DieCast18 | Large Scale Die Cast Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Autoart noviteti

+9
b12cky
cordoba
Učitelj
Luckyboy
Nedo
medomanga
Pero
dmj
nebeski
13 posters

Stranica 7 / 40. Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Next

Go down

Autoart noviteti - Page 7 Empty Re: Autoart noviteti

Postaj by Nedo 4/2/2011, 10:41

nebeski je napisao/la:I najavljuju i 30 posto povećane cijene u ovoj godini. Krivac je navodno Kina.

E to mi nije drago čuti. Več sam i preskočio pojedine modele jer mislim da su malo preskupi a sada još + 30 %. Autoart noviteti - Page 7 631678
Nedo
Nedo
Moderator
Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 60
Grad Sarajevo

[Vrh] Go down

Autoart noviteti - Page 7 Empty Re: Autoart noviteti

Postaj by nebeski 4/2/2011, 11:26

Nedo je napisao/la:
nebeski je napisao/la:I najavljuju i 30 posto povećane cijene u ovoj godini. Krivac je navodno Kina.

E to mi nije drago čuti. Več sam i preskočio pojedine modele jer mislim da su malo preskupi a sada još + 30 %. Autoart noviteti - Page 7 631678

Ja sam se opet počeo igrati s najstarijim modelima u kolekciji i sa sjetom pomislim kako su bili plaćeni 20-40 eura.
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Autoart noviteti - Page 7 Empty Re: Autoart noviteti

Postaj by nebeski 4/2/2011, 11:27

Kako je ružan ovaj Porsche 914-6, ni Autoart mu ne može pomoći! Very Happy
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Autoart noviteti - Page 7 Empty Re: Autoart noviteti

Postaj by cordoba 4/2/2011, 12:43

nebeski je napisao/la:
Nedo je napisao/la:

E to mi nije drago čuti. Več sam i preskočio pojedine modele jer mislim da su malo preskupi a sada još + 30 %. Autoart noviteti - Page 7 631678

Ja sam se opet počeo igrati s najstarijim modelima u kolekciji i sa sjetom pomislim kako su bili plaćeni 20-40 eura.

Sjecaces se ti jos puno toga ako stvarno cijene odu gore 30%.
cordoba
cordoba
Forumaš
Forumaš

Član od : 24.01.2010
Dob : 56
Grad Skopje

[Vrh] Go down

Autoart noviteti - Page 7 Empty Re: Autoart noviteti

Postaj by Gost 4/2/2011, 12:48

Mislis? Svi cemo se secati.... tužan

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Autoart noviteti - Page 7 Empty Re: Autoart noviteti

Postaj by nebeski 4/2/2011, 13:05

cordoba je napisao/la:
nebeski je napisao/la:

Ja sam se opet počeo igrati s najstarijim modelima u kolekciji i sa sjetom pomislim kako su bili plaćeni 20-40 eura.

Sjecaces se ti jos puno toga ako stvarno cijene odu gore 30%.

A gdje je onaj slavom ovjenčani makedonski optimizam i "udri brigu na veselje" faktor? Rolling Eyes
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Autoart noviteti - Page 7 Empty Re: Autoart noviteti

Postaj by Gost 4/2/2011, 13:06

nebeski je napisao/la:
cordoba je napisao/la:

Sjecaces se ti jos puno toga ako stvarno cijene odu gore 30%.

A gdje je onaj slavom ovjenčani makedonski optimizam i "udri brigu na veselje" faktor? Rolling Eyes
jako smiješno

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Autoart noviteti - Page 7 Empty Re: Autoart noviteti

Postaj by Gost 4/2/2011, 13:07

jeste....tada ce nam CMC delovati jeftiniji Very Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Autoart noviteti - Page 7 Empty Re: Autoart noviteti

Postaj by Gost 4/2/2011, 13:09

Delovace tebi baba

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Autoart noviteti - Page 7 Empty Re: Autoart noviteti

Postaj by Gost 4/2/2011, 13:20

Ja prelazim u Solido, iskljucivo 1:50. Iz frustracije, na hiljade cu da ih kupujem, pa posle cu i vama da delim, da vas navucem.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Autoart noviteti - Page 7 Empty Re: Autoart noviteti

Postaj by cordoba 4/2/2011, 13:48

nebeski je napisao/la:A gdje je onaj slavom ovjenčani makedonski optimizam i "udri brigu na veselje" faktor? Rolling Eyes
Da ti pravo kazem boli me uvo, ako hoce nek idu i 200% nagore, a za ovo "udri brigu na veselje" u pravu si, ma nek ide zivot! pivo roštilj pivo roštilj pivo drunken
cordoba
cordoba
Forumaš
Forumaš

Član od : 24.01.2010
Dob : 56
Grad Skopje

[Vrh] Go down

Autoart noviteti - Page 7 Empty Re: Autoart noviteti

Postaj by nebeski 4/2/2011, 13:55

cordoba je napisao/la:
nebeski je napisao/la:A gdje je onaj slavom ovjenčani makedonski optimizam i "udri brigu na veselje" faktor? Rolling Eyes
Da ti pravo kazem boli me uvo, ako hoce nek idu i 200% nagore, a za ovo "udri brigu na veselje" u pravu si, ma nek ide zivot! pivo roštilj pivo roštilj pivo drunken

Ali, moramo žaliti za ne tako davnim vremenima. Kyosho za 39 eura, Autoart za 49, Minichamps 44...

