DieCast18 | Large Scale Die Cast Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HW Elite Noviteti

+11
02 series
Siniweb
Keza
Luckyboy
dmj
Pero
cordoba
b12cky
Učitelj
Nedo
nebeski
15 posters

Stranica 18 / 20. Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20  Next

Go down

HW Elite Noviteti - Page 18 Empty Re: HW Elite Noviteti

Postaj by Nedo 22/12/2014, 21:28

Luckyboy je napisao/la:Bolje da su izbacili 288 GTO u super mega giga elite!!!

Ima 288 GTO u elite seriji ali ga treba debelo platiti.
Nedo
Nedo
Moderator
Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 60
Grad Sarajevo

[Vrh] Go down

HW Elite Noviteti - Page 18 Empty Re: HW Elite Noviteti

Postaj by nebeski 22/12/2014, 21:51

Nedo je napisao/la:
Luckyboy je napisao/la:Bolje da su izbacili 288 GTO u super mega giga elite!!!

Ima 288 GTO u elite seriji ali ga treba debelo platiti.

A ne vrijedi ni blizu tih para...j**** Elite s dog-leg vratima i još ponekim bezze detaljem.

Možda nam Bburago vrati svog, al' dotjeranog. Cool

Inače nam ne gine neki resin od 200+ eura
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

HW Elite Noviteti - Page 18 Empty Re: HW Elite Noviteti

Postaj by . . . 23/12/2014, 02:39

Nedo je napisao/la:

Nenamjerno. Na FB  na Diecast Arena su ovakvi modeli odmah na meti nabavke i komentara.

Postao sam clan te grupe pre jedno 6 meseci i ono sto mogu reci, ima par normalnih ljudi, a ostalo sve neki pacenici i bolesnici. Da nema onih 10% popusta mislim da odavno ne bi bio clan. . .

. . .
Forumaš sa stažem
Forumaš sa stažem

Član od : 11.05.2013
Dob : 40
Grad Houston, TX

[Vrh] Go down

HW Elite Noviteti - Page 18 Empty Re: HW Elite Noviteti

Postaj by nebeski 23/12/2014, 08:52

. . . je napisao/la:
Nedo je napisao/la:

Nenamjerno. Na FB  na Diecast Arena su ovakvi modeli odmah na meti nabavke i komentara.

Postao sam clan te grupe pre jedno 6 meseci i ono sto mogu reci, ima par normalnih ljudi, a ostalo sve neki pacenici i bolesnici. Da nema onih 10% popusta mislim da odavno ne bi bio clan. . .

A gle, ja i dalje mislim da je u ovom hobiju relativno malo normalnih ljudi i da je ovaj hobi Meka za paćenike i bolesnike. I ne samo za njih, postoji tu čitava lepeza manjih i većih devijacija.

No, tu je najmanje hobi kriv, više je to stvar ljudske prirode. Imao bi pokojni Freud ovdje posla.

Ali, manje - više je tako sa svakim hobijem, čim se izdigne na nivo bilo kakve masovnosti iz ljudi krene potreba da se dokazuju jedni pred drugima na svakakve načine. Uostalom, nije li i organizirana religija izrodila sličan postotak paćenika i bolesnika? I ne samo ona, svaki oblik iole organiziranijeg ljudskog djelovanja izbaci na površinu ljudsku mahnitost. Smile

Čovjek je čovjeku luk. Prosto ti se plače od ljudi. Smile
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

HW Elite Noviteti - Page 18 Empty Re: HW Elite Noviteti

Postaj by Keza 23/12/2014, 09:03

. . . je napisao/la:

Postao sam clan te grupe pre jedno 6 meseci i ono sto mogu reci, ima par normalnih ljudi, a ostalo sve neki pacenici i bolesnici. Da nema onih 10% popusta mislim da odavno ne bi bio clan. . .

Kao mi ovdje drugačije izgledamo "normalnom" svijetu Smile
Keza
Keza
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 20.01.2011
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

HW Elite Noviteti - Page 18 Empty Re: HW Elite Noviteti

Postaj by nebeski 23/12/2014, 09:22

Keza je napisao/la:
. . . je napisao/la:

Postao sam clan te grupe pre jedno 6 meseci i ono sto mogu reci, ima par normalnih ljudi, a ostalo sve neki pacenici i bolesnici. Da nema onih 10% popusta mislim da odavno ne bi bio clan. . .

