DieCast18 | Large Scale Die Cast Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Welly noviteti

+13
red head
sime-x
Pero
Učitelj
dmj
b12cky
Siniweb
Luckyboy
Keza
02 series
nebeski
cordoba
Nedo
17 posters

Stranica 12 / 13. Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next

Go down

Welly noviteti - Page 12 Empty Re: Welly noviteti

Postaj by nebeski 6/1/2015, 18:29

Mislim da je promašenog oblika i da je u detaljima nepotrebno predimenzionirana.
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Welly noviteti - Page 12 Empty Re: Welly noviteti

Postaj by sime-x 6/1/2015, 19:08

nebeski je napisao/la:Mislim da je promašenog oblika i da je u detaljima nepotrebno predimenzionirana.

dobro je dok samo misliš, jer si razmišljam uzet. ipak je bolja od maistove koja je isto godište i model
sime-x
sime-x
Forumaš
Forumaš

Član od : 03.06.2013
Dob : 50
Grad Velika Gorica

[Vrh] Go down

Welly noviteti - Page 12 Empty Re: Welly noviteti

Postaj by Pero 6/1/2015, 19:25

sime-x je napisao/la:
nebeski je napisao/la:Mislim da je promašenog oblika i da je u detaljima nepotrebno predimenzionirana.

dobro je dok samo misliš, jer si razmišljam uzet. ipak je bolja od maistove koja je isto godište i model
Kao bivši onaj koji je skupljao 1.18 predlažem da prestaneš misliti i razmišljati.
Lovu u kasicu prasicu dok se ne skupi za bubu koje će ti biti žao vadit iz kutije.
Pero
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 77
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

Welly noviteti - Page 12 Empty Re: Welly noviteti

Postaj by sime-x 6/1/2015, 19:41

Pero je napisao/la:
Kao bivši onaj koji je skupljao 1.18 predlažem da prestaneš misliti i razmišljati.
Lovu u kasicu prasicu dok se ne skupi za bubu koje će ti biti žao vadit iz kutije.

hvala na savjetu bivši kolekcionar 1:18 kapa
ali znaš kako se kaže, lakše metar u guzicu, nego centimetar u glavu haha haha haha haha
sime-x
sime-x
Forumaš
Forumaš

Član od : 03.06.2013
Dob : 50
Grad Velika Gorica

[Vrh] Go down

Welly noviteti - Page 12 Empty Re: Welly noviteti

Postaj by Pero 6/1/2015, 19:44

sime-x je napisao/la:
Pero je napisao/la:
Kao bivši onaj koji je skupljao 1.18 predlažem da prestaneš misliti i razmišljati.
Lovu u kasicu prasicu dok se ne skupi za bubu koje će ti biti žao vadit iz kutije.

hvala na savjetu bivši kolekcionar 1:18 kapa
ali znaš kako se kaže, lakše metar u guzicu, nego centimetar u glavu haha haha haha haha
neki rekli....nisam toliko bogat da kupujem jeftine stvari......a ha ha što ćemo sad????
Pero
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 77
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

Welly noviteti - Page 12 Empty Re: Welly noviteti

Postaj by Keza 6/1/2015, 20:35

sime-x je napisao/la:stigla i wellyeva buba i za te pare, mislim da ne izgleda loše
[You must be registered and logged in to see this link.]

Malo je nazad previše pogrbljena i ne stoji baš elegantno na sve četiri, al može proći.
Keza
Keza
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 20.01.2011
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Welly noviteti - Page 12 Empty Re: Welly noviteti

Postaj by nebeski 6/1/2015, 20:38

Keza je napisao/la:
sime-x je napisao/la:stigla i wellyeva buba i za te pare, mislim da ne izgleda loše
[You must be registered and logged in to see this link.]

Malo je nazad previše pogrbljena i ne stoji baš elegantno na sve četiri, al može proći.

