DieCast18 | Large Scale Die Cast Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Schuco noviteti

+13
done
. . .
sime-x
Luckyboy
dmj
b12cky
Nedo
Keza
02 series
cordoba
Učitelj
Pero
nebeski
17 posters

Stranica 18 / 21. Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21  Next

Go down

Schuco noviteti - Page 18 Empty Re: Schuco noviteti

Postaj by Gost 2/2/2016, 16:16

Keza je napisao/la:
Nisu ni oni više što su nekad bili, što se izbora modela tiče

Ma nije samo to, nego imaju kurvinski odnos prema kupcu.
Kad sve zbrojiš i oduzmeš, i BoS modele ti se više isplati uzeti kod CK nego kod njih.

Govorim o MCW-u...
MErge-left je tako i tako MCW-ov outlet.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Schuco noviteti - Page 18 Empty Re: Schuco noviteti

Postaj by Keza 2/2/2016, 16:20

mali plavi je napisao/la:

Ma nije samo to, nego imaju kurvinski odnos prema kupcu.
Kad sve zbrojiš i oduzmeš, i BoS modele ti se više isplati uzeti kod CK nego kod njih.

Govorim o MCW-u...
MErge-left je tako i tako MCW-ov outlet.
Meni je kad sve zbrojim i Bos i GT Spirit jeftinije uzeti na ck nego na oficijelnom shopu. A kako je krenulo i za Otto ce biti tako
Keza
Keza
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 20.01.2011
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Schuco noviteti - Page 18 Empty Re: Schuco noviteti

Postaj by Nedo 2/2/2016, 16:25

mali plavi je napisao/la:
Nedo je napisao/la:Ja sam prije mjesec dana regularno dobio model u HR sa Merge-a...............onog Ferrari-a 312P.

Ja sam prije nekih 2, maks 3 tjedna bio licitirao kod Merge na Ebayu, to su onda u međuvremenu promijenili.
Tvoja kupovina je isto bila preko Ebaya?

Preko ebay-a . Sada vidim da zaista više ne šalju za HR. Ali je za BiH poštarina 26,50 eura..................previše za današnje uvjete.
Nedo
Nedo
Moderator
Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 60
Grad Sarajevo

[Vrh] Go down

Schuco noviteti - Page 18 Empty Re: Schuco noviteti

Postaj by Gost 2/2/2016, 16:30

To sa tim neslanjem za HR, znam da MCW oduvijek nije slao za Hr preko Ebaya.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Schuco noviteti - Page 18 Empty Re: Schuco noviteti

Postaj by nebeski 2/2/2016, 16:52

Keza je napisao/la:Nedavno primjetih da merge ni preko ebaya vise ne salje za Hr

Ja sam kupio pred Božić od njih i stiglo je u HR. Otkad to ne šalju? Shocked
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Schuco noviteti - Page 18 Empty Re: Schuco noviteti

Postaj by nebeski 2/2/2016, 16:56

Nedo je napisao/la:

Preko ebay-a . Sada vidim da zaista više ne šalju za HR. Ali je za BiH poštarina 26,50 eura..................previše za današnje uvjete.

To je poštarina koja te tjera da uzmeš više, jer se na svaki novi model dodaje nešto sitno. Još k tomu redovno na zahtjev odbijaju PDV.

Ali kad uzmeš više, kao ja nedavno (cca. 630 prvi put i još cca. 770 eura drugi put) onda ti se fakat ne isplati u BiH ni pod razno, jer ogromna paketina ne može proći carinu da ga jebeš.

