DieCast18 | Large Scale Die Cast Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Schuco noviteti

+13
done
. . .
sime-x
Luckyboy
dmj
b12cky
Nedo
Keza
02 series
cordoba
Učitelj
Pero
nebeski
17 posters

Stranica 19 / 21. Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21  Next

Go down

Schuco noviteti - Page 19 Empty Re: Schuco noviteti

Postaj by Keza 3/2/2016, 12:47

nebeski je napisao/la:

Drugim riječima - Bosanci! Smile
Meni to zena stalno kaze: "ajde ne budi Bosanac" ili "bas si Bosanac" Laughing
Keza
Keza
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 20.01.2011
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Schuco noviteti - Page 19 Empty Re: Schuco noviteti

Postaj by Luckyboy 3/2/2016, 13:14

mali plavi je napisao/la:a zaboravio sam i na one iz queer/lgbt zajednice, oni su pogotovo antidržavni element, žele uvesti gay hegemoniju...
lgbt mu više dojde kao neko oružije masovnog uništenja jednog ili više naroda u vidu mortaliteta i to kroz igru i pesmu!
Luckyboy
Luckyboy
Forumaš sa stažem
Forumaš sa stažem

Član od : 24.01.2010
Grad Belgrade

[Vrh] Go down

Schuco noviteti - Page 19 Empty Re: Schuco noviteti

Postaj by nebeski 3/2/2016, 13:49

Luckyboy je napisao/la:
mali plavi je napisao/la:a zaboravio sam i na one iz queer/lgbt zajednice, oni su pogotovo antidržavni element, žele uvesti gay hegemoniju...
lgbt mu više dojde kao neko oružije masovnog uništenja jednog ili više naroda u vidu mortaliteta i to kroz igru i pesmu!

Da, zašto trošiti lovu na rakete i skupi laboratorijski virus? Daj nam hedonizma i minusa na računu... Smile

Moja žena je inače primijetila da mi skupljači autića ili nemamo djece ili imamo tek jedno, a u prilično smo poznim godinama...

Znači, na korak smo do ovih iz LGBT zajednice. Smile
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Schuco noviteti - Page 19 Empty Re: Schuco noviteti

Postaj by Gost 3/2/2016, 13:51

Keza je napisao/la:
Meni to zena stalno kaze: "ajde ne budi Bosanac" ili "bas si Bosanac" Laughing

"U srcu Bosna, u glavi fosna!"
Laughing

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Schuco noviteti - Page 19 Empty Re: Schuco noviteti

Postaj by Gost 3/2/2016, 13:58

Luckyboy je napisao/la:
lgbt mu više dojde kao neko oružije masovnog uništenja jednog ili više naroda u vidu mortaliteta i to kroz igru i pesmu!

nebeski je napisao/la:

Da, zašto trošiti lovu na rakete i skupi laboratorijski virus? Daj nam hedonizma i minusa na računu... Smile

Moja žena je inače primijetila da mi skupljači autića ili nemamo djece ili imamo tek jedno, a u prilično smo poznim godinama...

Znači, na korak smo do ovih iz LGBT zajednice. Smile

LGBT kao pošast... i da i ne. bilo ih je uvijek i biti će ih uvijek.
Prije je za pad nataliteta kriv moderan način života, pritom ne mislim samo na hedonizam, nego i na poslovni život, žena čim ima dijete, odmah ju se u jako puno slučajeva tretira kao da nema jednu ruku, jednu nogu, jedno uho i jedno oko.

Osobno me LGBT populacija uopće ne smeta, više mi idu na živce određeni egzibicionisti iz te društvene grupe. Ono gay, si, OK, tvoja stvar, registriraj se kod matičara sa svojim dragim/dragom, meni tako svejedno. Imam par prijatelja iz te grupe, za dvije cure je kad ih vidiš jasno da su L i zašto su, frend koji je gay, ostavlja prema van dojam svega drugoga samo ne nekog tetkastog tipa poput onog modnog mačka... Al ipak mi je najbolji frend koji je bi... tome je sve ravno do mora, bitno da ga on zaturi.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Schuco noviteti - Page 19 Empty Re: Schuco noviteti

Postaj by Luckyboy 3/2/2016, 14:46

mali plavi je napisao/la:



LGBT kao pošast... i da i ne. bilo ih je uvijek i biti će ih uvijek.
Prije je za pad nataliteta kriv moderan način života, pritom ne mislim samo na hedonizam, nego i na poslovni život, žena čim ima dijete, odmah ju se u jako puno slučajeva tretira kao da nema jednu ruku, jednu nogu, jedno uho i jedno oko.

