DieCast18 | Large Scale Die Cast Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prijedlozi i pitanja administratoru

+15
nebeski
. . .
red head
charlie
Gatuzo
cordoba
02 series
Keza
Siniweb
dmj
b12cky
Luckyboy
medomanga
Nedo
Administrator
19 posters

Stranica 4 / 13. Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Next

Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 4 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Administrator 22/12/2010, 11:36

Nedo je napisao/la:Pozdrav adminu.

Drug Nedo mi je ustupio ovaj prozorchich kako bih kontaktirao admina sa svojim problemom. Naime moj stari login je bio DachoSa i trenutno nemam pristup tom nalogu jer sam zaboravio shifru. Pristup starom e-mail-u nemam koji je bio registrovan na ovaj nalog pa tako ni reset password-a nije moguć.
Sada sam kreirao novi nalog koji se zove dacho1976 ali admin ga nikada nije aktivirao. Ja bih zhelio da ugasim stari nalog a da za ovaj novi dobijem autorizaciju.

Unaprijed zahvalan,

Dacho

Hvala i drugu Nedi shto mi je ustupio ovaj prostor.

Meni je nešto E-mail štekao, pa nisam nikada ni dobio mail od foruma... Evo, problem je riješen, spojio sam ti oba korisnička računa u jedan, tako da ti ostaju svi stari postovi, ali pod ovim novim korisničkim imenom, dacho1976.
Nedi sam poslao PP sa lozinkom, koju si kasnije možeš sam promijeniti.
Administrator
Administrator
Gazda Foruma
Gazda Foruma

Član od : 20.01.2010

[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 4 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Nedo 22/12/2010, 11:49

Hvala na brzom reagovanju. thumb
Nedo
Nedo
Moderator
Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 60
Grad Sarajevo

[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 4 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by dmj 22/12/2010, 15:58

Imam dva problemčića specifično vezana za ovaj forum:

Odjutros kada god kliknem na neku temu automatski me prebaci na njenu prvu, a ne na zadnju stranicu kao do sada.

Već danima ne mogu ići ni na koji link iz Favoritesa nakon ove stranice, naprosto mi zakoči navigaciju, moram zatvoriti i ponovo upaliti Internet Explorer ili ručno upisati neki drugi link, s kojeg onda mogu normalno otvarati favorites.

Ništa krucijalnog, ali da spomenem...
dmj
dmj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 23.01.2010
Dob : 53
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 4 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by dmj 22/12/2010, 16:04

Zapravo sam tek sada povezao da mi kad god dođem na ovaj forum laptop počne zujati kao da će riknuti, muči se, a Internet explorer mi zauzima četvrtinu ili čak pola CPU usagea...
dmj
dmj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 23.01.2010
Dob : 53
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 4 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Siniweb 22/12/2010, 19:42

dmj je napisao/la:Zapravo sam tek sada povezao da mi kad god dođem na ovaj forum laptop počne zujati kao da će riknuti, muči se, a Internet explorer mi zauzima četvrtinu ili čak pola CPU usagea...

Isti problem imam i ja. Na PC-u pc popizdi glasno zuji, cak se i apple muci sa forumom.
Mislim da bi to moglo lezati na ovim silnim bozicnim kerefekama, jer prije ubacivanja ovih silnih ornamenata takvih problema nije bilo.

uglavnom, vec se veselim kad prodju blagdani da mogu opet normalno surfati na forumu.
Siniweb
Siniweb
Forumaš
Forumaš

Član od : 30.01.2010

[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 4 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by nebeski 22/12/2010, 20:11

Mozilla ne pravi nikakav problem. Na forum ulazim lako i bez ikakvih problema. Čak trenutno koristim drugi laptop, star šest godina, pa me doista čudi otkud sve to u vas.
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 4 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by b12cky 22/12/2010, 20:47

Isti problem kao i kod kolege dmj. Kada kliknem na temu, prebaci me na prvu stranu. Ostalo je sve OK.
b12cky
b12cky
Forumaš
Forumaš

Član od : 23.01.2010
Dob : 43
Grad Backa Palanka

[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 4 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Gost 22/12/2010, 20:56

Dino, Sini, B12cky... koji verziju preglednika koristite? Također, kako stojite sa verzijama flasha, jave i sl???

