DieCast18 | Large Scale Die Cast Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

+12
Siniweb
72
sime-x
Keza
cordoba
02 series
done
Nedo
Učitelj
Pero
dmj
nebeski
16 posters

Stranica 32 / 40. Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Next

Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 32 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Siniweb 22/10/2013, 21:53

done je napisao/la:Žute modeli od 1985-87
Mislim da imam jednog zutog Renault 5 Turba u toj zutoj kutiji, a u crvenoj jednu Mazdu RX-7.
Siniweb
Siniweb
Forumaš
Forumaš

Član od : 30.01.2010

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 32 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by nebeski 22/10/2013, 21:56

Siniweb je napisao/la:Uopce se ne radi o strucnoj kritici, ta je uvijek bila na mjestu.

Odnosim se na cinjenicu da se auticima od 50 kn zamjera "kvalieteta", a traze detalji, koji bi inace digli modelu cijenu na 100-130 kuna da se tako proizvode. U Francuskoj i Njemackoj novinske serije dodju oko 13 - 15 eur, a da li imaju tako puno vise detalja, to je pitanje.
Tek sad sam vidio da si spomenuo da si se osvrnuo na kritike pišući na drugom forumu, ja se ospem kada pročitam neke komentare na FB stranici.

A mislim da smo ovdje samo kritički gledali Fiat 132, jer on zbilja i jest za kritiku, s obzirom da je linija i svekupna izrada diskutabilna, ali smo cijenili Dinin doprinos u kakvom - takvom ispravljanju tuđih grešaka - o ostalima samo u pogledu nekih detalja za koje smo smatrali da su se mogli u hodu riješiti, tipa registracijske oznake.

Ali, ono što čitavoj kolekciji puše u leđa po pitanju sveukupne slike je da ni Nedo ni ja, kao dugogodišnji ljubitelji detalja u 1/18 zapravo nismo od onih cendravih po pitanju Legendarnih automobila. Čak što više, prvi smo ujutro na trafici..Smile
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 32 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Siniweb 22/10/2013, 22:01

nebeski je napisao/la:Tek sad sam vidio da si spomenuo da si se osvrnuo na kritike pišući na drugom forumu, ja se ospem kada pročitam neke komentare na FB stranici.

A mislim da smo ovdje samo kritički gledali Fiat 132, jer on zbilja i jest za kritiku, s obzirom da je linija i svekupna izrada diskutabilna, ali smo cijenili Dinin doprinos u kakvo - takvom ispravljanju ruđih grešaka - o ostalima samo u pogledu nekih detalja za koje smo smatrali da su se mogli u hodu riješiti, tipa registracijske oznake.

Ali, ono što čitavoj kolekciji puše u leđa po pitanju sveukupne slike je da ni Nedo ni ja, kao dugogodišnji ljubitelji detalja u 1/18 zapravo nismo od onih cendravih po pitanju Legendarnih automobila. Čak što više, prvi smo ujutro na trafici..Smile
Velim vec od prije, klasicna prica. kad neceg nema svi za tim sline, kad dodje tu nije to vise to... njie vise ekskluziva.
Siniweb
Siniweb
Forumaš
Forumaš

Član od : 30.01.2010

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 32 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by nebeski 22/10/2013, 22:03

dmj je napisao/la:Ne bih bio baš toliko kritičan prema Bburagu, imali su oni i lijepih 1/43 modela, fino pogođenih. F40, F50, Diablo...
SAAB 900 Turbo, crni s Clarion naljepnicama - e, to je bio model!

[You must be registered and logged in to see this image.]
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 32 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by nebeski 22/10/2013, 22:04

Siniweb je napisao/la:Velim vec od prije, klasicna prica. kad neceg nema svi za tim sline, kad dodje tu nije to vise to... njie vise ekskluziva.
Dosta toga je već u ljudskoj prirodi.
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 32 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Siniweb 22/10/2013, 22:06

nebeski je napisao/la:Dosta toga je već u ljudskoj prirodi.
Slazem se. Evo bas gledam tu na stolu Tristaca kojeg mi je otac donio neki dan iz Zagreba, stvarno nemam razloga da nesto picajzliram.
Siniweb
Siniweb
Forumaš
Forumaš

Član od : 30.01.2010

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 32 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by nebeski 22/10/2013, 22:07

Zapravo bi, držim, svaki pravi i iskreni sakupljač morao biti u grupi onih koji šute i zadovoljno gomilaju modelčiće iz kolekcije Lgendarni automobili. Ostale možemo svrstati u grupu koja je danas tu, a sutra daleko od ovoga.
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 32 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by nebeski 22/10/2013, 22:08

