Minichamps noviteti

Stranica 11 / 40. Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Next

Go down

Minichamps noviteti - Page 11 Empty Re: Minichamps noviteti

Postaj by nebeski on 9/1/2012, 22:38

mali plavi je napisao/la:

E za te pare bi trebali smetati... Twisted Evil

A zašto? Na tako malim svjetlima odlično imitiraju sijalice. Kao i na Kyoshovom Austin Healeyu.

Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 44
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on 18/1/2012, 00:34

Malo Laki da nam se unervozi lol!

Minichamps noviteti - Page 11 6708414773_24db98f6ae_bMinichamps noviteti - Page 11 6708415603_e492e02e71_b

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on 18/1/2012, 00:43

Strumf je napisao/la:Malo Laki da nam se unervozi lol!

Minichamps noviteti - Page 11 6708414773_24db98f6ae_bMinichamps noviteti - Page 11 6708415603_e492e02e71_b

Sexy...

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by b12cky on 18/1/2012, 01:50

¡ɐpıʞʇo
b12cky
b12cky
Forumaš
Forumaš

Član od : 23.01.2010
Dob : 38
Grad Backa Palanka

[Vrh] Go down

Postaj by Luckyboy on 18/1/2012, 11:51

To je onako drugarski za dobar jutar Very Happy
Luckyboy
Luckyboy
Forumaš sa stažem
Forumaš sa stažem

Član od : 24.01.2010
Grad Belgrade

[Vrh] Go down

Postaj by nebeski on 18/1/2012, 15:16

Komična situacija....samo mjesec i kusur dana nako što ih je Norev preduhitrio, Minichamps na tržište izbacuje svoju varijantu Spačeka Charleston!!

No, tu nema kraja komičnom zapletu radnje. Minichamps, iako Car Collection, a ne regularna serija, košta oko 57 eura + PP, znači skuplji je od Noreva, a očito je lošije pogođen, sa nekim detaljima koji su bitno iza Noreva (pogledajte gume, ratkape, farove, čak se nisu udostojili bar staviti tablice, kao što je uradio Norev...)

[You must be registered and logged in to see this link.]

Neka đubrad propadnu, što se mene tiče...

Moderator
Moderator

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on 18/1/2012, 16:14

A plus toga sto si naveo ja nigde tu ne vidim i drugi kriv kao kod Noreva sto dobijes i urolan otvoren i zatvoren.

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on 18/1/2012, 16:16

nebeski je napisao/la:Komična situacija....samo mjesec i kusur dana nako što ih je Norev preduhitrio, Minichamps na tržište izbacuje svoju varijantu Spačeka Charleston!!

No, tu nema kraja komičnom zapletu radnje. Minichamps, iako Car Collection, a ne regularna serija, košta oko 57 eura + PP, znači skuplji je od Noreva, a očito je lošije pogođen, sa nekim detaljima koji su bitno iza Noreva (pogledajte gume, ratkape, farove, čak se nisu udostojili bar staviti tablice, kao što je uradio Norev...)

http://www.littlebolide.com/citroen-cv-charleston_en_p41772.html?osCsid=81dceb24aae203c42587716c9a7173fb

Neka đubrad propadnu, što se mene tiče...

vaskrsije je napisao/la:A plus toga sto si naveo ja nigde tu ne vidim i drugi kriv kao kod Noreva sto dobijes i urolan otvoren i zatvoren.

Ne vidim niti jedan valjani razlog za kupnju Minichampsovog, Norevov je bolje ispao, a i jeftiniji je.
I ima dva krova...
Cool

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Luckyboy on 18/1/2012, 16:40

Tockovi su kod PMA preveliki, i to sto ne mecu tablice me zivcira, a o krovu da ne pricamo!!!!!!!
Kad vidim modelic bez tablica prva asocijacija mi je da kupujem neki krs da bi ga vratio u zivot pa samim tim dosta rada i truda nerviranja i slicno......
Kod AA mi se svidja sto stavljaju salonske tablice na kojima pise model ili edicija a ima i normalna tablica koja nije nalepnica vec je plasticna plocica sa tampo stampom
Luckyboy
Luckyboy
Forumaš sa stažem
Forumaš sa stažem

Grad Belgrade

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on 18/1/2012, 16:44

Luckyboy je napisao/la:Tockovi su kod PMA preveliki, i to sto ne mecu tablice me zivcira, a o krovu da ne pricamo!!!!!!!
Kad vidim modelic bez tablica prva asocijacija mi je da kupujem neki krs da bi ga vratio u zivot pa samim tim dosta rada i truda nerviranja i slicno......
Kod AA mi se svidja sto stavljaju salonske tablice na kojima pise model ili edicija a ima i normalna tablica koja nije nalepnica vec je plasticna plocica sa tampo stampom

A to je caka kod njih... Da kupiš tablicu za 5€... Glupi švabe, njima je to fora imati personaliziranu tablicu, pa da mu piše AR SCH 89 (u prijevodu Arsch - guzica)