Ja sam primjetio da me nešto flash zadnjih dana zeza, ali sve radi...

A ovo vezano za to na koji vas post u temi prebaci, dakle na prvi, iskreno, nemam pojma, ja cijelo vrijeme živim u uvjerenju da ako klikneš na temu, da te baca na prvi post u temi, a ako klikneš sa desne strane na onu malu ikonicu da te onda baca na zadnji post...

Istražiti ću malo, možda kakav problem na forumotionu, ja nisam ništa mijenjao...

Vezano za kerefeke...mogu im smanjiti broj...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 4 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by medomanga 22/12/2010, 21:32

Dragi Lastane!
Vrijeme je da zagriješ stolicu, ili ispod bora neće biti ništa!!!
medomanga
medomanga
Pripravnik
Pripravnik

Član od : 24.01.2010
Dob : 53
Grad ZAGREB

[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 4 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by b12cky 22/12/2010, 21:34

Kod mene su najnovije verzije Firefox-a i Flash-a.
Sve je radilo ok do pre 2-3 dana.
Mada ovo i nije neki problem, naviknucu i ovako.
b12cky
b12cky
Forumaš
Forumaš

Član od : 23.01.2010
Dob : 43
Grad Backa Palanka

[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 4 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Gost 22/12/2010, 22:26

medomanga je napisao/la:Dragi Lastane!
Vrijeme je da zagriješ stolicu, ili ispod bora neće biti ništa!!!

Tak i tak jedino kaj mogu dobiti budem dobio ako se sagnem... Evil or Very Mad

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 4 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Nedo 22/12/2010, 22:40

Mali plavi je napisao/la:
medomanga je napisao/la:Dragi Lastane!
Vrijeme je da zagriješ stolicu, ili ispod bora neće biti ništa!!!

Tak i tak jedino kaj mogu dobiti budem dobio ako se sagnem... Evil or Very Mad

Nemoj se ni saginjati ali ni okretati leđa...........................(ne)prijatelji mogu iskoristiti svaku priliku. jako smiješno
Nedo
Nedo
Moderator
Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 60
Grad Sarajevo

[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 4 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Siniweb 22/12/2010, 22:49

Sve najnovije verzije - Isti problem na IE8, Firefoxu i Google Chrome, a kod Macintosha na Safariju, neki dan aktualiziran.

Flashplayeri su svi aktualni.

Za kerefeke te sigurno necu zezati, za to nek se gro clanova izjasni, ako ih vecinu smeta onda ok, ali zbog mene samog nista ne treba micati.






Mali plavi je napisao/la:Dino, Sini, B12cky... koji verziju preglednika koristite? Također, kako stojite sa verzijama flasha, jave i sl???

Ja sam primjetio da me nešto flash zadnjih dana zeza, ali sve radi...

Vezano za kerefeke...mogu im smanjiti broj...
Siniweb
Siniweb
Forumaš
Forumaš

Član od : 30.01.2010

[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 4 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by nebeski 22/12/2010, 22:51

I opet mi nije jasno otkud toliki problemi kod vas. Ja otvaram forum sa 7 različitih kompjutora tokom dana, pa tako i danas - i ni na jednom nikakav problem. Rolling Eyes
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 4 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Nedo 22/12/2010, 23:08

To ti je u BiH normalno,da ništa nije normalno.
I kod mene je sve OK.
Nedo
Nedo
Moderator
Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 60
Grad Sarajevo

[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 4 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by medomanga 22/12/2010, 23:14

Ja otvaram forum doma i na poslu...i nemam nikavih problema!!!
Tu i tam me malo uhvate bubrezi, prostata i u zadnje vrijeme me žiga trtica...ali tu mi admin nemre pomoći!!!
medomanga
medomanga
Pripravnik
Pripravnik

Član od : 24.01.2010
Dob : 53
Grad ZAGREB

[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 4 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Administrator 23/12/2010, 00:21

Evo, maknuo sam čizmicu i countdown.
Javite dal sad forum radi probleme. Very Happy
Administrator
Administrator
Gazda Foruma
Gazda Foruma

