DieCast18 | Large Scale Die Cast Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

JADI/Model Icons/ Paragon noviteti

+11
Siniweb
02 series
666bb
Keza
Luckyboy
cordoba
Učitelj
dmj
Nedo
b12cky
nebeski
15 posters

Stranica 13 / 15. Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Next

Go down

JADI/Model Icons/ Paragon noviteti - Page 13 Empty Re: JADI/Model Icons/ Paragon noviteti

Postaj by . . . 16/8/2013, 13:57

vaskrsije je napisao/la:M5 od paragona  se po e bayu vrti za upola pocetne cene, ali jos uvek me nije dotakao da ga povijam i pozabavim se sa njimAko uhcatim M5 E60 od Kyo, zavrsim dogovor sa Lakijem za M5e28 onda silom prilika cu uzeti i Paragonovog da ne bude rupe.Njega na zalost kupujem zbog potrebe i popunjavanja a ostali su kupljeni iz zelje da ih posedujem.
Probaj uhvatiti plavog E60, ja ga imam i prezadovoljan sam sa njime. A sto se tice crvendaca, nek je sa srecom! Smile Preteran model. . .
Inace ja sad merkam jednom crvenog M3 E92, covek trazi 150$ i onako, malo mi je puno ali hocu da ga uzmem. . . Kako stoje stvari verovatno cu ga i uzeti danas-sutra. . .

. . .
Forumaš sa stažem
Forumaš sa stažem

Član od : 11.05.2013
Dob : 40
Grad Houston, TX

[Vrh] Go down

JADI/Model Icons/ Paragon noviteti - Page 13 Empty Re: JADI/Model Icons/ Paragon noviteti

Postaj by Keza 16/8/2013, 14:31

Jel se zna kol'ko je germe Dzegjuar
Keza
Keza
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 20.01.2011
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

JADI/Model Icons/ Paragon noviteti - Page 13 Empty Re: JADI/Model Icons/ Paragon noviteti

Postaj by Gost 16/8/2013, 14:50

Koja si lenstina, ali da ti ustedim, nepunih 90€.
M5 na zalost nije interlagos plavi, za utehu tu mi je M6 u toj boji, ovaj je ona svetlo plavo-srebrna boja, nije los, vlasnik mog sefa voza bas tu boju uz jos par opakih zverki, ali vidim da mu je M5 najcesci izbor.
Crveni M3 E92 je ovse skuplji, to je oko 125-130€ ovde je 150€ i ja bi ga voleo u toj boji ali mi se ne daju tolike pare a ko ga je imao nije bio zainteresovan za zamenu da mu dam Silverstone II za crvenog.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

JADI/Model Icons/ Paragon noviteti - Page 13 Empty Re: JADI/Model Icons/ Paragon noviteti

Postaj by . . . 16/8/2013, 15:50

Sto se mene tice taj crveni je najbolji. Ovi ostali su mi dobro ali ne kao on, a zasto se masa p belali nai pojma nemam. Kontam boje i sl. ali ja bih pre uzeo crvenog no belog. . .

. . .
Forumaš sa stažem
Forumaš sa stažem

Član od : 11.05.2013
Dob : 40
Grad Houston, TX

[Vrh] Go down

JADI/Model Icons/ Paragon noviteti - Page 13 Empty Re: JADI/Model Icons/ Paragon noviteti

Postaj by Gost 16/8/2013, 16:09

Zasad ove novitete preskačem, pauza slijedećih par mjeseci, ali ih stavljam na listu za trenutak kada ću ponovno početi uzimati modele.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

JADI/Model Icons/ Paragon noviteti - Page 13 Empty Re: JADI/Model Icons/ Paragon noviteti

Postaj by nebeski 16/8/2013, 16:59

mali plavi je napisao/la:Zasad ove novitete preskačem, pauza slijedećih par mjeseci, ali ih stavljam na listu za trenutak kada ću ponovno početi uzimati modele.
Sretna Nova 2031.! Cool 
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

JADI/Model Icons/ Paragon noviteti - Page 13 Empty Re: JADI/Model Icons/ Paragon noviteti