Siniweb je napisao/la:Slazem se. Evo bas gledam tu na stolu Tristaca kojeg mi je otac donio neki dan iz Zagreba, stvarno nemam razloga da nesto picajzliram.
Za picajzle će vjerovatno IST jednog dana izdati skuplju hobby verziju Smile
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 32 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Siniweb 22/10/2013, 22:13

nebeski je napisao/la:Za picajzle će vjerovatno IST jednog dana izdati skuplju hobby verziju Smile
Neka izda, za ljubitelje varijacija boja sve pet.
Siniweb
Siniweb
Forumaš
Forumaš

Član od : 30.01.2010

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 32 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Gost 22/10/2013, 22:56

Moj kriterijum 43ke sasvim legendarni zadovoljavaju.Za 7€, da.imam Juga,Keca,Tristaca,Ladu Nivu,.....pa.to je super.Kome ne odgovaraju uglavnom ih ima sve za 20 i vise eura, dal vrede tri puta vise to znaju ti koji kenjaju da im je puno da daju 7 evra a nije puno da plate 20ak za 3 lepsa detalja.Stoga menj je ovo super i nek traje bar upola kao kod poljaka tj bar 70ak da izadje a necu se buniti i dalje

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 32 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by dmj 24/10/2013, 13:35

Kad nitko neće da sam objasnim što sam sfušao u tekstu. Lampredijev DOHC motor nije imao prvu ugradnju u 124 Special, nego par godina ranije u 124 Spider i Coupe. Embarassed 
dmj
dmj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 23.01.2010
Dob : 53
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 32 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by done 24/10/2013, 14:19

dmj je napisao/la:Kad nitko neće da sam objasnim što sam sfušao u tekstu. Lampredijev DOHC motor nije imao prvu ugradnju u 124 Special, nego par godina ranije u 124 Spider i Coupe. Embarassed 
Tristać u svoje vrijeme baš i nije bio auto za široke mase,oni koji su ga i imali uglavnom su bili povlaštena kasta ili ti po naši što bi narod rekao oni koji pišaju visoko,nažalost ti se i ne kuže puno u mekaniku kao i ovi današnji snobovi koji voze ove suicidne terence i štatijaznam kako se zovu ti sklopovi, a i ruku na srce koliko je fiata 124 bilo u jugi a pogotovo 124 speciala nije baš podatak koji bi netko zapazio na prvi pogled a od tebe i više nego fer što si nam ukazao na propust.Vidit ćemo kad budeš pisao o renaultu 4 oće li bit grešaka i oću li ih primjetiti!?
done
done
Forumaš
Forumaš

Član od : 23.05.2012
Dob : 54
Grad Iz srca mora

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 32 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by nebeski 25/10/2013, 11:31

Što se tiče Renoa, ja bih htio da se napravi i Renault 10 Major, ma koliko roncam na pravi auto, kao model mi je kul.
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 32 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Nedo 28/10/2013, 15:16

I šesnesti model je parkiran.
[You must be registered and logged in to see this link.]

Nedo
Nedo
Moderator
Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 61
Grad Sarajevo

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 32 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by nebeski 28/10/2013, 22:11

Nedo je napisao/la:I šesnesti model je parkiran.
[You must be registered and logged in to see this link.]

Vidi, vidi...
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 32 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Gost 29/10/2013, 00:12

Nedo je napisao/la:I šesnesti model je parkiran.
[You must be registered and logged in to see this link.]

Kupuje sve po 2 kom, sutra da ih valja za 10.000.00- eurici, celu seriju Wink 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 32 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Pero 29/10/2013, 12:18

Stigao Opelek i u ZG.
Samo se pitam tko je onog malog Štefa poslao u skladište po felge??
Pero
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 77
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 32 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by dmj 29/10/2013, 13:50

Šta ne valja s felgama, gospodine Malkolme?
dmj
dmj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 23.01.2010
Dob : 53
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 32 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Gost 29/10/2013, 15:13

dmj je napisao/la:Šta ne valja s felgama, gospodine Malkolme?
Rđavom kurcu i dlaka smeta... Laughing 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 32 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Pero 29/10/2013, 15:19

mali plavi je napisao/la:Rđavom kurcu i dlaka smeta... Laughing 
E sad se pravio javio......
Pero
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 77
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 32 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Gost 29/10/2013, 17:32

Pero je napisao/la:E sad se pravio javio......
tongue 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 32 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Gost 29/10/2013, 18:38

Nego, sad bi nam dmj mogao obznaniti šta je slijedeće...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 32 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by 02 series 29/10/2013, 19:16

Da nije Florida?
02 series
02 series
Moderator
Moderator

Član od : 05.12.2010
Dob : 48
Grad Düsseldorf

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 32 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by nebeski 29/10/2013, 19:24

02 series je napisao/la:Da nije Florida?
Jok, Mičigen.
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 32 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Nedo 29/10/2013, 19:27

nebeski je napisao/la:Jok, Mičigen.
Meko "č" ili tvrdo "ć" ?
Nedo
Nedo
Moderator
Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 61
Grad Sarajevo

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 32 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 32 / 40. Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.