Deda vam je dobro rekao, a slušati starijeg (Dedu!) i mudrijeg (to sam ja!) nije naodmet. Smile Smile Smile

Autoartove se gomilaju na skladištima i bit će skoro na popustu, zato - pamet u glavu i ne zalijećite se na ovu, zadnji prozor više - manje.
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Welly noviteti - Page 12 Empty Re: Welly noviteti

Postaj by red head 6/1/2015, 20:40

nebeski je napisao/la:

Deda vam je dobro rekao, a slušati starijeg (Dedu!) i mudrijeg (to sam ja!) nije naodmet.  Smile  Smile  Smile

Autoartove se gomilaju na skladištima i bit će skoro na popustu, zato - pamet u glavu i ne zalijećite se na ovu, zadnji prozor više - manje.
Onda javi kad bude taj popust Suspect
red head
red head
Forumaš sa stažem
Forumaš sa stažem

Član od : 16.07.2013
Dob : 47
Grad Sarajevo

[Vrh] Go down

Welly noviteti - Page 12 Empty Re: Welly noviteti

Postaj by nebeski 6/1/2015, 20:42

red head je napisao/la:
nebeski je napisao/la:

Deda vam je dobro rekao, a slušati starijeg (Dedu!) i mudrijeg (to sam ja!) nije naodmet.  Smile  Smile  Smile

Autoartove se gomilaju na skladištima i bit će skoro na popustu, zato - pamet u glavu i ne zalijećite se na ovu, zadnji prozor više - manje.
Onda javi kad bude taj popust Suspect

Nije mi jasno gdje ste požurili? Jebote, ova Wellyjeva će vam sutra ionako biti puki zauzimač prostora. Cool
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Welly noviteti - Page 12 Empty Re: Welly noviteti

Postaj by Keza 6/1/2015, 20:42

nebeski je napisao/la:

Deda vam je dobro rekao, a slušati starijeg (Dedu!) i mudrijeg (to sam ja!) nije naodmet.  Smile  Smile  Smile

Autoartove se gomilaju na skladištima i bit će skoro na popustu, zato - pamet u glavu i ne zalijećite se na ovu, zadnji prozor više - manje.

Ako ti šta znači, ja nemam niti jednu u kolekciji. Toliko me eto dira taj auto. Da je legenda jest, al da patim za njim - nipošto. Kupiću ga jednom u Ferdinandovu slavu, al kad ne budem imao šta pametnije za kupit Wink
Keza
Keza
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 20.01.2011
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Welly noviteti - Page 12 Empty Re: Welly noviteti

Postaj by red head 6/1/2015, 20:44

nebeski je napisao/la:

Nije mi jasno gdje ste požurili? Jebote, ova Wellyjeva će vam sutra ionako biti puki zauzimač prostora. Cool
Ja nisam rekao da cu je kupiti. Stalno gledam onu od Aa ali nema je nigdje ispod 100 doloresa, s toga javi kad dodje to snizenje Wink
red head
red head
Forumaš sa stažem
Forumaš sa stažem

Član od : 16.07.2013
Dob : 47
Grad Sarajevo

[Vrh] Go down

Welly noviteti - Page 12 Empty Re: Welly noviteti

Postaj by nebeski 6/1/2015, 20:46

Keza je napisao/la:
nebeski je napisao/la:

Deda vam je dobro rekao, a slušati starijeg (Dedu!) i mudrijeg (to sam ja!) nije naodmet.  Smile  Smile  Smile

Autoartove se gomilaju na skladištima i bit će skoro na popustu, zato - pamet u glavu i ne zalijećite se na ovu, zadnji prozor više - manje.

Ako ti šta znači, ja nemam niti jednu u kolekciji. Toliko me eto dira taj auto. Da je legenda jest, al da patim za njim - nipošto. Kupiću ga jednom u Ferdinandovu slavu, al kad ne budem imao šta pametnije za kupit Wink

Izvini, al' ti reče da "može proći", pa sam pomislio da si kupac, a ne savjetodavac.