Postaj by Gost 16/8/2013, 17:05

nebeski je napisao/la:Sretna Nova 2031.! Cool 
Pa sad, nebi davao takve negativne prognoze...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

JADI/Model Icons/ Paragon noviteti - Page 13 Empty Re: JADI/Model Icons/ Paragon noviteti

Postaj by nebeski 16/8/2013, 17:20

mali plavi je napisao/la:Pa sad, nebi davao takve negativne prognoze...
Eto te k'o Milanović! Shocked Very Happy 
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

JADI/Model Icons/ Paragon noviteti - Page 13 Empty Re: JADI/Model Icons/ Paragon noviteti

Postaj by Gost 16/8/2013, 19:06

nebeski je napisao/la:Eto te k'o Milanović! Shocked Very Happy 
Ma za Paragonovim Bemburama ni nema neke jagme, nije to Otto da se isplati odmah uzimati čim izađe, eto na modelissimu svaki drugi Paragon već na sniženju...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

JADI/Model Icons/ Paragon noviteti - Page 13 Empty Re: JADI/Model Icons/ Paragon noviteti

Postaj by nebeski 16/8/2013, 22:51

mali plavi je napisao/la:Ma za Paragonovim Bemburama ni nema neke jagme, nije to Otto da se isplati odmah uzimati čim izađe, eto na modelissimu svaki drugi Paragon već na sniženju...
Ma ne sumnjam da su ih i naštancali u ogromnom broju komada.
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

JADI/Model Icons/ Paragon noviteti - Page 13 Empty Re: JADI/Model Icons/ Paragon noviteti

Postaj by . . . 16/8/2013, 22:57

Aj sto su ih nastancali nego sto ih jos i dostancavaju u nekim drugim bojama Laughing

. . .
Forumaš sa stažem
Forumaš sa stažem

Član od : 11.05.2013
Dob : 40
Grad Houston, TX

[Vrh] Go down

JADI/Model Icons/ Paragon noviteti - Page 13 Empty Re: JADI/Model Icons/ Paragon noviteti

Postaj by Gost 16/8/2013, 22:59

Ja sam jos rezervisan i me trzam na Paragon propelere, nemam ni jednog a necu ni skoro iako me je ona mat bronzana trznula da je uzmem ali kratko je trajalo.Sa ovom macketinom je druga prica model kog vec vidim kod sebe.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

JADI/Model Icons/ Paragon noviteti - Page 13 Empty Re: JADI/Model Icons/ Paragon noviteti

Postaj by Gost 17/8/2013, 00:42

Sva sreća pa sam se odlučio dalje uglavnom samo propelere i tu i tamo koji model sa nekom drugom značkom kupovati... kako stvari stoje, Yat Ming prdnuo na rosu, pa će nestati jeftinih amera, što znaći da će stagnirati i sakupljanje US prometala, na ove GT Spirit osim one Targe ne trzam ni najmanje... A nekako me trenutno modeli ni najmanje ne zanimaju jer sam u većini razumljivom drugom filmu... Šta sam 100% ziher da ću ove godine uzeti, to će biti taj još jedan najavljeni Ottov BMW, pod uvjetom da izađe ove godine... Iako mi se tu sve čini da je to M3 GTS koji je prebačen u GT Spirit diviziju....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

JADI/Model Icons/ Paragon noviteti - Page 13 Empty Re: JADI/Model Icons/ Paragon noviteti

Postaj by Gost 17/8/2013, 22:32

[You must be registered and logged in to see this link.]


E ovaj mi je favorit za kolekciju

Gost
Gost


[Vrh] Go down

JADI/Model Icons/ Paragon noviteti - Page 13 Empty Re: JADI/Model Icons/ Paragon noviteti

Postaj by b12cky 18/8/2013, 00:01

vaskrsije je napisao/la:[You must be registered and logged in to see this link.]