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Luckyboy on 18/1/2012, 16:53

Stvarno su tupadzije moram da priznam.
Pre par godina kad su krenuli sa tim personalizovanim tablicama, kliknem ja da vidim kako to radi, i kolko se secam prvo se izabere zemlja porekla tablice, pa tip(civilne, vojne, policiske i sl.) pa se onda tablica personalizuje i naruci sta vec.
U jednom od tih koraka kada je tablica skoro gotova moguce je da se sacuva slika na komp ali sa nekim natpisom preko cele kao da se ne bi lako iskoristila ali i taj natpis se lako skida!!!
I eto do para personalizovanih tablica se dolazi zezanjem od 10 - 15 minuta na kompu.
Moram da napomenem da nisam nikada probao ali sam 99% siguran da je sve ovo moguce.
Luckyboy
Luckyboy
Forumaš sa stažem
Forumaš sa stažem

Grad Belgrade

[Vrh] Go down

Postaj by nebeski on 18/1/2012, 17:12

Norev ima "ono nešto", da nema Noreva vjerovatno bi nam Minichamps bio dovoljan, ali već smo na onom plavom (ima ga Nedo) primijetili iste ove nedostatke.

Inače, ako ste primijetili, Minichampsov ima naslone za glavu, što je prilično atipično za Spaček. U vezi baš tih naslona je bila debata, svojevremeno, dok smo bili na autici.net i jedan dio uključenih u debatu tvrdio je da nije nikad bilo naslona u Spačeku, jedan dio je tvrdio da su to personalizirani aftermarket nasloni, a onda sam iščupao podatak da se u nekim zemljama Europe (tamo mislim Benelux) i Njemačka zbilja još od kasnih sedamdesetih prodavao model (i ne samo Charleston) s takvim sjedalima s naslonom, što zbog regulative, što zbog marketinga. Francuska i većina drugih zemalja nikad nisu imale Spačeke s naslonima za glavu.

Moderator
Moderator

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on 18/1/2012, 18:11

Nem pojma da su bar stavili natpis ako nisu tablicu a ne ovako pusto da opstane ali bas je fora da ima staru fransusku tablicu. Inace evo ga sa naslonima za glavu.
Minichamps noviteti - Page 11 Citroencharlestonthumb1

Opet da ne gledamo cenu modela ovako sa slika privlacniji mi je Norev i mislim da ce sa ovim minichampsom biti MRTVO RODJENO.

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by 02 series on 18/1/2012, 22:11

Uh i ja sam pizdio na minichamps fore sa tablicama i jednom sam im napisao mail, da im je to totalno neprofesionalan potez i da stvaraju ogorcenje kod kupaca od kojih zive. Ok, nek´imaju u ponudi tu zeljenu tablicu, ali sto su nas zakinuli za tablice na modelima, a modeli iz dana u dan skuplji. Tu smanjuju troskove izrade modela i plus hoce razaditi po jednom setu tablica 1/6 modela u 1:43 ...ma predpostavljam i zasto...trebalo je financirati izgradnju minichamps muzeja. Po meni model izgleda stvarniji sa tablica, cak sam na pocetku skupljanja, svakom modelu ljepio tablicu, jenostavno mi izgleda mocnije. Napisao sam i to....dali trebamo uskoro ocekivati modele bez kotaca, pa cete nam vi prodavati po zelji felge ili nesto slicno. Naravno nisam nikad dobio odgovor na moje sarkasticno pismo, ali eto drago mi je vidim, da nisam jedini tog misljenja.

Moderator
Moderator

Član od : 05.12.2010
Grad Düsseldorf

[Vrh] Go down

Postaj by nebeski on 18/1/2012, 22:25

02 series je napisao/la:Uh i ja sam pizdio na minichamps fore sa tablicama i jednom sam im napisao mail, da im je to totalno neprofesionalan potez i da stvaraju ogorcenje kod kupaca od kojih zive. Ok, nek´imaju u ponudi tu zeljenu tablicu, ali sto su nas zakinuli za tablice na modelima, a modeli iz dana u dan skuplji. Tu smanjuju troskove izrade modela i plus hoce razaditi po jednom setu tablica 1/6 modela u 1:43 ...ma predpostavljam i zasto...trebalo je financirati izgradnju minichamps muzeja. Po meni model izgleda stvarniji sa tablica, cak sam na pocetku skupljanja, svakom modelu ljepio tablicu, jenostavno mi izgleda mocnije. Napisao sam i to....dali trebamo uskoro ocekivati modele bez kotaca, pa cete nam vi prodavati po zelji felge ili nesto slicno. Naravno nisam nikad dobio odgovor na moje sarkasticno pismo, ali eto drago mi je vidim, da nisam jedini tog misljenja.

Minichampsu već dugo zamjeram i jeftine materijale i fušeraj...jebo ih muzej.