Osobno me LGBT populacija uopće ne smeta, više mi idu na živce određeni egzibicionisti iz te društvene grupe. Ono gay, si, OK, tvoja stvar, registriraj se kod matičara sa svojim dragim/dragom, meni tako svejedno. Imam par prijatelja iz te grupe, za dvije cure je kad ih vidiš jasno da su L i zašto su, frend koji je gay, ostavlja prema van dojam svega drugoga samo ne nekog tetkastog tipa poput onog modnog mačka... Al ipak mi je najbolji frend koji je bi... tome je sve ravno do mora, bitno da ga on zaturi.
Ali u EU je zabranjena bilo kakva diskriminacija sa naglaskom na principu da je lepota u različitosti, tako da u obzir ne dolazi ni seksualna ni polna,...rasna....diskriminacija?!
To je ko u doba Tiletovog komunizma da kažeš da si za rusku varijantu ili da govoriš protiv vlasti, odma ideš na more za dz
Luckyboy
Luckyboy
Forumaš sa stažem
Forumaš sa stažem

Član od : 24.01.2010
Grad Belgrade

[Vrh] Go down

Schuco noviteti - Page 19 Empty Re: Schuco noviteti

Postaj by Keza 3/2/2016, 15:04

Luckyboy je napisao/la:
Ali u EU je zabranjena bilo kakva diskriminacija sa naglaskom na principu da je lepota u različitosti, tako da u obzir ne dolazi ni seksualna ni polna,...rasna....diskriminacija?!
To je ko u doba Tiletovog komunizma da kažeš da si za rusku varijantu ili da govoriš protiv vlasti, odma ideš na more za dz
Cilj je razbijanje naroda i nacija jer je tako lakše manipulirat masama, time i država, a sve u svrhu nastavka bogaćenja bogatih i siromašenja siromašnih. To je cijela priča - imamo robove koji bezpogovorno rade za dobrobit bogatih. U prvoj fazi smo ih vezali kreditima, a u drugoj ćemo ih ucjenjivati s hranom, budući smo već uklonili prirodno sjeme biljaka koje samo sebe producira, a megakompanijama smo dali da nam jednogodišnje modificirano sjeme prodaju na godišnjoj razini. Znači ko plati - jest će. I to je samo kap u moru svega što je počelo i što nas sve čeka.
LGBT, nevladine organizacije i ostala klika su samo početno sredstvo u ostvarenju nekih drugih ciljeva, širom svijeta.
Sva sreća, bar postoji par država koje su u startu odjebale taj sistem pokoravanja. Ne treba reći da su ih deklarirali kao nedemokratske.
Tako da se iz svega da zaključiti da je u biti demokracija ono stanje kad pustiš da te neko jebe drito u glavu, a ti pritom ništa ne činiš jer si u protivnom nedemokrat. Fenomenalno.
Keza
Keza
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 20.01.2011
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Schuco noviteti - Page 19 Empty Re: Schuco noviteti

Postaj by Rista 3/2/2016, 15:30

Nije Schuco zaslužio temu o pederima. Prebacite ovo na Minichamps.
Rista
Rista
Pripravnik
Pripravnik

