Austin Se7en De Luxe (1960) by Sun Star 1:12

Stranica 3 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Re: Austin Se7en De Luxe (1960) by Sun Star 1:12

Postaj by Gost on 27/9/2013, 20:24

mali plavi je napisao/la:Odličan je Mini...
Jesi li ga uhvatio?

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on 27/9/2013, 20:27

vaskrsije je napisao/la:Jesi li ga uhvatio?
Ne, jer sam ga pokušavao isciganiti za 55€... Ali budem ga ulovio, definitvno se isplati.

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on 27/9/2013, 20:36

Sad ga je malo proredio ne ide model na dan nego model na par dana pa logicno da mu je cena skocila.Ja mislim da sam mog oko 59 uhvatio,sto sam video 56 je najmanje.Vredi i lovi dok ima i dizi i 10€ cifru.Ja sam sad hteo srebrnog ali iskreno Sunstar mi se mnogo vise dopao i taj kes sam odlucio da spucam u SS Bubu kabrio.Jos samo da je drknem

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on 27/9/2013, 21:21

vaskrsije je napisao/la:Sad ga je malo proredio ne ide model na dan nego model na par dana pa logicno da mu je cena skocila.Ja mislim da sam mog oko 59 uhvatio,sto sam video 56 je najmanje.Vredi i lovi dok ima i dizi i 10€ cifru.Ja sam sad hteo srebrnog ali iskreno Sunstar mi se mnogo vise dopao i taj kes sam odlucio da spucam u SS Bubu kabrio.Jos samo da je drknem
Da, prorjedio je, ali sigurno neće nestati za par dana, ima on toga sigurno pol kontejnera...

Najjeftinije je otišao 18.9., 51,89€

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on 27/9/2013, 21:37

U jeb te pa to ko neka jeftinija 18ica,

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by 02 series on 27/9/2013, 23:23

Meni od ovih SunStar-ovih najdrazi Austin Se7en Cooper. Kad uhvatim vremena poslikat cu i njega.
Sad imam 8 Minija u 1:12, nedostaje mi samo jos Countryman od SS, cekam da ga netko ponudi po pristojnijoj cijeni. Ljetos na godisnjem mi je jedan promakao za sicu, ali valjalo je ici piti, napusavati se i zajebavati pa ga zaboravio, cini mi se da je otisao za 57 €. Kontam jos da uzmem i onog Checkereda kod merga dok je povoljan.

[You must be registered and logged in to see this link.]  [You must be registered and logged in to see this link.]

02 series
Moderator
Moderator

Član od : 05.12.2010
Dob : 42
Grad Düsseldorf

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on 28/9/2013, 01:10

Svaka cast! Islikao si ga, pozelim da ga kupim....

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on 29/9/2013, 13:29

02 series je napisao/la:Meni od ovih SunStar-ovih najdrazi Austin Se7en Cooper. Kad uhvatim vremena poslikat cu i njega.
Sad imam 8 Minija u 1:12, nedostaje mi samo jos Countryman od SS, cekam da ga netko ponudi po pristojnijoj cijeni. Ljetos na godisnjem mi je jedan promakao za sicu, ali valjalo je ici piti, napusavati se i zajebavati pa ga zaboravio, cini mi se da je otisao za 57 €. Kontam jos da uzmem i onog Checkereda kod merga dok je povoljan.
Za cenu od 65-70€ ako ga nemas trebalo bi da ga pokupis ako si vec usao u tu pricu Mini 1:12 nije neka razlika u odnosu na zelenog kojeg imas, par detalja gledajuci tvoje slike i ovog mog pristiglog kariranog ali lepo ih je prikupiti sve na gomili.

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by nebeski on 29/9/2013, 15:57

Jeboteled, pa sad sam se i ja sjetio da imam i Coopera!!!

Da me je jučer netko pitao rekao bih - ma jok, nisam ga nikad kupio. I to rezolutno.

Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Postaj by Nedo on 29/9/2013, 17:00

nebeski je napisao/la:Jeboteled, pa sad sam se i ja sjetio da imam i Coopera!!!

Da me je jučer netko pitao rekao bih - ma jok, nisam ga nikad kupio. I to rezolutno.
Moraš malo stati na loptu. Jedno mjesec dana preslagivanja i čišćenja te apscinencije od nabavke je djelimično riješenje gore navedenog problema.

Moderator
Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 54
Grad Sarajevo

[Vrh] Go down

Postaj by 02 series on 29/9/2013, 17:09

nebeski je napisao/la:Jeboteled, pa sad sam se i ja sjetio da imam i Coopera!!!

Jebes to kad neznas sta imas, to prelazi u lagerovanje.

[You must be registered and logged in to see this link.]  [You must be registered and logged in to see this link.]

02 series
Moderator
Moderator

Član od : 05.12.2010
Grad Düsseldorf

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on 29/9/2013, 18:13

Posalji vamo meni coopera,kad vec nisi ni znao da ga imas nece ti ni nedostajati.
Mozda nije u pitanju lagerovanje nego su ga stigle godine.A i kontam da je to i problem redjanja modela u kutije i slaganje, jer kutije koje popakujem da su mi i modeli u njima i da jos aktivno mlatim bar jedan hobi da bih dosao u situaciju i da ja mozda dupliram model ili da sam i zaboravio da ga imam.Za sad svaki model mi je na vidnom mestu i nema zabune i greske.Ali za 70ak u NS nisam bas siguran koju verziju i boju imam pa to proverim na slikama.

