DieCast18 | Large Scale Die Cast Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Autoart noviteti

+9
b12cky
cordoba
Učitelj
Luckyboy
Nedo
medomanga
Pero
dmj
nebeski
13 posters

Stranica 15 / 40. Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Next

Go down

Autoart noviteti - Page 15 Empty Re: Autoart noviteti

Postaj by Gost 10/5/2011, 12:40

dmj je napisao/la:
Strumf je napisao/la:Dosta bre! Odjebite od Porsche-a!

Ovo je Porsche za kojeg bi bilo najljepše da ga AA napravi:
[You must be registered and logged in to see this image.]

Taj Porsche bude napravio IXO, kad-tad!!!
Very Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Autoart noviteti - Page 15 Empty Re: Autoart noviteti

Postaj by Gost 10/5/2011, 12:40

Hm. Što se tiče ovih novih modela, lamba i ostalih, ni ja ne shvaćam zašto su baš toliko popularni da ih ljudi kupuju u tolikoj mjeri. Milsim, ne želim reći da se meni ne sviđaju, ja također jako volim moderne superautomobile, i htio bi ih imati u kolekciji, i gallarda, i murcielaga,... Ali po jednog i dosta. Ali kažem da sam i ja primjetio, pogotovo po američkim forumima da ima puno puta više onih kolekcija u kojima se nalaze samo takvi automobili nego klasici i njima slični. I onda se jedni s drugima natječu koji ima više verzija istog itd, nema mi smilsa... Autoart noviteti - Page 15 631678

A sad jedno pitanje vama. Kažete da je to bezveze, spojler više manje, ili nešto tome slično, a i vi imate skoro istu stvar sa BMW-om 02 serije? NHF thumb

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Autoart noviteti - Page 15 Empty Re: Autoart noviteti

Postaj by Gost 10/5/2011, 12:44

aljo_69 je napisao/la:Hm. Što se tiče ovih novih modela, lamba i ostalih, ni ja ne shvaćam zašto su baš toliko popularni da ih ljudi kupuju u tolikoj mjeri. Milsim, ne želim reći da se meni ne sviđaju, ja također jako volim moderne superautomobile, i htio bi ih imati u kolekciji, i gallarda, i murcielaga,... Ali po jednog i dosta. Ali kažem da sam i ja primjetio, pogotovo po američkim forumima da ima puno puta više onih kolekcija u kojima se nalaze samo takvi automobili nego klasici i njima slični. I onda se jedni s drugima natječu koji ima više verzija istog itd, nema mi smilsa... Autoart noviteti - Page 15 631678

A sad jedno pitanje vama. Kažete da je to bezveze, spojler više manje, ili nešto tome slično, a i vi imate skoro istu stvar sa BMW-om 02 serije? NHF thumb

BMW 02 serije je mislim malo nezahvalno uspoređivati sa modernim superautomobilima. Prvenstveno, uzimam u obzir činjenicu koliko se dugo proizvodio, te da su postojale te razne inačice koje se i međusobno razlikuju (Limuzina-cabrio-targa-touring)
NHF Very Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Autoart noviteti - Page 15 Empty Re: Autoart noviteti

Postaj by Gost 10/5/2011, 12:51

Mali plavi je napisao/la:
aljo_69 je napisao/la:Hm. Što se tiče ovih novih modela, lamba i ostalih, ni ja ne shvaćam zašto su baš toliko popularni da ih ljudi kupuju u tolikoj mjeri. Milsim, ne želim reći da se meni ne sviđaju, ja također jako volim moderne superautomobile, i htio bi ih imati u kolekciji, i gallarda, i murcielaga,... Ali po jednog i dosta. Ali kažem da sam i ja primjetio, pogotovo po američkim forumima da ima puno puta više onih kolekcija u kojima se nalaze samo takvi automobili nego klasici i njima slični. I onda se jedni s drugima natječu koji ima više verzija istog itd, nema mi smilsa... Autoart noviteti - Page 15 631678

A sad jedno pitanje vama. Kažete da je to bezveze, spojler više manje, ili nešto tome slično, a i vi imate skoro istu stvar sa BMW-om 02 serije? NHF thumb

