DieCast18 | Large Scale Die Cast Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Autoart noviteti

+9
b12cky
cordoba
Učitelj
Luckyboy
Nedo
medomanga
Pero
dmj
nebeski
13 posters

Stranica 14 / 40. Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Next

Go down

Autoart noviteti - Page 14 Empty Re: Autoart noviteti

Postaj by 666bb 12/4/2011, 13:54

a kaj nije porš 914-6 imao šire blatobrane i time se razlikovao od 4 cilindara
666bb
666bb
Pripravnik
Pripravnik

Član od : 01.11.2010

[Vrh] Go down

Autoart noviteti - Page 14 Empty Re: Autoart noviteti

Postaj by Gost 12/4/2011, 14:21

917 je prekrasan! Imam Brummovog u 43-ojci, ali ovaj bi legao uz McQueenovu 18-icu..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Autoart noviteti - Page 14 Empty Re: Autoart noviteti

Postaj by Gost 12/4/2011, 14:25

Ma sva četiri su slini autic

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Autoart noviteti - Page 14 Empty Re: Autoart noviteti

Postaj by dmj 12/4/2011, 16:53

666bb je napisao/la:a kaj nije porš 914-6 imao šire blatobrane i time se razlikovao od 4 cilindara

Nije, samo su neki snažniji tvornički prototipovi to imali.
dmj
dmj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 23.01.2010
Dob : 53
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Autoart noviteti - Page 14 Empty Re: Autoart noviteti

Postaj by nebeski 12/4/2011, 17:22

A netko maznuo tapecirung s vrata ovoj 914-ici? Very Happy
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Autoart noviteti - Page 14 Empty Re: Autoart noviteti

Postaj by Gost 12/4/2011, 17:25

nebeski je napisao/la:A netko maznuo tapecirung s vrata ovoj 914-ici? Very Happy

Aha!!! Wink

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Autoart noviteti - Page 14 Empty Re: Autoart noviteti

Postaj by nebeski 29/4/2011, 15:28

[You must be registered and logged in to see this image.]
Klasik u novoj boji! Nogaro srebrna.
[You must be registered and logged in to see this image.]
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Autoart noviteti - Page 14 Empty Re: Autoart noviteti

Postaj by Luckyboy 29/4/2011, 15:50

Kolko se secam pravio se sivi m3, nije da nije, samo mi u ovoj boji nekako WTF a opet kad gledam na drugim fotkama izgleda OK da li je zbog svetla ili je do mene jbg????
Po enterujeru mi izgleda kao cecoto...
Luckyboy
Luckyboy
Forumaš sa stažem
Forumaš sa stažem

Član od : 24.01.2010
Grad Belgrade

[Vrh] Go down

Autoart noviteti - Page 14 Empty Re: Autoart noviteti

Postaj by Gost 29/4/2011, 23:42

Hvala q%$u, pa se setili .....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Autoart noviteti - Page 14 Empty Re: Autoart noviteti

Postaj by nebeski 10/5/2011, 00:38

Evo jednog čudnog svata iz Autoarta!

Honda City Turbo II

[You must be registered and logged in to see this image.]
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Autoart noviteti - Page 14 Empty Re: Autoart noviteti

Postaj by nebeski 10/5/2011, 00:40

[You must be registered and logged in to see this image.]
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Autoart noviteti - Page 14 Empty Re: Autoart noviteti

Postaj by Siniweb 10/5/2011, 09:48

nebeski je napisao/la:[You must be registered and logged in to see this image.]


cheers cheers Ovo je odlicno!!
Siniweb
Siniweb
Forumaš
Forumaš

Član od : 30.01.2010

[Vrh] Go down

Autoart noviteti - Page 14 Empty Re: Autoart noviteti

Postaj by Gost 10/5/2011, 09:52

Ovaj mali City je simpatično ružan!!!
Very Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Autoart noviteti - Page 14 Empty Re: Autoart noviteti

Postaj by dmj 10/5/2011, 10:21

Sjajno, s ovim čudom u gepeku! Totalno simpa model...
dmj
dmj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 23.01.2010
Dob : 53
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Autoart noviteti - Page 14 Empty Re: Autoart noviteti

Postaj by Pero 10/5/2011, 10:41

Samo se pitam da li će biti dovoljno kupaca da kupe taj autić i da pokriju troškove proizvodnje.Ipaj je to AA .
Pero
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 77
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

Autoart noviteti - Page 14 Empty Re: Autoart noviteti

Postaj by nebeski 10/5/2011, 10:49

Pero je napisao/la:Samo se pitam da li će biti dovoljno kupaca da kupe taj autić i da pokriju troškove proizvodnje.Ipaj je to AA .

