Obavijesti Administratora

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Re: Obavijesti Administratora

Postaj by Administrator on 9/6/2014, 22:27

Evo, kad se toliko bunite, vratio sam vam onu mrtvačku temu.
Administrator
Gazda Foruma
Gazda Foruma

Član od : 20.01.2010

[Vrh] Go down

Postaj by nebeski on 9/6/2014, 22:29

mali plavi je napisao/la:Evo, kad se toliko bunite, vratio sam vam onu mrtvačku temu.

Blink na nove postove u staroj postavci bio je užasan.

Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 42
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Postaj by Administrator on 10/6/2014, 19:16

Prebacio sam dio razgovora o automobilskim motorima iz Svakodnevnice u posebnu temu "Budućnost automobilskih motora" koja se sada nalazi u Zanimljivostima.

Šteta bi bilo da propadne i izgubi se u bespućima Svaštare jedno tako kvalitetno ljudovanje, zar ne?  Smile 
Administrator
Gazda Foruma
Gazda Foruma

[Vrh] Go down

Postaj by Nedo on 12/6/2014, 22:42

Profil korisnika "pavkens" je banovan na 15 dana jer se pristupnim šiframa koristio drugi nedavno izbačeni član.

Moderator
Moderator

Dob : 54
Grad Sarajevo

[Vrh] Go down

Postaj by Administrator on 25/2/2016, 17:31

Na zahtjev Koyota (u narodu poznatog i kao Uroš), a uz podršku ili pristanak ostalih članova, od danas službeno otvaramo Enciklopediju i u 1/43 mjerilu.

Kako reče Bog Adamu i Evi - "Idite i množite se!" sad ja vama kažem isto - razvijajte 1/43 Enciklopediju i množite je kao što smo mi 18-ičari množili svoju. I sam ću vam u tome pomoći, jer moje srce već godinama kuca i na toj strani.  Smile

U Enciklopediju 1/43 ubačeni su i klasificirani svi stari postovi, ali dosta ih pati od iste boljke kao i stari 1/18 postovi - nedostaju slike koje su vremenom iščezle. Ali što ćeš...

Na kraju, moja je dužnost, ali i obaveza, dati na znanje da 1/43 Enciklopedija nije mogla biti ovako brzo implementirana da nije kako savjetodavno, tako i konkretno pomogao član Mali plavi (u narodu poznat po svakakvim #$#@ konotacijama na svoje ime Smile  ), koji možda nije više tako aktivan skupljač, ali je još uvijek najbolji administrator/moderator kakvog je ovaj forum ikada imao. Stoga, molim jedan drugarski aplauz za Malog plavog.

Ja sam ga, baš kao u filmu Most, kao glavnog inženjera jednostavno morao povesti sa sobom u tu avanturu, da bih uopće spoznao kako prodrijeti u te nosive elemente forumske konstrukcije.

Pozdrav, vaš heroj Bata, skriven iza Miki Manojlovića.

P.S.

Radovi još uvijek traju, ali smo ranije otvorili zbog stranih investitora, da im zamažemo oči. Smile
Administrator
Gazda Foruma
Gazda Foruma

[Vrh] Go down

Postaj by nebeski on 13/6/2016, 15:53

Danas nije radila domena diecast18.net jer je istekla i trebalo ju je obnoviti.

Sad je sve u redu, trebalo mi je vremena da dođem do laptopa, sad opet možemo nastaviti.

Moderator
Moderator

[Vrh] Go down

Postaj by Pero on 13/6/2016, 17:37

nebeski je napisao/la:Danas nije radila domena diecast18.net jer je istekla i trebalo ju je obnoviti.

Sad je sve u redu, trebalo mi je vremena da dođem do laptopa, sad opet možemo nastaviti.
Svaka čast. Ubudiće ga nosi u džepu. Very Happy
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Dob : 70
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

Postaj by nebeski on 13/6/2016, 18:09

Pero je napisao/la:
nebeski je napisao/la:Danas nije radila domena diecast18.net jer je istekla i trebalo ju je obnoviti.

Svaka čast. Ubudiće ga nosi u džepu. Very Happy

Zaboravio sam bio lozinku. Da budem iskren.

Moderator
Moderator

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]