Sad kad ne šalju za HR (moram to još provjeriti) to traži promjenu taktike. Ali sreća da sam ionako kupio otamo sve što me je zanimalo. Ubij me ako to nije pola trenutnog asortimana. Smile
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Schuco noviteti - Page 18 Empty Re: Schuco noviteti

Postaj by Keza 2/2/2016, 19:03

nebeski je napisao/la:

Ja sam kupio pred Božić od njih i stiglo je u HR. Otkad to ne šalju? Shocked
Ne znam, al neko im se odavde gadno zamjerio lately Smile
Keza
Keza
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 20.01.2011
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Schuco noviteti - Page 18 Empty Re: Schuco noviteti

Postaj by Gost 2/2/2016, 19:07

Keza je napisao/la:
Ne znam, al neko im se odavde gadno zamjerio lately Smile

Ili su objedinili politiku, budući da MCW od stoljeća sedmog ne šalje za Hr preko Ebaya. A i na njihovom shopu su Hrvatsku ulistali nakon što sam ja imao okršaj s njima svojedobno.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Schuco noviteti - Page 18 Empty Re: Schuco noviteti

Postaj by Keza 2/2/2016, 19:14

mali plavi je napisao/la:

Ili su objedinili politiku, budući da MCW od stoljeća sedmog ne šalje za Hr preko Ebaya. A i na njihovom shopu su Hrvatsku ulistali nakon što sam ja imao okršaj s njima svojedobno.
Ma govnare treba pomnozit s nulom, to sam rekao i jos jednom kolegi koji se mailao s njima. Ko ih jebe, sta ih treba molit da prodaju model? Nek se jebu, ne bi im ga kupio iz principa iako imam adresu u Njemackoj gdje ga mogu poslat
Keza
Keza
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 20.01.2011
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Schuco noviteti - Page 18 Empty Re: Schuco noviteti

Postaj by red head 2/2/2016, 19:21

Ovo sto ne salju za Hr je staro maximalno 7 do 10 dana, jer sam pratio par bidova tako daiz tog razloga znam.
red head
red head
Forumaš sa stažem
Forumaš sa stažem

Član od : 16.07.2013
Dob : 47
Grad Sarajevo

[Vrh] Go down

Schuco noviteti - Page 18 Empty Re: Schuco noviteti

Postaj by Gost 2/2/2016, 19:31

Keza je napisao/la:
Ma govnare treba pomnozit s nulom, to sam rekao i jos jednom kolegi koji se mailao s njima. Ko ih jebe, sta ih treba molit da prodaju model? Nek se jebu, ne bi im ga kupio iz principa iako imam adresu u Njemackoj gdje ga mogu poslat

Ja sam išao na varijantu da se nikome nemoram zahvaljivati, nikoga trzati... Iako bi me poštarina do Austrije koštala samo 7€, treba i onaj u Beču otići to nositi na bus, treba dati šoferu itd.... Kako su za other countries računali poštarinu 40€ i izbijali Mwst, rekoh OK, uzmem BoSov E3, i platim tih nekih 124€. Nakon jedno dva sata stiže mi mail od mcw-a da je faktura 139,95€ i da trebam doplatiti. Ja im pošaljem odgovor da sam platio po njihovoj fakturi koju mi je ispostavio web shop i da ne razumijem zašto bi im trebao išta doplatiti. Dobijem odgovor da treba doplatiti toliko i toliko, a da ako mi ne odgovara, da će mi vratiti novce. Kako sam plaćao paypalom, da je plaćanje bilo sa paypal balance, vjerojatno bi im odgovorio da neka vrate novce, ali kako je plaćanje išlo preko paypala ali sa kartice deviznog (izbjegavam bilo gdje direktno plaćanje karticom, prvenstveno da me slučajne netko ne hackne, a i tu karticu sam negdje zametnuo pa neznam onaj CVV broj), rekoh samom sebi, bolje pregrizi g**** plati im tih 15€ i gotovo, jer da sam išao na povrat, tu bi me opet banka zakinula sa tim svojim vječnim konverzijama.
Poslao sam im još uz uplatu i courtesy mail da je i Hrvatska EU, pa ako mogu slati za 7€ u Sloveniju ili Bugarsku, nogli bi u Hrvatsku, jer bi sigurno i odavde imali više kupaca... Dobio sam neki odgovor da su proslijedili moj mail upravi (možeš misliti), a jedini rezultat je bio da su i Hrvatsku ubacili u popis zemalja u onaj padajući meni u warenkorbu, poštarina 40€ i ne izbija se Mwst...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Schuco noviteti - Page 18 Empty Re: Schuco noviteti

