DieCast18 | Large Scale Die Cast Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mercedes Benz Offizielle Modell Sammlung DeAgostini

+7
Nedo
nebeski
done
dmj
sime-x
Pero
Učitelj
11 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Mercedes Benz Offizielle Modell Sammlung DeAgostini - Page 2 Empty Re: Mercedes Benz Offizielle Modell Sammlung DeAgostini

Postaj by Nedo 21/9/2013, 19:57

Pero je napisao/la:Rekla mi ako hoću istinu da nje pitam a ne da tebi vjerujem.
O nabavci modela ona ni za mene ništa ne zna a za drugog pogotovo.
Nedo
Nedo
Moderator
Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 60
Grad Sarajevo

[Vrh] Go down

Mercedes Benz Offizielle Modell Sammlung DeAgostini - Page 2 Empty Re: Mercedes Benz Offizielle Modell Sammlung DeAgostini

Postaj by Gost 1/10/2013, 11:19

Izasao Pullman, slike ovih dana.
Ovi sa posla su me do sada posmatrali kao debilka, sada su gotovo uvereni da nisam normalan. Do neki dan sam na posao s vremena na vreme dovlacio "velike autice " kako oni zovu 18ice, neki dan odvucem 2 12ice pa nisu znali njih kako da prekrste a danas sa sobom ponesem Merca 43ku jer sam ga kupio jutros kada sam isao na posao. Ladno me pitaju kako se igram sa njima, kada su razlicite velicine.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Mercedes Benz Offizielle Modell Sammlung DeAgostini - Page 2 Empty Re: Mercedes Benz Offizielle Modell Sammlung DeAgostini

Postaj by Siniweb 1/10/2013, 11:33

vaskrsije je napisao/la:Izasao Pullman, slike ovih dana.
Ovi sa posla su me do sada posmatrali kao debilka, sada su gotovo uvereni da nisam normalan. Do neki dan sam na posao s vremena na vreme dovlacio "velike autice " kako oni zovu 18ice, neki dan odvucem 2 12ice pa nisu znali njih kako da prekrste a danas sa sobom ponesem Merca 43ku jer sam ga kupio jutros kada sam isao na posao. Ladno me pitaju kako se igram sa njima, kada su razlicite velicine.
A da dovuces vrecicu punu matchboxa sa buvljaka kao sto sam to ja znao ponekada, ovi bi te razapeli. Laughing
Siniweb
Siniweb
Forumaš
Forumaš

Član od : 30.01.2010

[Vrh] Go down

Mercedes Benz Offizielle Modell Sammlung DeAgostini - Page 2 Empty Re: Mercedes Benz Offizielle Modell Sammlung DeAgostini

Postaj by Gost 1/10/2013, 11:40

To sigurno mada njima isti qrac i Matchbox i recimo CMC; isti qrac, igracka, autic, jos kada cuju i vide koliko to kosta slogiraju se. Uvek me pitaju, zna li tvoja zena za to sve. Ispadne ko da se svaleram sa modelima

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Mercedes Benz Offizielle Modell Sammlung DeAgostini - Page 2 Empty Re: Mercedes Benz Offizielle Modell Sammlung DeAgostini

Postaj by Gost 2/10/2013, 10:36

Evo i Pullmana iz 1963. Za 12€ sam i vise nego zadovoljan, ne vidim brljotine, greske, dobro izgleda. Odabir moje mi je cudan, da nisam hteo lampom da zavirim i vidim enterijer bio bih ubedjen da je crn, bas kao sto je i deda bio do jutros ubedjen da je crn

[You must be registered and logged in to see this link.]

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Mercedes Benz Offizielle Modell Sammlung DeAgostini - Page 2 Empty Re: Mercedes Benz Offizielle Modell Sammlung DeAgostini

Postaj by Pero 2/10/2013, 10:46

Puno muzike za malo para.
Zvijezda mu tanka ko da ga je radio AA.
Pero
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 77
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

Mercedes Benz Offizielle Modell Sammlung DeAgostini - Page 2 Empty Re: Mercedes Benz Offizielle Modell Sammlung DeAgostini

Postaj by Gost 2/10/2013, 10:55

I na autobahnkurieru je uradjena vrhunski tanko

E da sledeci je krem sa crvenim enterijerom 190SL

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Mercedes Benz Offizielle Modell Sammlung DeAgostini - Page 2 Empty Re: Mercedes Benz Offizielle Modell Sammlung DeAgostini