Moderator
Moderator

[Vrh] Go down

Postaj by Luckyboy on 18/1/2012, 22:43

Mislim da bi AA muzej imao vise smisla sa svim sto su izdali do sada od PMA muzeja gledano sa aspekta 18" i kvalitetanaravno!!!!!
Luckyboy
Luckyboy
Forumaš sa stažem
Forumaš sa stažem

Grad Belgrade

[Vrh] Go down

Postaj by 02 series on 18/1/2012, 22:49

nebeski je napisao/la:

Minichampsu već dugo zamjeram i jeftine materijale i fušeraj...jebo ih muzej.

Posjet muzeju kosta 5 €...jebo pet eura, ali za sat vremena sve detaljno obidjes i poslikas...s druge strane, kad usporedim BMW muzej u Münchenu (12 €) ili upad za Techno Classicu (15 €) treba ti citav dan da pogledas sve sto te interesira. Muzej je smjesten u pripizdini, u industrijskom djelu van Aachena, bez navigacije tesko da bi nasao..i dodjes tamo u tu slijepu ulicu, traze ti 5 €. tuce se

Moderator
Moderator

Grad Düsseldorf

[Vrh] Go down

Postaj by Nedo on 18/1/2012, 22:55

02 series je napisao/la:

Posjet muzeju kosta 5 €...jebo pet eura, ali za sat vremena sve detaljno obidjes i poslikas...s druge strane, kad usporedim BMW muzej u Münchenu (12 €) ili upad za Techno Classicu (15 €) treba ti citav dan da pogledas sve sto te interesira. Muzej je smjesten u pripizdini, u industrijskom djelu van Aachena, bez navigacije tesko da bi nasao..i dodjes tamo u tu slijepu ulicu, traze ti 5 €. tuce se

Ali si otišao u tu slijepu ulicu i dao 5 € .I nisi bio sam tih sat vremena . Dakle, ima efekta.

Treba samo shvatiti da je svima njima osnovni profit. Nema sentimentalnosti.

Moderator
Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 56
Grad Sarajevo

[Vrh] Go down

Postaj by 02 series on 18/1/2012, 23:17

Nedo je napisao/la:

Ali si otišao u tu slijepu ulicu i dao 5 € .I nisi bio sam tih sat vremena . Dakle, ima efekta.

Treba samo shvatiti da je svima njima osnovni profit. Nema sentimentalnosti.

Nedo vjeruj mi tri covjeka bila u muzeju, s tim da je taj dan bila Danhausen burza! On tamo sjedi za prodajnim pultom i sa deset metara te zove da mu platis ulaznicu. Daleko od toga da mi je drago sto sam to vidio i nije mi zao pet eura ali onako principielno cumu 5 €. Ok , hajd 1-2 € simbolicno, da imaju za cistacice, ali 5€ mi je malo megolomanski.

Zadnja promjena: 02 series; 18/1/2012, 23:24; ukupno mijenjano 1 put.

Moderator
Moderator

Grad Düsseldorf

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on 18/1/2012, 23:22

Predpostavljam da u sklopu muzeja ima i shop u kojem modeli nisu nista jeftiniji nego u radnjama sto je isto bezobrzluk ako je tako.

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by 02 series on 18/1/2012, 23:31

vaskrsije je napisao/la:Predpostavljam da u sklopu muzeja ima i shop u kojem modeli nisu nista jeftiniji nego u radnjama sto je isto bezobrzluk ako je tako.

...nema shopa, sve sto se moze uzeti su aktuelni katalozi i Fiat 500 1:64 kao simbol muzeja.

Moderator
Moderator

Grad Düsseldorf

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on 18/1/2012, 23:43

Jebo ih muzej kad nema nekog shopa gde se mogu naci aktuelni proizvodi po manjim cenama.

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by 02 series on 18/1/2012, 23:48

vaskrsije je napisao/la:Jebo ih muzej kad nema nekog shopa gde se mogu naci aktuelni proizvodi po manjim cenama.

Pa i ja sam nesto tako ocekivao, ustvari svak bi!!

Moderator
Moderator

Grad Düsseldorf

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on 18/1/2012, 23:52

Ulaz u MB Museum je bio nekih 8€, i imaš što gledati, meni je trebalo nekih 5 sati... A ovo za Minichamps Museum... Još ni shopa nemaju... Jebo ih Fiat 500 u 1/64 Minichamps noviteti - Page 11 631678

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Siniweb on 19/1/2012, 01:14

mali plavi je napisao/la:Ulaz u MB Museum je bio nekih 8€, i imaš što gledati, meni je trebalo nekih 5 sati... A ovo za Minichamps Museum... Još ni shopa nemaju... Jebo ih Fiat 500 u 1/64 Minichamps noviteti - Page 11 631678

nisam znao da postoji "Jebo ih" verzija Fiata 500 u 1:64. Shocked

Tko nije u stanju da si sam napravi tablice za 1:18 model, rado ce platiti 5 eura. Svi ostali to mogu vrlo jednostavno napraviti u svakom njima pozeljnom mjerilu.

Siniweb
Siniweb
Forumaš
Forumaš

Član od : 30.01.2010

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 11 / 40. Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Next

[Vrh]