Sjećam se kad je izašla Newmanova Daytona, jebote - kad nisam umro, 59 dolara! Puno bilo tada, previše.
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Autoart noviteti - Page 7 Empty Re: Autoart noviteti

Postaj by Gost 4/2/2011, 13:58

Past Tense.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Autoart noviteti - Page 7 Empty Re: Autoart noviteti

Postaj by b12cky 4/2/2011, 19:41

[You must be registered and logged in to see this image.]

Na aa de sajtu su vec najvili cene za nove modele : od 125-145 Eur Sad((((
b12cky
b12cky
Forumaš
Forumaš

Član od : 23.01.2010
Dob : 43
Grad Backa Palanka

[Vrh] Go down

Autoart noviteti - Page 7 Empty Re: Autoart noviteti

Postaj by b12cky 4/2/2011, 19:46

[You must be registered and logged in to see this image.]
b12cky
b12cky
Forumaš
Forumaš

Član od : 23.01.2010
Dob : 43
Grad Backa Palanka

[Vrh] Go down

Autoart noviteti - Page 7 Empty Re: Autoart noviteti

Postaj by Gost 4/2/2011, 20:43

nebeski je napisao/la:
cordoba je napisao/la:
nebeski je napisao/la:A gdje je onaj slavom ovjenčani makedonski optimizam i "udri brigu na veselje" faktor? Rolling Eyes
Da ti pravo kazem boli me uvo, ako hoce nek idu i 200% nagore, a za ovo "udri brigu na veselje" u pravu si, ma nek ide zivot! pivo roštilj pivo roštilj pivo drunken

Ali, moramo žaliti za ne tako davnim vremenima. Kyosho za 39 eura, Autoart za 49, Minichamps 44...

Sjećam se kad je izašla Newmanova Daytona, jebote - kad nisam umro, 59 dolara! Puno bilo tada, previše.

Pričaj mi priču njofra... kad se dalo za relativno malo love izbidati na Ebay-u neki AA ili Minichamps, koštao bi model sa poštarinom manje nego što danas platiš 2/3 samog modela bez poštarine i PDV-a.... Crying or Very sad

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Autoart noviteti - Page 7 Empty Re: Autoart noviteti

Postaj by Gost 4/2/2011, 20:54

Mali plavi je napisao/la:
nebeski je napisao/la:

Ali, moramo žaliti za ne tako davnim vremenima. Kyosho za 39 eura, Autoart za 49, Minichamps 44...

Sjećam se kad je izašla Newmanova Daytona, jebote - kad nisam umro, 59 dolara! Puno bilo tada, previše.

Pričaj mi priču njofra... kad se dalo za relativno malo love izbidati na Ebay-u neki AA ili Minichamps, koštao bi model sa poštarinom manje nego što danas platiš 2/3 samog modela bez poštarine i PDV-a.... Crying or Very sad

Mislim da je davno bilo priče o tome na autićima, ali baš me zanima koliko bi realno po vama jedan AA/Kyosho/Mch model u 1:18 trebao koštati? Pitam, jer naravno da nam svaki euro puno znači, pa ono čisto kao nekakva anketa. Ja sam mišljenja da bi se cijena trebala kretati oko nekih 50 -60 eura u normalnoj prodaji, ipak mislim da je ovih 39 dolara malo preoptimistično. Bidanje ne računam, tu se podrazumijeva dodatni pad cijene.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Autoart noviteti - Page 7 Empty Re: Autoart noviteti

Postaj by Gost 4/2/2011, 21:01

Mislim da cijena nebi trebala biti preko 80€ s poštarinom, znači nekih 60€...
Cijene su bile zaista puno niže prije nekoliko godina.

Svidjela mi se nečija opaska kako će sada CMC djelovati jeftinije, zaista su im se AA modeli počeli opasno približavati cijenom.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Autoart noviteti - Page 7 Empty Re: Autoart noviteti

Postaj by nebeski 4/2/2011, 21:26

Disco Volante je napisao/la:
Mali plavi je napisao/la:

Pričaj mi priču njofra... kad se dalo za relativno malo love izbidati na Ebay-u neki AA ili Minichamps, koštao bi model sa poštarinom manje nego što danas platiš 2/3 samog modela bez poštarine i PDV-a.... Crying or Very sad

Mislim da je davno bilo priče o tome na autićima, ali baš me zanima koliko bi realno po vama jedan AA/Kyosho/Mch model u 1:18 trebao koštati? Pitam, jer naravno da nam svaki euro puno znači, pa ono čisto kao nekakva anketa. Ja sam mišljenja da bi se cijena trebala kretati oko nekih 50 -60 eura u normalnoj prodaji, ipak mislim da je ovih 39 dolara malo preoptimistično. Bidanje ne računam, tu se podrazumijeva dodatni pad cijene.

