DieCast18 | Large Scale Die Cast Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Obavijesti Administratora

5 posters

Stranica 1 / 3. 1, 2, 3  Next

Go down

Obavijesti Administratora Empty Obavijesti Administratora

Postaj by Administrator 26/3/2010, 23:06

Sigurno su neki od kolega primjetili da se u privatnim porukama, a unazad dva dana i u redovnim postovima pojavio tzw "topic review" tj. kada stisnete "odgovori" tipku da bi napisali odgovor na post u temi, box za upisivanje poruke više nije na vrhu, nego na kraju stranice, a iznad njega se vide svi prethoni postovi u temi...
Naravno, to je poprilično nepregledno i riječ je o grešci kod samog forumotiona, ne na našem forumu, tako da na tome ja ne mogu ništa promijeniti ili popraviti. Njihov tehnički team radi na otklanjanju tog buga, te se nadam da će uskoro i biti riješen...

Također, riješeno je i tehničko pitanje stavljanja attachmenta poput slika direktno na forum, ali zbog limitiranog i premalog prostora od samo 20MB tu opciju trenutno neću aktivirati.


Zadnja promjena: Admin; 8/2/2011, 19:47; ukupno mijenjano 1 put.
Administrator
Administrator
Gazda Foruma
Gazda Foruma

Član od : 20.01.2010

[Vrh] Go down

Obavijesti Administratora Empty Re: Obavijesti Administratora

Postaj by Administrator 30/3/2010, 17:26

Problem sa pogrešno smještenim boxom za odgovor su forumotionovi tehničari riješili.

Također, dodao sam i jednu novost u profil, tko želi, može dodati i državu, pa mu se u profilu i postovima pojavljuje i zastavica prije imena grada u kojem živi.
Administrator
Administrator
Gazda Foruma
Gazda Foruma

Član od : 20.01.2010

[Vrh] Go down

Obavijesti Administratora Empty Re: Obavijesti Administratora

Postaj by Administrator 3/4/2010, 17:27

Otvorena je nova tema "Online trgovine".
Zamišljena je kao mejsto gdje možemo razmjeniti iskustva o online shopovima u kojima kupujemo, obavijestiti kolege o evtl. sniženji i sl.
Sukladno tome je i pravilnik promijenjen...

Mali oglasi su i dalje zabranjeni!
Administrator
Administrator
Gazda Foruma
Gazda Foruma

Član od : 20.01.2010

[Vrh] Go down

Obavijesti Administratora Empty Re: Obavijesti Administratora

Postaj by Administrator 9/4/2010, 00:03

Moja isprika svim kolegama i članovima zbog zakašnjele objave vezano za male oglase.
Otvorena je tema mali oglasi za koju važi slijedeće:
- dopušteno je prodavati isključivo vlastite modele
- komunikacija vezano za upite o cijenama modela, dogovore o primopredaji i ostalom vrši se isključivo preko E-maila, PP-a ili na neki alternativni način, ne preko postova na forumu.


Zadnja promjena: Admin; 12/4/2010, 19:51; ukupno mijenjano 1 put.
Administrator
Administrator
Gazda Foruma
Gazda Foruma

Član od : 20.01.2010

[Vrh] Go down

Obavijesti Administratora Empty Re: Obavijesti Administratora

Postaj by Administrator 8/2/2011, 20:12

U ovih godinu dana postojanja, pojavila se potreba za nekim promjenama i preinakama u funkcioniranju foruma.
Kao prva faza, obaviještavam vas o slijedećem:

1. Forum je do daljnjeg zaključan za primanje novih članova. Novi članovi primati će se samo na preporuku nekog od postojećih članova ili odlukom Administratora.

2. Iako je manje bitno, promijenjen je način dodjeljivanja statusa.
Od danas, skala statusa je ovakva:

Početnik 0-50 postova
Mali od Foruma 50 postova
Forumaš 200 postova
Pravi Forumaš 400 postova
Zadrti Forumaš 600postova
Forumaš sa stažem preko 800 postova

Također, promijenjen je Pravilnik Foruma te dodani slijedeći članci:

"Korisnički računi članova sa 50 i više postova mogu nakon 60 dana neaktivnosti biti deaktivirani.
Korisnički računi članova sa statusom "početnik", dakle sa manje od 50 postova mogu nakon 30 dana neaktivnosti biti deaktivirani.
Korisnički računi članova sa 0 ili 1 postom mogu nakon 30 dana neaktivnosti biti pobrisani"
(Da odmah pojasnim pojam "neaktivnost" - pod time se smatra 30 dana bez ijednog napisanog posta, svakodnevno ili periodično ulogiravanje na forum bez da se napiše ijedan post se ne smatra aktivnošću na forumu)

i
"Nije dopušteno lažno se predstavljati!!! Član kojem se može dokazati da se koristi tuđim ili lažnim identitetom biti će kažnjen trajnom zabranom pristupa forumu"



Administrator
Administrator
Gazda Foruma
Gazda Foruma

Član od : 20.01.2010

[Vrh] Go down

Obavijesti Administratora Empty Re: Obavijesti Administratora

Postaj by Administrator 8/2/2011, 23:49

Korisnički računi bez postova:

bibonja
Perdurabo83
Espano
JekicR
guybrush
Baron95
greenline
Santos_C
kukuruzni
dekyper
artist
vivanbgd
veseli
Scorpion

su deaktivirani i pobrisani.

