopako.
Al mi socijalistička djeca naučila smo na kilu naranđa za Novu Godinu ispod bora .
Pero
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 77
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 9 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Gost 14/6/2013, 20:54

Na nažem forumu je situacija slična kao i na mnogim drugim forumima, u principu nema nekog pretjeranog pravila na kojem OS-u i pregledniku forum radi probleme...
Kod nas je još dobro jer samo PP štekaju na starijim varijantama Internet Explorera. Pretpostavljam da i Pero i Cordoba imaju IE8 na WindowsXP, a Damir je probao na novijim inačicama IE na Windows7 i 8 platformi. Rješenje bi bila instalacija novijeg IE, ali to nije moguće, koliko ja znam,IE9 nije moguće instalirati na WinXP.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 9 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Gost 14/6/2013, 21:58

Novi editor je standardo postavljen u WYSWYG modus, koji također malo šteka, i primijetio sam da neki od vas imaju problema sa "quotanjem" tuđih postova. Kako bi pisanje postova prebacili u klasični modus u kojem se ne prikazuju slike nego linkovi i kodovi ( [img[/img]i slično) potrebno je editor prebaciti u klasični modus tj. zadnja ikona treba biti bijela. Jednim klikom na tu ikonu prebacujete pisanje postova u klasični modus.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 9 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Gatuzo 21/6/2014, 14:35

Od kada je doslo do izmena ne mogu da pronadjem neke stranice. Konkretno, ne mogu da pronadjem stranice gde su predstavljeni 1/18 modeli po proizvodjacima, BMW, Mercedes, Ford..itd.

Da li je to izbrisano ili samo ne mogu da se snadjem?

Gatuzo
Pripravnik
Pripravnik

Član od : 15.11.2011
Dob : 44
Grad Beograd

[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 9 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by nebeski 21/6/2014, 14:38

Gatuzo je napisao/la:Od kada je doslo do izmena ne mogu da pronadjem neke stranice. Konkretno, ne mogu da pronadjem stranice gde su predstavljeni 1/18 modeli po proizvodjacima, BMW, Mercedes, Ford..itd.

Da li je to izbrisano ili samo ne mogu da se snadjem?

Kad budeš opet imao 50 postova teme će ti se moći otvoriti bez problema.

Prethodni Administrator je brisao neke postove, pa je i broj tvojih pao ispod 50. To je razlog.

Samo nemoj sad nešto bezveze pisati da nabiješ 50. Smile

Ovdje kažeš Hvala i to ti je već 49.! Smile
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 9 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by nebeski 21/6/2014, 15:11

I naravno, da se razumijemo, aktivnost na Forumu je poželjna.

Ne može se imati premalo postova i tražiti uvid u sve oko čega se ostali jako puno trude.
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 9 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Keza 9/9/2014, 14:49

Nakupilo se puno prezentacija u "Modeli 1:18" sekciji...
Keza
Keza
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 20.01.2011
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 9 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by nebeski 13/9/2014, 11:09

Vela je napisao/la:Nakupilo se puno prezentacija u "Modeli 1:18" sekciji...

Administrator se nešto ne javlja... Cool
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 9 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 9 / 13. Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.