E ovaj mi je favorit za kolekciju
Odlican. Nadam se da cu ga poruciti za par nedelja. Kombinacija boja mi je savrsena za ovaj Jag.
b12cky
b12cky
Forumaš
Forumaš

Član od : 23.01.2010
Dob : 43
Grad Backa Palanka

[Vrh] Go down

JADI/Model Icons/ Paragon noviteti - Page 13 Empty Re: JADI/Model Icons/ Paragon noviteti

Postaj by Učitelj 24/8/2013, 16:56

Stvarno dooobar, samo da je niži.
Učitelj
Učitelj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 21.01.2010
Dob : 68
Grad Novi Sad

[Vrh] Go down

JADI/Model Icons/ Paragon noviteti - Page 13 Empty Re: JADI/Model Icons/ Paragon noviteti

Postaj by Gost 24/8/2013, 20:09

paragon se da spustiti, ja sam moj m5 patosirao taman koliko treba da bude kao pravi

Gost
Gost


[Vrh] Go down

JADI/Model Icons/ Paragon noviteti - Page 13 Empty Re: JADI/Model Icons/ Paragon noviteti

Postaj by nebeski 5/12/2013, 11:12

Sada službeno kao Paragon i u ovoj ružnoj nestojećoj metalik sivoj:

[You must be registered and logged in to see this image.]



nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

JADI/Model Icons/ Paragon noviteti - Page 13 Empty Re: JADI/Model Icons/ Paragon noviteti

Postaj by Učitelj 5/12/2013, 11:20

nebeski je napisao/la:Sada službeno kao Paragon i u ovoj ružnoj nestojećoj metalik sivoj:

[You must be registered and logged in to see this image.]



Bolje bi mu sela neka bikolor kombinacija bordo metalik sa srebrnim blatobranima i bokom.
Učitelj
Učitelj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 21.01.2010
Dob : 68
Grad Novi Sad

[Vrh] Go down

JADI/Model Icons/ Paragon noviteti - Page 13 Empty Re: JADI/Model Icons/ Paragon noviteti

Postaj by Keza 5/12/2013, 11:24

Nisu se baš pretrgli od detalja
Keza
Keza
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 20.01.2011
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

JADI/Model Icons/ Paragon noviteti - Page 13 Empty Re: JADI/Model Icons/ Paragon noviteti

Postaj by 02 series 5/12/2013, 23:11

Ide ova boja uz ovake egzoticne limuzine. Prosle godine u mene mi se svastika udade u limuzini ´vake boje, jes´da nije RR ali jest Bentley Wink 

[You must be registered and logged in to see this link.]
02 series
02 series
Moderator
Moderator

Član od : 05.12.2010
Dob : 48
Grad Düsseldorf

[Vrh] Go down

JADI/Model Icons/ Paragon noviteti - Page 13 Empty Re: JADI/Model Icons/ Paragon noviteti

Postaj by nebeski 30/1/2014, 14:01

Evo, Nedo..pošto ti voliš ove tematske, a i slušao si Beatlese kao mlađi...Rolls Royce od Đona Lenona.  Smile 

[You must be registered and logged in to see this image.]
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

JADI/Model Icons/ Paragon noviteti - Page 13 Empty Re: JADI/Model Icons/ Paragon noviteti

Postaj by Nedo 30/1/2014, 14:04

Zašto ne. Kada sam mogao uzeti Ferrari-a od King-a možda i ova nađe put do mene.
Nedo
Nedo
Moderator
Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 61
Grad Sarajevo

[Vrh] Go down

JADI/Model Icons/ Paragon noviteti - Page 13 Empty Re: JADI/Model Icons/ Paragon noviteti

Postaj by Učitelj 30/1/2014, 18:21

nebeski je napisao/la:Evo, Nedo..pošto ti voliš ove tematske, a i slušao si Beatlese kao mlađi...Rolls Royce od Đona Lenona.  Smile 

[You must be registered and logged in to see this image.]

Nažalost, dobro je urađen. thumb 
Učitelj
Učitelj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 21.01.2010
Dob : 68
Grad Novi Sad

[Vrh] Go down

JADI/Model Icons/ Paragon noviteti - Page 13 Empty Re: JADI/Model Icons/ Paragon noviteti

Postaj by Keza 14/2/2014, 13:48

jedan meni baš neinteresantan model:
[You must be registered and logged in to see this link.]
Keza
Keza
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 20.01.2011
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

JADI/Model Icons/ Paragon noviteti - Page 13 Empty Re: JADI/Model Icons/ Paragon noviteti

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 13 / 15. Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.