Član od : 17.09.2013
Dob : 39

[Vrh] Go down

Schuco noviteti - Page 19 Empty Re: Schuco noviteti

Postaj by Luckyboy 3/2/2016, 15:50

Keza je napisao/la:
Cilj je razbijanje naroda i nacija jer je tako lakše manipulirat masama, time i država, a sve u svrhu nastavka bogaćenja bogatih i siromašenja siromašnih. To je cijela priča - imamo robove koji bezpogovorno rade za dobrobit bogatih. U prvoj fazi smo ih vezali kreditima, a u drugoj ćemo ih ucjenjivati s hranom, budući smo već uklonili prirodno sjeme biljaka koje samo sebe producira, a megakompanijama smo dali da nam jednogodišnje modificirano sjeme prodaju na godišnjoj razini. Znači ko plati - jest će. I to je samo kap u moru svega što je počelo i što nas sve čeka.
LGBT, nevladine organizacije i ostala klika su samo početno sredstvo u ostvarenju nekih drugih ciljeva, širom svijeta.
Sva sreća, bar postoji par država koje su u startu odjebale taj sistem pokoravanja. Ne treba reći da su ih deklarirali kao nedemokratske.
Tako da se iz svega da zaključiti da je u biti demokracija ono stanje kad pustiš da te neko jebe drito u glavu, a ti pritom ništa ne činiš jer si u protivnom nedemokrat. Fenomenalno.
Bravo, sve si rekao!!!
Luckyboy
Luckyboy
Forumaš sa stažem
Forumaš sa stažem

Član od : 24.01.2010
Grad Belgrade

[Vrh] Go down

Schuco noviteti - Page 19 Empty Re: Schuco noviteti

Postaj by Gost 3/2/2016, 16:10

Keza je napisao/la:
Cilj je razbijanje naroda i nacija jer je tako lakše manipulirat masama, time i država, a sve u svrhu nastavka bogaćenja bogatih i siromašenja siromašnih. To je cijela priča - imamo robove koji bezpogovorno rade za dobrobit bogatih. U prvoj fazi smo ih vezali kreditima, a u drugoj ćemo ih ucjenjivati s hranom, budući smo već uklonili prirodno sjeme biljaka koje samo sebe producira, a megakompanijama smo dali da nam jednogodišnje modificirano sjeme prodaju na godišnjoj razini. Znači ko plati - jest će. I to je samo kap u moru svega što je počelo i što nas sve čeka.
LGBT, nevladine organizacije i ostala klika su samo početno sredstvo u ostvarenju nekih drugih ciljeva, širom svijeta.
Sva sreća, bar postoji par država koje su u startu odjebale taj sistem pokoravanja. Ne treba reći da su ih deklarirali kao nedemokratske.
Tako da se iz svega da zaključiti da je u biti demokracija ono stanje kad pustiš da te neko jebe drito u glavu, a ti pritom ništa ne činiš jer si u protivnom nedemokrat. Fenomenalno.

Živio novi svjetski poredak... Samo kad pročitaš rigotine onog živog leša od matorog Rockefellera ili CEO-a Nestlea, sve ti je jasno.
Kažem, osobno nemam apsolutno ništa protiv gay populacije, zapravo me iritiraju u jednakoj mjeri oni sa onih portala poput muf-a, libele i sličnih jednako koliko me iritira i portal narod.hr. Ona babuskara šta stoji iza tog pokreta mi je fuj na sedmu potenciju...
A teorije o nerodnom odgoju, pa i samo forsiranje društvene prihvatljivosti gay veza, transrodnosti i sličnog... vodi to nećemu drugome, među moćnicima jako popularnom... a to je pedofilija... Sve to vodi da će postati "normalno" da netko tko želi može oženiti svoj auto, mobitel ili drvo u dvorištu, a isto tako da postane normalno da neki matori bolesnik nateže malu dječicu.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Schuco noviteti - Page 19 Empty Re: Schuco noviteti

Postaj by done 3/2/2016, 16:23

mali plavi je napisao/la:

Crveni vragovi, izdajnici, oni što se neznaju prekrižiti,  oni što su devedesprve bili negdje drugdje....
Wink
A liste izdajnika a?
done
done
Forumaš
Forumaš

Član od : 23.05.2012
Dob : 54
Grad Iz srca mora

[Vrh] Go down

Schuco noviteti - Page 19 Empty Re: Schuco noviteti

Postaj by red head 3/2/2016, 16:43

mali plavi je napisao/la:

"U srcu Bosna, u glavi fosna!"
Laughing
Schuco noviteti - Page 19 3758026421
red head
red head
Forumaš sa stažem
Forumaš sa stažem

Član od : 16.07.2013
Dob : 47
Grad Sarajevo

[Vrh] Go down

Schuco noviteti - Page 19 Empty Re: Schuco noviteti

Postaj by nebeski 3/2/2016, 16:48

red head je napisao/la:
mali plavi je napisao/la:

"U srcu Bosna, u glavi fosna!"
Laughing
Schuco noviteti - Page 19 3758026421

To ti je oznaka za Heavy Metal. Cool

Trebao si mu staviti ovaj:

etotiga

nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Schuco noviteti - Page 19 Empty Re: Schuco noviteti

Postaj by red head 3/2/2016, 16:52

nebeski je napisao/la:

To ti je oznaka za Heavy Metal.  Cool

Trebao si mu staviti ovaj:

etotiga

Nemam ja nista protiv zajebancije, al lijepo je kad se ljudi zajebavaju i na svoj racun.
red head
red head
Forumaš sa stažem
Forumaš sa stažem

Član od : 16.07.2013
Dob : 47
Grad Sarajevo

[Vrh] Go down

Schuco noviteti - Page 19 Empty Re: Schuco noviteti

Postaj by Gost 3/2/2016, 17:19

red head je napisao/la:
Nemam ja nista protiv zajebancije, al lijepo je kad se ljudi zajebavaju i na svoj racun.

Pa nadam se da se nitko nije našao uvrijeđen. A ako ima neko neku na račun zagrepčana, slobodno, možda mi bude i smiješna. Nemam ni ja ništa protiv zezancije, pa čak i na moj račun, sve dok to ne dođe u sferu zabijanja nosa u ono što se nekoga ne tiće, poput nečijeg privatnog života.
Wink

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Schuco noviteti - Page 19 Empty Re: Schuco noviteti

Postaj by red head 3/2/2016, 17:36

mali plavi je napisao/la:

Pa nadam se da se nitko nije našao uvrijeđen. A ako ima neko neku na račun zagrepčana, slobodno, možda mi bude i smiješna. Nemam ni ja ništa protiv zezancije, pa čak i na moj račun, sve dok to ne dođe u sferu zabijanja nosa u ono što se nekoga ne tiće, poput nečijeg privatnog života.
Wink
Daleko od toga da sam uvrijedjen i vjeruj mi da vise provala ja znam o bosancima, nego bilo ko iz susjednih zemalja. Jedina kvaka u svemu je sto se mi znamo zajebavati na svoj i na tudji racun. U sutini to oslikava duh jednog podneblja.  Evo ti spominjes Zagreb i automatikom si se izdvoji primjerice od Dalmacije, kao da se Dalmacija nalazi u Hondurasu a ne u Hr Wink  Realno 90% viceva o bosancima smo mi sami izmislili i sta ti to na kraju govori?  Baci ti neku zajebanciju o zagrepcanima?
red head
red head
Forumaš sa stažem
Forumaš sa stažem

Član od : 16.07.2013
Dob : 47
Grad Sarajevo

[Vrh] Go down

Schuco noviteti - Page 19 Empty Re: Schuco noviteti

Postaj by Gost 3/2/2016, 17:51

red head je napisao/la:
Daleko od toga da sam uvrijedjen i vjeruj mi da vise provala ja znam o bosancima, nego bilo ko iz susjednih zemalja. Jedina kvaka u svemu je sto se mi znamo zajebavati na svoj i na tudji racun. U sutini to oslikava duh jednog podneblja.  Evo ti spominjes Zagreb i automatikom si se izdvoji primjerice od Dalmacije, kao da se Dalmacija nalazi u Hondurasu a ne u Hr Wink  Realno 90% viceva o bosancima smo mi sami izmislili i sta ti to na kraju govori?  Baci ti neku zajebanciju o zagrepcanima?

Da budem iskren, ne pada mi nijedna na pamet...
A nisam se sad izdvojio od Dalmacije, ali istina je da postoje razlike u mentalitetu između Zg i Dalmacije, Dalmacije i Međimurja itd...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Schuco noviteti - Page 19 Empty Re: Schuco noviteti

Postaj by red head 3/2/2016, 18:02

mali plavi je napisao/la:

Da budem iskren, ne pada mi nijedna na pamet...
A nisam se sad izdvojio od Dalmacije, ali istina je da postoje razlike u mentalitetu između Zg i Dalmacije, Dalmacije i Međimurja itd...
Mislis da ovdje u BiH ne postoje te iste razlike? Wink
red head
red head
Forumaš sa stažem
Forumaš sa stažem