BMW 02 serije je mislim malo nezahvalno uspoređivati sa modernim superautomobilima. Prvenstveno, uzimam u obzir činjenicu koliko se dugo proizvodio, te da su postojale te razne inačice koje se i međusobno razlikuju (Limuzina-cabrio-targa-touring)
NHF Very Happy

Istina, ali imate na forumu i istih inačica po dva modela u kolekciji. Npr Nedo je baš ovih dana predstavio dvije skoro iste Cabrio varijante. Ja vas shvaćam, pošto sam tu sa vama na forumu i vidim koliko volite tu seriju, taj automobil i da stvarno znate jako jako puno o njima i uzimate ih sa razlogom, ali ima i drugih ljudi, koji će reći "vidi ovih budala, 20 auta istog modela", kao što mi pričamo o ovima koji skupljaju verzije i verzijice novih superautomobila.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Autoart noviteti - Page 15 Empty Re: Autoart noviteti

Postaj by nebeski 10/5/2011, 12:54

aljo_69 je napisao/la:Hm. Što se tiče ovih novih modela, lamba i ostalih, ni ja ne shvaćam zašto su baš toliko popularni da ih ljudi kupuju u tolikoj mjeri. Milsim, ne želim reći da se meni ne sviđaju, ja također jako volim moderne superautomobile, i htio bi ih imati u kolekciji, i gallarda, i murcielaga,... Ali po jednog i dosta. Ali kažem da sam i ja primjetio, pogotovo po američkim forumima da ima puno puta više onih kolekcija u kojima se nalaze samo takvi automobili nego klasici i njima slični. I onda se jedni s drugima natječu koji ima više verzija istog itd, nema mi smilsa... [You must be registered and logged in to see this image.]

A sad jedno pitanje vama. Kažete da je to bezveze, spojler više manje, ili nešto tome slično, a i vi imate skoro istu stvar sa BMW-om 02 serije? NHF [You must be registered and logged in to see this image.]

Sve to ima nekog smisla, svi smo mi skloni subjektivno, sa svog gledišta, prosuđivati tuđe kolekcije i način skupljanja.
Međutim, istina je da su upravo skupljači takvih inačica jednog superautomobila ujedno i najzahvalnije mušterije. Njih, osim Autoarta i sličnih dodatno šišaju i MR, BBR i još kojekakvi proizvođači ručnih, dvoručnih i limited edition resin modela, gdje se jedan spojler više i boja retrovizora plaćaju suhim zlatom. Oni su i najbrži na obaraču, ne pitaju za cijenu samo da su među onim bržima, jer još malo pa nestalo.

Onda ne čudi što im proizvođači podilaze. Zlatna koka je zlatna koka, ma koliko prepeličje jaje bilo zdravije.

A što se tiče BMW-a '02, dirnuo si u osinje gnijezdo. Bježi čim prije! Very Happy
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Autoart noviteti - Page 15 Empty Re: Autoart noviteti

Postaj by Gost 10/5/2011, 13:01

nebeski je napisao/la:
aljo_69 je napisao/la:Hm. Što se tiče ovih novih modela, lamba i ostalih, ni ja ne shvaćam zašto su baš toliko popularni da ih ljudi kupuju u tolikoj mjeri. Milsim, ne želim reći da se meni ne sviđaju, ja također jako volim moderne superautomobile, i htio bi ih imati u kolekciji, i gallarda, i murcielaga,... Ali po jednog i dosta. Ali kažem da sam i ja primjetio, pogotovo po američkim forumima da ima puno puta više onih kolekcija u kojima se nalaze samo takvi automobili nego klasici i njima slični. I onda se jedni s drugima natječu koji ima više verzija istog itd, nema mi smilsa... [You must be registered and logged in to see this image.]

A sad jedno pitanje vama. Kažete da je to bezveze, spojler više manje, ili nešto tome slično, a i vi imate skoro istu stvar sa BMW-om 02 serije? NHF [You must be registered and logged in to see this image.]



