1/18 Općenito vol. 2

Stranica 40 / 40. Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Re: 1/18 Općenito vol. 2

Postaj by Učitelj on 23/11/2011, 08:11

gogic je napisao/la:Ajme, šta ste mi od teme napravili!!! Shocked

Pa, prvi si počeo! Very Happy
Učitelj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 21.01.2010
Dob : 62
Grad Novi Sad

[Vrh] Go down

Postaj by Gatuzo on 23/11/2011, 12:55

Siniweb je napisao/la:
nebeski je napisao/la:

Mene nisu nikad podrugljivo pogledali, ali ljudi sebe nekako a priori ne vide u tome, jer misle da će biti neka sramota.
Znaš već...šta će selo reći? Te uobrazilje su čudne i neobjašnjive.

Kod mene je to ovako bilo: Dodjem na blagajnu, zenska pita "jel to za sina?" ja bez razmisljanja ispalim "ne, za mene". Osmjeh joj spao kao da je ne znam sta cula, i jos pita da li se sa njima igram. Na to sam odgovorio "po cijeli dan"... jbg, da kompletiram sliku, kad je bal nek je bal.

Mene su pratili 2 radnika na pumpi kad sam usao da pogledam alfe. Isao na da pokupim drugara na aerodrom u pola 1 nocu, pa reko aj da pogledam usput. Usao ja na pumpu onako neobrijan sa kapuljacom, mrsav, kao narkoman koji se spremio da ih opljacka Smile. Pitam jel ima alfi a radnik "Sto, trazis za klinca?". Ma jok za mene, rekoh i valjda je to bilo jos sumnjivije od mog izgleda pa su me poslo toga njih dvojica pratili po pumpi dok sam razgledao Smile

Gatuzo
Pripravnik
Pripravnik

Član od : 15.11.2011
Dob : 37
Grad Beograd

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on 23/11/2011, 13:40

Učitelj je napisao/la:

Da, ali sa trojkom.. Very Happy

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on 23/11/2011, 13:47

gogic je napisao/la:
Učitelj je napisao/la:

A postoji veza između 02 serije i "trojke", pa i nije toliki off bio...ali svejedno... off je...

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by nebeski on 23/11/2011, 13:48

mali plavi je napisao/la:
gogic je napisao/la:

A postoji veza između 02 serije i "trojke", pa i nije toliki off bio...ali svejedno... off je...

Ima i većih offova na forumu.

Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 41
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on 24/11/2011, 20:04

Zanima me vase misljenje iskustvo, savet dal ovo i vredi sto nameravam. Na nekim modelima Kyosha otpala mi je oznaka modela. generalno verujem da ta smesa kojom lepe vremenom oslabi i da oznaka samo padne. Ima li svrhe da im se zalim i zatrazim da mi posalju nove ili je to samo kuknjava u prazno. Jel se zalio uopste neko fabrikama za neke nedostatke na kupljenim modelima i jel ima neke povratne reakcije, bilo pozitivne ili negativne

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Pero on 24/11/2011, 20:21

vaskrsije je napisao/la:Zanima me vase misljenje iskustvo, savet dal ovo i vredi sto nameravam. Na nekim modelima Kyosha otpala mi je oznaka modela. generalno verujem da ta smesa kojom lepe vremenom oslabi i da oznaka samo padne. Ima li svrhe da im se zalim i zatrazim da mi posalju nove ili je to samo kuknjava u prazno. Jel se zalio uopste neko fabrikama za neke nedostatke na kupljenim modelima i jel ima neke povratne reakcije, bilo pozitivne ili negativne

Na oba moje minija fale stakla na desnom faru.Znam da kod prvog minića je bilo dosta "rezervnih dijelova" u kutiji
istina da im već rtfm dvije godine ali pismo nisam poslao. facepalm facepalm facepalm
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 70
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

Postaj by Luckyboy on 24/11/2011, 20:36

Ja sam piso AA jer mi je falio bedz na Porseu i nista mi nisu odgovorili ima jedno god dana!!!
Luckyboy
Forumaš sa stažem
Forumaš sa stažem

Član od : 24.01.2010
Grad Belgrade

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on 24/11/2011, 20:43

tongue

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Luckyboy on 24/11/2011, 20:49

Strumf je napisao/la: tongue
pazi samo da ne zavrsi kod tebe tongue tongue
Luckyboy
Forumaš sa stažem
Forumaš sa stažem

Grad Belgrade

[Vrh] Go down

Postaj by Luckyboy on 24/11/2011, 20:50

Salu na stranu, smislio sam kako cu to da resim ,cak sam i nasao ko ce to da resi i sto je bitnije izgledace kao da je fabricka varijanta Wink
Luckyboy
Forumaš sa stažem
Forumaš sa stažem

Grad Belgrade

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on 24/11/2011, 21:18

Moje mišljenje - vrijedi pokušati.
Za Minichamps znamo da nemaju i ne šalju dijelove, Sunstar je dedi besplatno poslao retrovizore za Fiat 124, a ja sam masno platio prednju šajbu za AA Corvette... Također, Otto besplatno šalje nedostajuće sitne dijelove.

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on 24/11/2011, 21:21

Luckyboy je napisao/la:Ja sam piso AA jer mi je falio bedz na Porseu i nista mi nisu odgovorili ima jedno god dana!!!

Ja sam se sa njima kilavio jedno 6-7 mjeseci...

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on 24/11/2011, 21:28

Svakako nista ne kosta probati osim pola sata pisanja posle provere pa onda opet slanje mailova i tako dok im ne dosadis. Probacu kod Kyosha da iskukam te oznake modela koje mi otpadaju pa cemo videti.

E sad ono sto isto takosmatram da ima uticaja je region i zemlja iz koje se kuka. Poucen iskustvom clanova foruma za Lego u SRB Lego ne salje deo koji nekada zafali u setu dok je meni stigao za tacno nedelju dana, cak su mi i odgovorili na mail expresno za jedan dan. Tako da to sto proitvodjaci ignorisu prituzbe nekih od clanova mozda ima i za posledicu zemlja odakle stize prituzba. Zabole sve njih i za HR, i za BiH i za SRB, mala nevazna trzista za njih.

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on 24/11/2011, 21:33

vaskrsije je napisao/la:Svakako nista ne kosta probati osim pola sata pisanja posle provere pa onda opet slanje mailova i tako dok im ne dosadis. Probacu kod Kyosha da iskukam te oznake modela koje mi otpadaju pa cemo videti.

E sad ono sto isto takosmatram da ima uticaja je region i zemlja iz koje se kuka. Poucen iskustvom clanova foruma za Lego u SRB Lego ne salje deo koji nekada zafali u setu dok je meni stigao za tacno nedelju dana, cak su mi i odgovorili na mail expresno za jedan dan. Tako da to sto proitvodjaci ignorisu prituzbe nekih od clanova mozda ima i za posledicu zemlja odakle stize prituzba. Zabole sve njih i za HR, i za BiH i za SRB, mala nevazna trzista za njih.

Među ostalim i to... A i tržišta na kojima ne postoje dosta jake udruge za zaštitu potrošaća...

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on 24/11/2011, 21:36

Ustvari aj sto su to i mala trzista ali koliko je meni poznato AA, kyosho, Hot wheels da ne pominjem skuplje se ni ne nude u SRB, za HR, BiH ne znam tako da za njih ta trzista i ne postoje.

-------

http://www.diecast18.net/viewtopic.forum?t=884

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 40 / 40. Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]