Ajd' razguli, samo me ometaš u odgovaranju.. Smile Smile
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Welly noviteti - Page 12 Empty Re: Welly noviteti

Postaj by nebeski 6/1/2015, 20:49

red head je napisao/la:
nebeski je napisao/la:

Nije mi jasno gdje ste požurili? Jebote, ova Wellyjeva će vam sutra ionako biti puki zauzimač prostora. Cool
Ja nisam rekao da cu je kupiti. Stalno gledam onu od Aa ali nema je nigdje ispod 100 doloresa, s toga javi kad dodje to snizenje Wink

Dašta, sad nitko osim jadnog Šime nije kupac, a svi je zagledaju... Smile

Ima jedan dobar vic, ne sjećam se iz kojeg ono filma, ali uglavnom jedan priča drugom - Stoje mladi i stari bizon na brijegu i mladi će starijem: Tata, vidi dolje u dolini, krdo bizonki! Šta misliš, da se sjurim i pojebem jednu nabrzaka? A stari će mu na to: Sine, ajmo mi skroz lagano dolje i sve ih polako pojebati!
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Welly noviteti - Page 12 Empty Re: Welly noviteti

Postaj by red head 6/1/2015, 20:54

nebeski je napisao/la:

Dašta, sad nitko osim jadnog Šime nije kupac, a svi je zagledaju... Smile

Ima jedan dobar vic, ne sjećam se iz kojeg ono filma, ali uglavnom jedan priča drugom - Stoje mladi i stari bizon na brijegu i mladi će starijem: Tata, vidi dolje u dolini, krdo bizonki! Šta misliš, da se sjurim i pojebem jednu nabrzaka? A stari će mu na to: Sine, ajmo mi skroz lagano dolje i sve ih polako pojebati!
E vela havle, pa gledati i promatrati ne znaci i kupiti. Gledam i CMC modele pa nista tongue
Kad smo kod viceva:
Usao slijepac u prodavnicu i poce mahnito da vinta stapom iznad glave, u to ga prodavacica upita "gospodine mogu li vam pomoci" a slijepac ce " ne treba hvala, samo malo razgledam" Very Happy
red head
red head
Forumaš sa stažem
Forumaš sa stažem

Član od : 16.07.2013
Dob : 47
Grad Sarajevo

[Vrh] Go down

Welly noviteti - Page 12 Empty Re: Welly noviteti

Postaj by Keza 6/1/2015, 21:10

nebeski je napisao/la:

Izvini, al' ti reče da "može proći", pa sam pomislio da si kupac, a ne savjetodavac.

Ajd' razguli, samo me ometaš u odgovaranju.. Smile Smile

Eto vidiš, da si otvorio firmu za savjetovanje, dosad si pare mog'o uzet. To je zato što nije bilo mene da ti to savjetujem pa sad na forumu savjetujes pro bono Smile Smile
Keza
Keza
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 20.01.2011
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Welly noviteti - Page 12 Empty Re: Welly noviteti

Postaj by nebeski 6/1/2015, 21:56

Keza je napisao/la:
nebeski je napisao/la:

Izvini, al' ti reče da "može proći", pa sam pomislio da si kupac, a ne savjetodavac.

Ajd' razguli, samo me ometaš u odgovaranju.. Smile Smile

Eto vidiš, da si otvorio firmu za savjetovanje, dosad si pare mog'o uzet. To je zato što nije bilo mene da ti to savjetujem pa sad na forumu savjetujes pro bono Smile Smile

Bog sve vidi, i ovo se pika gore kad dođeš...

nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Welly noviteti - Page 12 Empty Re: Welly noviteti

Postaj by sime-x 6/1/2015, 21:59

nebeski je napisao/la:

Dašta, sad nitko osim jadnog Šime nije kupac, a svi je zagledaju... Smile

kad je tako, onda sam je i ja samo zagledavao Laughing Laughing Laughing Laughing
kud svi, tud i mali mujo

ja znam da nije nešto, ali i cijena nije neka, a opet taj model sa podijeljenom zadnjom šajbom mi se oduvjek sviđao, pa sam samo malo na glas razmišljao. e sad dal ću ga uzet ili ne, to će mo još malo razmislit.
a ovo što nebeski govori za AA bube i da se gomilaju po skladištu, to sam i ja nešto konto, jer ne primjećujem da baš nešto pretjerano idu.
sime-x
sime-x
Forumaš
Forumaš