A što se tiče BMW-a '02, dirnuo si u osinje gnijezdo. Bježi čim prije! Very Happy


haha haha

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Autoart noviteti - Page 15 Empty Re: Autoart noviteti

Postaj by Gost 10/5/2011, 13:09

nebeski je napisao/la:
aljo_69 je napisao/la:Hm. Što se tiče ovih novih modela, lamba i ostalih, ni ja ne shvaćam zašto su baš toliko popularni da ih ljudi kupuju u tolikoj mjeri. Milsim, ne želim reći da se meni ne sviđaju, ja također jako volim moderne superautomobile, i htio bi ih imati u kolekciji, i gallarda, i murcielaga,... Ali po jednog i dosta. Ali kažem da sam i ja primjetio, pogotovo po američkim forumima da ima puno puta više onih kolekcija u kojima se nalaze samo takvi automobili nego klasici i njima slični. I onda se jedni s drugima natječu koji ima više verzija istog itd, nema mi smilsa... [You must be registered and logged in to see this image.]

A sad jedno pitanje vama. Kažete da je to bezveze, spojler više manje, ili nešto tome slično, a i vi imate skoro istu stvar sa BMW-om 02 serije? NHF [You must be registered and logged in to see this image.]

Sve to ima nekog smisla, svi smo mi skloni subjektivno, sa svog gledišta, prosuđivati tuđe kolekcije i način skupljanja.
Međutim, istina je da su upravo skupljači takvih inačica jednog superautomobila ujedno i najzahvalnije mušterije. Njih, osim Autoarta i sličnih dodatno šišaju i MR, BBR i još kojekakvi proizvođači ručnih, dvoručnih i limited edition resin modela, gdje se jedan spojler više i boja retrovizora plaćaju suhim zlatom. Oni su i najbrži na obaraču, ne pitaju za cijenu samo da su među onim bržima, jer još malo pa nestalo.

Onda ne čudi što im proizvođači podilaze. Zlatna koka je zlatna koka, ma koliko prepeličje jaje bilo zdravije.

A što se tiče BMW-a '02, dirnuo si u osinje gnijezdo. Bježi čim prije! Very Happy

Što je najgore, ovo gore što si napisao više nije kolekcionarstvo, nego je postalo čisto natjecanje i hvaljenje ko će prije i više toga imati, a pogotovo ako ima onu čarobnu oznako LE, onda si kralj. Jadno! zid

A što se tiče '02, ne brini, i sam sam gore napisao da vas razumijem, ali samo kažem da je slično stanje, i da će netko možda tako reći za vas isto kao što i mi za njih. Nisam JA rekao da ste isti. lol! thumb

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Autoart noviteti - Page 15 Empty Re: Autoart noviteti

Postaj by Gost 10/5/2011, 13:11

nebeski je napisao/la:



A što se tiče BMW-a '02, dirnuo si u osinje gnijezdo. Bježi čim prije! Very Happy


iskreno, i mislio sam se dali da spomenem ili ne, da me nebi krivo protumačili pa da ne ispadne frka. pale tongue

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Autoart noviteti - Page 15 Empty Re: Autoart noviteti

Postaj by Gost 10/5/2011, 13:19

aljo_69 je napisao/la:
nebeski je napisao/la:



A što se tiče BMW-a '02, dirnuo si u osinje gnijezdo. Bježi čim prije! Very Happy


iskreno, i mislio sam se dali da spomenem ili ne, da me nebi krivo protumačili pa da ne ispadne frka. pale tongue

Aljo, ja sam na tvojoj strani. He who dares wins! Very Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Autoart noviteti - Page 15 Empty Re: Autoart noviteti

Postaj by dmj 10/5/2011, 13:29

Tako je! Dosta maltretiranja s propelerima 02 serije. Predlažem da prvo nasilu promijenimo jednom od članova nick u Murcielago! Very Happy
dmj
dmj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 23.01.2010
Dob : 53
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Autoart noviteti - Page 15 Empty Re: Autoart noviteti

Postaj by Gost 10/5/2011, 13:33

Dobro su navedeni razlozi, a i ipak one fine razlike...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Autoart noviteti - Page 15 Empty Re: Autoart noviteti

