DieCast18 | Large Scale Die Cast Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Herpa - Westfracht

5 posters

Go down

Herpa - Westfracht Empty Herpa - Westfracht

Postaj by . . . 18/8/2014, 04:30

Ovo je jedan od modela koji mi je dao bas cudan osecaj. Kupio sam ga mozda malo skuplje no sto bi se dalo, ali i tako sam ga platio debelo ispod onoga sto vredi. Kad je dosao i kad sma ga pogledao bilo je jednostavno WOW!. Model je uzasno dobar, zapravo toliko dobar da sam zbog njega danas uzeo jos dve Herpe i odlucio da sledeci put kad Herpa bude radila neki specijal (sad rade neku dizalicu i dobar deo sam propustio), da jednostavno kupujem sve i da ne pitam za novce jer stvarno izuzetno je. . .

Kamion, kao kamion je skroz OK i moglo bi se reci klasicna Herpa. Podize se kabina, tu su odlicni detalju na kabini i branicima, grafika je isto na nivou i vidi se da je tu dosta visok nivo izrade modela. Sto se tice bagera, on je odlican. U poredjenju sa MotorArtom npr. je bar dve-tri klase iznad. Plastican je, detalji su super i nigde nema klinova da drze delove, vec je sve onako kako bi bilo na pravo i sto je mozda najlepse od svega i nije toliko pipavo kao sto bi se pomislio da je. Prikolica je opet prica za sebe. delovi su spojeni sa klinovima koji se vade i onda cela prikolica moze da se rastavi i da se napravi neka druga kombinacija. Deo koji na kamion se rastavlja od onog gde ide bager ili teret bas kao i na praavoj prikolici. A vrhunac je svakako mogucnost da se sirina prikolice prosiri uz pomoc pragova. I za kraj tu je VW-nov kombi koji prati kamion i upozorava ostale ucesnike u saobracaju.
Sve u svemu ja sam prezadovoljan i preporucio bih ovaj model. . .

[You must be registered and logged in to see this image.]

. . .
Forumaš sa stažem
Forumaš sa stažem

Član od : 11.05.2013
Dob : 40
Grad Houston, TX

[Vrh] Go down

Herpa - Westfracht Empty Re: Herpa - Westfracht

Postaj by Učitelj 18/8/2014, 08:04

Jako lep model, sa dovoljno funkcija, da ga ne ispuštaš iz ruku. Very Happy thumb 
Učitelj
Učitelj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 21.01.2010
Dob : 68
Grad Novi Sad

[Vrh] Go down

Herpa - Westfracht Empty Re: Herpa - Westfracht

Postaj by red head 18/8/2014, 09:53

Sto uco rece model i po za igranja. Nije da bih ga nabavio ali definitivno bih se volio poigrati thumb
red head
red head
Forumaš sa stažem
Forumaš sa stažem

Član od : 16.07.2013
Dob : 47
Grad Sarajevo

[Vrh] Go down

Herpa - Westfracht Empty Re: Herpa - Westfracht

Postaj by charlie 18/8/2014, 10:36

Fino ali ako želiš zaista vrhunske dizalice i slično, onda pronađi NZG modele. Samo pazi na srce kad budeš gledao cijene  pivo 
charlie
charlie
Pripravnik
Pripravnik

Član od : 16.02.2014
Dob : 71

[Vrh] Go down

Herpa - Westfracht Empty Re: Herpa - Westfracht

Postaj by Nedo 18/8/2014, 10:39

Dosta materijala za igru. thumb 
Nedo
Nedo
Moderator
Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 60
Grad Sarajevo

[Vrh] Go down

Herpa - Westfracht Empty Re: Herpa - Westfracht

Postaj by Učitelj 18/8/2014, 11:13

E, ja bih da mogu, ovako nešto da imam, naravno i još mnogo toga od TWH-a. slini 
[You must be registered and logged in to see this link.]
Učitelj
Učitelj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 21.01.2010
Dob : 68
Grad Novi Sad

[Vrh] Go down

Herpa - Westfracht Empty Re: Herpa - Westfracht

Postaj by . . . 18/8/2014, 15:16

@ seisenberg

Imam ja 3 NZG-a Wink Nije da se bas daju porediti sa Herpom jer su oni u 1:50, a ovi drugi 1:87, ali ako cemo bas da ih poredimo Herpa je zgazila NZG. Jedino cime NZG moze da se pohvali da je bolji od Herpe je da mu tockovi skreci i da su gume od gume i tu se cela prica zavrsava. Sa druge strane Herpa ima ovjes koji radi, kabine kojie se dizu i jos gomilu sitnih detalja koji varirajuod modela do modela. Tako da moj glas ide Herpi Smile

@ Uca

Dobar ti je taj, i ja bih ga rado uzeo Smile

. . .
Forumaš sa stažem
Forumaš sa stažem

Član od : 11.05.2013
Dob : 40
Grad Houston, TX

[Vrh] Go down

Herpa - Westfracht Empty Re: Herpa - Westfracht

Postaj by charlie 18/8/2014, 15:36

. . . je napisao/la:@ seisenberg

Imam ja 3 NZG-a Wink Nije da se bas daju porediti sa Herpom jer su oni u 1:50, a ovi drugi 1:87, ali ako cemo bas da ih poredimo Herpa je zgazila NZG. Jedino cime NZG moze da se pohvali da je bolji od Herpe je da mu tockovi skreci i da su gume od gume i tu se cela prica zavrsava. Sa druge strane Herpa ima ovjes koji radi, kabine kojie se dizu i jos gomilu sitnih detalja koji varirajuod modela do modela. Tako da moj glas ide Herpi Smile

@ Uca

Dobar ti je taj, i ja bih ga rado uzeo Smile

Nisam nikad imao ni jednog ni drugog, samo sam mislio kad več skuplja dizalice i to..... pojma nemam o tim modelima, tako da si najvjerovatnije u pravu. Meni je interes sasvim na drugoj strani i to isključivo automobili  pivo  No, bolje je nemješati se u stvari koje  dida ne konta ali samo sam stavio za usporedbu - o mjerilima tih miodela nisam nikad ni razmišljao.  maše 
charlie
charlie
Pripravnik
Pripravnik

Član od : 16.02.2014
Dob : 71

[Vrh] Go down

Herpa - Westfracht Empty Re: Herpa - Westfracht

Postaj by . . . 18/8/2014, 17:14

Ma OK je sve, i ja kad sam krecao sa kamionima misliio sam da je NZG mama, i stvarno, da imaju impresivne stvari imaju. To se ne moze poreci. Medjutim po meni Herpa je nenadmasna. Za 80+ Herpi koje imam do sada nijednom nisam bio nezadovoljan i nikad nisam imao osecaj da sam je preplatio. Jednostavno koliko god da sam je platio uvek sam mislio da je to bilo malo pa cak i ako sam je uzeo za cenu po kojoj je Herpa prodaje, a ne na licitaciji i sl. Jednostavno po meni one su nenadmasne kad su u pitanju kamioni i te stvari Smile

. . .
Forumaš sa stažem
Forumaš sa stažem

Član od : 11.05.2013
Dob : 40
Grad Houston, TX

[Vrh] Go down

Herpa - Westfracht Empty Re: Herpa - Westfracht

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.