OttO mobile noviteti vol.2

Stranica 20 / 40. Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next

Go down

OttO mobile noviteti vol.2 - Page 20 Empty Re: OttO mobile noviteti vol.2

Postaj by nebeski on 17/12/2012, 21:58

02 series je napisao/la:Izgleda bas dobar! Ovih dana sam razmisljao da kolekciji BMW osamnaestica dodam modele E36 serije, sto bi rezultiralo uz ovoga, nabavku jos 7 modela te serije....ali nista od toga, cijene UT modela i vise nego bolesne, zasad ovaj M3 GT ce biti jedini u kolekciji.

Strašno je kako su ti UT modeli "dignuti". Skužio sam da dosta likova sa stranih foruma luta okolo (što šorom, a što internetom po onim glupim lokalniim oglasnicima) i otkupljuje te modele od onih koji ne znaju šta imaju ili nisu uopće kolekcionari, ali imaju, eto, pokoji auto (UT se radio u prilično velikim serijama) i onda ih valjaju za ogromne cifre. Klasika.

Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 44
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Postaj by nebeski on 17/12/2012, 21:58

Nedo je napisao/la:

Felge odlične,bez tragova ljepila.........................OTTO je zaista sve bolji i bolji. thumb

Da, felge s ovim utisnutim slovima su maestralne.

Moderator
Moderator

[Vrh] Go down

Postaj by Luckyboy on 17/12/2012, 21:59

nebeski je napisao/la:I još nekoliko:

[You must be registered and logged in to see this image.]
E bas ova slika prica pricu ovog modela.
Pravilno izgravirane felne, klirens pogodjen sa slika bih rekao i oblik takodje, nema da nema sve je tu taman kao sto treba da bude. headbanger

Luckyboy
Forumaš sa stažem
Forumaš sa stažem

Član od : 24.01.2010
Grad Belgrade

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on 17/12/2012, 22:01

Licno po meni najlepsa trojka ikada ta E36 Coupe. To mi je prvi BMW pa sam lutao tamo vamo i evo sada sam uzeo jedan krsoviti da prezimim ali sam se podsetio kako sam se lepo u njoj vozao. Ne znam zasto ali od svih koje sam vozio i imao u ovoj se nekako najlepse osecam. iako sam kupio da prezimim saljem je u SRB da se sredi i ostavljam je za sebe i uzivanje. A ovaj model ima pocasno mesto, jedan od najvise iscekivanih u ovoj godini da stignu

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Luckyboy on 17/12/2012, 22:04

4 vaskrsije und vivan
apelujem na vas dvojcu da me ne zaboravite za ovaj modelic

Luckyboy
Forumaš sa stažem
Forumaš sa stažem

Član od : 24.01.2010
Grad Belgrade

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on 17/12/2012, 22:15

nemas sekiracije, preduzete su mere da ne ostanes bez njega Very Happy
Ako nista saljem ti ja moj 1:1, jeb ga nije M3 ali treba da mu se sredi par stvari

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by 02 series on 17/12/2012, 22:34

vaskrsije je napisao/la:Licno po meni najlepsa trojka ikada ta E36 Coupe. To mi je prvi BMW pa sam lutao tamo vamo i evo sada sam uzeo jedan krsoviti da prezimim ali sam se podsetio kako sam se lepo u njoj vozao. Ne znam zasto ali od svih koje sam vozio i imao u ovoj se nekako najlepse osecam. iako sam kupio da prezimim saljem je u SRB da se sredi i ostavljam je za sebe i uzivanje. A ovaj model ima pocasno mesto, jedan od najvise iscekivanih u ovoj godini da stignu

Meni je isto E36 Coupe jako lijep auto. Sjecam se kad mi je priajtelj donio katalog odmah iza rata 1994. i pitao se kad cu ja moci voziti ovakav auto, mada nisam tada bio zadrti BMW-ovac. Zelja mi se ostvarila pred kraj 2001. godine, doduse bila je limuzina sa cetvora vrata.... imao sam ga samo tri mjeseca i prodao ga istom vlasniku od kojeg sam ga kupio Smile radi odlaska u Njemacku. Nisam bio ni blizu zadovoljan sa njim kao sa peticom E34, ustvari, niujednom autu se nisam lijepo osjecao kao u polarnom medi (bijeli 525i E34), onaj miris interijera, Power 170 KS...definitivno najdrazi auto, kilometara bruka napravio sa njim, nema gdje nismo bili skupa, bez ikakvih kvaroma osim sto mi jednom nije otvorio termostat na Ivan Sedlu.

