DieCast18 | Large Scale Die Cast Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

OttO mobile noviteti

+9
b12cky
medomanga
Učitelj
Luckyboy
Pero
dmj
Nedo
cordoba
nebeski
13 posters

Stranica 9 / 40. Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Next

Go down

OttO mobile noviteti - Page 9 Empty Re: OttO mobile noviteti

Postaj by nebeski 25/4/2011, 11:06

dmj je napisao/la:Ovaj BMW budi sjećanja, jedan dalmatinski otok, četiri sestre u takvom crnom njemačkih tablica. Navodno ga najmlađa privrijedila nastupajući u stanovitoj vrsti specijaliziranih filmskih uradaka... Ako jest ne bi mi bilo mrsko pogledati te uratke. A ostale tri sestre u najmanju ruku jednako zgodne.

Dan kasnije, u uvalu gdje smo bili smješteni uplovljava jahta jednog našeg estradnjaka, na njoj sin mnogo manje dojmljive karijere u istoj branši - i četiri sestre, bez bemvea. Sunčaju se na molu do našeg, a nas frend u čijoj smo kući bili natjero na dva sata picigina između dva mola, kako bi se mogao bacakati i pokazivati muskulaturu tim sestrama. Nije dao nikome iz mora dok nisu otplovile, pod prijetnjom izbacivanja iz kuće...

Nikada mu nisam oprostio. Dva sata bez naočala, nisam na obalu mogao, samo konture (doduše, vrlo privlačne) vidio...

No čisto zbog te uspomene imam ovaj model, Gamin u 1/43, a da naleti neki kvalitetniji, i njega bih uzeo. Crni, isključivo, molim. Figurive nisu nužne, ali dobrodošle.

Hahahaha. Zato ja i u more s naočalama, pa kud puklo da puklo!
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

OttO mobile noviteti - Page 9 Empty Re: OttO mobile noviteti

Postaj by nebeski 4/5/2011, 12:37

Baš vidim ovaj auto u Beverly Hills seriji. Vozi ga Kelly. Very Happy
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

OttO mobile noviteti - Page 9 Empty Re: OttO mobile noviteti

Postaj by Gost 4/5/2011, 19:21

Beverly Fuckin' Hills i Kelly, pa to je kao u proslom zivotu covece...... Svaka cast kako si se setio. Ja sam gotivio kevin [ od Kelly ] Jaguar XJS maroon cabrio, normalno i Dylanov 356.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

OttO mobile noviteti - Page 9 Empty Re: OttO mobile noviteti

Postaj by nebeski 6/5/2011, 15:09

Evo Keca "uživo":

[You must be registered and logged in to see this image.]
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

OttO mobile noviteti - Page 9 Empty Re: OttO mobile noviteti

Postaj by Nedo 6/5/2011, 20:52

Osim položaja retrovizora malo mi smeta prenaglašenost grijaća zadnjeg stakla. Na ostalo ne mogu naći primjedbu iako mi nad sveukupnim dojmom stoji upitnik ali ne znam razlog tome.
Nedo
Nedo
Moderator
Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 61
Grad Sarajevo

[Vrh] Go down

OttO mobile noviteti - Page 9 Empty Re: OttO mobile noviteti

Postaj by nebeski 6/5/2011, 20:58

Spojleri su nesvakidašnji i bili su rezervirani samo za ovu varijantu.
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

OttO mobile noviteti - Page 9 Empty Re: OttO mobile noviteti

Postaj by Gost 6/5/2011, 23:07

Feluge ubica, kao prave ..... slini

Gost
Gost


[Vrh] Go down

OttO mobile noviteti - Page 9 Empty Re: OttO mobile noviteti

Postaj by nebeski 7/5/2011, 12:11

Nikako se nisam mogao odlučiti za civilni SM od Noreva, puno toga mi na tom modelu ne štima, ali ovaj će biti "a must have"![You must be registered and logged in to see this image.]
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

OttO mobile noviteti - Page 9 Empty Re: OttO mobile noviteti

Postaj by dmj 7/5/2011, 12:41

Prvo nakaradni seljo tuning Golf, pa sada ovaj SM koji ima povijesni značaj, ali je estetski nula, za razliku od cestovnog klasika...