Administrator
Administrator
Gazda Foruma
Gazda Foruma

Član od : 20.01.2010

[Vrh] Go down

Obavijesti Administratora Empty Re: Obavijesti Administratora

Postaj by Gost 16/2/2011, 22:14

Molim sve članove koji to dosad nisu učinili da se predstave u temi "Tko je tko"
rok za to je u petak, 18. veljače u 20:00 sati. Svi članovi koji se do tada nisu predstavili, biti će isključeni.


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obavijesti Administratora Empty Re: Obavijesti Administratora

Postaj by Gost 16/2/2011, 23:08

Kao što sam najavio, da će se korisnički accounti koji su neaktivni deaktivirati, tako je danas deaktivirano (dakle, ne pobrisano) slijedećih 8 korisnika:

1 mac
2 shelby427
3 miran
4 joso99
5 straight
6 ds
7 nevens

Ukoliko su kolege zainteresirani za nastavak aktivnog praćenja rada foruma, mogu se obratiti na E-mail adresu: [You must be registered and logged in to see this link.] te će njihov korisnički račun biti ponovno aktiviran.



Zadnja promjena: Mali plavi; 3/4/2011, 20:56; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obavijesti Administratora Empty Re: Obavijesti Administratora

Postaj by Gost 21/2/2011, 23:35

Kao što ste mogli primjetiti, napravio sam malu preinaku na dijelu foruma koji se bavi kolekcijama članova.
Novost je to, da svaki član koji želi, može dobiti svoj podforum za njegovu kolekciju, sa dvije teme unutar njega. Jedna se bavi samom kolekcijom, a druga komentarima na kolekciju. Dakle, u jednoj temi se stvara svojevrstan katalog modela koji neki član posjeduje, a u drugoj se nalaze komentari ostalih kolega.
Dakle, imate dvije ponuđene opcije, ili dobivate "svoj" podforum za svoju kolekciju sa dvije već spomenute teme, ili tema o vašoj kolekciji ostaje dio podforuma Kolekcije (dakle, onako kako je do sad)
Molim kolege da se izjasne kako tko želi imati predstavljenu svoju kolekciju, budući da mi nije namjera bilo kome nametati ovaj ili onaj način prikaza kolekcije.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obavijesti Administratora Empty Re: Obavijesti Administratora

Postaj by nebeski 21/2/2011, 23:47

Fino, za onoga tko želi, malo nezgodnije za komentatora, ali daje preglednost.

Ja ostajem dosljedan - i neću raditi izlog kolekcije. Ionako su moji auti gore u recenzijama i predstavljanju.
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Obavijesti Administratora Empty Re: Obavijesti Administratora

Postaj by Gost 21/2/2011, 23:51

Slobodno vi komentirajte u temu gdje su fotografije, pa ću ja svako malo prebacivati komentare. Naravno, tko je vičniji copy-paste-anju, taj će znati i sam prekopirati quote u onu drugu temu predviđenu za komentare.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obavijesti Administratora Empty Re: Obavijesti Administratora

Postaj by Luckyboy 22/2/2011, 16:09

Ja sam za to da ostane kao i do sada zbog hronologije postova.
To mi nekako deluje naj prirodnije, jer onaj ko krene da cita postove od pocetka, moze steci neki uvid o samom vlasniku kolekcije njegovom odnosu prema modelima, drugim misljenjima/clanovima itd...
Luckyboy
Luckyboy
Forumaš sa stažem
Forumaš sa stažem

Član od : 24.01.2010
Grad Belgrade

[Vrh] Go down

Obavijesti Administratora Empty Re: Obavijesti Administratora

Postaj by Gost 26/2/2011, 13:14

Jedna novost za kolege koji rabe mobilni internet. Forum je moguće odsada pratiti i preko mobilnog interneta, sustav prepoznaje jeli korisnik ulogiran na forum preko mobilnog interneta ili sa računala, pa sukladno tome prilagođava prikaz foruma. Zasad je cijeli sustav u Beta fazi, tako da je moguće samo pratiti postove, ali ne i postati preko mobitela.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obavijesti Administratora Empty Re: Obavijesti Administratora

Postaj by Gost 22/5/2011, 21:54

Za informaciju svim članovima, teme o 1. i 2. skupu kolekcionara, kao i tema "kolekcija medomanga" su uklonjene sa foruma na zahtjev pokretača, medomange.
Također, medomanga je na vlastiti zahtjev isključen iz daljnjeg rada foruma.