Ovo se mnogi pitaju. Zanimljivo. Na stranim forumima mnogi gunđaju da je bilo bolje da Autoart umjesto ovih "zajebancija" izbacio neku njima omiljenu (koju već u nizu) varijantu Murcielaga, Gallarda ili Skylinea, s kojom bi sigurno izbjegli rizik slabe prodaje - ali mislim da ćemo se mi složiti da je autić zbilja interesantan.

I ne samo to, predstavlja jedan odmak od uobičajene sheme kojom u zadnje vrijeme proizvođači 1/18-ica zadovoljavaju masovni ukus. Znači one sheme koja hiperproducira razne recentne Lamborghinije, Ferrarije, BMW-e, Mercedese i Porschee...

Meni osobno, u plavoj boji sa ovim narančastim dekoracijama, zbilja predstavlja vrlo moguće osvježenje kolekciji, te kao takvo ispunjenje mog klasičnog plana da osim auta koje poznajem, obožavam i cijenim, u kolekciji imam i modele preko kojih ću proniknuti u one dijelove auto povijesti koji su mi ostali izvan domašaja.
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Autoart noviteti - Page 14 Empty Re: Autoart noviteti

Postaj by Gost 10/5/2011, 11:33

nebeski je napisao/la:
Pero je napisao/la:Samo se pitam da li će biti dovoljno kupaca da kupe taj autić i da pokriju troškove proizvodnje.Ipaj je to AA .

Ovo se mnogi pitaju. Zanimljivo. Na stranim forumima mnogi gunđaju da je bilo bolje da Autoart umjesto ovih "zajebancija" izbacio neku njima omiljenu (koju već u nizu) varijantu Murcielaga, Gallarda ili Skylinea, s kojom bi sigurno izbjegli rizik slabe prodaje - ali mislim da ćemo se mi složiti da je autić zbilja interesantan.

I ne samo to, predstavlja jedan odmak od uobičajene sheme kojom u zadnje vrijeme proizvođači 1/18-ica zadovoljavaju masovni ukus. Znači one sheme koja hiperproducira razne recentne Lamborghinije, Ferrarije, BMW-e, Mercedese i Porschee...

Meni osobno, u plavoj boji sa ovim narančastim dekoracijama, zbilja predstavlja vrlo moguće osvježenje kolekciji, te kao takvo ispunjenje mog klasičnog plana da osim auta koje poznajem, obožavam i cijenim, u kolekciji imam i modele preko kojih ću proniknuti u one dijelove auto povijesti koji su mi ostali izvan domašaja.

Model je definitvno osvježenje i "nešto drugačije", hoćemo li ga za nekih godinu-dvije povoljno kupovati na nekom sniženju? Vrlo vjerojatno da hoćemo, jer već spomenuti sakupljaći Murcielaga, Gallarda, Skylinea i sličnog neće posegnuti za ovim modelom...
Slažem se vezano za hiperprodukciju recentnih modela, iako nemam ništa protiv hiperprodukcije modernih, a klasičnih automobila, pogotovo ako je riječ o zaista različitim karoserijskim varijantama, hiperprodukcija modernih Lamborghinija i sličnog me uopće ne zanima, jer mi svi izgledaju isto, Murcielago k'o Murcielago, spojler više ili manje...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Autoart noviteti - Page 14 Empty Re: Autoart noviteti

Postaj by Luckyboy 10/5/2011, 11:42

Jedan moj kolega vozi ovakvog crvenog simpa je autic uzivo!!!!!
Luckyboy
Luckyboy
Forumaš sa stažem
Forumaš sa stažem

Član od : 24.01.2010
Grad Belgrade

[Vrh] Go down

Autoart noviteti - Page 14 Empty Re: Autoart noviteti

Postaj by nebeski 10/5/2011, 11:50

Mali plavi je napisao/la:
Slažem se vezano za hiperprodukciju recentnih modela, iako nemam ništa protiv hiperprodukcije modernih, a klasičnih automobila, pogotovo ako je riječ o zaista različitim karoserijskim varijantama, hiperprodukcija modernih Lamborghinija i sličnog me uopće ne zanima, jer mi svi izgledaju isto, Murcielago k'o Murcielago, spojler više ili manje...

Upravo se na te spojlere i različito farbane varijante svršava napolju, što je meni apsolutno neinteresantno, ali naravno, u pitanju je moj subjektivni stav. Vjerujem da nisam u većini, jer upravo ti novi superautomobili idu najbolje, štancaju se u najviše komada, ljudi ih vole imati.