Postaj by Siniweb 2/10/2013, 11:02

Vidio sam ga jucer na jednom kiosku.
Odlicno to izgleda, ali mislim da cu ipak odustati od skupljanja serije. Previse mi para to odnese koje bi mogao iskoristiti za one 1:64 modele koji mi fale.
Siniweb
Siniweb
Forumaš
Forumaš

Član od : 30.01.2010

[Vrh] Go down

Mercedes Benz Offizielle Modell Sammlung DeAgostini - Page 2 Empty Re: Mercedes Benz Offizielle Modell Sammlung DeAgostini

Postaj by Gost 2/10/2013, 11:04

Ko voli mercedesa odlicna stvar jer u brosuri uz model koji je iopisan i detalje budu i 4 strane istrorije po datumima od osnivanja pa bukvalno svaki mesec u godini sta se desavalo, kopije patenata, skica,...Zanimljive stvari, jest da zvezdu ne volim ali interesantno za procitati i nesto nauciti

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Mercedes Benz Offizielle Modell Sammlung DeAgostini - Page 2 Empty Re: Mercedes Benz Offizielle Modell Sammlung DeAgostini

Postaj by dmj 2/10/2013, 12:17

Po mjesecima ili po točnim datumima? Ovo drugo ako je, dušu bi mi dalo za kalendar na Autoportalu...
dmj
dmj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 23.01.2010
Dob : 53
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Mercedes Benz Offizielle Modell Sammlung DeAgostini - Page 2 Empty Re: Mercedes Benz Offizielle Modell Sammlung DeAgostini

Postaj by Gost 2/10/2013, 12:30

Sve po datumima, mesecima,...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Mercedes Benz Offizielle Modell Sammlung DeAgostini - Page 2 Empty Re: Mercedes Benz Offizielle Modell Sammlung DeAgostini

Postaj by Gost 2/10/2013, 12:33

Kacio sam u temi o 43kama kako brosura izgleda a konkretno istorijat izgleda ovako


[You must be registered and logged in to see this link.]

A poslao sam ti poruku pa ako ti to bude znacilo meni nije tesko da odradim

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Mercedes Benz Offizielle Modell Sammlung DeAgostini - Page 2 Empty Re: Mercedes Benz Offizielle Modell Sammlung DeAgostini

Postaj by karet 3/10/2013, 22:11

Pero je napisao/la:Puno muzike za malo para.
Zvijezda mu tanka ko da ga je radio AA.
Imam ga ja isto i imam ga i od AA i zvijezda mu je stvarno tanka čak je i tanja nego
kod AA,mada je sve ostalo na strani AA pogotovo unutrašnjost,ali za novce koje košta
je vrhunski,opčenito je ixo jako puno muzike za malo novaca.
karet
karet
Pripravnik
Pripravnik

Član od : 21.09.2013
Dob : 51
Grad Trogir

[Vrh] Go down

Mercedes Benz Offizielle Modell Sammlung DeAgostini - Page 2 Empty Re: Mercedes Benz Offizielle Modell Sammlung DeAgostini

Postaj by Rista 5/10/2013, 02:56

vaskrsije je napisao/la:Ladno me pitaju kako se igram sa njima, kada su razlicite velicine.
Dok guram dvanaesticu pričam "vrrrrm-vrrrrrrrrrrm" i pravim se da su četrdesettrojke osamnaestice.

Nego, ozbiljno, ovi Mercedesi i na slikama izgledaju odlično, sigurno je uživo utisak još bolji, a i cena je još uvek dohvatljiva plebsu... pun pogodak!
Rista
Rista
Pripravnik
Pripravnik

Član od : 17.09.2013
Dob : 39

[Vrh] Go down

Mercedes Benz Offizielle Modell Sammlung DeAgostini - Page 2 Empty Re: Mercedes Benz Offizielle Modell Sammlung DeAgostini

Postaj by Ante V8 26/9/2015, 00:05

moram priznat dasu sasvim solidno odrađeni,i imam ih poprilično iz te kolekcije.

Ante V8
Početnik
Početnik

Član od : 23.09.2015

[Vrh] Go down

Mercedes Benz Offizielle Modell Sammlung DeAgostini - Page 2 Empty Re: Mercedes Benz Offizielle Modell Sammlung DeAgostini

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.