DieCast18 | Large Scale Die Cast Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Porsche 911(993) GT2 UT models

4 posters

Go down

Porsche 911(993) GT2 UT models Empty Porsche 911(993) GT2 UT models

Postaj by Luckyboy 28/1/2017, 11:41

[You must be registered and logged in to see this image.]
Mator model, ali jedan od modela koji se u nekom trenutkiu neko vreme nalazio na mestu broj 1 moje wish liste, i to baš sa ovim šarama po sebi!!!!
Very Happy Very Happy Very Happy Srećan sam ko malo dete! Više nego korektna cena je bila presudna za odluku o nabavci.
O modelu nešto više, tek za neki dan.... Very Happy autic


Luckyboy
Luckyboy
Forumaš sa stažem
Forumaš sa stažem

Član od : 24.01.2010
Grad Belgrade

[Vrh] Go down

Porsche 911(993) GT2 UT models Empty Re: Porsche 911(993) GT2 UT models

Postaj by Učitelj 28/1/2017, 12:35

Luckyboy je napisao/la:[You must be registered and logged in to see this image.]
Mator model, ali jedan od modela koji se u nekom trenutkiu neko vreme nalazio na mestu broj 1 moje wish liste, i to baš sa ovim šarama po sebi!!!!
Very Happy  Very Happy  Very Happy  Srećan sam ko malo dete! Više nego korektna cena je bila presudna za odluku o nabavci.
O modelu nešto više, tek za neki dan....    Very Happy  autic



Meni deluje više nego ok, valjda zato što moćno izgleda a i porše je. thumb slini Ozbiljno, vrlo lepo urađen model.
Učitelj
Učitelj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 21.01.2010
Dob : 68
Grad Novi Sad

[Vrh] Go down

Porsche 911(993) GT2 UT models Empty Re: Porsche 911(993) GT2 UT models

Postaj by Keza 29/1/2017, 00:48

Odličan je, inače su puno precjenjeni, al ako je bila dobra cijena i ako je livreja koju si želio onda nema alternative thumb
Volio bih ga usporediti sa GT- Spiritovim da vidim koji je to odnos razreda
Keza
Keza
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 20.01.2011
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Porsche 911(993) GT2 UT models Empty Re: Porsche 911(993) GT2 UT models

Postaj by nebeski 30/1/2017, 07:18

Jedno vrijeme su zbilja bili masni, posebno ove neke serije...

Sjećam se kako je kod nas ovamo bila jedna kratkotrajna prodavaonica, još tamo u devedesetim, danas je u tom prostoru Unicredit bank, uglavnom prilično mastodontski zamišljena pa je imala i odjel igračaka - a na odjelu i modeli automobila, bogtepitaj otkud su nabavili - uglavnom sjećam se da sam tada prvi put vidio Anson i UT. Do tada sam znao samo za Bburago, Majorette, Solido i eventualno sam načuo za Revell.
Uglavnom, čitav raf pun Porschea 911, ali tada me modeli još nisu opet toliko zanimali da bih dao toliko love (još sam računao sve stvari u turama pive)
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Porsche 911(993) GT2 UT models Empty Re: Porsche 911(993) GT2 UT models

Postaj by Luckyboy 14/2/2017, 13:30

Eto dođe i taj neki dan gde su se strasti malo stišale, a objektivni pogled na model ostao.

Pre svega pogođena linija modela uparena sa dobrim klirensom i točkovima zadovoljava suštimu kupovine. Budući da je model mator, a obzirom na današnje modele nema mu se šta zameriti.
Ono što bi model učinilo savršenim su dubina u zadnjim svetlima kao i u prednjim migavcima i maglenkama, cajgeri su nalepnice a mogli bi biti reljefni, dog leg otvaranja vrata, i prenaglasšeno uvijanje kada se gleda kroz staklo.
Otvaranja i onošto je sakriveno ispod njih su za današnje standarde sasvim OK
Hteo sam da naglasim da je poklopac motora u potpunosti izrađen od plastike i toveoma dobro.
U suštini ja sam prezadovoljan i to je to Very Happy
Ako bude prilike za turba ili RS paznuću i njih sigurno od ovog proizvođača
Luckyboy
Luckyboy
Forumaš sa stažem
Forumaš sa stažem

Član od : 24.01.2010
Grad Belgrade

[Vrh] Go down

Porsche 911(993) GT2 UT models Empty Re: Porsche 911(993) GT2 UT models

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.