Kao mi ovdje drugačije izgledamo "normalnom" svijetu Smile

Dašta.
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

HW Elite Noviteti - Page 18 Empty Re: HW Elite Noviteti

Postaj by Luckyboy 23/12/2014, 11:19

nebeski je napisao/la:

A gle, ja i dalje mislim da je u ovom hobiju relativno malo normalnih ljudi i da je ovaj hobi Meka za paćenike i bolesnike. I ne samo za njih, postoji tu čitava lepeza manjih i većih devijacija.

No, tu je najmanje hobi kriv, više je to stvar ljudske prirode. Imao bi pokojni Freud ovdje posla.

Ali, manje - više je tako sa svakim hobijem, čim se izdigne na nivo bilo kakve masovnosti iz ljudi krene potreba da se dokazuju jedni pred drugima na svakakve načine. Uostalom, nije li i organizirana religija izrodila sličan postotak paćenika i bolesnika? I ne samo ona, svaki oblik iole organiziranijeg ljudskog djelovanja izbaci na površinu ljudsku mahnitost. Smile

Čovjek je čovjeku luk. Prosto ti se plače od ljudi. Smile
Naravno, svaka ti je na mestu, ali ipak u ljude verujem!!!
Sa takvim pozitivnim stavom i delovanjem, činim dobro i sebi i drugima(malobrojnim ljudima koji to zaslužuju)
Luckyboy
Luckyboy
Forumaš sa stažem
Forumaš sa stažem

Član od : 24.01.2010
Grad Belgrade

[Vrh] Go down

HW Elite Noviteti - Page 18 Empty Re: HW Elite Noviteti

Postaj by nebeski 23/12/2014, 11:37

Luckyboy je napisao/la:
nebeski je napisao/la:

A gle, ja i dalje mislim da je u ovom hobiju relativno malo normalnih ljudi i da je ovaj hobi Meka za paćenike i bolesnike. I ne samo za njih, postoji tu čitava lepeza manjih i većih devijacija.

No, tu je najmanje hobi kriv, više je to stvar ljudske prirode. Imao bi pokojni Freud ovdje posla.

Ali, manje - više je tako sa svakim hobijem, čim se izdigne na nivo bilo kakve masovnosti iz ljudi krene potreba da se dokazuju jedni pred drugima na svakakve načine. Uostalom, nije li i organizirana religija izrodila sličan postotak paćenika i bolesnika? I ne samo ona, svaki oblik iole organiziranijeg ljudskog djelovanja izbaci na površinu ljudsku mahnitost. Smile

Čovjek je čovjeku luk. Prosto ti se plače od ljudi. Smile
Naravno, svaka ti je na mestu, ali ipak u ljude verujem!!!
Sa takvim pozitivnim stavom i delovanjem, činim dobro i sebi i drugima(malobrojnim ljudima koji to zaslužuju)

Zato i jesmo ovdje.
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

HW Elite Noviteti - Page 18 Empty Re: HW Elite Noviteti

Postaj by dmj 23/12/2014, 11:57

U, ovo povlači za sobom povlačenje teškog arsenala, iz riznice najboljeg (dobro, uz Stanislawa Jerzy Leca, dakako) aforističara ikada, koji je u nekadašnjem Zum Reporteru objavljivao pod pseudonimom F.Gromki - Tmurni.

"Bio sam siguran da će zabrljati, i zabrljao je. Ko kaže da se na ljude ne može računati?"

A ima i onaj...

"Toliko se plašio da mu neko ne zabije nož u leđa da se stalno osvrtao, sve dok nije naišao jedan i iskreno ga ubo spreda."

No, dobro, da sada ne gnjavim s aforizmima, za kraj samo još jedan umjesto zaključka:

"Menjam ovaj život za manji, sa pogledom na sopstvenu plažu."
dmj
dmj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 23.01.2010
Dob : 53
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

HW Elite Noviteti - Page 18 Empty Re: HW Elite Noviteti

Postaj by nebeski 23/12/2014, 13:51

dmj je napisao/la:U, ovo povlači za sobom povlačenje teškog arsenala, iz riznice najboljeg (dobro, uz Stanislawa Jerzy Leca, dakako) aforističara ikada, koji je u nekadašnjem Zum Reporteru objavljivao pod pseudonimom F.Gromki - Tmurni.