Iduće će valjda biti ekskluzivni ugovor Otta sa Ssangyongom za dilerske modele. Rolling Eyes
dmj
dmj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 23.01.2010
Dob : 53
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

OttO mobile noviteti - Page 9 Empty Re: OttO mobile noviteti

Postaj by Gost 7/5/2011, 12:46

dmj je napisao/la:Prvo nakaradni seljo tuning Golf, pa sada ovaj SM koji ima povijesni značaj, ali je estetski nula, za razliku od cestovnog klasika...

Iduće će valjda biti ekskluzivni ugovor Otta sa Ssangyongom za dilerske modele. Rolling Eyes

Iako se Dinom dosta često ne slažem, ovaj put se 100% slažem sa njime!!!
Golf sa bodykitom je čista "seljačija" (jednako kao, recimo onaj cestovni R5 Turbo phase 2, da ne spominjem ove moderne tuning govnarije). A SM je totalno nagrđen...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

OttO mobile noviteti - Page 9 Empty Re: OttO mobile noviteti

Postaj by nebeski 7/5/2011, 14:15

Možete mi ga obojica pop.... Very Happy

Recite kratko da ih nećete kupiti i kvit! Nemojte mi se skrivati iza nekih velikih estetskih stavova, pošto obojica u kolekcijama imate i seljačkih i neukusnih auta.

Ovi auti nisu izmišljeni tako što se nekome digla neka stvar, nego su doista postojali, stoga kraj priče, što se mene tiče. I meni se sviđa ovaj SM, isto kao što mi raid varijante DS-a ili CX-a ne bi bile mrske.

O Golfu Kecu imam ne toliko veliko mišljenje, ali u pitanju je zanimljiva rana varijanta budućeg kralja seljo - tuninga.
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

OttO mobile noviteti - Page 9 Empty Re: OttO mobile noviteti

Postaj by Gost 7/5/2011, 14:22

nebeski je napisao/la:Možete mi ga obojica pop.... Very Happy

Recite kratko da ih nećete kupiti i kvit! Nemojte mi se skrivati iza nekih velikih estetskih stavova, pošto obojica u kolekcijama imate i seljačkih i neukusnih auta.

Ovi auti nisu izmišljeni tako što se nekome digla neka stvar, nego su doista postojali, stoga kraj priče, što se mene tiče. I meni se sviđa ovaj SM, isto kao što mi raid varijante DS-a ili CX-a ne bi bile mrske.

O Golfu Kecu imam ne toliko veliko mišljenje, ali u pitanju je zanimljiva rana varijanta budućeg kralja seljo - tuninga.

Možeš i ti nama!!! Cool

Evo, zdravoseljački, ne sviđa mi se ni Golf a ni ova verzija SM-a, i zato ih neću kupiti.
lol! dida

Gost
Gost


[Vrh] Go down

OttO mobile noviteti - Page 9 Empty Re: OttO mobile noviteti

Postaj by nebeski 7/5/2011, 14:24

Mali plavi je napisao/la:
nebeski je napisao/la:Možete mi ga obojica pop.... Very Happy

Recite kratko da ih nećete kupiti i kvit! Nemojte mi se skrivati iza nekih velikih estetskih stavova, pošto obojica u kolekcijama imate i seljačkih i neukusnih auta.

Ovi auti nisu izmišljeni tako što se nekome digla neka stvar, nego su doista postojali, stoga kraj priče, što se mene tiče. I meni se sviđa ovaj SM, isto kao što mi raid varijante DS-a ili CX-a ne bi bile mrske.

O Golfu Kecu imam ne toliko veliko mišljenje, ali u pitanju je zanimljiva rana varijanta budućeg kralja seljo - tuninga.

Možeš i ti nama!!! Cool

Evo, zdravoseljački, ne sviđa mi se ni Golf a ni ova verzija SM-a, i zato ih neću kupiti.
lol! [You must be registered and logged in to see this image.]

Uvijek ti ostanu vintage 1/43-ice, as last resort. Very Happy
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

OttO mobile noviteti - Page 9 Empty Re: OttO mobile noviteti

Postaj by Gost 7/5/2011, 14:31

nebeski je napisao/la:
Mali plavi je napisao/la:
nebeski je napisao/la:Možete mi ga obojica pop.... Very Happy

Recite kratko da ih nećete kupiti i kvit! Nemojte mi se skrivati iza nekih velikih estetskih stavova, pošto obojica u kolekcijama imate i seljačkih i neukusnih auta.