E, sad, zašto ih vole imati? To je vjerovatno dijelom onaj psihološki moment "wannabe rich, wannabe famous" gdje se barem kupnjom takvog modela pokupi malo hypea kao da si kupio pravi, a dijelom i vrlo legitimna želja da se ima high-tech auto koji ti oduzima dah samim svojim postojanjem, da se posjeduje recentni predmet mokrih snova, pa makar u mjerilu.. A onda ako imaš GT, nema razloga da ne kupiš i SV varijantu, pa, ne znam, GT-R, pa Šubi-dubi...
Onda je vrlo vjerojatno da je najveći postotak kupaca takvih modela mlađa populacija, young die-castersi, koji još nemaju izgrađen stav prema klasicima, nego ih prije svega fascinira ono zbog čega su i ušli u svijet automobila - novi, brzi i opasni auti, koji su im i najdostupniji preko medija i međusobnih razmjena informacija. Oni nemaju širok pogled na auto svijet, odnosno žive samo u trenutnom odsječku auto vremena. Uostalom, zar nismo i mi bili takvi u doba Diabla, Countacha ili F40-ice?

Mi "klasičari" se tu trenutno ne snalazimo najbolje, naše su emocije zarobljene odavno u drugim epohama, srce kuca drugačije, ali šta'š, tako je kako je.

Možda i mi budemo slinili za svim ovim različitim Murcelazima i Gallardima - za jedno dvadeset godina, kad se ti auti i povijesno dokažu?
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Autoart noviteti - Page 14 Empty Re: Autoart noviteti

Postaj by Gost 10/5/2011, 12:18

Naravno, poznato mi je da ekipa "puši" te cake sa varijantama modernih superautomobila, no svakom svoje, mene uglavnom ti auti ostavljaju ravnodušnim.
Istina je, i moji kolekcionarski počeci bili su obilježeni raznim Ferrarijima, Lamborghinijima i sličnim, iako je razlog kupnje baš tih modela bio taj da su oni bili jedino što se moglo kod nas kupiti.
Možda za nekih dvadesetak i posegnem za nekim od tih automobila, prvenstveno ako se povijesno dokažu, a kao drugo i najvažnije je onaj faktor "sviđanja", ako mi se neki automobil optički ne sviđa, pa da je neznam kakav "milestone", ja ga preskačem.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Autoart noviteti - Page 14 Empty Re: Autoart noviteti

Postaj by nebeski 10/5/2011, 12:25

Mali plavi je napisao/la:Naravno, poznato mi je da ekipa "puši" te cake sa varijantama modernih superautomobila, no svakom svoje, mene uglavnom ti auti ostavljaju ravnodušnim.
Istina je, i moji kolekcionarski počeci bili su obilježeni raznim Ferrarijima, Lamborghinijima i sličnim, iako je razlog kupnje baš tih modela bio taj da su oni bili jedino što se moglo kod nas kupiti.
Možda za nekih dvadesetak i posegnem za nekim od tih automobila, prvenstveno ako se povijesno dokažu, a kao drugo i najvažnije je onaj faktor "sviđanja", ako mi se neki automobil optički ne sviđa, pa da je neznam kakav "milestone", ja ga preskačem.

U mene nema nekih čvrstih granica, sviđanje je jako teško definirati, ali "milestone" i opće obljubljeni modeli imaju uvijek svoje mjesto u mojoj kolekciji, pored onih koje moje srce i čula biraju.
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Autoart noviteti - Page 14 Empty Re: Autoart noviteti

Postaj by Pero 10/5/2011, 12:26

Svi smo čuli Dininu priču i Panozu i njegovom debaklu.
Ta da ima previše Porschea,Lamba i mečki se u potponosti slažem
Zato i volim Revell koji iz povijesti vadi dobre modele bez obzira kako su napravljeni.
Pero
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 77
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

Autoart noviteti - Page 14 Empty Re: Autoart noviteti

Postaj by Gost 10/5/2011, 12:29

Mali plavi je napisao/la:Ovaj mali City je simpatično ružan!!!
Very Happy

Slažem se. Meni isto baš tako, auto mi nije niti malo lijep, ali opet na drugu stranu, neznam što, ali jako me privlači. JAko lijepo osvježenje od pustih porschea iz AA Wink

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Autoart noviteti - Page 14 Empty Re: Autoart noviteti

Postaj by Gost 10/5/2011, 12:31

Dosta bre! Odjebite od Porsche-a!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Autoart noviteti - Page 14 Empty Re: Autoart noviteti

Postaj by dmj 10/5/2011, 12:36

Strumf je napisao/la:Dosta bre! Odjebite od Porsche-a!

Ovo je Porsche za kojeg bi bilo najljepše da ga AA napravi:
[You must be registered and logged in to see this image.]
dmj
dmj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 23.01.2010
Dob : 53
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Autoart noviteti - Page 14 Empty Re: Autoart noviteti

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 14 / 40. Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.