Postaj by Gost 10/5/2011, 13:38

dmj je napisao/la:Tako je! Dosta maltretiranja s propelerima 02 serije. Predlažem da prvo nasilu promijenimo jednom od članova nick u Murcielago! Very Happy

haha, mali plavi od sada je The biggest Gallardo fan jako smiješno

Disco, thumb thumb

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Autoart noviteti - Page 15 Empty Re: Autoart noviteti

Postaj by Pero 10/5/2011, 13:48

dmj je napisao/la:Tako je! Dosta maltretiranja s propelerima 02 serije. Predlažem da prvo nasilu promijenimo jednom od članova nick u Murcielago! Very Happy

en ten tini sava raka tini bija baja buf.......
Pero
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 77
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

Autoart noviteti - Page 15 Empty Re: Autoart noviteti

Postaj by Gost 10/5/2011, 13:49

aljo_69 je napisao/la:
dmj je napisao/la:Tako je! Dosta maltretiranja s propelerima 02 serije. Predlažem da prvo nasilu promijenimo jednom od članova nick u Murcielago! Very Happy

haha, mali plavi od sada je The biggest Gallardo fan jako smiješno

Disco, thumb thumb

Ne, mislim da bu taj sretnik bio dmj...
Twisted Evil
A netko bude dobio nick štaubsauger... po chaparalu... Laughing
Ja neznam što bi počeo sa Gallardom... da mi ga netko želi pokloniti, zahvalio bi se... Laughing

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Autoart noviteti - Page 15 Empty Re: Autoart noviteti

Postaj by nebeski 10/5/2011, 13:51

Postoji jedna bitna razlika između '02 i spomenutih modela. Nitko ovdje nije kupio '02 po najvećoj cijeni, nitko se nije utrkivao međusobno, čak što više, međusobno smo ih pronalazili na Ebayu - i naravno, ključna stvar - '02 je jedan od svjetlih dijelova automobilske dio povijesti, u mnogim svojim inačicama, kako svjetske, tako i naše - i kao takav kolekcionarski prihvatljiv da ga se posebno ne mora objašnjavati. Turbo, Touring, Ti i Tii, skraćenice su koje su baš sa BMW-om '02 ušle u masovnu uporabu.

Također, auto je bio i dio mnogih djetinjstava, bilo ga je na našim ulicama - i s toga uz jasnu dozu nostalgije i poznavanja dotičnog modela - ne treba čuditi i skupljanje svega u 1/18 što se odaziva na ime te serije.
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Autoart noviteti - Page 15 Empty Re: Autoart noviteti

Postaj by Pero 10/5/2011, 13:52

Mali plavi je napisao/la:
aljo_69 je napisao/la:

haha, mali plavi od sada je The biggest Gallardo fan [You must be registered and logged in to see this image.]

Disco, [You must be registered and logged in to see this image.]

Ne, mislim da bu taj sretnik bio dmj...
Twisted Evil
A netko bude dobio nick štaubsauger... po chaparalu... Laughing
Ja neznam što bi počeo sa Gallardom... da mi ga netko želi pokloniti, zahvalio bi se... Laughing

Sused.................. možemo se dobacivati preko brda.
Pero
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 77
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

Autoart noviteti - Page 15 Empty Re: Autoart noviteti

Postaj by Gost 10/5/2011, 13:54

nebeski je napisao/la:Postoji jedna bitna razlika između '02 i spomenutih modela. Nitko ovdje nije kupio '02 po najvećoj cijeni, nitko se nije utrkivao međusobno, čak što više, međusobno smo ih pronalazili na Ebayu - i naravno, ključna stvar - '02 je jedan od svjetlih dijelova automobilske dio povijesti, u mnogim svojim inačicama, kako svjetske, tako i naše - i kao takav kolekcionarski prihvatljiv da ga se posebno ne mora objašnjavati. Turbo, Touring, Ti i Tii, skraćenice su koje su baš sa BMW-om '02 ušle u masovnu uporabu.

