DieCast18 | Large Scale Die Cast Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

+12
Siniweb
72
sime-x
Keza
cordoba
02 series
done
Nedo
Učitelj
Pero
dmj
nebeski
16 posters

Stranica 28 / 40. Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Next

Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 28 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by done 16/10/2013, 21:15

nebeski je napisao/la:Poslikat ću ih ja uskoro...Starline je bolji u detaljima, ali sveukupno je naš novinski vjerniji oblikom. Posebno hvalim izražajniji pregin iznad maske ka haubi, također izražajnije i deblje obrve blatobrana nad farovima i puno bolje riješenu liniju krova sa fenomenalno skinutim stražnjim staklom (mana Stralineovom koji je tu prekratak i prekockast)
Bome imam i ja oba pa bumo videli koji je bolji a i naručio sam još jednog tristaća za neku transformaciju u budučnosti
done
done
Forumaš
Forumaš

Član od : 23.05.2012
Dob : 55
Grad Iz srca mora

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 28 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by done 16/10/2013, 21:20

Nebeski ajde daj koju sliku milicijskog tristaća jer koliko mi je poznato bile su dvije kombinacije boja uz nezaobilaznu STOP MILICIJA ploću pozadi i carello žute maglenke naprijed.
done
done
Forumaš
Forumaš

Član od : 23.05.2012
Dob : 55
Grad Iz srca mora

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 28 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Gost 16/10/2013, 22:48

Meni rogovi nicu od komentara na fejsu...grebem monitor, rezim, lajem

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 28 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Gost 16/10/2013, 23:55

DC-10 je napisao/la:Meni rogovi nicu od komentara na fejsu...grebem monitor, rezim, lajem
Što?
Ne pratim uopće te grupe po fejsu jer su po njima jedno te isti ljudi sa jedno te istim slikama i jedno te istim komentarima...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 28 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Gost 17/10/2013, 00:01

Baš sam raspakirao mog tristaća da ga malo bolje pogledam... Budući da je bio jedini model tamo gdje sam ga kupio, nisam ni mogao birati bolji.
Zamjerke: ima imperfekciju u vidu isppčenja na sredini lajsne na blatobranu sa vozačeve strane, a i završetak krova nije baš najbolje odliven... Također, na tom dijelu krova nije obojana lajsna, s vozačeve strane nije svjetlo za rikverc, nego čep rezervoara, ali to se da srediti.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 28 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by dmj 17/10/2013, 08:33

Trebali bi se jasno razlikovati svjetlo za rikverc i čep rezervoara, na predprodukcijskim primjercima je to dobro izgledalo.

Ja još nisam stigao do kioska, nisam ni vidio model uživo. Embarassed
dmj
dmj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 23.01.2010
Dob : 53
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 28 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Gost 17/10/2013, 09:31

Ako ga jos i nadjes, cujem da neki huligani iz ZG, Mostara, SA, kupuje cele tiraze po svim trafikama i hoce neke "projekte" policije, 1500 da prave...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 28 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Gost 17/10/2013, 10:28

mali plavi je napisao/la:Što?
Ne pratim uopće te grupe po fejsu jer su po njima jedno te isti ljudi sa jedno te istim slikama i jedno te istim komentarima...
Skupo im je....zasto cena nije kao Amercom...Da se po tome poredi, cena bi bila 1000, a ne 700 za DeAgostini, posto ona uvreda za modele sigurno ne vredi 500....i sve u tom stilu.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 28 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Gost 17/10/2013, 10:29

Da...kako je Hribarov Fica jeftiniji sto nije tacno. On kosta oko 800 kad sam ga video.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 28 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Gost 17/10/2013, 10:31

Ja vise i ne citam ta govna od komenara, nije im bilo skupo da placaju 1500 i vise za identicne modele od kojekakvih preprodavaca a sad je puno 700. Kao da je 500 bilo bi OK. Pa jebo te 500 das, odreknes se jedne jebene kutije cigara i eto ti ga. Nije ono 2000din pa da kukas za 500, razlika je u 1.5€ a kukaju kao da je 150

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 28 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Gost 17/10/2013, 10:40

dmj je napisao/la:Trebali bi se jasno razlikovati svjetlo za rikverc i čep rezervoara, na predprodukcijskim primjercima je to dobro izgledalo.

