SPARK Noviteti

Stranica 6 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Re: SPARK Noviteti

Postaj by . . . on 3/4/2015, 17:37

Od svih nadogradnji - tjuneri ili porizvodjaci, kod mene samo Alpina moze da prodje. Sve promene su dosta diskretne i lepo idu sa autom. Nista napadno, nego u skladu sa linijama. A i po pitanju felni su ubili. Bas kako treba. Brabus, on tu i tamo moze da prodje, ali ostali skoro nikad i nista. . .

. . .
Forumaš sa stažem
Forumaš sa stažem

Član od : 11.05.2013
Dob : 33
Grad Houston, TX

[Vrh] Go down

Postaj by nebeski on 3/4/2015, 17:42

. . . je napisao/la:Od svih nadogradnji - tjuneri ili porizvodjaci, kod mene samo Alpina moze da prodje. Sve promene su dosta diskretne i lepo idu sa autom. Nista napadno, nego u skladu sa linijama. A i po pitanju felni su ubili. Bas kako treba. Brabus, on tu i tamo moze da prodje, ali ostali skoro nikad i nista. . .

Ama, optički tuning osamdesetih je DEFINICIJA, MAJKA, OTAC i KRALJ svakog tuninga. I točka.

Svaki čuning na našim cestama koji se viđa danas je proizišao iz tih remek - djela.

A inače za sve su krive Švabe, majstori ukusa u svakom smislu. Da nemaju i neke druge atribute, kad gledaš te tuning aute iz Njemačke, mogao bi komotno zaključiti da su to najveći čobani na svijetu.

Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 41
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Postaj by . . . on 3/4/2015, 18:17

Sad si me podsetio na Klarksonovu izjavu za Galjarda kad je izasao. Veli kod Murcelaga svabe su pravile hranu a italijani tacnu pa auto ne lici ninasta. Dok kod Galjarda, svabo je prav o tacnu tako da je sve kako treba. Osim poklopca za benzin ~ to je jedini deo koji su odradili italijani pa zato i ne radi kako treba Very Happy

Slazem se, svabe imaju neki ukus da ga sem njih niko drugi ne vari. . .

. . .
Forumaš sa stažem
Forumaš sa stažem

Član od : 11.05.2013
Dob : 33
Grad Houston, TX

[Vrh] Go down

Postaj by red head on 3/4/2015, 18:28

nebeski je napisao/la:Baš kad smo kod ovoga, ne mogu a da se ne sjetim da je, barem ovdje u mene, u kasnim osamdesetim i devedesetim godinama svaki drugi BMW serije 3 izgledao po Kamei ili Zender predlošku...

[You must be registered and logged in to see this image.]

Grdan je da valja...
red head
Forumaš sa stažem
Forumaš sa stažem

Član od : 16.07.2013
Dob : 40
Grad Sarajevo

[Vrh] Go down

Postaj by nebeski on 3/4/2015, 18:46

red head je napisao/la:
nebeski je napisao/la:Baš kad smo kod ovoga, ne mogu a da se ne sjetim da je, barem ovdje u mene, u kasnim osamdesetim i devedesetim godinama svaki drugi BMW serije 3 izgledao po Kamei ili Zender predlošku...

[You must be registered and logged in to see this image.]

Grdan je da valja...

Jedan ovakav 323i je duuugo vremena trulio pred soliterom preko puta moje zgrade, odnosno s boka moje zgrade.

Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 41
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Postaj by Pero on 3/4/2015, 19:06

Saki i gejše.....i onda te pošalju za crtaću dasku.
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 70
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 6 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6