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by nebeski on 29/9/2013, 19:20

Nedo je napisao/la:Moraš malo stati na loptu. Jedno mjesec dana preslagivanja i čišćenja te apscinencije od nabavke je djelimično riješenje gore navedenog problema.
Neka. Dok traje, dobro je.

Moderator
Moderator

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on 29/9/2013, 20:48

Mini ulovljen za 57,56 + PP, pa da vidimo... Very Happy 

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on 29/9/2013, 20:52

A ti so taj koji ga je zdrknuo danas.Ja vrebao srebrnog ali opet divlaju cene.Do tad lovim bubu i 300sl kod CK

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on 30/9/2013, 12:05

vaskrsije je napisao/la:A ti so taj koji ga je zdrknuo danas.Ja vrebao srebrnog ali opet divlaju cene.Do tad lovim bubu i 300sl kod CK
Da, taj sam...

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by nebeski on 30/9/2013, 12:08

mali plavi je napisao/la:Da, taj sam...
Sram da te bude!

Moderator
Moderator

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on 11/10/2013, 01:29

Znao sam da je Mini velik, ali sam ostao iznenađen veličinom modela...

Modelom sam oduševljen, jest da ima nekoliko falinki, ali ništa što se neda riješiti... Problem sa otvaranjem vrata riješen, štiftovi koji drže vrata zatvorenima su bili malo predugački, ali nakon male intervencije sa kliještima za rezanje žice, više ne prave problem...

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by nebeski on 11/10/2013, 12:10

Imaju oni problema s vratima..na karavanu sam odvalio komplet tapecirung jer je onaj jedan štift ostao predugačak i zapeo, pa kad sam otvarao vrata i malo jače potegnuo sve otišlo u pičku materinu. Još onaj neki feder od brave na vratima odletio, sve se rasprslo. Jedva sastavio, pogubio i ono malo živaca što imam.

Moderator
Moderator

[Vrh] Go down

Postaj by dmj on 11/10/2013, 12:15

Kakva plata takva vrata kava

dmj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 23.01.2010
Dob : 47
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on 11/10/2013, 12:16

U jebote kolika macketina. Ja sam ostao prvo iznenadjen tezinom Minija pogotovo SS, kada sam uzeo PremiumClassixxs bio mi je ko perce. Ja sam imao problem sa dizanjem levog sedista, neki sivonja ga dobro nabio ali reseno uz muku i izbijanje soferke ( sva sreca samo je izletela ), levi prozor mi se nije otvarao, zalepljeni su bili ali i to reseno desni brisac mi se klimatao samo sto ne otpadne pa sam mu malo dao po lepu, jos bolje sto je fiksiran kome treba funkcija da rade i grebu po staklu a i podizanje mi nije potrebno ali kako god levi to jos sve moze.
Model je i vise nego dobar za 55-60€, da se kaze i da je dzaba jer valda samo materijal u njemu vise kosta
Koliko me je on odusevio toliko me je malo PC razocarao ali valda je to problem sto su oba odjednom stigla. Kako god cekam Bubu cabrio na licitaciji i moja je.

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by nebeski on 11/10/2013, 12:18

vaskrsije je napisao/la:Kako god cekam Bubu cabrio na licitaciji i moja je.
E, tu ćeš tek se razočaraš. Buba ima propuh na vratima i linija joj je krajnje diskutabiliše.

Moderator
Moderator

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on 11/10/2013, 12:35

E utero joj, meni je suntava sa onim krovom kada se podigne
Onda da vatam neke SS Minije oni su mi extra, bar matorog coopera

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on 11/10/2013, 15:06

nebeski je napisao/la:Imaju oni problema s vratima..na karavanu sam odvalio komplet tapecirung jer je onaj jedan štift ostao predugačak i zapeo, pa kad sam otvarao vrata i malo jače potegnuo sve otišlo u pičku materinu. Još onaj neki feder od brave na vratima odletio, sve se rasprslo. Jedva sastavio, pogubio i ono malo živaca što imam.
Na suvozačevim sam riješio problem na taj način, na vozačevima mi je ispala kvaka i više ne funkcionira jer sam ju morao zalijepiti natrag, tako da sam i sa te strane odrezao štift, ali on i dalje lovi, tako da se vrata ne otvaraju sama od sebe.

Iz zezancije sam skinuo i vratio jedan kotač i nakon toga stavio ratkape koje više ni ne namjeravam skidati sa modela.

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on 11/10/2013, 15:21

vaskrsije je napisao/la:U jebote kolika macketina. Ja sam ostao prvo iznenadjen tezinom Minija pogotovo SS, kada sam uzeo PremiumClassixxs bio mi je ko perce. Ja sam imao problem sa dizanjem levog sedista, neki sivonja ga dobro nabio ali reseno uz muku i izbijanje soferke ( sva sreca samo je izletela ), levi prozor mi se nije otvarao, zalepljeni su bili ali i to reseno desni brisac mi se klimatao samo sto ne otpadne pa sam mu malo dao po lepu, jos bolje sto je fiksiran kome treba funkcija da rade i grebu po staklu a i podizanje mi nije potrebno ali kako god levi to jos sve moze.
Model je i vise nego dobar za 55-60€, da se kaze i da je dzaba jer valda samo materijal u njemu vise kosta
Koliko me je on odusevio toliko me je malo PC razocarao ali valda je to problem sto su oba odjednom stigla. Kako god cekam Bubu cabrio na licitaciji i moja je.
Mačketina tj. mačor ima 9 kila... kapitalac

I ja sam se bogami zagrijao za Minije u 1/12... još bi bijelog Mini Minora, a svrbe me i countryman i traveller... slini 

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 3 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]

- Similar topics