"Bio sam siguran da će zabrljati, i zabrljao je. Ko kaže da se na ljude ne može računati?"

A ima i onaj...

"Toliko se plašio da mu neko ne zabije nož u leđa da se stalno osvrtao, sve dok nije naišao jedan i iskreno ga ubo spreda."

No, dobro, da sada ne gnjavim s aforizmima, za kraj samo još jedan umjesto zaključka:

"Menjam ovaj život za manji, sa pogledom na sopstvenu plažu."

jako smiješno jako smiješno jako smiješno

Čovječe, F. Gromki - Tmurni!
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

HW Elite Noviteti - Page 18 Empty Re: HW Elite Noviteti

Postaj by dmj 23/12/2014, 15:38

Nikada nisam uspio išta detaljnije saznati o njemu, nažalost.

Podsjetilo me na njega ovo tvoje s lukom, sjajan aforizam.
dmj
dmj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 23.01.2010
Dob : 53
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

HW Elite Noviteti - Page 18 Empty Re: HW Elite Noviteti

Postaj by nebeski 23/12/2014, 16:06

dmj je napisao/la:Nikada nisam uspio išta detaljnije saznati o njemu, nažalost.

Podsjetilo me na njega ovo tvoje s lukom, sjajan aforizam.

To je vjerujem moja izmišljotina, ali moguće je da se netko ranije sjetio. Prilično je logično. Smile
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

HW Elite Noviteti - Page 18 Empty Re: HW Elite Noviteti

Postaj by . . . 23/12/2014, 17:17

nebeski je napisao/la:

A gle, ja i dalje mislim da je u ovom hobiju relativno malo normalnih ljudi i da je ovaj hobi Meka za paćenike i bolesnike. I ne samo za njih, postoji tu čitava lepeza manjih i većih devijacija.

No, tu je najmanje hobi kriv, više je to stvar ljudske prirode. Imao bi pokojni Freud ovdje posla.

Ali, manje - više je tako sa svakim hobijem, čim se izdigne na nivo bilo kakve masovnosti iz ljudi krene potreba da se dokazuju jedni pred drugima na svakakve načine. Uostalom, nije li i organizirana religija izrodila sličan postotak paćenika i bolesnika? I ne samo ona, svaki oblik iole organiziranijeg ljudskog djelovanja izbaci na površinu ljudsku mahnitost. Smile

Čovjek je čovjeku luk. Prosto ti se plače od ljudi. Smile

Ako cemo iskreno ~ sve si u pravu. Cim dodje do nekog omasovljenja, sve pocne gubiti neki origalni smisao i na kraju se samo postavlja pitanje cemu sve to?! Primitivizam i glupost jako brzo isplivaju na povorsinu. Mozda je i to neki razlog zasto se ja netrudim previse da budem clan raznoraznih grupa i foruma koji pokrivaju neka moja zanimanja i hobije, jer kad vidim kakvih sve ljudi ima. . . Izgubim i volju za tim zanimanjima. . .

@ Keza

Da sad ne zapocenm odgovor tebi kao sto sam Nebeskom, ali meni ovaj forum deluje sasvim normalno. Nema neke patetike, trljanja u nos i sl. gluposti. Tu i tamo ljudi se zaj. . ., pricaju o cemu stignu, skrenu sa teme, ali nista zabrinjavajuce. Neka sasvim normalna i zdrava rasprava. Jedino sto moze biti "problem" nekom novajliji je kad vidi nebeskog i dedu kako se caste. Ali ja bih pre rekao da to cascavanje daje neku dusu i opustenost forumu nego nesto negativno. Ja sam ranije bio clan nekih foruma gde je mentalitetom bila neka slicna ekipa, a interesovanjem skroz razlicita. Ljudi su se castili i prepucavali onako bas posteno. Upravo te diskusije koje su imali bile su sama srz foruma i cinile ga da bude to sto je bio. Nazalost, kasnije se pojavio neki glupak od moderatora koji nije mogao da razume nacin na koju su clanovi komunucirali i ceo forum je zamro i na kraju nestao, a bio je legendaran. . .

