DieCast18 | Large Scale Die Cast Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DISPLAY CASE ili po naški slalaža, vitrina...

5 posters

Go down

DISPLAY CASE ili po naški slalaža, vitrina... Empty DISPLAY CASE ili po naški slalaža, vitrina...

Postaj by Gost 24/9/2013, 22:52

Ima li negdje u regionu kupiti nesto licno ovome!?

[You must be registered and logged in to see this link.]

Gost
Gost


[Vrh] Go down

DISPLAY CASE ili po naški slalaža, vitrina... Empty Re: DISPLAY CASE ili po naški slalaža, vitrina...

Postaj by sime-x 24/9/2013, 23:04

moža da daš da ti se napravi od pleksiglasa nekome ko se bavi s time. ja znam u zagrebu.
sime-x
sime-x
Forumaš
Forumaš

Član od : 03.06.2013
Dob : 50
Grad Velika Gorica

[Vrh] Go down

DISPLAY CASE ili po naški slalaža, vitrina... Empty Re: DISPLAY CASE ili po naški slalaža, vitrina...

Postaj by Gost 24/9/2013, 23:14

znas li mozda koliko bi kostalo za nekih 100 modela (10x10)?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

DISPLAY CASE ili po naški slalaža, vitrina... Empty Re: DISPLAY CASE ili po naški slalaža, vitrina...

Postaj by Nedo 24/9/2013, 23:21

spqr je napisao/la:Ima li negdje u regionu kupiti nesto licno ovome!?

[You must be registered and logged in to see this link.]
Sačekaj da izađe u sklopu legendarnih automovila pa onda daj nekome da ti ih još napravi,ako je jeftinije ili ih kupi gotove.
Nedo
Nedo
Moderator
Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 60
Grad Sarajevo

[Vrh] Go down

DISPLAY CASE ili po naški slalaža, vitrina... Empty Re: DISPLAY CASE ili po naški slalaža, vitrina...

Postaj by Gost 24/9/2013, 23:24

zna li se koliko ce kostati u sklopu legendarnih? mozda dmj zna odgovor?
ako bude prihvatiljiva cijena uzeo bih vise komada, jer cini mi se da u tu staje oko 30 modela! ne znam tacno , ali mislim da sam trenutno negdje oko cifre od 150 modela!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

DISPLAY CASE ili po naški slalaža, vitrina... Empty Re: DISPLAY CASE ili po naški slalaža, vitrina...

Postaj by sime-x 24/9/2013, 23:49

ne znam, ali mogu mu poslat mail za upit.
sime-x
sime-x
Forumaš
Forumaš

Član od : 03.06.2013
Dob : 50
Grad Velika Gorica

[Vrh] Go down

DISPLAY CASE ili po naški slalaža, vitrina... Empty Re: DISPLAY CASE ili po naški slalaža, vitrina...

Postaj by Gost 24/9/2013, 23:57

Ja znam da jedan dečko tu u Zg radi te vitrine za male modele od stirena, Medomanga ima hrpu vitrinica od njega, ne izgleda loše...
Ipak, ne preporučam te od pleksiglasa, jer dolazi do reakcije gume i plastike na kojoj stoje modeli, pa kotači utonu u podlogu, vjerojatno se slično događa i sa styrenskim vitrinama.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

DISPLAY CASE ili po naški slalaža, vitrina... Empty Re: DISPLAY CASE ili po naški slalaža, vitrina...

Postaj by cordoba 25/9/2013, 08:31

Ako budu to iste pleksiglas vitrine koje su izlazili uz novinske serije u Poljskoj, Rusiji i ostale zemlje, nekako se nisu bas pokazale, jer imao je moj brat dve takve, ali su se tokom vremena unutrasnje police pocele uvijati nadole.
Mislim da unutra stanu oko 24 komada.
cordoba
cordoba
Forumaš
Forumaš

Član od : 24.01.2010
Dob : 56
Grad Skopje

[Vrh] Go down

DISPLAY CASE ili po naški slalaža, vitrina... Empty Re: DISPLAY CASE ili po naški slalaža, vitrina...

Postaj by dmj 25/9/2013, 10:00

To će biti iste te vitrine i cijena bi trebala biti slična kao u Poljskoj i Rumunjskoj. Nisam ih još vidio uživo, a ne znam ni detalje, ali to je to.
dmj
dmj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 23.01.2010
Dob : 53
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

DISPLAY CASE ili po naški slalaža, vitrina... Empty Re: DISPLAY CASE ili po naški slalaža, vitrina...

Postaj by Gost 25/9/2013, 10:02

a koja je to bila cijena u Poljskoj i Rumuniji?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

DISPLAY CASE ili po naški slalaža, vitrina... Empty Re: DISPLAY CASE ili po naški slalaža, vitrina...

Postaj by dmj 25/9/2013, 10:08

[You must be registered and logged in to see this link.]

Ako razumijem rumunjski, a ne razumijem, 70 leja. A modeli su 25.90.
Dakle šacam da će kod nas s poštarinom izaći maksimalno 150 kn.
dmj
dmj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 23.01.2010
Dob : 53
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

DISPLAY CASE ili po naški slalaža, vitrina... Empty Re: DISPLAY CASE ili po naški slalaža, vitrina...

Postaj by nebeski 25/9/2013, 12:07

dmj je napisao/la:[You must be registered and logged in to see this link.]

Ako razumijem rumunjski, a ne razumijem, 70 leja. A modeli su 25.90.
Dakle šacam da će kod nas s poštarinom izaći maksimalno 150 kn.
Daj odma dvajs komadi!
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

DISPLAY CASE ili po naški slalaža, vitrina... Empty Re: DISPLAY CASE ili po naški slalaža, vitrina...

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.