Član od : 20.01.2010

[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 4 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by nebeski 23/12/2010, 08:54

Stari, dok ne kokneš Deda Mraza i jelene ništa od posla. A kad bi već tražili problem, mislim da ga prije pravi ovaj snijeg. Snijeg uzrokuje otežan promet na forumu, a potpuni zastoj je na potezu Kikovica - Oštrovica. Very Happy
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 4 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Pero 23/12/2010, 09:46

nebeski je napisao/la:Stari, dok ne kokneš Deda Mraza i jelene ništa od posla. A kad bi već tražili problem, mislim da ga prije pravi ovaj snijeg. Snijeg uzrokuje otežan promet na forumu, a potpuni zastoj je na potezu Kikovica - Oštrovica. Very Happy

Tako je......povikaše budale i odoše u šumu tražiti Snjeguljicu.
Ali tamo naletiše na Crvenkapicu i vuka.
jedva su se spasili u kućici kod tri prasčića.
Ali su samo tako mislili jer je to bio dvorac od Trnoružice.
A tamo je živjela i njena maćeha Borisava i njena prijateljica Plavušan.
Njih dvije su samo pile žuju i žderali i olajavale Trtičara.
Sve do nije došla Sunčica i Petar Pan i kapetan Kuka i stavili ih u Tomicinu lokomtivu.
Al onda se pojavio Gormit iz Vulkanskog plemena i sasuo lavu treće dimenzije i istopio
most na Neretvi.Lažu oni koji kažu da ga je srušio Savo Kovačević.
Istina je da je za to vrijeme Savo pokušavao da natjera medvjeda ponovo u "Medvjeda Brunda".
lokomotiva Tomica je zvala Velog Jožu da digne most,a nije znala da su Velog Jožu sredili
balkanski mešetari zajedno sa Galebom i lokomotivom Plavoga vlaka sa zagrebačkog kolodvora.
Dok su tako stajali na rubu Neretve razmišljali su da iz svih tih govana otplove Sinjim galebom ili
odlete sa Crvenim Baronom koji je reklamirao film "Sam kod kuće".
i tko laže da je budalama lako.
Još samo da pozdravimo Čika Glišu,tipa sa drvesima i biciklinom,ljubitelje Genšera,Alfi,Tatre,
istočnjaka koje punica dobro hrani.


čiča miča gotova priča.

A što sam htio ono reći????????????????????????????
Ahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Moj Pc i Moj lapatopa dobro rade.



Pero
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 77
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 4 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by nebeski 23/12/2010, 10:52

Lapatopa je čudo! Very Happy
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 4 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Nedo 23/12/2010, 18:31

Pero je napisao/la:
nebeski je napisao/la:Stari, dok ne kokneš Deda Mraza i jelene ništa od posla. A kad bi već tražili problem, mislim da ga prije pravi ovaj snijeg. Snijeg uzrokuje otežan promet na forumu, a potpuni zastoj je na potezu Kikovica - Oštrovica. Very Happy

Tako je......povikaše budale i odoše u šumu tražiti Snjeguljicu.
Ali tamo naletiše na Crvenkapicu i vuka.
jedva su se spasili u kućici kod tri prasčića.
Ali su samo tako mislili jer je to bio dvorac od Trnoružice.
A tamo je živjela i njena maćeha Borisava i njena prijateljica Plavušan.
Njih dvije su samo pile žuju i žderali i olajavale Trtičara.
Sve do nije došla Sunčica i Petar Pan i kapetan Kuka i stavili ih u Tomicinu lokomtivu.
Al onda se pojavio Gormit iz Vulkanskog plemena i sasuo lavu treće dimenzije i istopio
most na Neretvi.Lažu oni koji kažu da ga je srušio Savo Kovačević.
Istina je da je za to vrijeme Savo pokušavao da natjera medvjeda ponovo u "Medvjeda Brunda".
lokomotiva Tomica je zvala Velog Jožu da digne most,a nije znala da su Velog Jožu sredili
balkanski mešetari zajedno sa Galebom i lokomotivom Plavoga vlaka sa zagrebačkog kolodvora.
Dok su tako stajali na rubu Neretve razmišljali su da iz svih tih govana otplove Sinjim galebom ili
odlete sa Crvenim Baronom koji je reklamirao film "Sam kod kuće".
i tko laže da je budalama lako.
Još samo da pozdravimo Čika Glišu,tipa sa drvesima i biciklinom,ljubitelje Genšera,Alfi,Tatre,
istočnjaka koje punica dobro hrani.