Član od : 03.06.2013
Dob : 50
Grad Velika Gorica

[Vrh] Go down

Welly noviteti - Page 12 Empty Re: Welly noviteti

Postaj by nebeski 6/1/2015, 23:06

sime-x je napisao/la:
nebeski je napisao/la:

Dašta, sad nitko osim jadnog Šime nije kupac, a svi je zagledaju... Smile

kad je tako, onda sam je i ja samo zagledavao Laughing Laughing Laughing Laughing
kud svi, tud i mali mujo

ja znam da nije nešto, ali i cijena nije neka, a opet taj model sa podijeljenom zadnjom šajbom mi se oduvjek sviđao, pa sam samo malo na glas razmišljao. e sad dal ću ga uzet ili ne, to će mo još malo razmislit.
a ovo što nebeski govori za AA bube i da se gomilaju po skladištu, to sam i ja nešto konto, jer ne primjećujem da baš nešto pretjerano idu.

Izbacili su dosta boja, vjerujem da ni serije nisu male...igrali su na sigurnu kartu, ali je činjenica da fascinacija Bubom generalno pomalo jenjava, mlađe generacije od nas nemaju prema njoj neki senzibilitet kakvi smo imali mi, a pogotovo stariji od nas. većina kolekcionara već se zadovoljila drugim proizvođačima i Bubama u drugim omjerima...u 1/18 je mnogima dosta i neka od onih Minichampsovih, koje također ne miču nigdje, cijene su im i dalje relativno niske, a vidim da ne ide niti ona druga boja Schucove izvedbe zadnje varijante Bube, tako da je zaključak logičan - bit će njih i za 50 eura, možda i manje. Samo strpljenja.
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Welly noviteti - Page 12 Empty Re: Welly noviteti

Postaj by . . . 7/1/2015, 00:11

Lepo Djordje Cvarkov i Dragan Jove Torbica kazu ko su mladi. . .


. . .
Forumaš sa stažem
Forumaš sa stažem

Član od : 11.05.2013
Dob : 40
Grad Houston, TX

[Vrh] Go down

Welly noviteti - Page 12 Empty Re: Welly noviteti

Postaj by Učitelj 7/1/2015, 08:18

Da su joj manji točkovi i da je niža mislim da bi za dve ocene bila bolja. Smile
Učitelj
Učitelj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 21.01.2010
Dob : 68
Grad Novi Sad

[Vrh] Go down

Welly noviteti - Page 12 Empty Re: Welly noviteti

Postaj by Keza 18/1/2016, 11:20

Novo izdanje, druga boja. Kul
[You must be registered and logged in to see this image.]
Keza
Keza
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 20.01.2011
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Welly noviteti - Page 12 Empty Re: Welly noviteti

Postaj by nebeski 18/1/2016, 11:41

Keza je napisao/la:Novo izdanje, druga boja. Kul
[You must be registered and logged in to see this image.]

U odnosu na ostale nije ni skupa. 'Ko voli.
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Welly noviteti - Page 12 Empty Re: Welly noviteti

Postaj by Keza 18/1/2016, 11:50

nebeski je napisao/la:

U odnosu na ostale nije ni skupa. 'Ko voli.
Ja volim, a čini mi se da je sasvim solidno odrađen. Imam duže pik na ovaj model, al eto onaj u staroj boji se rasprodao tako da me ovo izdanje baš razveselilo
Keza
Keza
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 20.01.2011
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Welly noviteti - Page 12 Empty Re: Welly noviteti

Postaj by Luxon 18/1/2016, 12:29

Juce je na berzi u Bg covek prodavao onu u sampanj boji, sasvim dobar model za tu cifru...
Luxon
Luxon
Pripravnik
Pripravnik

Član od : 05.10.2013
Dob : 28
Grad Beograd

[Vrh] Go down

Welly noviteti - Page 12 Empty Re: Welly noviteti

Postaj by Keza 18/1/2016, 12:38

Luxon je napisao/la:Juce je na berzi u Bg covek prodavao onu u sampanj boji, sasvim dobar model za tu cifru...
Da, taj GT edišn je sasvim druga dimenzija Wellyja
Keza
Keza
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 20.01.2011
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Welly noviteti - Page 12 Empty Re: Welly noviteti

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 12 / 13. Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.