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obavijesti Administratora Empty Re: Obavijesti Administratora

Postaj by Gost 16/6/2011, 18:41

Ovim putem se ispričavam svima koji su imali problema sa pristupom forumu preko adrese [You must be registered and logged in to see this link.] u zadnjih 24 sata.
Naime, zaboravio sam obnoviti zakup domene, pa vam je zato umjesto foruma iskakala nekakva druga stranica.
U međuvremenu je zakup obnovljen, i forumu se može pristupiti i preko [You must be registered and logged in to see this link.] i preko [You must be registered and logged in to see this link.]

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obavijesti Administratora Empty Re: Obavijesti Administratora

Postaj by Administrator 24/6/2011, 18:49

Iako je ovaj forum prvenstveno koncipiran kao forum kojem su glavna tematika tzv "velika mjerila", kako bi pridonio raznolikosti tema o kojima se piše na forumu, a budući da među nama ima i kolega koji sakupljaju i/ili modele automobila u mjerilima koja nisu glavna tematika foruma, a kako i ti kolege koji su svojim sudjelovanjem u radu foruma pridonijeli forumu nebi bili zakinuti ili se osjećali nepoželjnima, otvorio sam podforum "Ostala mjerila" u kojima možete pisati o modelima u mjerilima koja nemaju svoje podforume.
Ostalo je na vama...
Administrator
Administrator
Gazda Foruma
Gazda Foruma

Član od : 20.01.2010

[Vrh] Go down

Obavijesti Administratora Empty Re: Obavijesti Administratora

Postaj by Gost 29/6/2011, 07:53

Korisniku alhemist999 je nickname na vlastiti zahtjev promijenjen u Luckyboy.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obavijesti Administratora Empty Re: Obavijesti Administratora

Postaj by Gost 29/6/2011, 08:44

Korisniku Shelby427 je reaktiviran korisnički račun, budući da je zatražio reaktivaciju.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obavijesti Administratora Empty Re: Obavijesti Administratora

Postaj by Gost 29/6/2011, 08:44

Molim nove članove da se predstave u temi "Tko je tko"

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obavijesti Administratora Empty Re: Obavijesti Administratora

Postaj by Gost 30/8/2011, 16:58

Ako ima još netko kome dolaze na mail obavijesti o tome da je netko napisao odgovor u temi u kojoj je on postao, a ne želi dobivati na mail te obavijesti, neka mi se javi na PP, pa da mu tu opciju ugasim.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obavijesti Administratora Empty Re: Obavijesti Administratora

Postaj by Administrator 21/9/2011, 21:08

Malo sam promijenio skalu statusa članova.
Od danas, skala statusa je ovakva:
Apsolutni Početnik 0
Početnik 1
Mali od Foruma 500
Forumaš 1000
Zadrti Forumaš 2000
Forumaš sa stažem 5000
Legenda Foruma 7000

Također, ukinuti su svi "posebni" statusi.
Administrator
Administrator
Gazda Foruma
Gazda Foruma

Član od : 20.01.2010

[Vrh] Go down

Obavijesti Administratora Empty Re: Obavijesti Administratora

Postaj by Gost 25/11/2011, 11:34

Samo ukratko...
Ovaj vikend tj. od danas u ponoć do nedjelje navečer (evtl čak i do ponedjeljka) forum će biti zaključan radi održavanja.


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obavijesti Administratora Empty Re: Obavijesti Administratora

Postaj by Gost 27/11/2011, 02:02

Zasad je to bilo to.
Nekih prevelikih promjena na vidljivom dijelu foruma nema, osim što sam arhivirao jedan dio starih tema.
O slijedećem "servisu" biti ćete na vrijeme obaviješteni.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obavijesti Administratora Empty Re: Obavijesti Administratora

Postaj by Administrator 13/12/2011, 00:04

Molim nove članove da se predstave u temi "Tko je tko"...

Administrator
Administrator
Gazda Foruma
Gazda Foruma

Član od : 20.01.2010

[Vrh] Go down

Obavijesti Administratora Empty Re: Obavijesti Administratora

Postaj by Gost 20/12/2011, 21:18

Kao što ste vjerojatno svi primjetili, forum ima problema sa umanjenim prikazom slika.
Problem je nastao na forumotionovom sustavu, i radi se na uklanjanju greške...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obavijesti Administratora Empty Re: Obavijesti Administratora

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 3. 1, 2, 3  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.