DieCast18 | Large Scale Die Cast Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Norev noviteti

+13
done
Keza
Luckyboy
02 series
666bb
b12cky
Siniweb
Učitelj
dmj
cordoba
Pero
Nedo
nebeski
17 posters

Stranica 7 / 40. Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Next

Go down

Norev noviteti - Page 7 Empty Re: Norev noviteti

Postaj by nebeski 27/3/2011, 17:23

Standardno, MCW dobiva ekskluzivu po narudžbi, ali standardni Norevi u drugim bojama stižu odmah nakon, tu su do 6. mjeseca.
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Norev noviteti - Page 7 Empty Re: Norev noviteti

Postaj by Nedo 27/3/2011, 17:45

nebeski je napisao/la:Standardno, MCW dobiva ekskluzivu po narudžbi, ali standardni Norevi u drugim bojama stižu odmah nakon, tu su do 6. mjeseca.

Drago mi je čuti jer su ovo baš moja omiljena godišta.
Nedo
Nedo
Moderator
Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 61
Grad Sarajevo

[Vrh] Go down

Norev noviteti - Page 7 Empty Re: Norev noviteti

Postaj by nebeski 27/3/2011, 17:49

Nedo je napisao/la:
nebeski je napisao/la:Standardno, MCW dobiva ekskluzivu po narudžbi, ali standardni Norevi u drugim bojama stižu odmah nakon, tu su do 6. mjeseca.

Drago mi je čuti jer su ovo baš moja omiljena godišta.

Primijeti se bolji rad Noreva, već na vratima, pa nadalje...

Samo, kao i uvijek, trebat će paziti na osjetljive natpise.
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Norev noviteti - Page 7 Empty Re: Norev noviteti

Postaj by Gost 27/3/2011, 21:50

Predobra dva modela, limuzinu već imam na preorderu ali crnu.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Norev noviteti - Page 7 Empty Re: Norev noviteti

Postaj by Gost 28/3/2011, 18:20

Takodje, imam karavan narucen crni, koji ce 96,5 % biti bolji od ove MCW boje, kao i Tamno sivi za normalnu varijantu W110 iz 1965 godine, sto ce biti za oko 98,8 % bolji od ove bikolorne. Jedva cekam da stignu, da vidim razmeru u tockovima. Inace, kao kolekcionar Mercedes Benza, srecan sam samom pojavom ovih modela, zbog toga sto sam mislio da ovi modeli nikada nece docekati svoj product line u 1:18.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Norev noviteti - Page 7 Empty Re: Norev noviteti

Postaj by Gost 28/3/2011, 21:22

Odlični Mercedesi,jedino mi se čini da ovaj model u crveno-crnoj kombinaciji ima nekako čudna svjetla odozada.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Norev noviteti - Page 7 Empty Re: Norev noviteti

Postaj by cordoba 29/3/2011, 09:34

Ovdje vidim obicnog u bijeloj boji [You must be registered and logged in to see this link.]
cordoba
cordoba
Forumaš
Forumaš

Član od : 24.01.2010
Dob : 56
Grad Skopje

[Vrh] Go down

Norev noviteti - Page 7 Empty Re: Norev noviteti

Postaj by nebeski 29/3/2011, 09:36

cordoba je napisao/la:Ovdje vidim obicnog u bijeloj boji [You must be registered and logged in to see this link.]

Nekako mi ovaj Merc ide najbolje u sivoj i crnoj.
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Norev noviteti - Page 7 Empty Re: Norev noviteti

Postaj by nebeski 29/3/2011, 09:41

[You must be registered and logged in to see this image.]

Prilično iznenađujuće, zar ne?

[You must be registered and logged in to see this image.]
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Norev noviteti - Page 7 Empty Re: Norev noviteti

Postaj by Pero 29/3/2011, 09:53

Bljakkkkkkkkkkkkkkkk
poslije onih mečki.
Totalno bezveze
Pero
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 77
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

Norev noviteti - Page 7 Empty Re: Norev noviteti

Postaj by Gost 29/3/2011, 11:26

nebeski je napisao/la:[You must be registered and logged in to see this image.]

Prilično iznenađujuće, zar ne?

[You must be registered and logged in to see this image.]

YESSSSSSSSSSSSSSSSSSS!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Ali zašto NOREV a ne AA???? Mad
Svejedno... oba "padaju"
slavi slavi slavi slavi slavi


Zadnja promjena: Mali plavi; 29/3/2011, 11:33; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Norev noviteti - Page 7 Empty Re: Norev noviteti

Postaj by Gost 29/3/2011, 11:29

Evo i topica na jednom stranom forumu:
[You must be registered and logged in to see this link.]

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Norev noviteti - Page 7 Empty Re: Norev noviteti

Postaj by Pero 29/3/2011, 11:50

[quote="Mali plavi"]
nebeski je napisao/la:[You must be registered and logged in to see this image.]