Postaj by Keza 2/2/2016, 19:36

mali plavi je napisao/la:

Ja sam išao na varijantu da se nikome nemoram zahvaljivati, nikoga trzati... Iako bi me poštarina do Austrije koštala samo 7€, treba i onaj u Beču otići to nositi na bus, treba dati šoferu itd.... Kako su za other countries računali poštarinu 40€ i izbijali Mwst, rekoh OK, uzmem BoSov E3, i platim tih nekih 124€. Nakon jedno dva sata stiže mi mail od mcw-a da je faktura 139,95€ i da trebam doplatiti. Ja im pošaljem odgovor da sam platio po njihovoj fakturi koju mi je ispostavio web shop i da ne razumijem zašto bi im trebao išta doplatiti. Dobijem odgovor da treba doplatiti toliko i toliko, a da ako mi ne odgovara, da će mi vratiti novce. Kako sam plaćao paypalom, da je plaćanje bilo sa paypal balance, vjerojatno bi im odgovorio da neka vrate novce, ali kako je plaćanje išlo preko paypala ali sa kartice deviznog (izbjegavam bilo gdje direktno plaćanje karticom, prvenstveno da me slučajne netko ne hackne, a i tu karticu sam negdje zametnuo pa neznam onaj CVV broj), rekoh samom sebi, bolje pregrizi g**** plati im tih 15€ i gotovo, jer da sam išao na povrat, tu bi me opet banka zakinula sa tim svojim vječnim konverzijama.
Poslao sam im još uz uplatu i courtesy mail da je i Hrvatska EU, pa ako mogu slati za 7€ u Sloveniju ili Bugarsku, nogli bi u Hrvatsku, jer bi sigurno i odavde imali više kupaca... Dobio sam neki odgovor da su proslijedili moj mail upravi (možeš misliti), a jedini rezultat je bio da su i Hrvatsku ubacili u popis zemalja u onaj padajući meni u warenkorbu, poštarina 40€ i ne izbija se Mwst...
Kazem ja supci. Samo odjebaus
Keza
Keza
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 20.01.2011
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Schuco noviteti - Page 18 Empty Re: Schuco noviteti

Postaj by Gost 2/2/2016, 19:40

red head je napisao/la:Ovo sto ne salju za Hr je staro maximalno 7 do 10 dana, jer sam pratio par bidova tako daiz tog razloga znam.

Baš sam išao pogledati kad sam licitirao za te 1/87, to je bilo 14.01.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Schuco noviteti - Page 18 Empty Re: Schuco noviteti

Postaj by Gost 2/2/2016, 19:50

Keza je napisao/la:
Kazem ja supci. Samo odjebaus

A kad je E3 stigao... onda sam zaključio da bi možda ipak bilo bolje da ga nisam uzeo, znao sam već da ima prigovora na model, ali sam se nadao da je riječ o pojedinačnim faličnim modelima jer sam ga uzeo odmah nakon što je izašao, a kad ono... znate kakav je, predstavio ga i Damir i Nedo, krive drine iste na njihovim modelima i na mojem jer je kalup sjeban

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Schuco noviteti - Page 18 Empty Re: Schuco noviteti

Postaj by Gost 2/2/2016, 23:50

na temu merge left, baš sam bio na njihovom shopu, i primjetio sam da sad na dnu stranice piše modelcarworld, prije je pisalo speidel modellbau... Znam da je Speidel bio usko vezan uz MCW, čak mislim da ih je MCW i kupio svojedobno...
E sad, moguće da je mcw skroz ugasio speidel kao takav, sve posluje kao dio mcw-a, pa je i poslovna politika ista za oba shopa, kako izvan, tako i na ebayu.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Schuco noviteti - Page 18 Empty Re: Schuco noviteti

Postaj by nebeski 3/2/2016, 00:32

mali plavi je napisao/la:na temu merge left, baš sam bio na njihovom shopu, i primjetio sam da sad na dnu stranice piše modelcarworld,  prije je pisalo speidel modellbau... Znam da je Speidel bio usko vezan uz MCW,  čak mislim da ih je MCW i kupio svojedobno...
E sad, moguće da je mcw skroz ugasio speidel kao takav, sve posluje kao dio mcw-a, pa je i poslovna politika ista za oba shopa, kako izvan, tako i na ebayu.