. . .
Forumaš sa stažem
Forumaš sa stažem

Član od : 11.05.2013
Dob : 40
Grad Houston, TX

[Vrh] Go down

HW Elite Noviteti - Page 18 Empty Re: HW Elite Noviteti

Postaj by nebeski 23/12/2014, 17:40

. . . je napisao/la:
nebeski je napisao/la:

A gle, ja i dalje mislim da je u ovom hobiju relativno malo normalnih ljudi i da je ovaj hobi Meka za paćenike i bolesnike. I ne samo za njih, postoji tu čitava lepeza manjih i većih devijacija.

No, tu je najmanje hobi kriv, više je to stvar ljudske prirode. Imao bi pokojni Freud ovdje posla.

Ali, manje - više je tako sa svakim hobijem, čim se izdigne na nivo bilo kakve masovnosti iz ljudi krene potreba da se dokazuju jedni pred drugima na svakakve načine. Uostalom, nije li i organizirana religija izrodila sličan postotak paćenika i bolesnika? I ne samo ona, svaki oblik iole organiziranijeg ljudskog djelovanja izbaci na površinu ljudsku mahnitost. Smile

Čovjek je čovjeku luk. Prosto ti se plače od ljudi. Smile

Ako cemo iskreno ~ sve si u pravu. Cim dodje do nekog omasovljenja, sve pocne gubiti neki origalni smisao i na kraju se samo postavlja pitanje cemu sve to?! Primitivizam i glupost jako brzo isplivaju na povorsinu. Mozda je i to neki razlog zasto se ja netrudim previse da budem clan raznoraznih grupa i foruma koji pokrivaju neka moja zanimanja i hobije, jer kad vidim kakvih sve ljudi ima. . . Izgubim i volju za tim zanimanjima. . .

@ Keza

Da sad ne zapocenm odgovor tebi kao sto sam Nebeskom, ali meni ovaj forum deluje sasvim normalno. Nema neke patetike, trljanja u nos i sl. gluposti. Tu i tamo ljudi se zaj. . ., pricaju o cemu stignu, skrenu sa teme, ali nista zabrinjavajuce. Neka sasvim normalna i zdrava rasprava. Jedino sto moze biti "problem" nekom novajliji je kad vidi nebeskog i dedu kako se caste. Ali ja bih pre rekao da to cascavanje daje neku dusu i opustenost forumu nego nesto negativno. Ja sam ranije bio clan nekih foruma gde je mentalitetom bila neka slicna ekipa, a interesovanjem skroz razlicita. Ljudi su se castili i prepucavali onako bas posteno. Upravo te diskusije koje su imali bile su sama srz foruma i cinile ga da bude to sto je bio. Nazalost, kasnije se pojavio neki glupak od moderatora koji nije mogao da razume nacin na koju su clanovi komunucirali i ceo forum je zamro i na kraju nestao, a bio je legendaran. . .

Zaboravio si Dinu, taj ga zavuče a da i ne primijetiš! Smile Isto Marsovac u onom vicu "A kako vi jebete na Marsu?" Smile

nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

HW Elite Noviteti - Page 18 Empty Re: HW Elite Noviteti

Postaj by Keza 23/12/2014, 18:13

@...
ma ovaj forum je mila majka kakvih nahlada ima na nekim drugim forumima i portalima, posebno politickim. Skupljanje autica samo po sebi nije destruktivnog karaktera pa tako da su i ljudi ovdje drugaciji
Keza
Keza
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 20.01.2011
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

HW Elite Noviteti - Page 18 Empty Re: HW Elite Noviteti

Postaj by Keza 23/12/2014, 18:16

A zajebancija i podjebancija je bitan faktor svakog druzenja, al ne vole je svi u svakom trenutku pa recimo ja sa svoje strane dosta toga svedem na razumnu mjeru
Keza
Keza
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 20.01.2011
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

HW Elite Noviteti - Page 18 Empty Re: HW Elite Noviteti

Postaj by . . . 23/12/2014, 18:40

Keza je napisao/la:@...
ma ovaj forum je mila majka kakvih nahlada ima na nekim drugim forumima i portalima, posebno politickim. Skupljanje autica samo po sebi nije destruktivnog karaktera pa tako da su i ljudi ovdje drugaciji

Politicki su takvi da tu ne znas ni ko se zaj. . . ni ko je ozbiljan, a na kraju ni ko je normalan. Te sam odavno prestao zaobilaziti, jer nista nromalno se ne da procitati. . .