YESSSSSSSSSSSSSSSSSSS!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Ali zašto NOREV a ne AA???? Mad
Svejedno... oba "padaju"
slavi slavi slavi slavi slavi

Svašta,da čovjek ne povjeruje.
Bio sa njime prije dvanest sati i izgledao mi je sasvim normalno.
Pero
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 77
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

Norev noviteti - Page 7 Empty Re: Norev noviteti

Postaj by cordoba 29/3/2011, 12:37

[quote="Pero"]
Mali plavi je napisao/la:

Svašta,da čovjek ne povjeruje.
Bio sa njime prije dvanest sati i izgledao mi je sasvim normalno.

jako smiješno jako smiješno jako smiješno
cordoba
cordoba
Forumaš
Forumaš

Član od : 24.01.2010
Dob : 56
Grad Skopje

[Vrh] Go down

Norev noviteti - Page 7 Empty Re: Norev noviteti

Postaj by Gost 29/3/2011, 14:04

Legendaran automobil, ali jedna sitnica mi je uvijek upadala u oči -dvije BMW-ove značke na repu s lijeve i desne strane. To je jedan od zaštitnih znakova tog modela, ali po meni prilično nezgrapno rješenje.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Norev noviteti - Page 7 Empty Re: Norev noviteti

Postaj by nebeski 29/3/2011, 14:05

Disco Volante je napisao/la:Legendaran automobil, ali jedna sitnica mi je uvijek upadala u oči -dvije BMW-ove značke na repu s lijeve i desne strane. To je jedan od zaštitnih znakova tog modela, ali po meni prilično nezgrapno rješenje.

Gotovo seljačko.. Very Happy Very Happy Very Happy
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Norev noviteti - Page 7 Empty Re: Norev noviteti

Postaj by Gost 29/3/2011, 14:07

nebeski je napisao/la:
Disco Volante je napisao/la:Legendaran automobil, ali jedna sitnica mi je uvijek upadala u oči -dvije BMW-ove značke na repu s lijeve i desne strane. To je jedan od zaštitnih znakova tog modela, ali po meni prilično nezgrapno rješenje.

Gotovo seljačko.. Very Happy Very Happy Very Happy

Skoro. Jbg, ja sam ipak estet u duši. Very Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Norev noviteti - Page 7 Empty Re: Norev noviteti

Postaj by nebeski 29/3/2011, 15:22

Disco Volante je napisao/la:
nebeski je napisao/la:

Gotovo seljačko.. Very Happy Very Happy Very Happy

Skoro. Jbg, ja sam ipak estet u duši. Very Happy

Ja sam M1 gotovo zaboravio još od onog modela na baterije iz djetinjstva. To je bio onaj prethodnik BMW Turbo, ako se ne varam, u Mehanotehnika varijanti. E, njega bih itekako volio imati u 1/18.

Kasnije sam slinio na slike novijeg modela, dakle M1. A onda mi je jednostavno početkom devedesetih ostario taj isti M1 i prestao biti napet. S današnje distence gledajući 850i mi je draži.

No, dobro, bit će ovo prilika da se ponovno upoznam s autom, za kojeg odavnonisam imao previše simpatija, ali daleko od toga da mi je bio mrzak. Jednostavno je s godinama feeling za njega izblijedio i nije se obnavljao.

Kad bih probao objasniti - uvijek mi je na njemu valjda falilo detalja za koje bih se zakačio, a neki su me i razočaravali, recimo retrovizori kao iz second hand shopa, zadnja svjetla limuzinskog tipa, prilično blijeda unutrašnjost, a možda i činjenica da je auto bio flop, ali ne onaj nevini flop kakav se događao entuzijastima, nego korporativni flop - i nikada ga nisam mogao staviti uz bok perjanicama talijanskog dizajna.

Možda je sve to posljedica prvotne zamisli o namjeni modela, ali eto..

Radujem se dakle jednome - da ću uz model u 1/18 možda ponovno početi voljeti ovaj auto. Nekako bih više volio imati Turbo nego M1, ali najbolje bi valjda bilo ipak imati oba.
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Norev noviteti - Page 7 Empty Re: Norev noviteti

Postaj by dmj 29/3/2011, 16:44

Ne znam... Barem na slikama ponavlja mi se isti dojam kao i na 1/43 civilnim M1 modelima koje imam... Prazno, sterilno, bez duše... Nije do automobila samog, njega ne obožavam, ali je ok, no nekako mi sve te verzije u skali budu nedovršene... Možda bi ovdje bar registarske tablice malo digle dojam, ali nekako mi na slikama i dalje ne šmeka model. Jedini M1 kojeg sam vidio u mjerilu da mi ima ono nešto što čini da neke autiće volim, a neke ne jedan je malecni no name Kinez...
dmj
dmj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 23.01.2010
Dob : 53
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Norev noviteti - Page 7 Empty Re: Norev noviteti

Postaj by nebeski 29/3/2011, 16:52

dmj je napisao/la:Ne znam... Barem na slikama ponavlja mi se isti dojam kao i na 1/43 civilnim M1 modelima koje imam... Prazno, sterilno, bez duše... Nije do automobila samog, njega ne obožavam, ali je ok, no nekako mi sve te verzije u skali budu nedovršene... Možda bi ovdje bar registarske tablice malo digle dojam, ali nekako mi na slikama i dalje ne šmeka model. Jedini M1 kojeg sam vidio u mjerilu da mi ima ono nešto što čini da neke autiće volim, a neke ne jedan je malecni no name Kinez...