Bidanje je odavno postao skup sport. Ako i uloviš dobru cijenu gazda ti odreže troškove slanja.

Realno se ne bih bunio da vrate cijene na par godina prije. 70-80 dolara. To je fer cijena.

Slažem se za CMC i tako razmišljam. Moguće da će Bugatti Atlantic biti moja akvizicija od CMC-a.
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Autoart noviteti - Page 7 Empty Re: Autoart noviteti

Postaj by nebeski 4/2/2011, 21:27

b12cky je napisao/la:[You must be registered and logged in to see this image.]

Ovi noviteti su tzv. vječni noviteti. Datiraju unazad pet godina i svake godine ih turaju, ali nikako da izađu.
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Autoart noviteti - Page 7 Empty Re: Autoart noviteti

Postaj by Gost 4/2/2011, 21:33

Slažem se s Malim plavim,mislim da je realna cijena modela 60 eur.,max. 80.Sve ostalo je previše.Al đabe kad nema pameti...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Autoart noviteti - Page 7 Empty Re: Autoart noviteti

Postaj by Gost 4/2/2011, 21:37

nebeski je napisao/la:
Disco Volante je napisao/la:

Mislim da je davno bilo priče o tome na autićima, ali baš me zanima koliko bi realno po vama jedan AA/Kyosho/Mch model u 1:18 trebao koštati? Pitam, jer naravno da nam svaki euro puno znači, pa ono čisto kao nekakva anketa. Ja sam mišljenja da bi se cijena trebala kretati oko nekih 50 -60 eura u normalnoj prodaji, ipak mislim da je ovih 39 dolara malo preoptimistično. Bidanje ne računam, tu se podrazumijeva dodatni pad cijene.

Bidanje je odavno postao skup sport. Ako i uloviš dobru cijenu gazda ti odreže troškove slanja.

Realno se ne bih bunio da vrate cijene na par godina prije. 70-80 dolara. To je fer cijena.

Slažem se za CMC i tako razmišljam. Moguće da će Bugatti Atlantic biti moja akvizicija od CMC-a.

Srećom, kod 1:43 su još uvijek moguća čuda. Ja ne pamtim kad sam zadnji put kupio model po tržišnoj cijeni, a troškovi shippinga su više -manje ok.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Autoart noviteti - Page 7 Empty Re: Autoart noviteti

Postaj by nebeski 4/2/2011, 21:39

Disco Volante je napisao/la:
nebeski je napisao/la:

Bidanje je odavno postao skup sport. Ako i uloviš dobru cijenu gazda ti odreže troškove slanja.

Realno se ne bih bunio da vrate cijene na par godina prije. 70-80 dolara. To je fer cijena.

Slažem se za CMC i tako razmišljam. Moguće da će Bugatti Atlantic biti moja akvizicija od CMC-a.

Srećom, kod 1:43 su još uvijek moguća čuda. Ja ne pamtim kad sam zadnji put kupio model po tržišnoj cijeni, a troškovi shippinga su više -manje ok.

Zavisi koji 1/43.

Minichamps se odavno obezobrazio. A i NEO bi mogao biti pristupačniji. O NOrevu da ne govorim.

Schuco mi je najbolji u odnnosu cijena/kvalitet.

Nedavno sam nabavio dva fina nova kombija za 42 eura.
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Autoart noviteti - Page 7 Empty Re: Autoart noviteti

Postaj by Gost 4/2/2011, 21:47

nebeski je napisao/la:
Disco Volante je napisao/la:

Srećom, kod 1:43 su još uvijek moguća čuda. Ja ne pamtim kad sam zadnji put kupio model po tržišnoj cijeni, a troškovi shippinga su više -manje ok.

Zavisi koji 1/43.

Minichamps se odavno obezobrazio. A i NEO bi mogao biti pristupačniji. O NOrevu da ne govorim.

Schuco mi je najbolji u odnnosu cijena/kvalitet.

Nedavno sam nabavio dva fina nova kombija za 42 eura.

Dobro, ja ne govorim o najnovijim izdanjima, već o onim starijim, koji se već dulje vrte. Minichampsa se može uloviti za 10-ak funti, Besta i za manje, M4 također. I Ixo zna biti fer, ispod 20 funti. Neo je pak klasika i tu nema pomaka, ali je rezin, pa je i logično da je skuplji. Najmanje jasan mi je AutoArt. Njihove modele nalazim za 7 -8 funti na "buy it now".

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Autoart noviteti - Page 7 Empty Re: Autoart noviteti

Postaj by Gost 4/2/2011, 23:40

Hahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, wuuuuuuuuuuuuuuu bounce

[You must be registered and logged in to see this image.]

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Autoart noviteti - Page 7 Empty Re: Autoart noviteti

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 7 / 40. Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.