Također, auto je bio i dio mnogih djetinjstava, bilo ga je na našim ulicama - i s toga uz jasnu dozu nostalgije i poznavanja dotičnog modela - ne treba čuditi i skupljanje svega u 1/18 što se odaziva na ime te serije.

thumb thumb

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Autoart noviteti - Page 15 Empty Re: Autoart noviteti

Postaj by dmj 10/5/2011, 13:55

U svakom mi je slučaju draži auto kakvog vozi Špiro Guberina nego oni repera i nogometaša... Mada su nogometaši nekada masovno vozili 02 seriju...
dmj
dmj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 23.01.2010
Dob : 53
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Autoart noviteti - Page 15 Empty Re: Autoart noviteti

Postaj by Gost 10/5/2011, 13:58

dmj je napisao/la:U svakom mi je slučaju draži auto kakvog vozi Špiro Guberina nego oni repera i nogometaša... Mada su nogometaši nekada masovno vozili 02 seriju...

Pogotovo kad vidim one U.S. SUV-e sa spinnerima gore...
Autoart noviteti - Page 15 631678 gađenje

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Autoart noviteti - Page 15 Empty Re: Autoart noviteti

Postaj by Gost 10/5/2011, 14:01

Mali plavi je napisao/la:
dmj je napisao/la:U svakom mi je slučaju draži auto kakvog vozi Špiro Guberina nego oni repera i nogometaša... Mada su nogometaši nekada masovno vozili 02 seriju...

Pogotovo kad vidim one U.S. SUV-e sa spinnerima gore...
Autoart noviteti - Page 15 631678 gađenje

To je jedna od najidiotskih ideja koje sam ikad vidia! gađenje

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Autoart noviteti - Page 15 Empty Re: Autoart noviteti

Postaj by nebeski 10/5/2011, 14:02

dmj je napisao/la:U svakom mi je slučaju draži auto kakvog vozi Špiro Guberina nego oni repera i nogometaša... Mada su nogometaši nekada masovno vozili 02 seriju...

Špiro Špula, BMW Dva Nula, Nula...
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Autoart noviteti - Page 15 Empty Re: Autoart noviteti

Postaj by Gost 10/5/2011, 14:08

nebeski je napisao/la:
dmj je napisao/la:U svakom mi je slučaju draži auto kakvog vozi Špiro Guberina nego oni repera i nogometaša... Mada su nogometaši nekada masovno vozili 02 seriju...

Špiro Špula, BMW Dva Nula, Nula...

Šprio Špula... To dođe kao Deda Pero...
lol!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Autoart noviteti - Page 15 Empty Re: Autoart noviteti

Postaj by Pero 10/5/2011, 14:11

Mali plavi je napisao/la:
nebeski je napisao/la:

Špiro Špula, BMW Dva Nula, Nula...

Šprio Špula... To dođe kao Deda Pero...
lol!

E sad plavuša ostaje plavuša.
Ko da ne zna koji je BMW dedi najdraži.
PERO.

A da Špiro Guberina ne vozi možda Tatru??????
Pero
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 77
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

Autoart noviteti - Page 15 Empty Re: Autoart noviteti

Postaj by dmj 10/5/2011, 14:25

[You must be registered and logged in to see this image.]

Špirin...

Forum mi već danima svaki slikovni link baca na početak posta, ne da mi se mijenjati... Suspect
dmj
dmj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 23.01.2010
Dob : 53
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Autoart noviteti - Page 15 Empty Re: Autoart noviteti

Postaj by Nedo 10/5/2011, 21:13

Vidim da me prozivate za modele 02. Vezan sam za taj auto jer je to prvi automobil koji sam samostalno vozio još dok se dobar dio ovdašnjih članova nije ni rodio.
A već se uveliko bavim mišlju da počnem sakupljati modele 02 i u raznim bojama.Može mi se.
Sada nešta razmišljam. Baš sam ja srečan čovjek. Da sam provozao prvo ,recimo, tatru ili moskvića ne bih mogao imati model u 1:18.
Nedo
Nedo
Moderator
Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 61
Grad Sarajevo

[Vrh] Go down

Autoart noviteti - Page 15 Empty Re: Autoart noviteti

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 15 / 40. Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.