Član od : 16.07.2013
Dob : 47
Grad Sarajevo

[Vrh] Go down

Schuco noviteti - Page 19 Empty Re: Schuco noviteti

Postaj by Keza 3/2/2016, 18:04

Ja drugovi nisam uvredjen, ja sam samo iznenadjen Very Happy
Keza
Keza
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 20.01.2011
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Schuco noviteti - Page 19 Empty Re: Schuco noviteti

Postaj by Gost 3/2/2016, 18:08

red head je napisao/la:
Mislis da ovdje u BiH ne postoje te iste razlike? Wink

Pa sigurno postoje.
Sjećam se jedne prilike kad sam sjedio u Čapljini sa onima iz bivše firme i sad krenuli oni sa nekim vicevima, neke spike o nekom Midhatu, šta ja znam, meni pola toga nije bilo smiješno, među ostalim, pretpostavljam i zbog toga što ne poznam neke dijalektalne izraze koju su, pretpostavljam činili te viceve/šale smiješnima.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Schuco noviteti - Page 19 Empty Re: Schuco noviteti

Postaj by done 3/2/2016, 18:11

Ajde okrenite na zajebanciju i ne prepirite jer će ko reći nešto krivo pa će opet bit noseva dole a to nam netreba.Dosta je usrana svakodnevna zbilja,pa bar ovaj poluvirtualni dio nek bude šarene prirode.
done
done
Forumaš
Forumaš

Član od : 23.05.2012
Dob : 54
Grad Iz srca mora

[Vrh] Go down

Schuco noviteti - Page 19 Empty Re: Schuco noviteti

Postaj by red head 3/2/2016, 18:12

mali plavi je napisao/la:

Pa sigurno postoje.
Sjećam se jedne prilike kad sam sjedio u Čapljini sa onima iz bivše firme i sad krenuli oni sa nekim vicevima, neke spike o nekom Midhatu, šta ja znam, meni pola toga nije bilo smiješno, među ostalim, pretpostavljam i zbog toga što ne poznam neke dijalektalne izraze koju su, pretpostavljam činili te viceve/šale smiješnima.
Ti nasao slusati zajebanciju u Capljini, makar da si dobacio do Mostara ili da ne pricamo jos gore visocije... Very Happy
red head
red head
Forumaš sa stažem
Forumaš sa stažem

Član od : 16.07.2013
Dob : 47
Grad Sarajevo

[Vrh] Go down

Schuco noviteti - Page 19 Empty Re: Schuco noviteti

Postaj by red head 3/2/2016, 18:13

done je napisao/la:Ajde okrenite na zajebanciju i ne prepirite jer će ko reći nešto krivo pa će opet bit noseva dole a to nam netreba.Dosta je usrana svakodnevna zbilja,pa bar ovaj poluvirtualni dio nek bude šarene prirode.
Nije prepirka Done, samo opusteno Very Happy Nego ne pricas nam kako je dole na Visu, imal vlage
red head
red head
Forumaš sa stažem
Forumaš sa stažem

Član od : 16.07.2013
Dob : 47
Grad Sarajevo

[Vrh] Go down

Schuco noviteti - Page 19 Empty Re: Schuco noviteti

Postaj by Keza 3/2/2016, 18:16

done je napisao/la:Ajde okrenite na zajebanciju i ne prepirite jer će ko reći nešto krivo pa će opet bit noseva dole a to nam netreba.Dosta je usrana svakodnevna zbilja,pa bar ovaj poluvirtualni dio nek bude šarene prirode.
thumb
Keza
Keza
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 20.01.2011
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Schuco noviteti - Page 19 Empty Re: Schuco noviteti

Postaj by done 3/2/2016, 18:18

Ima brate i previše,a i šta da pričam, puno pametniji sam kad šutim,život nosi svoje breme pa nema smisla da opterečujem i vas sa njim.
done
done
Forumaš
Forumaš

Član od : 23.05.2012
Dob : 54
Grad Iz srca mora

[Vrh] Go down

Schuco noviteti - Page 19 Empty Re: Schuco noviteti

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 19 / 21. Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.