Ovi auti nisu izmišljeni tako što se nekome digla neka stvar, nego su doista postojali, stoga kraj priče, što se mene tiče. I meni se sviđa ovaj SM, isto kao što mi raid varijante DS-a ili CX-a ne bi bile mrske.

O Golfu Kecu imam ne toliko veliko mišljenje, ali u pitanju je zanimljiva rana varijanta budućeg kralja seljo - tuninga.

Možeš i ti nama!!! Cool

Evo, zdravoseljački, ne sviđa mi se ni Golf a ni ova verzija SM-a, i zato ih neću kupiti.
lol! [You must be registered and logged in to see this image.]

Uvijek ti ostanu vintage 1/43-ice, as last resort. Very Happy

Šta si ti na bunici????
Nisam ja Dino...
lol!
Ja volim modele vintage automobila, a ne vintage modele automobila!!!
haha

Gost
Gost


[Vrh] Go down

OttO mobile noviteti - Page 9 Empty Re: OttO mobile noviteti

Postaj by Gost 7/5/2011, 15:48

nebeski je napisao/la:Nikako se nisam mogao odlučiti za civilni SM od Noreva, puno toga mi na tom modelu ne štima, ali ovaj će biti "a must have"![You must be registered and logged in to see this image.]

Budući da volim trkaće modele, meni je zanimljiv, pa ukoliko se pojavi par brojeva manji, možda ga s vremenom i udomim. Smile

Gost
Gost


[Vrh] Go down

OttO mobile noviteti - Page 9 Empty Re: OttO mobile noviteti

Postaj by nebeski 7/5/2011, 15:58

Disco Volante je napisao/la:
nebeski je napisao/la:Nikako se nisam mogao odlučiti za civilni SM od Noreva, puno toga mi na tom modelu ne štima, ali ovaj će biti "a must have"![You must be registered and logged in to see this image.]

Budući da volim trkaće modele, meni je zanimljiv, pa ukoliko se pojavi par brojeva manji, možda ga s vremenom i udomim. Smile

E, ovo je primjer ljudstva i karaktera!
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

OttO mobile noviteti - Page 9 Empty Re: OttO mobile noviteti

Postaj by Gost 7/5/2011, 16:04

nebeski je napisao/la:
Disco Volante je napisao/la:

Budući da volim trkaće modele, meni je zanimljiv, pa ukoliko se pojavi par brojeva manji, možda ga s vremenom i udomim. Smile

E, ovo je primjer ljudstva i karaktera!

Hvala, jako sam dirnut! Smile Ali šta je, je, ja shvaćam da je ljubiteljima originala mrsko prihvatiti ovakve inkarnacije njima omiljenih automobila. Ja s druge strane volim vidjeti varijacije na temu, pogotovo ako su ovako svrhovite.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

OttO mobile noviteti - Page 9 Empty Re: OttO mobile noviteti

Postaj by Pero 7/5/2011, 16:12

Jako fino kad si čovjek odspava popodne pa propusti pušenja.
Valjda ste se napušili ....
Ima li kakav sladoled sada.,samo da nije vanilija.
Nešto tamnije sa crvenkastim .
Pero
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 77
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

OttO mobile noviteti - Page 9 Empty Re: OttO mobile noviteti

Postaj by nebeski 7/5/2011, 16:14

Pero je napisao/la:Jako fino kad si čovjek odspava popodne pa propusti pušenja.
Valjda ste se napušili ....
Ima li kakav sladoled sada.,samo da nije vanilija.
Nešto tamnije sa crvenkastim .

Jesi li ti probao one maramice?
Da te nisu uhvatili na spavanju, de provjeri?
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

OttO mobile noviteti - Page 9 Empty Re: OttO mobile noviteti

Postaj by dmj 7/5/2011, 17:29

Disco Volante je napisao/la:
nebeski je napisao/la:

E, ovo je primjer ljudstva i karaktera!