MCW se siri k'o virus zika.
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Schuco noviteti - Page 18 Empty Re: Schuco noviteti

Postaj by Gost 3/2/2016, 11:01

nebeski je napisao/la:

MCW se siri k'o virus zika.

Ma neka ide MCW nekamo... Mora da ima tamo netko tko mrzi Hrvatsku. Wink

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Schuco noviteti - Page 18 Empty Re: Schuco noviteti

Postaj by nebeski 3/2/2016, 11:32

mali plavi je napisao/la:
nebeski je napisao/la:

MCW se siri k'o virus zika.

Ma neka ide MCW nekamo... Mora da ima tamo netko tko mrzi Hrvatsku. Wink

Neki jugokomunisti? Smile
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Schuco noviteti - Page 18 Empty Re: Schuco noviteti

Postaj by Gost 3/2/2016, 11:50

nebeski je napisao/la:

Neki jugokomunisti? Smile

Crveni vragovi, izdajnici, oni što se neznaju prekrižiti, oni što su devedesprve bili negdje drugdje....
Wink

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Schuco noviteti - Page 18 Empty Re: Schuco noviteti

Postaj by Keza 3/2/2016, 11:56

Znači i Manchester United tu ima prste Smile
Kobireko kobili se nado Smile
Keza
Keza
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 20.01.2011
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Schuco noviteti - Page 18 Empty Re: Schuco noviteti

Postaj by nebeski 3/2/2016, 11:59

Keza je napisao/la:Znači i Manchester United tu ima prste Smile
Kobireko kobili se nado Smile

Da ne spominjem Kolo srpskih sestara. One najviše rovare. Sve uz pjesmu i igru. Cool
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Schuco noviteti - Page 18 Empty Re: Schuco noviteti

Postaj by nebeski 3/2/2016, 12:00

mali plavi je napisao/la:
nebeski je napisao/la:

Neki jugokomunisti? Smile

Crveni vragovi, izdajnici, oni što se neznaju prekrižiti,  oni što su devedesprve bili negdje drugdje....
Wink

Pa gdje drugo no u Njemačkoj? Cool
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Schuco noviteti - Page 18 Empty Re: Schuco noviteti

Postaj by Gost 3/2/2016, 12:24

a zaboravio sam i na one iz queer/lgbt zajednice, oni su pogotovo antidržavni element, žele uvesti gay hegemoniju...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Schuco noviteti - Page 18 Empty Re: Schuco noviteti

Postaj by Keza 3/2/2016, 12:36

mali plavi je napisao/la:a zaboravio sam i na one iz queer/lgbt zajednice, oni su pogotovo antidržavni element, žele uvesti gay hegemoniju...
Ma "niiiije" Laughing Oni se furaju na radnicku klasu i kulturu, premda ne vidim da igdje lopataju, osim jezikom, a i kultura im odraz kucnog neodgoja. Al u biti mi ostali to ne kuzimo jer smo zadrti, zatucani i zaostali. I nekulturni i neobrazovani naravno Laughing
Keza
Keza
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 20.01.2011
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Schuco noviteti - Page 18 Empty Re: Schuco noviteti

Postaj by nebeski 3/2/2016, 12:38

Keza je napisao/la:
mali plavi je napisao/la:a zaboravio sam i na one iz queer/lgbt zajednice, oni su pogotovo antidržavni element, žele uvesti gay hegemoniju...
Ma "niiiije" Laughing Oni se furaju na radnicku klasu i kulturu, premda ne vidim da igdje lopataju, osim jezikom, a i kultura im odraz kucnog neodgoja. Al u biti mi ostali to ne kuzimo jer smo zadrti, zatucani i zaostali. I nekulturni i neobrazovani naravno Laughing

Drugim riječima - Bosanci! Smile
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Schuco noviteti - Page 18 Empty Re: Schuco noviteti

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 18 / 21. Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.