Moderator
Moderator

Član od : 05.12.2010
Dob : 43
Grad Düsseldorf

[Vrh] Go down

Postaj by nebeski on 17/12/2012, 22:53

02 series je napisao/la:

Meni je isto E36 Coupe jako lijep auto. Sjecam se kad mi je priajtelj donio katalog odmah iza rata 1994. i pitao se kad cu ja moci voziti ovakav auto, mada nisam tada bio zadrti BMW-ovac. Zelja mi se ostvarila pred kraj 2001. godine, doduse bila je limuzina sa cetvora vrata.... imao sam ga samo tri mjeseca i prodao ga istom vlasniku od kojeg sam ga kupio Smile radi odlaska u Njemacku. Nisam bio ni blizu zadovoljan sa njim kao sa peticom E34, ustvari, niujednom autu se nisam lijepo osjecao kao u polarnom medi (bijeli 525i E34), onaj miris interijera, Power 170 KS...definitivno najdrazi auto, kilometara bruka napravio sa njim, nema gdje nismo bili skupa, bez ikakvih kvaroma osim sto mi jednom nije otvorio termostat na Ivan Sedlu.

E34 je auto! I danas izgleda bajno!

Moderator
Moderator

[Vrh] Go down

Postaj by 02 series on 17/12/2012, 22:59

nebeski je napisao/la:

E34 je auto! I danas izgleda bajno!

Jasta je, neznam da li sto sam ga imao, pa sam mozda previse subjektivan ali ima prelijepu liniju, jedan od zadnjih sa avio kokpitom.

@Vaso
De nam baci koju sliku tog coupe-a.

Moderator
Moderator

Grad Düsseldorf

[Vrh] Go down

Postaj by nebeski on 17/12/2012, 23:05

02 series je napisao/la:

Jasta je, neznam da li sto sam ga imao, pa sam mozda previse subjektivan ali ima prelijepu liniju, jedan od zadnjih sa avio kokpitom.

@Vaso
De nam baci koju sliku tog coupe-a.

Meni se na ovom Vasinom nikada nije pretjerano sviđao kokpit.

Moderator
Moderator

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on 17/12/2012, 23:11

Ajd samo da ga operem, prljav je do zla boga, ovde blato, nasolili do pola prozora sam beo, sad za vikend ide na ribanje. Vrlo je los ali je od prvog vlasnika, stajao je 2 godine, mehanicki valja ali imam korozije na zadnjim lukovima i hauba je ostecena od kamencica. Mislio sam da prezimim sa njim pa da vidim sta cu, ali opet sam se zaljubio i tu liniju i auto i definitvno cu ga kada uzmem nesto novije poslati u SRB na generalno sredjivanje. Jedino sto je onaj bedni 316 ali to sam i trazio jer mi treba za grad a i zbog osiguranja. A i ako zena posle njega uzme samo joj fali sestak da slajfa sa zadnjom vucom pa da idem negde po nju da je slepam sa smlacenim autom. Ovako slajfuje samo po snegu i dobro je.
E34 je cista klasika, meni su jako lepi zadnji primerci iz 1994 sa sirim bubrezima i novijim retrovizorima.

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by 02 series on 17/12/2012, 23:32

vaskrsije je napisao/la:Ajd samo da ga operem, prljav je do zla boga, ovde blato, nasolili do pola prozora sam beo, sad za vikend ide na ribanje. Vrlo je los ali je od prvog vlasnika, stajao je 2 godine, mehanicki valja ali imam korozije na zadnjim lukovima i hauba je ostecena od kamencica. Mislio sam da prezimim sa njim pa da vidim sta cu, ali opet sam se zaljubio i tu liniju i auto i definitvno cu ga kada uzmem nesto novije poslati u SRB na generalno sredjivanje. Jedino sto je onaj bedni 316 ali to sam i trazio jer mi treba za grad a i zbog osiguranja. A i ako zena posle njega uzme samo joj fali sestak da slajfa sa zadnjom vucom pa da idem negde po nju da je slepam sa smlacenim autom. Ovako slajfuje samo po snegu i dobro je.
E34 je cista klasika, meni su jako lepi zadnji primerci iz 1994 sa sirim bubrezima i novijim retrovizorima.