čiča miča gotova priča.

A što sam htio ono reći????????????????????????????
Ahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Moj Pc i Moj lapatopa dobro rade.




Ovaj je gotov. drunken ili confused
Nedo
Nedo
Moderator
Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 60
Grad Sarajevo

[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 4 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Pero 23/12/2010, 18:33

Nedo je napisao/la:
Pero je napisao/la:

Tako je......povikaše budale i odoše u šumu tražiti Snjeguljicu.
Ali tamo naletiše na Crvenkapicu i vuka.
jedva su se spasili u kućici kod tri prasčića.
Ali su samo tako mislili jer je to bio dvorac od Trnoružice.
A tamo je živjela i njena maćeha Borisava i njena prijateljica Plavušan.
Njih dvije su samo pile žuju i žderali i olajavale Trtičara.
Sve do nije došla Sunčica i Petar Pan i kapetan Kuka i stavili ih u Tomicinu lokomtivu.
Al onda se pojavio Gormit iz Vulkanskog plemena i sasuo lavu treće dimenzije i istopio
most na Neretvi.Lažu oni koji kažu da ga je srušio Savo Kovačević.
Istina je da je za to vrijeme Savo pokušavao da natjera medvjeda ponovo u "Medvjeda Brunda".
lokomotiva Tomica je zvala Velog Jožu da digne most,a nije znala da su Velog Jožu sredili
balkanski mešetari zajedno sa Galebom i lokomotivom Plavoga vlaka sa zagrebačkog kolodvora.
Dok su tako stajali na rubu Neretve razmišljali su da iz svih tih govana otplove Sinjim galebom ili
odlete sa Crvenim Baronom koji je reklamirao film "Sam kod kuće".
i tko laže da je budalama lako.
Još samo da pozdravimo Čika Glišu,tipa sa drvesima i biciklinom,ljubitelje Genšera,Alfi,Tatre,
istočnjaka koje punica dobro hrani.


čiča miča gotova priča.

A što sam htio ono reći????????????????????????????
Ahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Moj Pc i Moj lapatopa dobro rade.




Ovaj je gotov. drunken ili confused

Ma da nebi!!!!
Pogledaj si Mamića .
Pero
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 77
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 4 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Učitelj 24/12/2010, 11:06

Pero je napisao/la:
Nedo je napisao/la:

Ovaj je gotov. drunken ili confused

Ma da nebi!!!!
Pogledaj si Mamića .

A šta fali Mamiću, čovek iz naroda, što na umu to na drumu a drum pun rupa.
Učitelj
Učitelj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 21.01.2010
Dob : 68
Grad Novi Sad

[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 4 Empty Sretan Božić!!!

Postaj by Administrator 24/12/2010, 19:16

[You must be registered and logged in to see this image.]
Svim kolegama koji danas slave, kao i njihovim obiteljima želim Sretan Božić!
Administrator
Administrator
Gazda Foruma
Gazda Foruma

Član od : 20.01.2010

[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 4 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Nedo 9/1/2011, 22:11

Malo sam pregledavao slike s kolekcijama i imam prijedlog,naravno ,ako se može odraditi sa tehničke strane. Naime,recimo moja kolekcija.............slike sam ubacio prije pola godine,u međuvremenu je stiglo još modela,dakle nije ažurirano. Postoji li mogučnost da svako ima svoju kolekciju u koju se ne mogu upisivati komentari te bi se mogla bez problema ažurirati. Mislim da će administrator skontati o čemu pričam.

Pod dva...................hajmo dogovoriti termin 20.01. da pokušamo oboriti rekord na godišnjicu foruma. Recimo termin od 20:00 do 21:00......ili ..........
Nedo
Nedo
Moderator
Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 60
Grad Sarajevo

[Vrh] Go down

Prijedlozi i pitanja administratoru - Page 4 Empty Re: Prijedlozi i pitanja administratoru

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 13. Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.