Hvala, jako sam dirnut! Smile Ali šta je, je, ja shvaćam da je ljubiteljima originala mrsko prihvatiti ovakve inkarnacije njima omiljenih automobila. Ja s druge strane volim vidjeti varijacije na temu, pogotovo ako su ovako svrhovite.

Svaku varijantu SM-a bih volio imati u kolekciji, uključujući i ovu, i ako naletim na pristupačan 1/43 model, zašto ne. Ali da mi je auto ružan, baš kao i ona Chapronova cabrio verzija Mylord, jest. S druge strane, limuzinsku SM Opera obožavam, kao i Presidentielle verzije. No standardni serijski SM za europsko tržište ipak je nekoliko kopalja ispred svih ostalih inkarnacija.

A za ovog Golfa, ma koliko povijesno utemeljen bio, jednino opravdanje za uvrštenje u kolekciju može biti upravo taj prikaz povijesnog razvoja seljo ćuninga... Još ugraditi ledice i O'Neill naljepnicu na šajbu i igra mečka...
dmj
dmj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 23.01.2010
Dob : 53
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

OttO mobile noviteti - Page 9 Empty Re: OttO mobile noviteti

Postaj by nebeski 7/5/2011, 18:00

dmj je napisao/la:
Disco Volante je napisao/la:

Hvala, jako sam dirnut! Smile Ali šta je, je, ja shvaćam da je ljubiteljima originala mrsko prihvatiti ovakve inkarnacije njima omiljenih automobila. Ja s druge strane volim vidjeti varijacije na temu, pogotovo ako su ovako svrhovite.

Svaku varijantu SM-a bih volio imati u kolekciji, uključujući i ovu, i ako naletim na pristupačan 1/43 model, zašto ne. Ali da mi je auto ružan, baš kao i ona Chapronova cabrio verzija Mylord, jest. S druge strane, limuzinsku SM Opera obožavam, kao i Presidentielle verzije. No standardni serijski SM za europsko tržište ipak je nekoliko kopalja ispred svih ostalih inkarnacija.

A za ovog Golfa, ma koliko povijesno utemeljen bio, jednino opravdanje za uvrštenje u kolekciju može biti upravo taj prikaz povijesnog razvoja seljo ćuninga... Još ugraditi ledice i O'Neill naljepnicu na šajbu i igra mečka...

Pusti ti sad ovaj seljo - ćuning, ali u ono doba kad je ovaj Golf nastao to je bilo to. Jebiga, kako onu karoseriju osposobiti da "brije" s onim motorom nego sa par spojlera? Obični bi poletio. Eto ti povijesne utemeljenosti.
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

OttO mobile noviteti - Page 9 Empty Re: OttO mobile noviteti

Postaj by nebeski 7/5/2011, 19:16

Evo vam još malo slika Golfa GTi 16S Oettinger:

[You must be registered and logged in to see this image.]
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

OttO mobile noviteti - Page 9 Empty Re: OttO mobile noviteti

Postaj by Keza 7/5/2011, 19:34

Nije ovaj Golf kriv što je kad je došao u neke godine postao pristupačan seljacima. Uostalom i Manta GT/E je čisti seljakluk, da ne kažem još Manta 400, al većina se loži na nju uključujući i mene. I onaj Golf dvica Ottov onaj sa crnim folijama možemo takođe reći da je simbol balkanskih papana, al model je "must have".
Tako da što se ovog Golfa tiče meni je čisto OK i da nemam većih prioriteta kupio bih ga sigurno.
Keza
Keza
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 20.01.2011
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

OttO mobile noviteti - Page 9 Empty Re: OttO mobile noviteti

Postaj by Gost 7/5/2011, 22:38

Meni se Golf ne sviđa, a nije mi nešto ljep ni Sm, ali kako i disco kaže, i ja obožavam razne trkače modele tako da bih i ovoga volio.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

OttO mobile noviteti - Page 9 Empty Re: OttO mobile noviteti

Postaj by dmj 8/5/2011, 11:42

I šta kažu, oćel' prvo Rexton ili Aktyon? [You must be registered and logged in to see this image.]
dmj
dmj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 23.01.2010
Dob : 53
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

OttO mobile noviteti - Page 9 Empty Re: OttO mobile noviteti

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 9 / 40. Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.