Meni su ljepsi sa malim bubrezima, nekako V8 bubrezi mi k´o nasadjeni, malo neukusno djeluju a i stari retorovizori mi imaju legendarnu ljepsu formu.

Moderator
Moderator

Grad Düsseldorf

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on 17/12/2012, 23:37

Jeb ga stvar ukusa, a opet ti si stariji pa je logicno da ti se svidja taj Very Happy
Generalno u principu BMW mi lepse uradi restilizaciju nego sto je itvorni model osim kod E46, tu mi je lepsi prvi od 1998 sto je isao. Ali kod E90 restilizovani je tri puta za mene lepsi, onaj anemicni zadnji kraj su malo doterali.

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by 02 series on 17/12/2012, 23:45

vaskrsije je napisao/la:Jeb ga stvar ukusa, a opet ti si stariji pa je logicno da ti se svidja taj Very Happy
Generalno u principu BMW mi lepse uradi restilizaciju nego sto je itvorni model osim kod E46, tu mi je lepsi prvi od 1998 sto je isao. Ali kod E90 restilizovani je tri puta za mene lepsi, onaj anemicni zadnji kraj su malo doterali.

Da, facelift E46 mi je uzas sa onim, ja ih zovem sa naopakim zmigavcima, a to je trend od svakako katastrofalne sedmice E65. E90 su pravo uboli sa faceliftom, ono rikverc svijetlo na prtljazniku na prvom modelu E90 nisam jos oprostio.

Moderator
Moderator

Grad Düsseldorf

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on 17/12/2012, 23:57

A tek prednji branik na E46 facelift ako nije M oprema blagi uzas pa jos ti farovi...Coupe/cabrio prolaze u restilizovanoj verziji. E90 nazad ko da nije BMW totalno anemican zadnji kraj posle su to sve lepo doterali.Ipak za mene je najveca smejurija compact i na E36 sa starim enterijerom i tablom a tek onaj nesretni E46 Compact,snesko belic stop lampe,smesni farovi...Zaista ne znam ko je to kupovao.Sva sreca da su skontali i odustali od te bruke i uzeli da naprave keca.

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by 02 series on 18/12/2012, 00:01

Ovo mi je isto drag E34, malo manje od polarnog medjeda. Da mi je sad sve modele koje sam prevezao u njemu, bio bi jako bogat covjek.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Nepitajte me nista za ovaj M amblem, to je od prijasnjeg vlasnika, htio sam ga skinuti, ali bi ruzna fleka od ljepila ostala.

Moderator
Moderator

Grad Düsseldorf

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on 18/12/2012, 00:05

A bas sam hteo da te pitam sto nisi okacio i na bokove M, napred na masku pa preko prednje soferke i na zadnje staklo veliku nalepnicu M POWER,...To bi bilo totalno cool i neke hromirane ratkapne da si stavio.
Nego rekni ti koji motor je pod haubom, 2 cevke, verovatno sestak benzinac naravno ali koji?

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by 02 series on 18/12/2012, 00:07

vaskrsije je napisao/la:A tek prednji branik na E46 facelift ako nije M oprema blagi uzas pa jos ti farovi...Coupe/cabrio prolaze u restilizovanoj verziji. E90 nazad ko da nije BMW totalno anemican zadnji kraj posle su to sve lepo doterali.Ipak za mene je najveca smejurija compact i na E36 sa starim enterijerom i tablom a tek onaj nesretni E46 Compact,snesko belic stop lampe,smesni farovi...Zaista ne znam ko je to kupovao.Sva sreca da su skontali i odustali od te bruke i uzeli da naprave keca.

E65 i E46 Compact su auti, kao da su dizajneri namjermo htjeli BMW poslati u propast.

Moderator
Moderator

Grad Düsseldorf

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on 18/12/2012, 00:12

Pa kad im je dizanjer bio onaj supak Amer Kris Bangl jebo ih on. U tu kantu slobodno moze i E60 da se ugura, nju jos nikako da svarim onaj glupi gepek, prednji kraj jos nekako i prodje.