Iako će ovaj model biti oplemenjen detaljima kao što su te tablice i još neke sitnice. U pitanju je tek predserija.
Mislim da postoje auti koji nisu lagani za prezentaciju u mjerilu, vjerovatno je BMW M1 jedan od tih, iako je Norev obavio možda i najpošteniji posao do sada.
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Norev noviteti - Page 7 Empty Re: Norev noviteti

Postaj by Gost 29/3/2011, 17:45

Ja na M1 gledam kao na jednu od legendi svoga vremena, ali da ima tu svega pomalo i da su neki detalji ne baš najlogičnije izvedeni, to stoji.
Ipak mi je Warholova verzija najljepša.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Norev noviteti - Page 7 Empty Re: Norev noviteti

Postaj by Gost 29/3/2011, 21:53

meni je taj bmw bio prilicno svejedan,dok me nije jedan covjek provozao u sportskoj izvedbi na nekom auto-meetingu ispod minhena.e od tad mi nije svejedan.ali ni ja dosad nisam nasao model koji koliko-toliko vjerno pokazuje model.imao sam ih nekoliko,ali nijedan nema ono nesto sto skoro svaki bmw turbo model ima.

a.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Norev noviteti - Page 7 Empty Re: Norev noviteti

Postaj by Nedo 29/3/2011, 22:03

azraelcars je napisao/la:meni je taj bmw bio prilicno svejedan,dok me nije jedan covjek provozao u sportskoj izvedbi na nekom auto-meetingu ispod minhena.e od tad mi nije svejedan.ali ni ja dosad nisam nasao model koji koliko-toliko vjerno pokazuje model.imao sam ih nekoliko,ali nijedan nema ono nesto sto skoro svaki bmw turbo model ima.
a.

Znam ja šta nema . Turbinu. Laughing
Nedo
Nedo
Moderator
Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 61
Grad Sarajevo

[Vrh] Go down

Norev noviteti - Page 7 Empty Re: Norev noviteti

Postaj by Gost 29/3/2011, 23:42

Paul Bracqov BMW Turbo je donekle poslužio kao neka osnova u nastajanju M1, čiji je pak dizajner Giorgetto Giugiaro. Dok je Turbo proizveden u samo 2 komada i pogonjen 4 cilindričnim motorom iz BMW-a 2002 turbo, te nikada nije bio ni predviđen da uđe u seriju, M1 je drugačija priča. BMW-u je trebao trkači automobil koji će se moći proizvesti u dovoljnom broju komada za homologaciju, tako je nastala suradnja između Lamborghinija, Italdesigna i BMW-a. Cestovna varijanta proizvedena je u samo 451 primjerak i uz BMW 507 spada među najrjeđe BMW-ove modele, a činjenica da je jedini BMW ikad proizveden sa centralno smještenim motorom, čini ga još većim egzotom.
Ovaj model je zaista jedan od modela koji čekam "kao ozebli sunce" (što sam već i više puta spominjao u temamam o trkačim varijantama) i činjenica da će cestovna verzija konačno ugledati svjetlo dana me zaista razveselila. Za mene je taj model "must be", iako bi mi bio draži AA, već po ovim fotografijama, mislim da me neće razočarati.
A Turbo... Turba bi uvrstio u kolekciju uz bok Mercedesa C111, pa čak i da ga je, kao i onaj pomalo rudimentarni C111 proizveo Guiloy.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Norev noviteti - Page 7 Empty Re: Norev noviteti

Postaj by dmj 29/3/2011, 23:48

Čekati ću onda da izađe serijski model, pa tek potom dati sud, ali na slikama mi definitivno fali 'ono nešto', naprosto model nije uhvatio dušu pravog auta. Ne znam, možda je čak i lakše u manjim mjerilima loviti tu esenciju, pošto su ona po prirodi iskrivljenija, karikaturalnija, pa moraju ići upravo na to da ulove čim više te osobnosti, neovisno o vjernosti reprodukcije... No daleko od toga da mislim da je veliki modeli nemaju, naprotiv... Ali uistinu, taj fluidni i neopisivi kriterij zadovoljavaju više-manje svi modeli BMW Turba kojih se mogu sjetiti, a niti jedan M1...
dmj
dmj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 23.01.2010
Dob : 53
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Norev noviteti - Page 7 Empty Re: Norev noviteti

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 7 / 40. Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.