. . .
Forumaš sa stažem
Forumaš sa stažem

Član od : 11.05.2013
Dob : 40
Grad Houston, TX

[Vrh] Go down

HW Elite Noviteti - Page 18 Empty Re: HW Elite Noviteti

Postaj by dmj 23/12/2014, 21:35

Poanta svakog dobrog foruma je dobra ekipa i dobra zajebancija. Bila riječ o modelima, pravim autima, glazbi... samo da se skupi neka kritična masa ljudi koji se dobro zabavljaju. Meni je zapravo najurnebesnije bilo razdoblje provedeno na jednom ženskom forumu, koji je formalno trebao razglabati samo o ženskim problemima, ali se tada skupila divna kritična masa ekipe oba spola koja se genijalno zajebavala...
dmj
dmj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 23.01.2010
Dob : 53
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

HW Elite Noviteti - Page 18 Empty Re: HW Elite Noviteti

Postaj by red head 13/1/2015, 18:29

Nisam vidio da li je ovo prije stavljeno, ali ovog zelim zarkoooooooooo
[You must be registered and logged in to see this image.]
red head
red head
Forumaš sa stažem
Forumaš sa stažem

Član od : 16.07.2013
Dob : 47
Grad Sarajevo

[Vrh] Go down

HW Elite Noviteti - Page 18 Empty Re: HW Elite Noviteti

Postaj by Učitelj 14/1/2015, 08:35

red head je napisao/la:Nisam vidio da li je ovo prije stavljeno, ali ovog zelim zarkoooooooooo
[You must be registered and logged in to see this image.]

Nije loš nije loš. thumb
Učitelj
Učitelj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 21.01.2010
Dob : 68
Grad Novi Sad

[Vrh] Go down

HW Elite Noviteti - Page 18 Empty Re: HW Elite Noviteti

Postaj by Keza 14/1/2015, 09:11

Jaro, ako me sjećanje ne vara bit će jako skup. cca 150€
Keza
Keza
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 20.01.2011
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

HW Elite Noviteti - Page 18 Empty Re: HW Elite Noviteti

Postaj by Keza 14/1/2015, 09:12

Malo sam fulo Smile
[You must be registered and logged in to see this link.]
Znači cca 140 na drugim sajtovima.

Interesantno, zadnja lijeva felga mu izletila iz gume. Možda tako treba biti i u onome na filmu ?????
Keza
Keza
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 20.01.2011
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

HW Elite Noviteti - Page 18 Empty Re: HW Elite Noviteti

Postaj by Učitelj 14/1/2015, 09:34

Keza je napisao/la:Malo sam fulo Smile
[You must be registered and logged in to see this link.]
Znači cca 140 na drugim sajtovima.

Interesantno, zadnja lijeva felga mu izletila iz gume. Možda tako treba biti i u onome na filmu ?????

Bankina joj došla glave.:-)
Učitelj
Učitelj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 21.01.2010
Dob : 68
Grad Novi Sad

[Vrh] Go down

HW Elite Noviteti - Page 18 Empty Re: HW Elite Noviteti

Postaj by red head 14/1/2015, 13:58

Keza je napisao/la:Malo sam fulo Smile
[You must be registered and logged in to see this link.]
Znači cca 140 na drugim sajtovima.

Interesantno, zadnja lijeva felga mu izletila iz gume. Možda tako treba biti i u onome na filmu ?????
Skup vala bas, ali ko zna mozda ne bude isla prodaja kako se nadaju pa cijena padne Very Happy

red head
red head
Forumaš sa stažem
Forumaš sa stažem

Član od : 16.07.2013
Dob : 47
Grad Sarajevo

[Vrh] Go down

HW Elite Noviteti - Page 18 Empty Re: HW Elite Noviteti

Postaj by Nedo 14/1/2015, 14:02

Svi se nešta nadamo da im neće ići prodaja pa će modela biti po sniženim cijenama ali ja malo tih nekih sniženih modela kupih.
Nedo
Nedo
Moderator
Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 60
Grad Sarajevo

[Vrh] Go down

HW Elite Noviteti - Page 18 Empty Re: HW Elite Noviteti

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 18 / 20. Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.