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by 02 series on 18/12/2012, 00:18

vaskrsije je napisao/la:A bas sam hteo da te pitam sto nisi okacio i na bokove M, napred na masku pa preko prednje soferke i na zadnje staklo veliku nalepnicu M POWER,...To bi bilo totalno cool i neke hromirane ratkapne da si stavio.
Nego rekni ti koji motor je pod haubom, 2 cevke, verovatno sestak benzinac naravno ali koji?

Nije dvocjevka, jedna rora ali jeste sestak 520i sa 24 ventila 150 KS, dobar motor....onaj prvi 520i je bio los, lijen, preteska je karoserija za njega a i po prospektu je vise trosio od 525i.

Moderator
Moderator

Grad Düsseldorf

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on 18/12/2012, 00:21

Jebem ti meni se i dalje cini da su dve cevke. Jest dobar je taj sestak, trojku je bas dobro vukao. Majku mu stari klasican BMW, 4 okrugla fara, bubrezi ili Hitlerovi brkovi kako god i to je to.
Al ce da nas karaju sto offujemo Otto temu a jos mlatimo i o BMW-u. Bar ce urednici imati posla da ovo brisu i premeste Very Happy

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on 18/12/2012, 00:21

02 series je napisao/la:
vaskrsije je napisao/la:A tek prednji branik na E46 facelift ako nije M oprema blagi uzas pa jos ti farovi...Coupe/cabrio prolaze u restilizovanoj verziji. E90 nazad ko da nije BMW totalno anemican zadnji kraj posle su to sve lepo doterali.Ipak za mene je najveca smejurija compact i na E36 sa starim enterijerom i tablom a tek onaj nesretni E46 Compact,snesko belic stop lampe,smesni farovi...Zaista ne znam ko je to kupovao.Sva sreca da su skontali i odustali od te bruke i uzeli da naprave keca.

E65 i E46 Compact su auti, kao da su dizajneri namjermo htjeli BMW poslati u propast.

Potkupili su ih ovi iz Mercedesa da takva čuda dizajniraju...
OttO mobile noviteti vol.2 - Page 20 1713890440

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by 02 series on 18/12/2012, 00:35

vaskrsije je napisao/la:Jebem ti meni se i dalje cini da su dve cevke. Jest dobar je taj sestak, trojku je bas dobro vukao. Majku mu stari klasican BMW, 4 okrugla fara, bubrezi ili Hitlerovi brkovi kako god i to je to.
Al ce da nas karaju sto offujemo Otto temu a jos mlatimo i o BMW-u. Bar ce urednici imati posla da ovo brisu i premeste Very Happy

Nije, jedna cijev, povecaj sliku. Treba sacekati jos 4-5 godina kad dobije status oldtimera, i uzivati za male pare u voznji.

Moderator
Moderator

Grad Düsseldorf

[Vrh] Go down

Postaj by 02 series on 18/12/2012, 00:42

Evo jos jedna slika gdje se vidi jednocjevka.

Iskop´o sam i jednu sliku polarnog mede.

Moderator
Moderator

Grad Düsseldorf

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on 18/12/2012, 01:36

02 series je napisao/la:Evo jos jedna slika gdje se vidi jednocjevka.

OttO mobile noviteti vol.2 - Page 20 654kp

Iskop´o sam i jednu sliku polarnog mede.

OttO mobile noviteti vol.2 - Page 20 Lwf0117

OttO mobile noviteti vol.2 - Page 20 2854237993 OttO mobile noviteti vol.2 - Page 20 2854237993 OttO mobile noviteti vol.2 - Page 20 2854237993 OttO mobile noviteti vol.2 - Page 20 2854237993 OttO mobile noviteti vol.2 - Page 20 2854237993 OttO mobile noviteti vol.2 - Page 20 2854237993 OttO mobile noviteti vol.2 - Page 20 2854237993 OttO mobile noviteti vol.2 - Page 20 2854237993 OttO mobile noviteti vol.2 - Page 20 2854237993 OttO mobile noviteti vol.2 - Page 20 2854237993

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 20 / 40. Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next

[Vrh]