DieCast18 | Large Scale Die Cast Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pagani Huayra by GT Autos (Welly)

5 posters

Go down

Pagani Huayra by GT Autos (Welly) Empty Pagani Huayra by GT Autos (Welly)

Postaj by Keza 21/9/2016, 13:44

Model koji me oduševio na slikama, koji me čak oduševio i na prvi pogled uživo, na drugi sam mu našao zamjerki. Možda je to zato što sam puno očekivao od njega.
Model je sam po sebi korektno odrađen, felge otkidaju, kako lakiranjem, tako i oblikom, gume savršene, unutrašnjost solidna, općenito dojam auta je vrlo dobar. Kad sam ga išao zagledati, zasmetao me traljavo izrađen mehanizam vrata u kombinaciji s loše odrađenom imitacijom karbonskog krova, općenito loš spoj prednje haube (koja se ne otvara) sa prednjim branikom, motor na prvu kao nešto obećava, a u biti ništa specijalno, čak je i AMG-ov logo odštancan zrcalno (netko je zaboravio da se u matrici kalupa sve piše zrcalno Smile ), nema tapecirunga premda su ih za 80€ mogli ubaciti, papučice loše, zadnja hauba se sva klima kad se digne i ne naliježe natrag lako bez dodatnih asistencija, a i ventilacijiski otvori u interijeru su zalijepljeni na kokpit ko nogom. Općenito detalji u svojoj izradi ništa bolji nego u klasičnom Wellyju, osim što su ovdje kao ofarbani i to je to. Ima tu i dobrih detalja, kao već spomenute gume i felge, lakiranje, unutrašnjost (ako izuzmem papučice i otvore za ventilaciju), spojleri koji se dižu i spuštaju, držači vrata koji daju viši dojam. Model u globalu nije loš, jako lijepo djeluje već sa 15-20 cm udaljenosti, omjer cijene i kvaliteta je dobar, premda zericu lošiji nego li sam očekivao.  Moja ocjena 4 minus, realna cijena 60-70€.
Evo pa procijenite:
[You must be registered and logged in to see this image.]


Zadnja promjena: Keza; 21/9/2016, 15:00; ukupno mijenjano 1 put.
Keza
Keza
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 20.01.2011
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Pagani Huayra by GT Autos (Welly) Empty Re: Pagani Huayra by GT Autos (Welly)

Postaj by Učitelj 21/9/2016, 14:47

Meni na ovim fotkama deluje daleko bolje nego si ga ti ocenio u recenziji, naeavno, tebi verujem.
Učitelj
Učitelj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 21.01.2010
Dob : 68
Grad Novi Sad

[Vrh] Go down

Pagani Huayra by GT Autos (Welly) Empty Re: Pagani Huayra by GT Autos (Welly)

Postaj by Keza 21/9/2016, 14:57

Učitelj je napisao/la:Meni na ovim fotkama deluje daleko bolje nego si ga ti ocenio u recenziji, naeavno, tebi verujem.
Ma dobar je on, al ne i odličan. Na slikama mi se činio i bolji, ali ima tih detalja koji otkrivaju da Welly treba još puno čokolina da jede da bi ušao u viši razred. Ovdje se kod boljeg zagledanja vide ti znaci konfekcijske brze izrade iako se na prvu činilo da nije tako. Fali tu ona Artova filigranština i preciznost, a to naravno ima i svoju cijenu pa se onda čovjek zapita da li Welly zaista to i želi. Ko da VW natjeraš da napravi superautomobil tipa Paganija, nisam siguran da bi im to uspjelo s pristupom izrade kao za Golfa, a Welly baš to radi.
Keza
Keza
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 20.01.2011
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Pagani Huayra by GT Autos (Welly) Empty Re: Pagani Huayra by GT Autos (Welly)

Postaj by nebeski 21/9/2016, 17:01

Rekao bih da si realno procijenio situaciju s ovim modelom.

U pravu si kad kažeš da bi ovdje ona hladna Autoartova egzekucija bila idealnija varijanta.
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Pagani Huayra by GT Autos (Welly) Empty Re: Pagani Huayra by GT Autos (Welly)

Postaj by Luckyboy 21/9/2016, 17:57

Na fotkama deluje dve nijanse bolje nego u opisu. Meni generalno deluje sa ovih fotki vise nego prihvatljivo, čak više nego vrlo dobro!
Luckyboy
Luckyboy
Forumaš sa stažem
Forumaš sa stažem

Član od : 24.01.2010
Grad Belgrade

[Vrh] Go down

Pagani Huayra by GT Autos (Welly) Empty Re: Pagani Huayra by GT Autos (Welly)

Postaj by sime-x 21/9/2016, 21:45

znaš kad si me pitao kako izgleda, a ja nekako izbijegavo odgovorit, sad si se i sam uvjerio i zašto. Wink
ipak na slikama izgleda puno bolje Wink
sime-x
sime-x
Forumaš
Forumaš

Član od : 03.06.2013
Dob : 50
Grad Velika Gorica

[Vrh] Go down

Pagani Huayra by GT Autos (Welly) Empty Re: Pagani Huayra by GT Autos (Welly)

Postaj by Keza 22/9/2016, 07:16

sime-x je napisao/la:znaš kad si me pitao kako izgleda, a ja nekako izbijegavo odgovorit, sad si se i sam uvjerio i zašto. Wink
ipak na slikama izgleda puno bolje Wink
Slažem se. Ipak sam po sebi on nije uopće toliko loš koliko je nas sve Art razmazio. Do nas je Wink
Keza
Keza
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 20.01.2011
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Pagani Huayra by GT Autos (Welly) Empty Re: Pagani Huayra by GT Autos (Welly)

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.