Ja još nisam stigao do kioska, nisam ni vidio model uživo. Embarassed
Oba su prozirna, čep sam već riješio, kao i lajsnu iznad zadnje šajbe... Pilot marker zlata vrijedi.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 28 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Gost 17/10/2013, 10:41

DC-10 je napisao/la:Skupo im je....zasto cena nije kao Amercom...Da se po tome poredi, cena bi bila 1000, a ne 700 za DeAgostini, posto ona uvreda za modele sigurno ne vredi 500....i sve u tom stilu.
A... standardno jedenje govana...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 28 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by nebeski 17/10/2013, 10:47

mali plavi je napisao/la:Oba su prozirna, čep sam već riješio, kao i lajsnu iznad zadnje šajbe... Pilot marker zlata vrijedi.
Najveći izum nakon noža i vilice!
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 28 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Gost 17/10/2013, 11:11

nebeski je napisao/la:Najveći izum nakon noža i vilice!
zaboravio si i žlicu... Wink 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 28 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by nebeski 17/10/2013, 11:14

mali plavi je napisao/la:zaboravio si i žlicu... Wink 
Zlatko Pejaković - Žlica Smile
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 28 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Pero 17/10/2013, 11:49

nebeski je napisao/la:Najveći izum nakon noža i vilice!
Ozbiljno.Čuo sam da se vilica prije upotrebljava na prostorima dabašnje Bosne nego u Engleskoj.
Pero
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 77
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 28 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Nedo 17/10/2013, 12:25

Pero je napisao/la:Ozbiljno.Čuo sam da se vilica prije upotrebljava na prostorima dabašnje Bosne nego u Engleskoj.
A zato nas neće u EU.
Nedo
Nedo
Moderator
Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 61
Grad Sarajevo

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 28 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Pero 17/10/2013, 12:35

Nedo je napisao/la:A zato nas neće u  EU.
Ne praštaju oni baš tako lako:D 
Nisu to balkanske široke duše.
Pero
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 77
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 28 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Učitelj 17/10/2013, 12:58

Pero je napisao/la:Ne praštaju oni baš tako lako:D 
Nisu to balkanske široke duše.
Široke duše i vrlo uskih pogleda na svet, čast izuzecima.
Učitelj
Učitelj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 21.01.2010
Dob : 68
Grad Novi Sad

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 28 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Siniweb 17/10/2013, 13:05

mali plavi je napisao/la:Oba su prozirna, čep sam već riješio, kao i lajsnu iznad zadnje šajbe... Pilot marker zlata vrijedi.
Pilot, Maraka
Siniweb
Siniweb
Forumaš
Forumaš

Član od : 30.01.2010

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 28 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Pero 17/10/2013, 13:14

Učitelj je napisao/la:Široke duše i vrlo uskih pogleda na svet, čast izuzecima.
i to..
a kad ćemo popiti rakijicu.
Ova moja sremica ko Vaso.
Bacila sidro i ne pada joj na pamet da makne guzicu.
Pero
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 77
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 28 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Gost 17/10/2013, 13:18

Takvi smo ti mi iz srema, gde pustimo korenje tesko ih neko sasece

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 28 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by nebeski 17/10/2013, 13:31

Pero je napisao/la:Ozbiljno.Čuo sam da se vilica prije upotrebljava na prostorima dabašnje Bosne nego u Engleskoj.
Da, ovdje je od davnina vilica služila da se na njoj odmaraju šake. Cool 
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 28 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by dmj 17/10/2013, 13:40

Ja čuo da je jutros mali Mujo došao uplakan iz škole.
Dobio kulju iz geografije kad je na pitanje gdje je BiH odgovorio "u Brazilu."
dmj
dmj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 23.01.2010
Dob : 53
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 28 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Pero 17/10/2013, 13:44

nebeski je napisao/la:Da, ovdje je od davnina vilica služila da se na njoj odmaraju šake. Cool 
Otkad si ti u Bosni?????
Pero
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 77
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini - Page 28 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by Agostini

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 28 / 40. Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.