1/8 Općenito

Stranica 10 / 10. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Re: 1/8 Općenito

Postaj by red head on 10/1/2017, 18:09

Ne vrijedi ovo tih novaca ni da je 1:2, mimo kompletne omasene linije kad vidim auspuh i brisace sve mi je jasno. Pride fali kvacilo na slikama sa zadnjeg linka
red head
Forumaš sa stažem
Forumaš sa stažem

Član od : 16.07.2013
Dob : 40
Grad Sarajevo

[Vrh] Go down

Postaj by mali plavi on 10/1/2017, 18:09

nebeski je napisao/la:Zapravo, to je ta ista, definitivo, samo sastavljena...vidim da je u Italiji bila još "popularnija" cijena...dva puta skuplja nego u Njemačkoj.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Odlična, sa ugrađenim xenonima
mali plavi
Pripravnik
Pripravnik

Član od : 17.12.2015
Dob : 42

[Vrh] Go down

Postaj by nebeski on 10/1/2017, 18:12

mali plavi je napisao/la:
nebeski je napisao/la:Zapravo, to je ta ista, definitivo, samo sastavljena...vidim da je u Italiji bila još "popularnija" cijena...dva puta skuplja nego u Njemačkoj.

Odlična, sa ugrađenim xenonima

Whitebox, Triple9, hachette, Altaya, Ixo, IST, Model Car Group...možda sam još koga zaboravio...sve je to samo drugo ime za cijeđenje istih kalupa i ideja...samo se mijenja zainteresirani ulagač.

Ali, hajde, ne bih imao ništa protiv da mi "sastave" onog Seata 600 ili Gordinija, Ajkulu ili Alpine 1600, a i o Shelby Mustangu bi se dalo pričati.

Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Postaj by . . . on 10/1/2017, 18:33

Ja bih pre sam sastavljao, ali jos vise bih voleo da su malo detljanije odradjeni. Nesto na nivou klasicnih Pochera. Kad se setim kad sam nabavio RR Sedianica coupe i kad sam vide sta sve taj model moze, samo sto nisam pao sa stolice (otvaraju se prozori, ispravne kocnice, motor kao da je pravi sa sve klipovima i bregaston i jos gomila detalja). . . A ovo sad sve sto dodje nije ni prismrdeti tom RR. . .

. . .
Forumaš sa stažem
Forumaš sa stažem

Član od : 11.05.2013
Dob : 34
Grad Houston, TX

[Vrh] Go down

Postaj by mali plavi on 10/1/2017, 19:48

nebeski je napisao/la:

Whitebox, Triple9, hachette, Altaya, Ixo, IST, Model Car Group...možda sam još koga zaboravio...sve je to samo drugo ime za cijeđenje istih kalupa i ideja...samo se mijenja zainteresirani ulagač.

Ali, hajde, ne bih imao ništa protiv da mi "sastave" onog Seata 600 ili Gordinija, Ajkulu ili Alpine 1600, a i o Shelby Mustangu bi se dalo pričati.

Ma prvenstveno se moj komentar odnosio na one plavičaste coolwhite LED-ove u prednjim svjetlima, poprilično česta pojava da su takvi LED-ovi ugrađeni i tamo gdje im je mjesto i gdje im nije. Nisam upučen u cijene proizvodnje LED dioda (u maloprodaji jednako košta i coolwhite i warmwhite), ali imam dojam da su te coolwhite osjetno jeftinije čim ih kinezi svugdje guraju.

A sad prodaju istu stvar pod drugim imenom proizvođaća, samo sastavljenu. Svaka roba ima svog kupca pa i to. Tako veliki model sastavljati iz dijelova koje dobivaš na "rate" je malo nezahvalan posao, što ako nešto ne paše, ako nijansa boje vrata, poklopaca i karoserije nije ista, a ti si već prije toga polijepio sa super glue i unutarnju oplatu na vrata i kvake i još brdo sitnih dijelova...?

Hachette sad u Njemačkoj reklamira model Panzera V tj. Panthera u 1/16, mrcina teška 6,5 Kg, dugačka 51 i široka 19 cm, tenk dolazi u 130 izdanja (brojeva), 1. košta 2,99€, 2. 5,99€, a 3.-130. 10,99€ što ispada 1415,70€... pa tko voli...

mali plavi
Pripravnik
Pripravnik

Član od : 17.12.2015

[Vrh] Go down

Postaj by nebeski on 12/6/2017, 17:16

O, stotinu mu gromova i bljeskova munje! Ručni rad, finoća i preciznost, plus još udah duše...

€1,822.03  (bez poreza)

[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

Moderator
Moderator

[Vrh] Go down

Postaj by Luckyboy on 12/6/2017, 18:47

A koliko moze da razvije???

Luckyboy
Forumaš sa stažem
Forumaš sa stažem

Član od : 24.01.2010
Grad Belgrade

[Vrh] Go down

Postaj by Učitelj on 13/6/2017, 08:58

nebeski je napisao/la:O, stotinu mu gromova i bljeskova munje! Ručni rad, finoća i preciznost, plus još udah duše...

€1,822.03  (bez poreza)

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

Po meni vrlo bezobrazna cena za model kojem su gume kao baloni, žbice na točkovima koje su kao na 43-ci a cageri na komandnoj tabli od štampanih oracal nalepnica. Mad
Učitelj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Dob : 62
Grad Novi Sad

[Vrh] Go down

Postaj by nebeski on 13/6/2017, 09:30

Luckyboy je napisao/la:A koliko moze da razvije???

jako smiješno jako smiješno jako smiješno jako smiješno

Moderator
Moderator

[Vrh] Go down

Postaj by nebeski on 13/6/2017, 09:30

Učitelj je napisao/la:
nebeski je napisao/la:O, stotinu mu gromova i bljeskova munje! Ručni rad, finoća i preciznost, plus još udah duše...

€1,822.03  (bez poreza)

Po meni vrlo bezobrazna cena za model kojem su gume kao baloni, žbice na točkovima koje su kao na 43-ci a cageri na komandnoj tabli od štampanih oracal nalepnica. Mad

Ali je zato ručni rad, k'o bakin Vilerov goblen. Very Happy

Moderator
Moderator

[Vrh] Go down

Postaj by Pero on 13/6/2017, 09:35

Kad se sve zbroji, oduzme, pomnoži, pogleda onda je Velino kamionče solidna kupovina.
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 70
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

Postaj by Učitelj on 13/6/2017, 11:18

nebeski je napisao/la:

I to sa onom većom iglom i debljim koncem.
Učitelj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Grad Novi Sad

[Vrh] Go down

Postaj by nebeski on 13/6/2017, 15:20

Učitelj je napisao/la:
nebeski je napisao/la:

I to sa onom većom iglom i debljim koncem.

K'o ribarska mreža Smile

Moderator
Moderator

[Vrh] Go down

Postaj by . . . on 12/8/2017, 06:18

Dakle, stigla i peglica!

. . .
Forumaš sa stažem
Forumaš sa stažem

Član od : 11.05.2013
Dob : 34
Grad Houston, TX

[Vrh] Go down

Postaj by Učitelj on 12/8/2017, 07:31

. . . je napisao/la:Dakle, stigla i peglica!

Simpatična kombinacija, samo mi prednja šoferšajbna na peglici pod sumnjivim uglom.
Učitelj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Grad Novi Sad

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 10 / 10. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10